Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti egy léböjt fórum

Heti egy léböjt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2013. márc. 29. 16:44

Na eddig csak megvolnék, de szerintem most jön a neheze!:)

Ha jut egy kis energiád, szoríts nekem!:)

2013. márc. 29. 13:37

Szióka! Igen, tartom!:) Eddig csalánteát ittam, csak simán. De akarok venni rostosat is.

A 30 deka is számít!:) Sok kicsi, sokra megy!:))))

Nálunk tegnap óta esik az eső, most éppen zuhog. De hétvégére 17 fokot igérnek. Na, ezt majd hiszem, ha látom!:)

Minden esetre érdekes felvetést olvastam tegnap erről a nem mindennapi időjárásról. Mégpedig azt fejtegette, hogy ha így kitolódik a tél és mire felszárad a belvíz miatt a talaj, akkor mikor tudnak vetni és abból mikorra lesz valami?! Szóval tényleg mikorra? Most megint ha elfagytak a rügyek, drága lesz a gyümölcs, a többiről nem is beszélve.

Hát, úgy látom, hogy a leghatékonyabb diéta vár ránk. (amit nem eszünk meg az nem is hízlal:D)

(De a sok belvíz miatt, még a végén rizstermelő ország leszünk.)

Na, minden esetre ma léböjt és pont!:))))

2013. márc. 29. 12:34
Köszönöm! Csak -0,3 dkg. ment le. Neked hogy megy a mai nap? Tartod akkor ma a lébőjtöt? Ez az idő semmi hangulatom semmihez, reggel szakadt a hó, aztán a havas eső, utána és azóta is az eső, a hangulatom is elmegy mindentől ebben az időben. Kitartás ha csinálod ma a léböjtöt!
2013. márc. 28. 20:42
Frida, veled miújság? Helyzetjentést kérünk!:)))))
227. 408020f45e (válaszként erre: 226. - Electra88)
2013. márc. 28. 20:40

Gratulálok neked!:) Remélem nekem is sikerülni fog!:)

Amúgy pedig kezdek rendbe jönni,köszönöm! Tudod én olyan vagyok, hogy ha valami rosszul esik, az nagyon mélyen megérint. De mindig igyekszem hamar talpra állni.

Megpróbálok ugyanolyan ügyes lenni holnap, mint te!:)))

226. Electra88 (válaszként erre: 225. - 408020f45e)
2013. márc. 28. 19:30
Remélem minden rendbe jön! Ne légy szomorú attól nem oldódik meg semmi! Mai napot kibírtam, bár eléggé éhes vagyok, de már nem fogok semmit enni. Remélem holnap örülni fogok a mérlegnek. Holnapra kitartás neked is! :)
225. 408020f45e (válaszként erre: 224. - Electra88)
2013. márc. 28. 11:01

Hát, én kénytelen vagyok áttenni holnapra!:(

De nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön. Kicsit sírós ma a hangulatom és helyre kell tennem magamban néhány dolgot, de holnap megcsinálom, halaszthatatlanul!:)

Amit én is tervezek, a csalán tea (simán), ásványvíz, meg a C őszibarackot gondoltam.

Kitartás!:)

2013. márc. 28. 10:49
Vettem megint narancslevet meg limeos fekete teát meg zöld teát. Ezek lesznek ma :) Te miket iszol?
223. 408020f45e (válaszként erre: 222. - Electra88)
2013. márc. 28. 08:44
Próbáljuk meg!:)
2013. márc. 26. 21:03
Nekem ugye pénteken közbeszólt a krémes :) De csütörtökön tartom én is veled és akkor remélem sikerülni fog! Jó lenne ha összejönne mert nagyon kellenének a minusz dekák :)
2013. márc. 25. 22:45

Sziasztok!

Nagyon csendben van a csapat!:) Merre vagytok?

Sikerült a legutóbbi napotok? nekem sajnos nem, de hát van ez így!:) Remélem a következő menni fog. Kell az embernek egy jó adag érzelmi töltés, hogy sikerüljenek ezek a napok. Amikor valami miatt ez lemerül, akkor az ember lebilisabb és könnyebben ront. A terveim szerint én csütörtökön fogom tartani a következőt. Ki tart velem?

Mindenkinek kellemes pihenést!:)

2013. márc. 23. 10:21

Sziasztok!

Most egy kicsit ritkábban jövök majd, vannak dolgok, amiket "meg kell emésztenem" de azért néha majd benézek! Puszi

219. 408020f45e (válaszként erre: 218. - Electra88)
2013. márc. 22. 15:55
Hát, ma nekem sem sikerült. A sululiba vendégek jöttek, volt állófogadás is. Oda nem voltam hivatalos, de ott tartották, ami az én "munkaterületem". Na ennek a vége az volt, hogy hazafelé vettem fornettit, aztán itthon meg is kóstoltam, azt is, meg mást is. Na nem ecsetelem, de nem voltam jó kislány.Megpróbálom holnap megint, remélem ügyesebb leszek. Ma már ez így marad, nem is idegesítem magam rajta. Amit megettem, jólesett.:)
2013. márc. 22. 13:43
Én a mai napot jól elbuktam :((( Egész délelőtt jól tartottam addig amíg át nem mentünk megköszönteni a nagyfőnökasszonyt és jó sokan voltunk ő meg behívott minket a tanácsterembe és eszem iszom volt. Nem vettem semmiből, aztán mondták is, hogy legalább egyek már valamit és mindenféle cukros sütik, és így megettem egy krémest :( Na most meg jó szarul érzem magam :( Ikebana te ügyi leszel és ki tudsz tartani! De ma már nem fogok semmi mást enni még megiszom a maradék egy pohár narancslevemet meg víz lesz még este és délután.
2013. márc. 22. 10:32

Sziasztok!

Na, akkor ügyesek leszünk ma is ugye????!

Hát, most így jött ki, nekem is, hogy egy héten 2x van léböjt, de nem érdekes!:) Nekem minden 4. nap az:) Van olyan ismerősöm, aki meg rendszeresen böjtöl, de ő mindig ugyanazon a napokon (k és P)De ő vallási alapon. Pedig neki a súlya miatt nem is kellene:)

Én eddig teát ittam simán, meg rostosat. Délutánra megyek, a finom husileves már fő:)))) Úgy döntöttem ma mást nem is főzök, mert tegnapról még van derelye a hűtőben.

Ha az ember dolgozik talán jobban elviseli a lénapot is, mint itthon. Nem?

Elektra én úgy gondolom, hogy a leadott kilókkal, bármennyi is, már győztes vagy!:) Mert nem az számít mennyi ment le, hanem, hogy lement! Tettél magadért, nem is keveset! Csak ez számít!:)

Frida, nem hiszem, hogy megterhelő, mert nem csak víz van. Nekem ma lesz egy kis husileves simán, meg rostoslé, csalántea, ásványvíz. Ha még az ember bekap egy vitamintablettát is, nem lehet gond!:) Te is tartod ma?

Nemsokára indulok, mindenkinek további szép napot!:)

2013. márc. 22. 08:43
Sziasztok! Lehet, hogy nem olyan jó, hogy egy héten kétszer, de megpróbálom. Vettem megint narancslevet. Amilyen éhes voltam tegnap este, most reggel már nem voltam. Jó lenne kibíri ezt a napot is. Március 30-án lesz vége, de több időpontban is lehetett jelentkezni ha később jelentkeztek akkor így valaki beleesik még a húsvéti időszakba is, nekem már nem lesz akkor verseny, bár nem szeretném túlenni magam akkor sem, de jobban le fog csúszni egy-két szelet süti :) Április 8 lesz az utolsó záró mérés időpontja, gondolom utána derül ki ki hanyadik helyen áll.
2013. márc. 21. 19:46

Sziasztok! Nem lesz túl megterhelő egy héten kétszer? Igazi bevállalós csajszi vagy. Én ha lehet inkább mellőzném, péntek szombat is Kunszentmiklós, vezetek sokat, nem szeretném tompa aggyal. A szilvalekváros derelyét is imádom. MIlyen jégkrémet ettél?

Ikebana! Én 100ezret lottón még nem nyertem. A legtöbb tippmixen volt, 60E, puttón 30E. De ezek is régebben....

Remélem most nem lesz olyan áldatlan időjárás mint a múlthéten. Mikor lesz a fogyiverseny vége?

2013. márc. 21. 19:46
Én meg most olyan éhes vagyok valami édességre. Előbb mondtam épp páromnak, hogy mogyorós csokikról és valami tömény édességekről ábrándozok. Legalább te ma akkor feltöltötted magad szénhidrát téren :) Másnap így nem nehezebb a léböjt, hogy mai nap szénhidrát nap volt? Én is léböjtölök holnap. Még reggel vennem kell gyümilevet úgyhogy még nemtudom, de lehet megint narancslét veszek mint utoljára is, az fini volt.
2013. márc. 21. 17:41

Hát lányok én csak ámulok a nyeréseiteken, mert én nagyon régen tombolán nyertem marcipán tortát(jellemzően:D)Azóta semmit. Na jó, lottón 2-est vagy Luxoron ablakot, de az nem mérhető a tiétekhez!:))))

Na, ma aztán lubickoltam a szénhidrát napomban:) Szilvalekváros derelye, délután meg egy jégkrém!:)))

Aztán holnap meg léböjt nap!:)

Ki tart velem?:))))

212. Electra88 (válaszként erre: 210. - Fridalino)
2013. márc. 21. 09:01

Gratula neked is a fogyáshoz! Ez egy másik nyereményjáték volt,amin nyertem a jegyeket. A fogyiverseny még tart, ott még nem tudom mi lesz a végeredmény, bár sok jóra nem számítok :)

Hú az szép, igen megérte a 150 ezer forintos prágai hétvégét! Több tárgynyereményt nyertem már, sokszor mondták szüleim, hogy adjam le erre meg arra is, mert szerencsés vagyok ilyen téren, na mondom már csak a lottón lenne jó egyszer egy nagyobb nyereményt nyerni :) Na jó nem leszek telhetelen, a legnagyobb nyereményem amúgy a jokeren az utolsó 4 számot eltaláltam és 100 ezret fizettek. Örültem neki nagyon, bár hamar el is ment, mert az már sajna nem számít sok pénznek ebben a világban.

2013. márc. 21. 06:59
Bocs a regényért, este jövök, mindenkinek szép napot!
2013. márc. 21. 06:59
Sziasztok! Mindenkinek gratulálok, én is fogytam 60 dekát. A héten végig helyettesítenem kell, csak ma leszek a helyemen. A héten még csábítás sincs, mert nem érek rá sütni. Electra! Gratu a nyereményjegyekhez, és persze a fogyiversenyhez is! Legalább megpróbáltad. Én nem is mertem volna. De ezek a beiktatott lénapok még közelebb visznek a célodhoz. A legvicesebb, és legnehezebb nyerésem egyike az volt, hogy itthon a helyi rádió születésnapján neveztem be egy játékra. Ott az egyik feladat az volt, hogy egy nagy transzparenssel fel kellett futni a kalocsai Főszékesegyház tetejére, ott felmutatni a transzparenst, és lefutni. Az idődet mérték. Én egy 19 éves vékony sráccal voltam együtt, én 88 kilósan, és hihetetlen akaraterőmmel megvertem a pasit. Ordítottam magammal a lépcsőkön, hogy nem állhatok le, mentem, és mentem. Megnyertem a 150 Ezer Ft-os prágai hétvégét. Utána másfél hétig alig tudtam menni, begyulladtak az izmaim. De megérte:)
2013. márc. 20. 14:26

Ügyes voltál!:)Gratulálok!:)

Hát, az a helyzet, hogy a verseny jellege a diétának engem soha nem motivált. Bár ha jól emlékszem én is bejelentkeztem egyszer régebben egy ilyenre a fb-on, de aztán nem küldtem az adatokat. A helyzet az, hogy vannak, akik hihetetlenül képesek fogyni, vagy csak beírják, nem tudom. Szóval én tudom magamról, hogy van egy eléggé sajátos fogyási ritmusom és ha a fene fenét eszik, akkor sem gyorsul. Mert ha valami trükkel mégis (mályva tea stb) akkor az visszajön és megint megy maga lassú tempójában tovább minden. De már nem iegesítem magam, ez van és kész!:)

A tegnapi sok munkámnak ma pihenem a következményeit!:)

Minenkinek további szép napot!:)

2013. márc. 20. 08:36
Írt ki hoxa egy nyereményjátékot tegnap előtt reggel és tegnap délig kellett a helyes megfejtést elküldeni neki üzibe amit a f*cebo*król lehetett megnézni és azt írta a játékban, hogy 8X2 páros belépőt kisorsol. Elküldtem, régebben nyertem már egy két dolgot más nyereményjátékokkal, de nem igazán számítottam rá, hisz gondolom sokan beküldték és tegnap jött az üzi, hogy postázza a jegyeket elsőbbségivel, mert nyertem :) Úgyhogy örültem, nem voltam még ezen a kiállítás és vásáron. Azon gondolkoztam, hogy pénteken tartok veled én is mégegyet és akkor még jövőhét közepe körül még egyet és akkor még így a verseny lezárta előtt beiktattam két lénapot :) Eddig annyira nem érdekelt a verseny, gondolom nagyon sokan jelentkeztek és jó sokat fogynak én ahoz képest sehol nem tartok, de azért már birizgálja a fantáziám mennyien jelentkezhettek, ki mennyit fogyott :) Szép napot nektek!
2013. márc. 19. 23:02
Nocak-nocak!:)))És hogyan?:)
2013. márc. 19. 19:58
:)))) Jó volt a mai nap :) Nyertem itt hoxán 2 jegyet a hétvégi G*rden*xpo kiállításra. Happy vagyok :)
2013. márc. 19. 17:29
Frida merre vagy?:))))
204. 408020f45e (válaszként erre: 203. - Electra88)
2013. márc. 19. 17:28
Ha szükséges lesz, megnyugodhatsz, hogy megkapod!!:DDDD
2013. márc. 19. 12:11
De jó, jó sok ment le! De szeretnék már én is 72,5 kgnál tartani :) Bár te már jó sok lénapon, gyüminapon vagy túl :) Vannak holtpontok, de mikor túllendülünk rajta, nagyon jó érzés és pláne ha van eredmény az mégjobban motivál és visz tovább. Nem fogom már feladni úgy érzem. Ha meg holtponton leszek akkor emlékeztesetek és rugjatok fenékbe :) Itt Pesten is kezd sütni a nap, délelőtt még szakadt az eső és nagyon borult volt. Szép napot nektek is!
2013. márc. 19. 11:05

Sziasztok!

Rendben lement a lénapom!:))))(-1,3kg)

2,5 l csalántea, 1,5 l rostoslé, kevés ásványvíz, 1 szem szőlőcukor elszopogatva.(72,5kg vagyok most)

Igen, nekem mimden 4. napom lénap. Még egy lesz a héten, pénteken. Hát, most így jön ki.:)

Nagyon jó érzés, hogy amit elterveztem, sikerült!:))) Ugye te is ezt érzed Elekta? Az embert lelkileg is magabiztosabbá teszi.:)))

Frida neked hogy sikerült a napod?

További szép napot mindenkinek!:) Nálunk gyönyörű tavaszi idő van:)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook