Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? fórum

Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
28. gpetra (válaszként erre: 27. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 20:01
Ezt azért nem mondanám.
27. ac1096844d (válaszként erre: 26. - E71af41436)
2007. júl. 10. 19:55

Milyen alapon ítélkeznek akkor egy pedofil, vagy bármi más perverzióban szenvedőn?

Nem tehet róla, így született, nemde?

:-(.........

26. e71af41436 (válaszként erre: 23. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 19:50

ez aztán a célratörő érvelés :)

és milyen igaz!!!! :)

25. gpetra (válaszként erre: 22. - E71af41436)
2007. júl. 10. 19:31
Engem is érdekelne. Vannak itt olyanok?
24. e71af41436 (válaszként erre: 21. - Icus)
2007. júl. 10. 19:26
így van! :)
2007. júl. 10. 19:26

Egyetértek.

Az a bicskanyitogató, hogy természetes dologként akarják elfogadni, egyenértékűnek.

Én elfogadom ,de azonnal természetes dolognak, mihelyt egy férfi meg tud temékenyíteni egy férfit.

De egy férfi hátsójában még sokáig nem lesz peteérés!

És mivel természetes, hogy minden meleg egy apa és egy anya egyesüléséből származik, nem lehet természetes az azonos nemű egyesülés.

2007. júl. 10. 19:26

egyébként a téma felvetése nem rossz,csak megint elment a topik a szeretem vagy nem szeretem a homokat.

érdekelne pár olyan ember véleménye,aki ért is mondjuk a gyereklélektanhoz,hogy ők mit mondanak .

21. Icus (válaszként erre: 16. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 19:23
Tulajdonképpen, nem érdekel, hogy betegség-e vagy nem, csak mindenki tartsa meg magának. Szerintem ez akkor sem normális dolog és nekem ezzel ne kérkedjen senki se, ne vonulgasson, ne beszéljen róla, hanem maradjon otthon a 4 fal között és rendezze ezt ott le!!
20. ac1096844d (válaszként erre: 17. - 5464505f6a)
2007. júl. 10. 19:22

Ezt úgy értem keresztényként, pl nem a bűnös emberrek van gond, hanem a bűnnel.

Isten gyűlöli a bűnt de szereti a bűnös embert.

Persze, hogy az egyénekkel is van gond, de nem lenne, ha nem létezne a gond forrása.

19. gpetra (válaszként erre: 16. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 19:22
Mint ahogy az sem, hogy nem az.
18. gpetra (válaszként erre: 13. - Icus)
2007. júl. 10. 19:21

Pedig nyugodtan elhiheted. Nekem három munkatársam meleg, a média ngem is befolyásolhatna, keveredtem már véletlenül meleg rendezvényre, és láss csodát, mindezek ellenére mégsem lettem homoszexuális.


Lehet, hogy a gyerekek befolyásolhatók, de egyelőre sokkal több "pozitív" példa van előttük, mint "negatív".

17. 5464505f6a (válaszként erre: 10. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 19:19
De!Az egyénekkel van a gond-már akinek annak számít! Csak az a legegyszerűbb ha ráfogjuk,h nem.
16. ac1096844d (válaszként erre: 13. - Icus)
2007. júl. 10. 19:19

Egyáltalán nem bizonyított, hogy betegség. Persze hogy szeretnék arra fogni, mert így kénytelenek lennének toleráni az emberek, hisz"nem tehet róla"

Ne is higgyj benne, okos legyél! :-)

Olvastam Csia Lajos:Bibliai lélektan c. könyvét.

Még hogy betegség...

15. rosewood (válaszként erre: 10. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 19:18

Épp ezt akartam írni én is. A hívő embereknél akkor elfogadott a homoszexualitás, ha tud önmegatartóztató életet élni. Isten nőt és férfit teremtett, hogy családot alapíthassanak.


Az, hogy valaki homoszexuális, szerintem nem elítélendő dolog. De nem vagyok kíváncsi a melegek parádézására, hogy nagyon magamutogató ruhákat viselnek, ez a dolog divat része. Nem szeretném, ha a gyerekem ezt nézné. De ha látja, és kérdez, válaszolok. volt már ré példa, hogy magam is kételkedtem egy embert látva, erre az Ötéves kérdez: Anya, ez a bácsi néni vagy bácsi? tehát bácsi. A gyerek jól lát. Csak más.


És tudom, hogy ez homokba dugom a fejem effektus... Lehet vki meleg, csak ne a családomban, lehetőleg...És ne velem akarjon kezdeni.


Senkit nem akartam megbántani a hozzászólásommal, csak a véleményemet írtam le.

14. gpetra (válaszként erre: 6. - Suesue)
2007. júl. 10. 19:18
De az sem tesz jót nekik, ha tudják magukról, hogy melegek, és emiatt szégyenkezniük, bujkálniuk kell. Nem hiszem, hogy emiatt más életet kellene élniük, mint egy olyan ember, aki heterónak született.
13. Icus (válaszként erre: 11. - Gpetra)
2007. júl. 10. 19:17
Igen ezt hallotam, de egyszerűen nem hiszek benne! Szerintem, befolyásolhatóak, alakíthatóak ezek az emberpalánták!
12. gpetra (válaszként erre: 3. - Suesue)
2007. júl. 10. 19:16

Abban egyetértek, hogy a politikusoknak nem kellene fennhangon hirdetniük, hogy melegek, mivel a hetero politikusok hálószobai szokásait sem hallgatjuk lépten-nyomon.


Olyan pedig nincsen, hogy valaki azért lesz meeg, mert az jó.

11. gpetra (válaszként erre: 9. - Icus)
2007. júl. 10. 19:15
A divattól nem kell féltened a fiaidat (megjegyzem, a homoszexualitás nem divat, hanem betegség), még akkor sem, ha nagyon képlékenyek. Ha nem hordozzák a betegséget a génjeikben, akkor nem is lesznek melegek.
2007. júl. 10. 19:05

Szerintem nem a homoszexuálisokkal, mint egyénekkel, hanem magával a hoszexualitással van gond.

Érdekes, hogy egyesek Istenre hivatkoznak, saját lelkiismeretük megnyugtatása céljából, mondván, hogy Ő ilyennek tetmtett, és így fogad el, holott mind Ó, mind Újszövettségben kerek perec förtelemnek bélyegezte.

Számomra pedig ez az erkölcsi mérce, amit ígyekeznem kell követni.

A kísértés nem játék, könnyű elbukni. Nem véletlen ez a nagy reklám jelenleg a tévelygések oldalán.

És ismétlem,nem az egyénnel van gond.

9. Icus (válaszként erre: 1. - Suesue)
2007. júl. 10. 18:58

Nekem, elegem van a "MÉDIÁBÓL" aki ekkora figyelmet szentel ennek a dolognak! Nekem 2 fiam, van és nagyon félek, nehohy az legyen bármelyik is vagy valaki a családomban. Számomra, ez visszataszító dolog és semmi kérkedésre valót nem látok benne. Szomoruan látom, viszont azt, hogy manapság divat másnak lenni. Ha valaki nem kap elég figyelmet a környezetéből, mindjárt öngyilkos lesz, vagy drogozik vagy kijelenti, hogy ő "más".


Igenis féltem a gyerekeimet ettől a "mai divattól"! 15 éves a fiam ő még nagyon képlékeny, kiskora óta a lányok íránt érdeklődik, de akkor is rettegek!! Nem tudom, mennyire tudnám elfogadni ezt a dolgot, számomra belegondolni is szőrnyű. Ebben a témában abszolutte de nem vagyok toleráns és nem is akarok az lenni!!

8. ac1096844d (válaszként erre: 3. - Suesue)
2007. júl. 10. 18:52
1-et értek veled.
7. Suesue (válaszként erre: 5. - Juddyt)
2007. júl. 10. 17:48

Szerintem is túlzás volt amit tettek, de az sem normális, hogy szinte kikiáltják a hovatartozásukat.

Mert mindenkinek a magánügye az, hogy milyen irányba tart, és nem kellene fennen hangoztatni.

6. Suesue (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 10. 17:44

Nem megszólásként írtam az előző hozzászólásomat, hanem azért, hogy régebben amikor nem volt tele a média ezzel a témával akkor nem kérdezték meg a szomszéd gyerekek, hogy szerintem aranyos-e az aki bevállalja, mivel nem is volt ilyenekről szó sehol, ezért nem is tudhattak róla, de most még a csapból is ez folyik sajnos.

Nekem is van olyan ismerősöm akiről tudom,hogy az nagyon régóta, de Ő nem kérkedik a másságával, és ha kiderülne még Ő érezné magát kellemetlenül.

Szóval a mostani kitárulkozások szerintem nem tesznek jót a fiataloknak.

2007. júl. 10. 17:26

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Nem tudom olvastátok-e ezt, de én nagyon túlzásnak tartom:

[link]

4. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Suesue)
2007. júl. 10. 16:51
Tudod én nem szólok meg senkit,mert soha sem tudhatom,hogy nem-e beleesik ilyen helyzetbe olyan aki számomra nagyon fontos.De én akkor is szeretni fogom,ha ő azt az életformát válassza.
2007. júl. 10. 15:49

Igen, csak pont amiatt, hogy nagydobra verik sokan félre érthetik, és azt gondolhatják, hogy az biztos jó, ha melegek leszünk.

Szóval így értettem, mert egy gyereket könnyű félrevezetni, és az hogy megtapsolják a meleg politikusokat is az szerintem szégyen.

2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Suesue)
2007. júl. 10. 15:38

Ezelőtt is biztos voltak melegek,csak nem verték "nagy dobra".A gyerekek elfogadják a mai világban a dolgokat úgy ahogy van.

Na persze én is!

2007. júl. 10. 15:24

Szerintetek ez a mostani helyzet, hogy milyen jó melegnek lenni nem teszi tönkre a gyerekek fejlődését életfelfogását?

Komolyan még az is bemelegedhet akinek semmi köze nincs hozzájuk.,

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook