Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti egy léböjt fórum

Heti egy léböjt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
321. Böbusz (válaszként erre: 317. - 408020f45e)
2013. ápr. 18. 08:22

Azért mennyivel könnyebb lenne, ha idegességében az ember nyers répához meg paradicsomhoz nyúlna és azt rágcsálná... :D :D DE NEM ÍGY VAN!!! Ezt mindannyian tudjuk! :D


Fejben muszáj eldönteni, hogy MIT EGYÉL, de MINDENKÉPP, minden esetben!!!!! Tudatosan kell rá készülni. /Meg ugye könnyű ezt mondani... :P/

320. Böbusz (válaszként erre: 314. - Electra88)
2013. ápr. 18. 08:19
És neked hogy sikerült????????
319. Böbusz
2013. ápr. 18. 08:19

Hahóóóó!!!

Hihetetlen, de megcsináltam életem második lénapját is!!!!! :D :D

Pedig volt egy-két holtpont, amikor közel voltam az elcsábuláshoz... /párom velem szemben vacsorázott és hasonlóak/... de folyamatosan ittam és ittam, tele voltam, egyáltalán nem is korgott a hasam!!! És megcsináltam!!! :D Juhúúú!

Boldog vagyok, nagyon!!!!!!

2013. ápr. 17. 19:50
Hogy haladtok lányok?:)
2013. ápr. 17. 18:13

nekem ma elég sok idegességem volt ma, ebből nálam az következik, hogy össze-vissza ettem. Fehérjét, szénhidrátot, keményítőt, ami jött. Szóval lehet, hogy mégis csak holnap lesz a lénapomból valami!:)

Most éppen azért vagyok magamra mérges, hogy miért kell nekem ennem, amikor valamin felhúzom magam???!!!!

316. Böbusz
2013. ápr. 17. 14:06

Én elvagyok... :)

Tele van a hasam a sok lötyivel, semmi mellékhatást nem érzek (éhség vagy bármi mást).

Annyira nagyon akarom ezt a lénapot, hogy SENKI és SEMMI nem állíthatna ki ebből! :D :D Közelemben van negro, szilvabefőtt, otthon sok más :P velem szemben a túloldalon a fagyizó... DE ENNYI! Hidegen hagynak!!! Megcsinálom és kész! :)


Hűű, ennek az ötnapos S. kúrának majd utána nézek.

Én ülőmunkát végzek, így LEHET bevállalnám hétköznapra... Nálunk a hétvége a kritikus. :D Ekkor főzök hétvégére, hét elejére... képtelen lennék akkor (és otthon!) böjtölni.


De hát most még nagy a szám, életem második lénapjának közepén járok... :D :D :D

315. 408020f45e (válaszként erre: 314. - Electra88)
2013. ápr. 17. 13:50

Igen! Így van! Ha nagyon pengeélen vagyok akkor bekapok egy MgB6-ot!:)

Bár, a csoda tudja hogy is van ez, de mindig akkor akadok rá olyan újságra, vagy mellékletre, vagy oldalra, vagy képre, amire nem szabadna!:D (ételes)

Ha nagyon nem bírjátok egy kis grapefruit, vagy pár korty tonic (csak keserű legyen) megoldja a helyzetet!:)

2013. ápr. 17. 13:43

Én is szeretném egyszer ezt az 5 napos St*inb*rger léböjtkúrát elvégezni. Kíváncsi vagyok meddig bírnám :) Szerintem ha az első 2-3 napot kibírja valaki a többi már megy. Csak annyi még a bajom vele, hogy jó lenne akkor otthon lenni, mert szerintem elég sűrűn lehet wc-re járkálni tőle. Arra meg nincs 5 nap szabim, hogy most erre elhasználjam, vagy ha belekalkulálom a hétvégét akkor 2-3 napot kellene még kivenni szabinak hozzá.

Eddig jól birom a napot, bár most úgy kering az ebéd gondolata a fejembe, de még jó, hogy itt melóba nincs nálam semmi kaja így kísértésbe se esek, este lesz rossz, mert otthon könnyű lenne a hűtőbe benyúlni, de akkor meg arra szoktam gondolni, ha már túléltem a napot akkor nehogymár most este egyek.

2013. ápr. 17. 13:18
Tudom, hogy ügyik lesztek és megcsináljátok!:))))
312. Böbusz (válaszként erre: 311. - 408020f45e)
2013. ápr. 17. 11:28

Pár deci tej dob a bevitt kalórián. :)

Pont az "ebéden" tervezgetem, 2 dl tej lesz. :D :D :D Sok vízzel...

2013. ápr. 17. 11:25
Az olyan teljesen natúr napot nem tudnám tartani, hogy csak vizet, max. ásványvizet igyak. :)
310. Böbusz
2013. ápr. 17. 09:55

Pár óra már eltelt a mai lénapunkból. :P


Majd... egyszer... szívesen kipróbálnám a többnapos (akár 5napos) léböjt kúrát is, ahol igazán érvényesülhetne a méregtelenítés... de egyenlőre ezekkel az egynapos lénappal nekem a tehermentesítés a célom... így ismét csalós napot tartok. :P

Pici kávé és pici tej lecsúszik, de többségében szénsavmentes ásványvíz. Hoztam magammal melóhelyre citrommal készült cseresznyés teát, ebben sajnos édesítő van, de ezt is lecserélem természetesre hamarosan! :)

Úgyhogy ennyi.

Plusz vitaminok, zöldalga tabletta. :)

2013. ápr. 17. 08:55
Következő alkalomra veszek light változatot, de most a megszokott C*ppy 100 % narancslevet vettem. Ezenkívül megint víz, meg zöld tea. Ezek váltak be eddig legjobban :) Bár estére biztos megint éhes leszek. Böbusz miket iszol ma?
2013. ápr. 16. 19:20
Lányok! Tudom javasolni az Olimposz light-ot, nincs benne hozzáadott cukor és 1dl=10kcal és ami nem mellékes, az íze is finom!:)
307. Böbusz (válaszként erre: 306. - Electra88)
2013. ápr. 16. 16:36

Juhú, akkor holnap nem leszek egyedül!!! :)

Keress minél lightosabb gyümilevet... a sok cukor nem jó. :(


Lehetsz csinos hamarabb is, csak ki kell tartani!!!!! :) Apránként dobja le mindenki a felesleget!

Másrészt a mozgás, a torna csodákra képes! :)

2013. ápr. 16. 16:32
Sziasztok! Holnap én is léböjtölök, még nemtudom, hogy milyen gyümilével még kitalálom aztán megveszem hazafele vagy holnap reggel melóba jövet. Össze kell kapnom magam, mert itt a jóidő és kerülnek lefele a kabátok a melegruhák és én még 96 kg vagyok :( Ha sikerül kitartanom akkor karácsonyra vagy jövőnyárra lehetek még csini :)
305. Böbusz
2013. ápr. 16. 12:22

Nagyon ügyes vagy, főleg az esti kísértés legyőzése miatt!!!!!!!!!

Tudom, hogy én is elleszek egész nap... de az este... khöm... az keményebb. De megoldom! Fejben lebeszélem magam bármiféle bűnről!


Jóóó az a melegítő kocogásra, futkorászásra, nem a ruci számít! Én is egy szöszmösz mackóban fogok kimenni a pályára, ha ez a legkényelmesebb nincs mit tenni. :)


Holnap nem, de azután tuti megpróbálok futni. :)


Szép napot mindenkinek!!!!!! :D

304. 408020f45e (válaszként erre: 303. - 408020f45e)
2013. ápr. 16. 09:07
Bocsi elnéztem, pénteken!:)))
303. 408020f45e (válaszként erre: 302. - Böbusz)
2013. ápr. 16. 08:27

Hát igen! "magad uram, ha szolgád nincsen":DDDD

A tegnapi léböjt napom nagyon jól sikerült. 2l csalántea, 1,5l Olimpos light ananász-citrus, 2 merítőkanál húsleves (csak leve) és 1 evőkanál méz.

Estére már nagy volt a kisértés, de legyőztem!:)))

A következő csütörtökre fog esni nekem.

A futással kapcsolatban lehet, hogy igazad van. Egyik nap láttam egy csajszit egyedül futott, kocogott, zenét hallgatott. Szerintem csak arra figyelt hol fut, de senki másra. Valahogy így kellene. Kikapcsolni, hogy ki lát, nem foglalkozni ezzel. De ő már nagyon profinak tűnt. Ahogy elnéztem csupa izom volt. Mondanám, hogy olyan szuper futóruhája volt, hogy nekem minden g feleslegemet gyönyörűen mutatná!:))))Na szóval jó nekem a kis bő melegítőm, egyébként meg örülök, hogy már bő valamennyire!:DDDDD

További szép napot!:)

302. Böbusz (válaszként erre: 301. - 408020f45e)
2013. ápr. 16. 07:51

Őszintén azt sajnálom, hogy nem vágtam bele hamarabb... :( Pont most jutott az eszembe, hogy akármelyik fotómat visszanézem mindenhol én voltam a leghusibb... Minden főzésen, minden nyaraláson, minden összejövetelen... :( Persze már mindegy! :D Múlt. Tanultam belőle és annyi.


Jaj, a combok nálam is kritikus területek... :-/ "ha ilyen lábakon állna az ország" :D :D :D

Minden nap tornázok bent a szobában... ha csak 20-30 percet is, de mozgatom a lábaimat (lábemelgetés, ilyesmi) pár centi ment le az utóbbi hetekben, hónapokban, de nagyon döcögősen halad a dolog. Nekem is a futáson jár az agyam...

Muszáj lesz belevágnom! Egy éve jártam barátnőmmel futni-tanulni, de nagyon keserves volt a dolog... mert barátnőm még annyit sem bírt, mint én és sose haladtunk egyről a kettőre. Úgyhogy nem mindegy a társ!!! :D Előre vagy visszább húz... tapasztalat. :)


Holnap lénapozok, izgi... :D :D

Csütörtökön meg lehet megpróbálok futni- ha már az időjárás is kedvez hozzá.

Helyettünk senki más nem fogy le!!! :D

301. 408020f45e (válaszként erre: 300. - Böbusz)
2013. ápr. 15. 18:28

A szuper-ügyi te vagy, mert sikerült lefogynod milyen sokat!:) Láttam a képeidet!:) Én még messze vagyok! Bár van aki szerint már nem kellene,(ez nem reális)én úgy gondolom, hogy a combom még elég vaskos, abból mehet le legalább 6-8 kg. Ehhez nagyon jó lenne a futás, csak rá kellene valahogy állnom a dologra. Bármit, elkezdeni a legnehezebb.

Valahogy társakat kellene találnom hozzá:)))

300. Böbusz
2013. ápr. 15. 15:54
Uuuh, ügyes vagy!!!!!!!!!! :D Remélem szuper-ügyes leszel!!! Bár tuti!!! :D
2013. ápr. 15. 14:43
Én ma!:)
298. Böbusz
2013. ápr. 15. 11:21

Csajok, a héten ki mikor tart lénapot???!

Életem második lénapjára készülök :P most szerda van kitűzve. Lelkileg már készülök rá, nagyon jó lesz, előre látom! :)

297. Böbusz (válaszként erre: 296. - 408020f45e)
2013. ápr. 15. 11:20
Hűűű. Hát ennyi. Ha akarunk valamit... :)
2013. ápr. 15. 10:59

Hú lányok! Ezt el kell olvasnotok!:)

[link]

2013. ápr. 14. 20:45

Sziasztok!

Én ma pihenős napot tartok, no torna. Fini krémlevest csináltam, sült húst, rizzsel, du fagyit is ettem, holnap biztos többet mutat a mérleg. De néha lehet a kedvünk szerint élni:)

Holnap sütök kakaós csigát, csak délelőtt eszem belőle, este meg már tornázom....

2013. ápr. 14. 15:51

Sziasztok!

Nekem ma szénhidrát napom van:D Teleettem magam!:)

Veletek mi újság?

Gyertek és meséljetek!:)

293. 408020f45e (válaszként erre: 292. - Electra88)
2013. ápr. 13. 19:41
Én is voltam már így!:( Olyan egyszerű lenne, ha ilyenkor csak egy kis könnyű valamit tudna enni az ember. De egyik kaja után a másik és csak azt veszem észre, hogy egy csomó dolgot befaltam!
2013. ápr. 13. 15:57
Sziasztok! Örülök, hogy sikerült tartanotok a léböjt napot, nekem -0,4 kg lett az eredménye. De tegnap nem kímélő kaját ettem, ma meg egész nap suliba voltam nem vittem semmit és most meg jól bekajáltam ahogy hazaértem :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook