Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti egy léböjt fórum

Heti egy léböjt (beszélgetős fórum)


171. 408020f45e (válaszként erre: 170. - Fridalino)
2013. márc. 15. 13:02

Szióka! Bocsi, hogy megkérdezem, de mi a foglalkozásod, hogy így másik településre kell átmenned helyettesíteni?:)

Tegnap ezeket ittam:

3 l csalántea,1 l Cappy rostos őszibaracklé, 0,5 l ásványvíz, 0,5 l gyümölcs tea,

2 evőkanál akácméz,2 merítő kanál húsleves üresen, 1 szőlőcukor tabletta elszopogatva és persze reggel a szokásos kávé tejjel és édesítővel


Nem túl szigorú, de kizárólag lé!:) Egy kicsit a gyomorsavam estére jelzett, de megoldottam:))))

170. Fridalino (válaszként erre: 169. - 408020f45e)
2013. márc. 15. 11:18
Gratulálok, ügyes voltál. Ma jó étvágyat az ebédhez! Csak az adagokra figyelj. Nekem ma ki kell mozdulnom, mert holnap helyettesítenem kell Kunszentmiklóson, ezért ma leindulok még világosban, aztán ott alszok a munkatársamnál. De akkor nem kell 5kor hajnalban a sötétben vezetnem. Hallgatom a rádiót, és áldatlan állapotok vannak mindenfelé az országban. Ma edzeni sem tudok, de holnap du 4 körül már itthonleszek, úgyhogy edzek ezerrel. Miket ittál? Én lehet hogy most zöldséglét egyáltalán nem fogok inni, csak reggel 100%-os almalét, lecsavarok 1 litert, és akkor csak egyszer kell elmosnom a centrifugát. Utána csak vizet, és gyógyteát fogok inni. Reméljük ez könnyebb, és inkább azt írom, fejfájásmentesebb nap lesz, mert a múltkor még éjjel is arra keltem fel, hogy fájt a fejem. Na szép napot mindenkinek, és a finom ebédhez kívánok jó étvágyat!! :)
169. 408020f45e (válaszként erre: 168. - Fridalino)
2013. márc. 15. 10:49

Sziasztok! Hát itt vagyok és örömmel jelentem, hogy sikeresen túl vagyok a léböjt napomon!:)))))(-1,2 kg)Nagyjából 5 l folyadékkal "éltem túl":))))

Köszönöm, hogy szorítottatok nekem!:)

Nekem is hétfőre esik a következő, úgyhogy együtt fogjuk csinálni!:))))

A pezsgő miatt ne aggódj, ilyen nap csak 1x van egy évben:D

Ma fehérje napom van sült pipi felsőcomb lesz sósan-borsosan!:)

Nálunk is egész éjjel esett a hó, tiszta haszon, hogy ünnepnap van és nem kell sehová kimozdulni!

Valószínűleg sehová sem megyünk, pedig általában valamelyik koszorúzásra el szoktunk menni.

Ma reggel mondtam is a férjemnek, hogy ilyen még nem volt, hogy ezen a napon havazzon, lesz mit mesélni majd anno az unokáknak, hogy mi miket éltünk meg!:DDDDD

Minden esetre bentről a melegből nem csúnya látvány a hóesés:)))

Mindenkinek további kellemes napot!:) Úgy tudom ma senki sem böjtöl, az ebédhez is jó étvágyat!:)

168. Fridalino (válaszként erre: 166. - 408020f45e)
2013. márc. 15. 09:12
Szia! Várjuk a beszámolót! Szép napot mindenkinek. Nálunk elég nagy a hó. Tegnap a sznapomon nem edzettem, és kb 1dl pezsgő is lecsúszott. Azt hittem hízni is fogok, de ez a rohadt 80-as nagyon beékelődött. nembaj, majd jövőhéten. Hétfőn tartom a lénapot. Jövőhétre mik a terveitek?
167. Fridalino (válaszként erre: 166. - 408020f45e)
2013. márc. 14. 19:57

Szia, köszönöm a tortát, és a virágot!

Neked hajrá, mindjárt este van:) Ügyes vagy!

166. 408020f45e (válaszként erre: 165. - Electra88)
2013. márc. 14. 17:57
Igen!:) Bővebbet holnap!:)))
165. Electra88 (válaszként erre: 164. - 408020f45e)
2013. márc. 14. 09:29
Tartod ma a lénapot? Gondolok rád, hogy simán menjen!
164. 408020f45e (válaszként erre: 163. - Fridalino)
2013. márc. 13. 21:29
Na, holnap, amikor a tortádat majszolgatod, gondolj rám mert valószínűleg a lénapomat fogom tartani!:)
2013. márc. 13. 16:47

Sziasztok! Köszönöm szépen a jókívánságokat! A súlyom nemtudom miért, de nem csökkent. Ma is tervezem a hosszabbított edzést, de holnap kihyagyom, mert busszal megyek melóba, és ezért reggel 4kor kelek. Electra, gratulálok a teljesítményedhez! Mindig nem mehet le 90 deka, hisz akkor az túl gyors fogyás lenne. Csak így tovább, hajrá!

A kávéról sztem egészségügyi okokból nem kell leszokni, az más, ha te akarod, én is úgyanúgy iszom mint te, megadom a módját. A lányom, és a férjem érzelmek nélkül lehörpintik, én szintze szerelmesen iszom:)(tesóm is)

162. 408020f45e (válaszként erre: 161. - Electra88)
2013. márc. 13. 16:07

Ahogy írtam is, nekem doki javasolta!:) Szerintem napi 1-2 kávé direkt jó!:DDDD Azért, nem hasonlítható a cigarettához, mert az azért nagyon durva betegségeket tud okozni. A kávé nagyon szolid, egy pohár kólában is van annyi "doppingszer" mint egy kávéban, legalábbis abban amit én főzök!:DDDDD

vannak olyanok, akik egy hajtásra megisszák, én megadom a módját:))) szépen hozzáülök, lazán, kortyonként élvezem az ízét. Ha dolgozom közben, akkor ott illatozik mellettem és időnként kortyolgatom.Még akkor is, amikor már kihűlt:) Ami még nem mellékes, hogy nagyon jó vízhajtó is. Ezért, van aki direkt ezért issza (a koffeinmenteset)Vannak helyek, ahol adják is hozzá a kispohár vizet pótlásnak:)

Én, nagyon szeretem az arabica kávét, főleg az olaszos pörkölésűt, az egy kicsit erősebb, viszont kevesebb kell belőle.Ha itthon főzök, akkor az Omnia a sláger mostanában:))))Korábban a J. Krönung volt, de annyit variáltak rajta, hogy már nem is hasonlít az eredeti ízére:)(szerintem)

Na visszatérve a kajára, nekem ma szénhidrát napom volt és egy kicsit "belenyaltam a mézes csuporba", mert délben pizza, délután kakaós csiga, meg "győriédesjóreggelt" :) De hát ma lehetett:))))Meg a kötelező kis kocka étcsokimat is befaltam!:)

Hát sejthetitek, hogy nekem holnap nagyon szolid napom lesz:DDDD

2013. márc. 13. 11:19
Köszönöm szépen nektek! :) Én nem igazán tudok kávé témához szólni, mivel nem iszom és nem is szeretem, jó ha egy évbe 3x iszok azt is tejeskávé formájában. Viszont anyukám is kűzd a leszokással, gondolom az is nem olyan könnyű, ugyanúgy el kell dönteni fejben, hogy mostmár nem vagy kevesebbet és a végén egyáltalán ne, mint a ciginél is :) Anyukám pár hétig bírta, mondta hogy fájt a feje, kívánta hogy igya, aztán visszatért most megint rá, de már bánja, mert mondta, hogy akkor kibírta annyi ideig és folytatta volna akkor lehet már le is szokott volna róla. Amúgy nem erős kávét iszik,sok vízzel készíti meg tejezi rendesen. Amúgymeg lehet róla, hallani, hogy lehet hogy egy kis kávé még egészséges is, csak ne essen az ember túlzásba :)
160. 408020f45e (válaszként erre: 159. - Bucinudli86)
2013. márc. 13. 09:19

Szióka!

Talán próbáld meg először a tej mennyiségét csökkenteni. Vettem már régebben kávé tablettát, amit el lehetett szopogatni, elég magas a koffein tartalma. De vettem már (most nem tudom mi a neve)valódi kávészemek étcsokival bevonva. Nagyon finom amíg leszopogatja az ember róla a csokit, utána meg egyszerűen összerágom és megeszem kellemes kávéízű az egész. De mégsem annyi, mint egy-egy nagy kávé tejjel.

Egy próbát megér, nem?:)

2013. márc. 13. 08:59

Sziasztok!


Electra, ügyi vagy nagyon!Jó az az 50 deka is, gondolj arra, hogy másnak, aki nem böjtöl csak diétázik, annak hetente megy le ennyi.


Fridalino, én is előre is boldog szülinapot kívánok, hátha holnap nem kerülök gép elé:)


Tervezem Csajok, hogy leszokok a kávéról, ez a 3 bögre tejeskávé nem a legjobb tápanyagforrás úgy érzem:SPróbáltam már csökkenteni az adagot, de nem megy.Az nálam nem működik.

Szerintetek milyen ötlet?Lazán fogom fel a dolgot, ha nagyon elvonási tünetek lennének, fejfájás, akkor mondjuk innék egy kisebb bögrével.De ha meglennék nélküle nem erőltetném.

2013. márc. 13. 08:41

Sziasztok! Most olvastam vissza, amit írtatok!:)

Elektra nagyon ügyes voltál!:) Szerintem szép az ami lement!:)))

Frida (holnapra)boldog szülinapot!:))))

Mindenkinek további kellemes napot!:)

2013. márc. 13. 08:21
Sziasztok! Reggeli súlyom: 96,6 kg. volt. Így most nem ment le 90 deka, csak 50 deka, de ennek is örülök :) Most eszem a rozsos zsömimet mozarella sajttal és paprikával. Ebéd zellerkrémleves lesz egy rozsos zsömivel és még uzsira egy a*ctivia joghurt. Tornázni is szeretnék ma :)
2013. márc. 12. 21:33
Igen, ez egy kisebb csoda volt, hogy a csjszi úgy lefogyott. Én már lassan 3 éve lesz, hogy naponta! vezetem papíralapon a súlyomat. Ezt pont azért találtam ki, mert így ha egyik nap látom hogy több vagyok, akkor a következő napokban viszzafogom magam. Ezt kéne mindenkinek, aki egyszer már lefogyott. Nem pedig leülni egy kanapéra, és onnantól chipset zabálni. Nyugi, te annyira akarod hogy elérd az álomsúlyt, hogy Te nem fogsz visszahízni! Sajnos én is olyan alkat vagyok, aki nem egy nádszálvékony, úgyhogy valószínű, nekem már örök életben figyelnem kell hány kilót mutat a mérleg. Míg vannak olyan nők, asszonyok, hogy szükségük sincs rá, gyors az anyagcseréjük, vékony testalkatúak. nekik más bajuk van....
2013. márc. 12. 21:01
Igen van mikró és vízforraló is. A vízforralót rendszeresen használom is mert vagy 2-3alkalommal minden nap készítem a teákat. Nem is rossz ötlet, reggel lehet veszek is és az jó lesz ebédre. Most azt mondom, hogy csak egyszer jussak el odáig, hogy érjem el a 70 kilót és soha többet nem fogom hagyni, hogy ennyire meghízzak, de azért az is folyamatos kontrollt jelent, hogy midig figyelni nehogy menjen fel kiló mert akkor megint szigorúbb fogyi. Viszont azt a hibát soha nem szeretném elkövetni mint az egyik ismerősöm. Volt vagy 130 kiló és életmódváltással lefogyott 60 kilóra és nagyon sokáig tartotta is. Azt mondta soha nem hagyná, hogy annyira meghízzon, nagyon jól érzi magát a bőrébe, eszik hízlalókat is, de ha már 2-3 kilót hízik rögtön újból fogyi és így tudja is tartni. Erre talált valami külföldi pasit kiment hozzá, ő nem dolgozott otthon ült folyton a számítógépnél és elkezdett egyre többet rágcsálni, egy kis chips egy kis üdítő, csoki, süti és most kb. megint ott tart a 130 kilónál...soha nem engedném meg magamnak, hogy megint visszahízzak csak lustaságból 112 kg-ra ahonnan kezdtem. Biztos nagyon nehéz lesz megtartani ,ha sikerül, de ennyire tuti nem engedem el magam.
2013. márc. 12. 20:42
Ja, és köszi a jókívánságot, előre is:)
2013. márc. 12. 20:41
Legfeljebb most veszel egy bögre krémlevest, ahhoz csak forró víz kell. A munkahelyeden van mikró? Vagy vízforraló? Mert akkor mégsem csapmeleg vízben kellene megcsinálnod. Amellé még ehetsz egy rozsos zsömit sok zöldséggel, mert az a leves mégiscsak egy bögre adag. A torna nagy segítségem. Ha csak az akaraterőmön múlna, hogy úgy fogyjak, hogy kevesebbet eszek, akkor hamar elbuknék. Így meg tudom, hogy belefér napközben több dolog is, mert este úgyis futok. de mindenkinek más jön be, és remélem egyszer én is elérem a 70-es álomsúlyt, és aztán majd meglátom, hogy tartom-e, vagy még kell-e mellé leadnom pár kilót.
2013. márc. 12. 20:35
Egyszer ittam még mentateát, párom szüleinél azóta sem, de nem volt rossz ízű. Akkor így előre is Nagyon Sok Boldog Szülinapot kívánok! :) Jövőhéten meg nem is tudom melyik nap kellene megint tartani a léböjtöt, még itt a végére teljesen hozzászokunk. Ma viszont így hogy későn értem haza nem kezdtem már neki a zöldséglevesnek. Párom most evett itt mellettem egy jó nagy adag sültcsirkecombot, krumplipürével...ajjj..legalább kint ette volna meg :) Szóval holnap nem tudom mi lesz, mert a sültcsirkecombból meg csak nem kellene ennem még holnap délbe. Lehet reggel meg délbe is rozsos zsömi lesz valamivel megkenve és retek vagy paprika. Ügyi vagy, hogy ilyen rendszeresen tornázol!
2013. márc. 12. 20:21
Talán pénteken, de mivel csütörtökön van a szülinapom, és ha lemegy vmilyen ital, akkor kihagyom a hetet, vagy marad a vasárnap. Gratulálok a heti teljesítésedhez. Ügyi vagy! Én is túl vagyok 450 Kcal égetésén a gépen. Már csak a mentateámat fogom iszogatni. Te nem szereted?
2013. márc. 12. 19:22
Sziasztok! Na úgy néz ki a mai napot már túlélem :) Most értem még haza, túlórázni kellett és fel is mérgeltem magam melóba. Általába ha ideges vagyok enni szoktam, de most valahogy nem érzek késztetést kajára, már savanyúubi levet se fogok már inni. Még egy két pohár víz lehet lemegy amíg lefekszem aludni, de más már nem. Most a savat sem érzem és a fejem se fáj. Kíváncsi leszek holnap a mérlegre. Fridalino akkor te a héten tartol még valamelyik nap lénapot vagy már a héten nem? Nem tudom mennyibe kerülnek, de szerintem huszonvalahányezerbe biztos, de lehet drágább. Majd utánanézek, mert csak kellene venni.
2013. márc. 12. 18:49
Az a baj a zöldséglevekbe, hogy biztos tömény vitaminforrások, de az ízük pocsék. A cékla a legrosszabb, vagy a zeller? Mindegy. Sztem is a legjobb a centrifuga. Vajon mennyi lehet most egy gép? Az enyém lassan 10 éves lesz.
2013. márc. 12. 18:33
Hát ja, az biztos, hogy tehermentesít, megkönnyítjük az emésztést.Én csak azért vagyok a tiszta zöldség és gyümölcslé pártján, mert ez a nap totális szenvedés(legalábbis nekem:)), és ha már szenvedünk, akkor tényleg legyen értelme.Nem?
147. 408020f45e (válaszként erre: 145. - Bucinudli86)
2013. márc. 12. 18:12

Hát ez igaz, de a frissen facsart narancsléről sem tudhatom, hogy teljesen tiszta-e.

Szerintem éppen eléggé tehermentesít az, hogy csak lé van egész nap. Nem?

2013. márc. 12. 18:05
1000-1500 huf elég drága, így még sem veszek:((((Tényleg gyümicentrifuga a célszerű.
2013. márc. 12. 18:04
Szerintem akkor idd, ha nincsen benne semmi édesítő, tartósítószer.Elvégre ezektől a szarságoktól próbáljuk mentesíteni a szervezetet ezeken a napokon:)
2013. márc. 12. 17:13

Persze hogy lehet, mindegy mit iszol, csak follyon:)

Kitartás, már csk pár óra és ágyban leszel....

143. 408020f45e (válaszként erre: 142. - Electra88)
2013. márc. 12. 14:59
Szerintem lehet. Az is lé!:)
2013. márc. 12. 14:17
Szerintetek lehet savanyú uborkalevet is inni? Mondjuk azt majd csak ha hazaértem, mert wc közelbe kell szerintem utána lennem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook