Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? fórum

Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
178. szenyó (válaszként erre: 177. - Mothertiger)
2007. júl. 31. 20:38

Igen, el tudná mondani miért nem tetszenek neki a nők, s onnan már indulhatnánk...


Ismerem a ezeket titkokat, többen egybehangzó véleményként elmondták. Nem osztanám meg...

2007. júl. 31. 20:27

Szenyó!


Ha a fiad mondjuk homoszexuális lenne, és te a nőkről akarnál vele beszélni, szerinted tudna a nőkről valamit is mondani, ha inkább a fiúk érdekelnék? Bocsi: :)

176. 274c9996b8 (válaszként erre: 175. - Gyopár)
2007. júl. 31. 13:57

szia ! Csak azt nem veszed be a kalkulacioba hogy mi van akkor ha ez a bizonyos pszihologus homoszexualis ? ! /termeszetessen egy hetero hazassag möge bujva!/ Ilyenforman mar nagyon sok , NAGY ember szexualitasa meglett kerdöjelezve ! Szemelyessen en ugygondolom hogy , valosagossan kevesen szuletnek direkt homoszexualis haljamokkal ! Inkebb ugymondanam hogy az "uton" meglesznek fertözve ..... Nemregiben lattam egy riportot egy amerikai filmstarral aki kijött a közönseg ele homoszexualitasaval /bator tettnek tartom./ Aztan ez a pasi a következöket meselte a nagyközönsegnek hogy ; masik szivdöglesztön "ferfias!" kollegaja add 20-ezer dollart az egyik szinesznönek , hogy jelenjen meg vele egy estelyen , ahol ugye ujsagiro csapat is

jelen van ..... a nö raall , miert ne ? Es , hat a brancsok összetartanak , nem szabad a nagyközönsegnek csalodast okozni.....)))

175. gyopár
2007. júl. 31. 13:35

Sziasztok!


Sokat visszaolvastam, s szeretnék hozzátenni egy dolgot. (Még a tudásbázis elején megfogalmazott kérdéshez.)


Ez pszichológusok véleménye (sajnos nem emlékszem már, hogy hol, kitől olvastam). Tehát a homoszexualitás egy biológiailag (nemi szervek fejlődése) és személyiségileg (lelki vonzódás) egy létező dolog, kár letagadni. A pszichológusok szerint a gond akkor van, ha egy gyereket az érzékeny serdülőkorban, mikor a nemi identitása kialakulóban van, ilyen hatások érnek. Állítólag az teljesen normális, ha egy bizonyos életkorban a kamasz a saját neméről (is) fantáziál. Idővel a fantáziálás tulsúlyban az ellenkező nem felé terelődik. Azonban homoszexuális hatásoknak kitéve a serdülő nemi identitásának kialakuása torzulhat, és lehet belőle úgy homoszexuálist "csinálni", hogy ő valójában nem is lenne az (sem biológiailag, sem lelki alkatánál fogva).

174. DODICA
2007. júl. 31. 13:27

Minő indulatok....

Mennyi félrebeszélés...


Érdekes topic. :))

2007. júl. 31. 12:48

Szenyó!


Nem értettél meg igazán. Nem azt mondtam, hogy azért vagy vallásos, mert a szüleid Bibliával a kezükben neveltek. Pont ez az, hogy NEM válsz olyanná, mint amilyenek a szüleid... Még HA KÉNYSZERÍTETTEK VOLNA, akkor sem.


"Mert előtte én is elfogadóbb voltam ezzel a témával kapcsolatban. Azóta találkozni sem akarok ha nem muszáj ezzel az emberrel. S tudod miért? A hülye erkölcsi prédikációi miatt, amit évekig kellett hallgatnom tőle!"

Ez azért nem azt jelenti, hogy minden homoszexuális egyén erkölcsi prédikációkat tart. Itt sem meggyőzni akarnak, akarlak, hogy ez milyen jó. Szimplán csak annyit, hogy amiről nem tudsz tényt, azt ne tényként állítsd be. Van aki elfogadja a homoszexualitást, van aki nem. Van aki elfogadja Istent, van aki nem.

Bár általánosítani nem lehet, mert van istenfélő gyilkos, van ateista segítőkész, odaadó ember, van homoszexuális vezető, van heteroszexuális tolvaj stb. és még lehetne sorolni.


Szenyó! Nem is kérte senki, hogy dolgozz olyan munkahelyen ahol ilyen emberekkel foglalkoznak. Nekem megfelelt az a munka. És sokat tanultam.


A túlsúly miatt fel nem vett emberekről nem tudok nyilatkozni. Soha nem ért még semmilyen ilyen irányú megkülönböztetés. Sőt...


A média az pénzmotívált. Ennek megfelelően ő nem akarja elfogadhatóvá tenni... Pont hogy nem... Pont az az érdeke, hogy feszülséget szítson, és ez sikerül is neki. Amíg balhé van, addig van jó hír.


Az, hogy megjelenik egy filmben, egy sorozatban az szimplán csak azt jelenti: ott van az életedben. Nem azt, hogy ezt EL KELL FOGADNI.


A gondolkodásmód megváltozása pedig az adott közeg kérdése. Pl. magyar ember nem adja ki a bankkártyaszámát, nem használ internetbankot és így tovább. Egyszerű sztereotíp megnyilvánulások miatt. Pedig egyszer ez lesz a jövő... (Mármint az online kereskedelem.)


SF

172. szenyó (válaszként erre: 169. - Sasfioka)
2007. júl. 31. 12:20

"Nem értem amúgy az ok-okozati összefüggést azzal kapcsolatosan, hogy miért érint érzékenyen a téma, hogy az ismerősödről kiderült. Változott valami? "


Igen, változott.

Mert előtte én is elfogadóbb voltam ezzel a témával kapcsolatban. Azóta találkozni sem akarok ha nem muszáj ezzel az emberrel. S tudod miért? A hülye erkölcsi prédikációi miatt, amit évekig kellett hallgatnom tőle!


Amíg bezárnám a fiamat, addig elbeszélgetnék vele a nőkről, meghallgatnám a véleményét, stb. Mindent megtennék, hogy normálisan gondolkodjon.


Bocs, de engem nem neveltek a Bibliával a kezükben. Mégsem váltam ateistává, pedig a te látásod szerint most annak kellene lennem.


Ha egy munkahelyre ez a kérdés, akkor oda nem akarnék dolgozni menni. Akkor inkább betanított munkásként a több műszak.


Bár a legtöbb jobb munkahelyre túlsúllyal sem veszik fel az embert, mert arról állítólag levonják a következtetést, hogy nincs önuralma, nem elég fegyelmezett.


Szerintem nincs jó hatással a mai fiatalokra az, ha a tv-ben folyamatosan elfogadottá próbálnak tenni valami olyant, amit ez a kultúra, amelyben élünk sosem tartott annak.


Látok filmeket, sorozatokat, ahol meg-megjelenik egy-egy ilyen pár, de ettől ez még nem az a hely, ahol a gondolkodásmód gyorsan megváltozna.

171. daroki (válaszként erre: 168. - Szenyó)
2007. júl. 31. 12:17

Hogy lehet gyógyítani a vonzalmat azonosnemű iránt???Ezt nem értem!

Ha az én fiaimról derülne ki biztos én is beszélgetnék velük.De eszembe nem jutna eltiltani,hogy vele azonos neműekkel találkozhasson.Nekem a boldogsága lenne a fontos,nem pedig az ami nekem lenne jó!

2007. júl. 31. 11:55

A homoszexualitás pedig önuralommal "nem gyógyítható". Max. palástolható. De mint mondtam, attól az az egyén még homoszexuális lesz max fiú létére nem fog férfiakkal "kefélni". Bár tény, hogy sok ember számára ez a "legundorítóbb..." De azért ez az egész ennél sokkal többről szól.


SF

2007. júl. 31. 11:53

szenyó!


Szíved joga kezelhető és megváltoztatható dolognak titulálni ezt a kérdést. Bár ismét mondom, hogy szeretnék megismerkedni olyan emberrel, akivel egy "atyai elbeszélgetés", egy "férfiaktól való eltiltás" segített volna.

Te vajon nem hinnél Istenben, ha szüleid ateista gondolkodásmóddal éltek volna, és bezártak volna egy szobába csupa ateista irománnyal, hogy addig nem jöhetsz ki onnan, míg meg nem tanulod az összeset?


És ha a fiadat jó ideig nem engednéd fiúk-férfiak közelébe, akkor vajon ő miután már mehetne férfiak közelébe, már heteroszexuális gondolkodású lenne? Vajon míg nem engednéd férfiak közelébe, nem fantáziálna férfiakról?


"Téged ez a kérdés mennyiben érint, hogy így felkaptad miatta a vizet?" - Szociális körökben dolgoztam, ahol ez a téma volt a fő kérdéskör. Ezért nem szeretem a félretájékoztatást.


Nem értem amúgy az ok-okozati összefüggést azzal kapcsolatosan, hogy miért érint érzékenyen a téma, hogy az ismerősödről kiderült. Változott valami?


Az utolsó gondolatodhoz pedig: A homoszexualitás nem próba kérdése. Nem attól függ, hogy a férfi nemi szervet hova dugja az illető. NEM ERRŐL SZÓL A HOMOSZEXUALITÁS... És ezzel a mondatoddal bizony azt mondtad, hogy "próba kérdése". Te hívő emberként tudsz ateista-életet élni? Nem. Mert nem arról szól a hited eldobása, hogy nem olvasol Bibliát. Mint ahogy a homoszexualitás sem arról szól, hogy azonos neművel szeretkezik. Sőt az életben sok példa van rá, hogy NEM szeretkezik azonos neművel... Házasságban él, gyereke van. De emelett homoszexuális.


SF


SF

168. szenyó
2007. júl. 31. 09:41

Mindenre ráhúzzuk, hogy "betegség", holott a legtöbb önuralommal "gyógyítható" lenne.

Ez annyira betegség, mint a kleptománia. Nem veszi el azt amiért nem fizetett, nem az övé, s lám, meggyógyult.


Nem természetes dolog a homoszexualitás. Ha a fiamról derülne ki, leülnék vele erről beszélgetni, s nem engedném jó ideig férfiak-fiúk közelébe, nehogy valaki megtetszen neki.


Téged ez a kérdés mennyiben érint, hogy így felkaptad miatta a vizet?


Nekem van olyan ismerősöm, akiről kiderült.

Emiatt érzékenyen érint a téma.


De igaza van a topic indítójának: ha kevesebb szó esne róla, akkor kevesebben próbálnák, s kevesebben lennének.

2007. júl. 31. 08:47

Senki nem mondta szenyó, hogy ezt kedvelni vagy támogatni kell. Egyszerűen békénhagyni. És nem igaztalan dolgokat leírni. (Ez egy betegség, egyenlő a pedofilizmussal-ugyanazok a gyökerei, stb., mint amiket itt olvastunk)


Szenyó!


Ismét csak azt mondom: bort iszik és vizet prédikál. Lobogtassa nekem a Biblia megfelelő passzusát akkor, ha a többi passzusban is "szent és sérthetetlen". Mert nagyon sok embernél nem ez látszik... Tipikus esete az "az dobja rá az első követ..." kijelentésnek.


Nekem sem tetszik az, hogy egyesek hitbéli létét nagydobon hangoztatják, holott tudom az életmódját, a viselkedését. De ő a "Biblia" szerint éli életét. Csak a neki nem tetsző részeket átlapozza.


Nem hiszem, hogy vitázni kell azon, hogy egy keresztény világban minek van helye és minek nem. Amíg eltűri a keresztény társadalom pl. a pedofíliát papjai között, talán a homoszexualitás is megfér kicsinyke világunkban... (Utána pedig elférnek valamelyik "bugyorban, igaz?") Persze Istennek egyik dolog sem tetsző. Ezért ha eljön az idő, megítéltetnek ezek az emberek. De AZ HAGY LEGYEN MINDENKINEK SZUVERÉN JOGA, HOGY HOGY ÉLI ÉLETÉT.


Ahogy ÉN sem akarok senkiből meleget csinálni, addig belőlem se akarjon senki VALLÁSOS embert csinálni. Talán ez így korrekt...


Arról nem is beszélve, hogy egy lényegi kérdés nyitva maradt: BESZÉLHETEK OLYAN SZEMÉLLYEL, AKI KIGYÓGYULT E "BŰNÖS BETEGSÉGBŐL"? Mert sok "keresztény" mondta már, hogy bizony "számtalan" ilyen személy van. De egynek sem tudott bemutatni...


Amúgy ne offoljuk a témát, elnézést, hogy én is azt tettem.

Visszatérve a témaindító kérdéséhez: Sok esetben lehet, hogy épp a vallás az, amely negatívan hat egy gyerek életfejlődésére. Hiszen nem valószínű, hogy egy homoszexuális egyed homoszexualitásra akar nevelni valakit is, mégcsak az sem valószínű, hogy irányt akar mutatni a gyereknek, hogy a homoszexualitás a jó út - mégha ez annak az egyednek meggyőződése is. De láttunk már vallási felekezetekben színpadon "tomboló" gyerekeket, akiket épp átjár a szentlélek. Csak mert anyuka otthon elmondta, hogy hogy is kell csinálni. Láttunk nagymamával kényszeredetten templomba menő kisunokát is. Aki amikor már ÖNÁLLÓAN dönthet, esze ágába sem lesz elmenni templomba (lásd katolikus neveltetésben a "kötelezően" elsőáldozó és bérmálkozó személyeket. Pedig valahogy úgy szól az a bizonyos eskü: "Ígérem, hű leszek...") Azonban ha megadtuk volna a döntés lehetőségét annak a gyereknek, talán kihasználtabb lenne az a templom... Engem csak ez zavar.


Nem mondtam, hogy a homoszexualitás jó dolog. Szimplán azt, hogy a Bibliával egykorú.

De akár tolerálható is két 18 éves srác felakasztása homoszexualitásuk miatt, mert az ő "Bibliájuk" azt írja? Ugye nem... Ne kezeljük a melegeket bűnözőknek. Ahogy a hívő ember sem bűnöző. Igazából egyiknek sem tudjuk az eredetét, mégis mindkettő hiszi, hogy neki így jó is lehet...


SF

166. szenyó (válaszként erre: 162. - Sasfioka)
2007. júl. 31. 07:44

Kedves Sasfióka!

"ha akarjuk beállíthatjuk a homoszexualitást úgy, mint az élet legförtelmesebb bűne."

Tudod, ez Európa, Magyarország, egy elfogadott gondolkodásmóddal, amit kereszténységnek neveznek. Ennek az alapja a BIBLIA. Akár tetszik a homoszexuálisoknak, akár nem. A biblia válasza pedig erre:


A már említett Sodomás történet:( I.Mózes 19:)

1A két angyal estére Sodomába érkezett, Lót pedig éppen Sodoma kapujában ült. Amint meglátta őket Lót, fölkelt, eléjük ment, és arccal a földre borult. 2Ezt mondta: Térjetek be, Uraim, szolgátok házába, töltsétek itt az éjszakát, mossátok meg a lábatokat! Reggel majd fölkelhettek, és utatokra indulhattok. De ők azt felelték: Nem, hanem itt a szabadban töltjük az éjszakát. 3Mivel azonban nagyon unszolta őket, betértek hozzá, bementek a házba. Ő pedig lakomát készített nekik, kovásztalan kenyeret süttetett, és ettek. 4Lefekvés előtt a város férfiai, a sodomaiak, körülvették a házat; ifjak és öregek, az egész nép kivétel nélkül. 5Bekiáltottak Lótnak, és azt mondták neki: Hol vannak azok a férfiak, akik hozzád jöttek éjszakára? Hozd ki őket hozzánk, hadd ismerjük őket.


Mint tudjuk, Lót nem engedte ezt, de nem tetszik Istennek a Biblia szavai szerint, ha ilyen történik. Akkor nekünk miért kellene, hogy tetszen?

2007. júl. 30. 19:51

Mindenki abban hisz, amiben ő szeretne :) Azért hit.


Én csak tényleg az oly sokszor képmutató egyházat nem igazán viselem el. Az ember lát sokmindent, és tapasztal sokmindent. És bizony van mikor azt mondanám, hogy inkább lássak két tüllszoknyás meleget az utcán vonaglani, mint látni papunk "szent" életét...


SF

164. ac1096844d (válaszként erre: 158. - Sasfioka)
2007. júl. 30. 19:42

:-)

Szia. Sajnos, tsak" ritkán kerülök netközelbe, ezért nem tudtam reagálni.

A biblia Istentől való ihletettségénél nagyobb "tény" nekem nem kell, de ez személyes vélemény, én így hiszem. Szeretném, ha nem rekesztenének ki a "más" véleményem miatt:-)

Valóban helytelen az Írásból kiragadott részlettel ütlegelni a melegeket, hisz mindenki követ el bűnt, innentől kezdve mindenki Isten kegyelmére van utalva. Ha a közt. elnök teljes amnesztiát hirdet, tökmindegy már, hogy a börtönbe ki köpködött a másikra, hogy:te szemét bűnös, na amit te követtél el, az aztán fúj.

.

Nem lehet azt állítani, (ahogy egyesek teszik), hogy : Isten ilyennek teremtett , és így szeret, és fogad el.

Kétlem, hogy ilyennek teremt egyeseket, majd azután közvetlenül förtelemnek, és undorítónak bélyegzi eme teremtett velejárót?!

A házasságon belüli nemi élet nem paráznaság, így nem kell csak gyermeknemzés céljából mívelni:-)

Erre egyértelmű utalást izen Pál apostol:-)

Ja, és én nem lesajnálom, hanem sajnálom a melegeket, mert szenvednek. Attól amiben élnek, a támadásoktól,...stb.

De ettől még az Írás nem változik.

Köszönöm, hogy reagálásra méltattál, és írtál.

Üdv:

2007. júl. 30. 19:34

Eszakeuropaban elek , jo par eve ! Itt meglehetössen elterjedt a homoszexualiatas , de közel sem annyira "normalis!" hogy ezzel barki ki mer rukkolni nyilvanossan.Masszoval nagyon sok ferfi hetero - hazzassag möge bujik ezzel az adottsagaval , es ha elövigyazatos ? ! MARPEDIG RENDKIVUL ELÖVIGYAZATOSSAK ! Akkor soha nem derul ki hovatartozasa/szexualitasa ! Gondolom hogy ez a taktika közel sem uj-(donsag?) hiszen a szazadfordulo elejen meg kerekbetörtek a homoszexualisokat.

Hogy hogyan hat a gyermekre 2-apuka , 2-anyuka ?? Gondolom hogy ha azonkivul joravalo szulök , sehogyan ! A kisgyermek alltalaban NAGYON SZERETI A SZULEIT ! De , ekkora batorsaga egyenlöre meg csak a nagyon jomodu , ismert emberek egy reszenek van , azert mert elsösorban nincsenek fuggösegben anyagilag!/ de , meg azok is meggondoljak./

2007. júl. 30. 19:06

Szenyó!


Mondott valaki olyat, hogy kérj elnézést, mert egy normális családban élsz? Nem.

Szimplán azt mondtam, hogy ha akarjuk beállíthatjuk a homoszexualitást úgy, mint az élet legförtelmesebb bűne. Csak nézőpont kérdése. Én azt próbáltam volna elmondani, hogy több helyről közelítsünk egy témát.


SF

161. szenyó
2007. júl. 30. 18:07
Kérjek elnézést mert normális családmodellben élek a férjemmel, a közös gyerekeinket neveljük együtt és ezt tartom természetesnek?
2007. júl. 30. 16:08

Mivel átolvastam a teljes topicot, így sok dologra akarok reagálni. Bár "netikettet sértve" írok egymásután több hozzászólást, de talán továbblendülhet a téma.


A topic címe az, hogy hogyan hat a homoszexualitás a gyerek fejlődésére, életfelfogására? Nem pedig arra, hogy vállaljanak-e a melegek gyereket.


Ennek megfelelően talán el kell mondani, hogy a gyerek életfelfogására akár jó hatással is lehet, hiszen ezáltal is meglátja az élet sokszínűségét, megtanulhat - megfelelő szülői támogatottsággal - toleránsan viselkedni a tőle eltérővel szemben.

A kérdés ismét az, hogy a HOMOSZEXUALITÁS hogyan hat a gyerek fejlődésére. Vagyis nem az volt, hogy egy Gay Pride a maga x száz résztvevőjével (hazánkban statisztika szerint is milliós nagyságú a homoszexuálisok aránya. Ehhez képest az x száz ember csak egy pont az egészben...) hogyan hat a gyerek fejlődésére.


Érdekes dolog volt még a topicban olvasni, hogy a családmodell az az apa + anya + gyerek, rosszabb esetben anya vagy apa. Ezt a gondolatot is ha kicsit továbbgondoljuk, akkor bizony eljutunk oda, hogy volt téma a homoszexuálisok örökbefogadásáról. IGEN ÖRÖKBEFOGADÁSRÓL. Ez pedig első körben azt jelenti, hogy azoknak a gyerekeknek biztosítanak fedelet, anyagi hátteret, iskolás, ételt, ruhát, stb. akikről a családmodell szerinti anya-apa (vagy csak anya) lemondott, és állami gondozásba adott.

De valóban. Egy államigondozott gyereket nem csúfolnak a társai...


Szó volt még genetika, betegség, hajlam, tanult ösztön stb. témakörben is a homoszexualitásról.

Ami TÉNY (a Biblia valódiságánál is erősebb TÉNY), hogy a homoszexualitás az emberiséggel EGYIDŐS. Volt időszak, amikor "többség" volt, és van időszak, amikor "kisebbség", de a TÉNY: ott volt már a kezdetektől.

Tehát ha előnytelen genetikai mutáció lenne, akkor már nem lenne jelen... Hiszen ez a természet rendje. (ez nem azt jelenti, hogy ELŐNYÖS!, hanem azt, hogy amennyiben nem kívánt mutáció - és valóban genetikai a dolog -, akkor már a természetes szelekció során eltűnt volna az előnytelen mutáció)


Olvasni lehetett a topicban olyat is, hogy bizony a tisztelt homoszexuális egyed éljen "heterosztikus" életet. Házasodjon mégha csak látszatházasságot is köt. Nemzzen gyereket, mégha azt mesterséges megtermékenyítéssel is teszi.


Valóban szép idill egy "család" számára. Buzi apuka, leszbi anyuka (csak mert akkor két legyet ütünk egy csapásra!!), egy szeretetben (??) felnőtt gyerek. Bár tény, hogy ez a gyermek soha nem fog látni "ágyjelenetet..."


Arról nem is beszélve, hogy szó volt arról is, hogy amíg két férfi nem tud gyermeket nemzeni, addig semmi joguk a gyerekre. Majd ha természetes úton megy nekik... Itt pl. a meddő nők és a terméketlen férfiak is eszembe jutottak. Na meg arról nem is beszélve, hogy lombikprogram, mesterséges megtermékenyítés...


Talán az emberek fejében kellen dolgokat helyrerakni. És megérteni, hogy ki mit akar. Mert ugye volt szó arról, hogy "gyereket a melegnek". Csak azt nem nézi meg senki, hogy mennyi meleg pár akar gyereket örökbefogadni. Meg azt sem, hogy az örökbefogadásnak igencsak szabályozott és szigorú feltételi vannak. Tehát ha lehetne is, valszeg nagyon minimális lenne azok száma, akik JOGOSULTAK lennének rá, és azok száma is elenyésző, aki SZERETNE örökbefogadni.


Szó volt arról, hogy a homoszexuálisokra a monogámia nem éppen jellemző. Erre már reagáltam egyszer, most még egy gondolat:

Valószínűleg gyereket akar nevelni az az egyed, aki hétfőtől szombatig egy neves bárban rázza magát és minden este más partnere van? Az ilyen személy valszeg jogosult is arra, hogy örökbefogadjon...

Akkor szó volt a szülői értekezletről amikor behívják az apukát. És megy kézenfogva bőrszerkóban mindkét apuka. Ez is életszerű. Teljesen. Ismerek olyan meleg párt, aki tíz éve él ugyanabba az ingatlanban (társasház), és még mindig nem tudják, hogy ők egy meleg pár...

Miért hisszük azt, hogy mindenki ezzel akar dicsekedni? A milliós közegből párszázan mennek el "dicsekedni", és a maradék többszázezer merre jár... Ő talán éli az ugyanolyan "szürke, heterosztikus" életét, mint a többi hétköznapi átlagember. És teszi a dolgát. Persze valahol joggal várhatná el, hogy azzal az emberrel, akivel együtt töltött MONOGÁM KAPCSOLATBAN húsz-harminc évet esetleg legyen lehetősége trükközés és kikapuk nélkül egyszerűen örökölni, esetleg nem lenne rossz egy kamattámogatott állami hitel sem, amely csak "házaspároknak" jár pl, vagy megilletnék azok a jogok (és itt nem a gyerekvállalásra gondolok!) amelyek az együttélő házaspárokat MEGILLETNEK.


Persze még mindig a pedofil, tüllben és szoknyában vonagló, gátlástalan és szemellenzővel sem éppen szép életet élő "melegekről" van szó. Mert hát ők a "meleg társadalom".


Igazából ez a "félek, hogy meleget faragnak a gyerekemből" hozzáállás sem éppen életszerű. Olyan emberrel is szívesen beszélgetnék, aki homoszexuálissá vált társadalmi nyomásra. Természetesen nem olyannal, aki azonosneművel szeretkezik, hanem homoszexuális. (Mert ugye nem csak attól meleg a meleg, hogy kivel fekszik ágyba...)


Persze lehet vitázni sok kérdésben. De pl. a ma élő homoszexuálisok NAGY TÖBBSÉGÉNEK heteroszexuális szülei voltak. Egy részük pedig teljes családban, szeretetben nevelkedett... Ez is elgondolkodtató.


SF

159. sasfioka (válaszként erre: 108. - Ac1096844d)
2007. júl. 30. 15:38

szrobcsek!


Ismét téged szólítalak meg!

MÉG SOHA nem találkoztam olyan emberrel, aki kigyógyult volna homoszexualitásából. Bár kb. öt éve tettem közzé ezer fórumon azt a felhívást, hogy keresek olyan embert, aki kigyógyult ebből a "förtelmes betegségből". Sajnos ezidáig egy ember sem jelentkezett. És nekem abból az általad ismert(hallott) számtalan esetből CSAK EGY!!! ember kellene, akivel beszélhetnék erről.


Pedig már Kanadából is ígérték!!!


SF

158. sasfioka (válaszként erre: 79. - Ac1096844d)
2007. júl. 30. 15:36

szrobcsek!


Nagyon nem szeretem a bort iszik és vizet prédikál dolgot.

Mert valóban a Biblia szerint bűn a homoszexualitás. Pont úgy ahogy számtalan egyéb dolgot is megnevez emellé a "nem kéne" kategóriában.

Persze sokan vannak, akik jönnek, és lobogtatják az adott részletet a Bibliából. Aztán otthon pl. a paráználkodást bűnként felhozó, vagy a Ne lopj! felkiáltást tartalmazó oldalakat átlapozzák. Nekem ez az álszentség és a bort iszik és vizet prédikál... Majd ha gyereknemzés céljából él szexuális életet...


SF

157. sasfioka (válaszként erre: 57. - E71af41436)
2007. júl. 30. 15:33

Pitzburg!


Csak ezekkel a felmérésekkel egy a baj:

A megkérdezettek azon egyedek, akik parádéznak. Ők az első kérdésre: Homoszexuális? Igennel felelnek. Aki "bezárkózott", az az első kérdésre: Homoszexuális? Nemmel felel. Innentől kezdve az ő hűsége a heteroszexuális statisztikát fogja erősíteni. Tudom, mert számtalan ilyen statisztikával dolgoztam...


SF

156. szenyó (válaszként erre: 154. - 1fc6b1dbaa)
2007. júl. 29. 09:23

Mint kamaszgyerekek anyja mondom, a kamaszok egymással nagyon kegyetlenek. Még nem tanultak meg disztingválni, nem használják az eufénizmust, szóval kegyetlenek, szókimondók, sértőek egymással. Ha valamelyik társukról kiderülne, hogy melegek a szülei és több, mint barátság az, ahogyan együtt élnek, akkor az a gyerek a legrosszabbakra számíthatna tőlük. S ha barátnőt / barátot akarna magának választani, akkor is nehezebb helyzetben lenne emiatt.

Tudom, hogy tőlem elfogadóbb véleményre számítottatok, de ilyen világban élünk.

2007. júl. 28. 09:30
Menjenek(javított verzió);)
2007. júl. 28. 09:27
Szerintem ez nagyon érdekes téma!Személy szerint én nem tartom jó ötletnek,hogy egy gyermeket homoszexuális emberek neveljenek fel,de azt aláírom,hogy lehetnek kivételes esetek.Szerintem nagyon fontos,hogy a gyermek ne lásson semmit a mama-mama,vagy rosszabb esetben a papa-papa....úgymond magánéletéből.Ha(tudom...így nem kezdünk..:)) mégis máglátja ama hálószoba titkokat,akkor egészen biztosra veszem,hogy torzulni fog a személyisége.Elveszíti azt a képességét,hogy ösztönösen a másik nemre "mozduljon".Ha ezt(detto:)) sikerül megoldani és a gyermek csak azt látja,hogy két azonos nemű ember "csak" együtt él,akkor szerintem semmi probléma nem adódik.Ja.... mozizni nem mennyenek együtt,mert csodálkozni fog a gyermek,mit keres a papa keze a másik papa térdén...:)
153. szenyó (válaszként erre: 152. - Icus)
2007. júl. 28. 07:40

Igen. Balra Sodoma, jobbra Gomorra.


S a lányok egyre gyakrabban szisszennek fel:

"Atya ég, ez a jó pasi sem a nőkre hajt? De kár..."

152. Icus
2007. júl. 27. 07:56

Tegnap este, kifejezetten kiakadtam, amikor főműsoridőben legalább 10 percet szenteltek a tv2-ön a "vivás" Kristofnak és párjának.

Én ugy gondolom, ez a srác nagyon felkapott "média sztár" lett. Sok fiatal oda van érte, különben nem is lehetne "felkapott" ugye. Nyiltan vallja, hogy meleg. Az igaz nem kérkedik vele, de ha megkérdezik , hogy meleg-e, ő bevallja, hogy igen. Ezzel sincs baj, mert ugye hírnek lenni kell. :( De, miért kell 10 persen keresztül ecsetelni, a volt fium, a mostani fium...stb témát. Miért kell fényképeket mutogatni, miért kell egyáltalán kiemelni, hogy megtalálta a nagyszerelmet és megy utána Izraelbe?


Ezek a mai gyerekek annyira a "médián" nőnek fel. Szerintem igen is hat a fejlődésükre ez a dolog.



Miért lett hirtelen ennyire sok "más" ember? Nehogy azt mondjátok, hogy ennyien eddig elfojtoták az érzéseieket. Jó a régi görögögnél ez természetes volt, minden valamit is számitó athéni polgárnak volt egy fiúja is. Most megint ez a világ jön?

151. 0b099f6590 (válaszként erre: 150. - 8d784868d0)
2007. júl. 26. 13:34
De mi az hogy kimélje meg ettől a hülyeségtől?
150. 8d784868d0 (válaszként erre: 149. - 0b099f6590)
2007. júl. 26. 13:27
szerintem arról vannak emberek akik életük derekán jönnek rá hogy tul képen az azonos neműekhez vonzódnak.
149. 0b099f6590 (válaszként erre: 148. - Szenyó)
2007. júl. 26. 13:23

Ha már előtte volt gyereke?

Hülyeség?

Miről beszélsz?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook