Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? fórum

Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
58. 754c7e07c3 (válaszként erre: 57. - E71af41436)
2007. júl. 12. 15:50
Biztos igaz a felmérés. De szerintem ez inkább egyénfüggő.
57. e71af41436 (válaszként erre: 56. - 754c7e07c3)
2007. júl. 12. 15:46
felmérések igfazolják,hogy egy homoszekszuális az élete során minimum háromszor többet vált partnert mint egy hetero. és arról is készült felmérés,hogy a homoszekszuálisok kevésbé monogámok egy kapcsolat során.... ezek tények.
56. 754c7e07c3 (válaszként erre: 54. - E71af41436)
2007. júl. 12. 15:39
Szia! Attól még, hogy valaki meleg, szerintem lehet hűséges. Ez általános probléma. Az értékrend sem attól függ, hogy valaki meleg, avagy sem. Ezek szerint, ha valaki nem homo, akkor nem erkölcsös, és fordítva, ha nem homo, erkölcsös. Ezt így is le lehet sarkítani. Szerintem a mai "szinglinek de jó lenni", életfelfogás is vezethet ahhoz, hogy a nők csak maguk kezdjenek felnevelni, szülni egy gyereket. Ami, ugye, megint nem egy alap családmodell. Engem is érdekel a pszichológus mit mond erről.
55. 754c7e07c3 (válaszként erre: 53. - 8d784868d0)
2007. júl. 12. 15:34
Miért kell egy gyereknek látnia, ahogy a szülei szeretkeznek? Ez bármilyen családra vonatkozik. Gondolod egy "normál" szeretkezés férfi és nő között elfogadható, ha látja a gyerek? Szerintem nem. Vagy Te a gyerek előtt csinálod!? Szerintem nem. Ja, és elgondolkoztam, mielőtt írtam. Nagyon is! Mi az, hogy normális? Egy verekedő apa? Egy részeges anya? Vagy mi? Azok normálisabbak, mint egy meleg pár? Azt hiszem, ezen Neked kellene elgondolkodni.
54. e71af41436 (válaszként erre: 52. - 754c7e07c3)
2007. júl. 12. 15:33

egyetlen gondom van a gyerekneveléssel ilyen esetben. az a gyerek,nem egy normális családmodellben fog felnőni. ergo az értékrendje nem azirányba fog terelődni,hogy egy család áll :apu-anyu-gyerek.hanem,hogy nem kell ahhoz apu-anyu,hogy gyerek legyen.és akkor itt ismét felvetődik,ha ezt egy gyermek így tapasztalja meg,akkor hogyan válik teszem azt hűségessé,erkölcsössé.vagy csak szimplán monogámmá?

én ezért várom még mindig,hogy beírjon végre egy gyerekpszichológus is,aki esetleg ezekre a kérdésekre választ ad.mert ugye az eredeti téma még mindig ez volna. :)

53. 8d784868d0 (válaszként erre: 52. - 754c7e07c3)
2007. júl. 12. 15:23

ezt azlrt te se hidd már el!

gondold már el amikor 15 éves less za gyerek ,és apuka, meg apuka, éppen szexelnek, akkor mi van????

a gyereknek a normális apa, és anya szerp az ami meghatározza a tanult szintkjének megfelelő további életvitelt!

de mondjuk egy éppen közösülő női pár látványa, amint éppen egy vibrátorral dolgoznak????

gondolkozz már el ezen!!

2007. júl. 12. 15:09
Nem tudom, hisz nem vagyok meleg, de ha egy meleg pár gyereket nevel, az nem hiszem, hogy a gyereket, "Rossz" irányba viszi el. Nincs összefüggés a meleg párok által nevelt gyerekek, és a homoszexualitás között. Nem hiszem, hogy egy meleg párnak meleg lesz a gyereke is. A rossz példa sajnos nem itt keresendő. Egy részeges apa, anya egy családban, az lehet negatív hatással, de az, hogy meleg. szerintem csak toleránsabbá tesz egy gyereket, és nem meleggé.
51. 8d784868d0 (válaszként erre: 50. - Rosewood)
2007. júl. 12. 14:50

az hogy ki legyen impotens, és ki nem, ez komoly etikai kérdések sorát veti fel.

beavakozhatunk-e? egy ember életébe, és leálíthatjuk-e? a testének azt a részét, ami bármiért is felelős?

vagy hagyjuk meg amit természet elhatározott, csak mert ellenkezik a felálított értékrendünkel?

nem..nem vagyok pedofilok mellet, ez csak példa, de biztos lessz idő */ sajnos!*/ amikor a balkezeseket egy pár szem gyógyszerrel jobbkezessé tehetjük, vagy a homoszexuális embereket, normális kerékvágásba hozhatjuk.

nem tudjuk hogy természet miért alkotott pedofilokat, balkezeseket, és homoszexuálisokat!

50. rosewood (válaszként erre: 49. - 8d784868d0)
2007. júl. 12. 14:45

Mislix, Te nagyon tájékozott vagy, tényleg.


Szerintem egy pedofil inkább legyen impotens, mint hogy gyerekeket bántson... Volt olyan, hogy bepróbálkozott nálam a keresztapám apja, (azóta meghalt, és ez valahogy megkönnyebbülés volt nekem, pedig már felnőttem), aki akkor olyan 70 körül volt, én meg 11. Szégyelttem elmondani a szüleimnek, hogy simogatni akart. felnőttként már elmondtam anyunak. Lehet, hogy a vén kéjenc ezzel hozta be, amit érett, normális nőknél, vagy élemedett korú feleségénél nem kapott meg? szerintem bármi is igaz, egyik sem mentesíti... :-(

49. 8d784868d0 (válaszként erre: 48. - Rosewood)
2007. júl. 12. 14:33

sajnos vicc nélkül komoly dolog ez!

a neveléssel, max azt az énképet hozhatjuk előtérbe, ami nem hozott géneken alapszik, hanem a tanult viselkedésnormákon keres stabil táptalajt.

persze lehet nevelni egy pedofil embert, de a kutatások szerint pl a pedofil férfiak minden cselekedetéért,a megnövekedett tesztoszteron szint a felelős!

ezálltal nem nevezhető betegnek sem, mert tulk képpen bele volt kódolva az, hogy x évessem olyan nemi késztetéseket érezzen ami szinte tőlle függettlen.

ezt */ ezeket gyogyszerrel el lehet nyomni, de ez részleges , vagy teljes impotenciát okoz.

tehát a hozott, örökölt gének azok amik rányomják a bélyegüket az egész életünkre!

48. rosewood (válaszként erre: 47. - 8d784868d0)
2007. júl. 12. 14:24
hű. ez komoly. nem is tudok erre mit mondani. hiszek a nevelésben, talán ha nem hinnék, nem volnék tanár :-)
47. 8d784868d0 (válaszként erre: 45. - 0a6ce1d48d)
2007. júl. 12. 09:38

ezzel nem értek egyet!a bűnöző hozott génálománya igenis lehet inspiráló, egy másfajta, a normálistól elvonatkoztatható életvitel kifejlődésében!

a homoszexuális férfiak az anyjuktől örökölt, 1 db, hibás gén miatt vonzódnak a saját nemükhöz!

a leszbikus nők nél viszont nincs egyértelmű magyarázat ugyanerre!

tehát az örökölt Genom, az ami eldönti az ember egész életét!

talán majd gyszer, belenyúl az ember, és lelkileg, /* génekre*/ alapozva, sterilizálja a bűnözöket, pl,,, de ettől a perctől fogva megszűnik a szabad élethez való mindenféle jogunk!

46. rosewood (válaszként erre: 45. - 0a6ce1d48d)
2007. júl. 11. 16:09
Tök igaz!
2007. júl. 11. 16:01

Ezek a nő és férfiutánzatok nyilvánvalóan családellenesek lesznek. (Az erre nevelés mi ha nem bűn?)

Egyébként a gén-magyarázat mese.

A bűnöző sem születik gyilkosnak.

2007. júl. 11. 15:31

Szerintem a pedofília (és idetartozik a homoszexualitás, a saját gyermek bántalmazása is) az egyfajta megromlott mentális állapot, és aki igazán ezekbe a kategóriákba tartozik, az nem fújja fel a dolgot, mert azzal tisztában van, hogy amit tesz vagy gondol az rossz.

Szóval a mostani fújjuk fel a dolgot az, csak azért alakult ki, mert az emberek már nem tudnak milyen kifogásokat kitalálni arra, hogy a lelki sértett(sérült)-ségüket, hogyan magyarázzák.

Ezért van az, hogy sokan inkább a látszat melegségbe menekülnek ahelyett, hogy elmennének pszihológushoz, vagy pszihiáterhez.

Sokan azért választják a meleg hovatartozást, mert nem tudnak alkalmazkodni a nőkhöz mint egy igazi férfi, és azáltal, hogy melegek így már semmi nem is kötelezi őket arra.

Több olyan nagy személyről tudok aki azért, mert nem kapta meg a kiszemelt nőt, lett meleg, és nem azért mert olyan génnel rendelkezik.

Legutóbbi ilyen eset George Michael aki szinte megcsömörlött a gyönyörű nőktől, és mert nem találta meg egyikben sem az ideális partnert lett meleg (itt se a gén volt a felelős).

Nemrég kijelentette, hogy ismét hetero lenne egy bizonyos nő kedvéért, de az kikosarazta, és nem is változtatott a nemi hovatartozásán emiatt.

43. gpetra (válaszként erre: 39. - Icus)
2007. júl. 11. 14:31

Nem tudom, hogy milyen csatornákon keresztül szerzed be az információkat, de az biztos, hogy a hírek nem csak erről szólnak...


Egyébként pedig (ha eltekintünk a nagy port kavart hétvégi felvonulástól) a napokban nem egy művész kitárulkozása, ahogy Te mondod, kérkedése hívta fel a figyelmet a melegekre, hanem egy politikusé.

42. gpetra (válaszként erre: 39. - Icus)
2007. júl. 11. 14:29

Szerintem ebbe ne menjünk bele, egyáltalán nem tartozik a fórum témájához.


Egyébként a pedofíliáról talán nem véletlenül döntötte el valaki, hogy bűncselekmény, ellentétben a homoszexualitással. Éppen elég büntetés lehet melegnek lenni.

41. gpetra
2007. júl. 11. 14:28
bűn
40. gpetra (válaszként erre: 38. - Jay néni)
2007. júl. 11. 14:28
De akkor is annak venném. Nem is állítottam az ellenkezőjét. De a homoszexualitásról nekem senki ne akarja bebizonyítani, hogy bűbcselekmény...
39. Icus (válaszként erre: 31. - Gpetra)
2007. júl. 11. 11:50

Azt mondod, hogy a pedofilia bűncselekmény. Ezt valaki eldöntötte. Mint, valaki eldöntötte, hogy "másnak" lenni nem bűncselekmény, hanem betegség. A pedofilia is betegség, mert normális ember nem csinál ilyet, de szerintem a normális ember nem is "más". Akkor most mi van? Az egyik bűncselekmény, a másik nem?

Én tudom, hogy sok művész ember "más", de ne kérkedjünk ezzel. Lehet, hogy homokba dugom én is a fejemet, ahogy valaki ezzel kapcsolatban már írta. De, én nem akarok tudni, ezekről a dolgokról, nem akarom, hogy másról se szóljon egy hír csak erről.

38. Jay néni (válaszként erre: 31. - Gpetra)
2007. júl. 11. 10:52
Az a bűncselekmény amit a törvény annak mond. Ha nem lenne benne a Btk.-ban, hogy bűncselekmény már nem is vennéd annak?????
37. Suesue (válaszként erre: 21. - Icus)
2007. júl. 11. 10:18

Szerintem is ezt kellene tenniük, mert tudok olyan embert aki a munkájában tökéletesen megfelel, látszatházasságban él, még mesterséges megtermékenyítést is igénybe vett, de nem kérkedik azzal, hogy hova tartozik.

Az igazi melegek nem reklámozzák Önmagukat, legalábbis az értelmes fajta.

Akik szerintem a parádén voltak azok csak a hecc kedvéért mentek ki.

Szinte minden negatívumból pozitívumot akar kreálni a média, és itt van a gond. :(

2007. júl. 10. 21:22
:-)
35. 5464505f6a (válaszként erre: 34. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 21:20
Erre utaltam én is.
2007. júl. 10. 21:10
De van! Így fölösleges álmodozni.
33. 5464505f6a (válaszként erre: 20. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 21:02

Az egyénekkel van a gond,nem magával a bűnnel.

A feltételezés,h ha nem lenne a bűn...:))

2007. júl. 10. 20:10

Én sem sorolom ide. De ha bűn, ha nem, "így született, mint a melegek, vagyis nem tehet róla".

De szerintem nem úgy születik egyik sem. Vagyis tehetne ellene.

Nekem elég, ha csak perverzió valami, nem szimpi.

31. gpetra (válaszként erre: 29. - Ac1096844d)
2007. júl. 10. 20:06
A pedofilokat semmiképpen nem sorolnám ide. Az nem csupán perverzió, hanem bűncselekmény is. A homoszexualitás pedig semmiképpen sem sorolható ebbe a kategóriába.
2007. júl. 10. 20:03
Gondoltam, hogy...(bocsi a félreütésért)
2007. júl. 10. 20:03

NGondolta, hogy nézőpont kérdése, pedig mindkettő úgy született, nemde?

Szerintem meg egyiksem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook