Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti egy léböjt fórum

Heti egy léböjt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
291. 408020f45e (válaszként erre: 290. - Fridalino)
2013. ápr. 12. 21:25
Nekem korábban az ágyam mellett volt, ahogy kinyílt a szemem, ráugrottam és az egész napom elrontotta, ha olyat mutatott. Most eltettem az előszoba egyikzugába, majd május elején mérek!:)
2013. ápr. 12. 18:37

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek, ügyesek vagytok! A fő az, hogy a kedvetek is megmaradjon. Ha vkinek egyik böjt nem sikerül, akkor sem szabad elkeseredni, majd a következő héten újból megpróbálja. Lehet hogy jobb nem minden nap mérni magát az embernek, mert akkor több minuszt lát, de én már megszoktam az évek alatt, hogy reggel az első dolgom a mérleg.

2013. ápr. 12. 08:42

Sziasztok!

Tökéletes lett a léböjt napom!:))))

2 l zöldtea, 1 l rostoslé, 2 kanál méz ennyi volt egész nap!:)))) Nem mértem magam direkt, mert majd május elején akarom látni a mérleget közelről!:)

Amikor mértem korábban, nekem is olyan 1kg körül ment le mindig. Viszont én éhes lettem reggelre nagyon. Fel is ébredtem jóval korábban!:)

Nálunk most elég borult az idő, esett is, remélem jobb lesz később.

Mindenkinek további szép napot!:)

288. Böbusz
2013. ápr. 12. 07:36

Csajok, ez nagyon klassz volt!!!!!!!!!

Oda meg vissza vagyok!!! :)

Lapos lett reggelre a hasam :P és laza egy kiló ment le!!!!!!!

Tudom, tudom, ha nem figyelek vissza is jön, de figyelni fogok!!!!


Tegnap este B.Közt szünet volt a kritikus pont, amikor párom bejelentette, hogy megy vacsorázni... (NAGY NYELÉS)

Nem volt éhes!!!!!!!!!!!!! Csak maga a tény, hogy eszik... és mit... (nyami)... de annyira bebugyoláltam magam a takaróba, elpihentem a melegben, hogy lusta voltam felkelni. :P

És persze mentek a gondolatok: "csak egy falat" "NEM!!" "akkor csak egy fél falat"... "NEM" :D :D

ÉS GYŐZTEM!! MEGCSINÁLTAM!!!

Annyira jó érzés!!!!!!!

Ma "simán" csinálnám tovább még egy napon át, de este tortát kell összehoznom, plusz főzök is... ma nem fog menni. :)

De jövőhéten ismételek!!!!!!

Iszonyat jó volt!!!!

Sokszor ismételtem: "önuralom, önuralom"...

És tényleg nem voltam éhes!!!!!! SZUPER VOLT!


Kinek hogyan zárult végül a tegnap???

287. teca76
2013. ápr. 12. 06:29

Egész jól bírtam ezt a zöldségleveses verziót, szerintem meg ismétlem majd.

Mértem 97,6 kg, azaz lement 70 dkg.

Nektek milyen hatása volt?

2013. ápr. 11. 20:49

Na én már kezdek nagyon éhes lenni!:(

Ti hogy bírjátok?

285. teca76
2013. ápr. 11. 19:45

kibírtam!!!! Eddig! De most jól vagyok, nem vagyok éhes, nincs fejfájás stb. Frida oksi küldöm fény-postán. Amúgy saját készítésű birsalma lekvárral készült a bukta.

Úgy látom mindenkinek sikerült eddig! Nagyon ügyesek vagytok!

2013. ápr. 11. 18:36

Sziasztok! Nagyon ügyesek vagytok! Teca! A buktádból küldhetsz:) Én 7kor megyek futni, aztán csak egy csalántea este.

Már nem sok van hátra, mindent bele! :)

283. Böbusz (válaszként erre: 282. - 408020f45e)
2013. ápr. 11. 16:55

Jaj de jóóóó!!! Hajrá tovább!!! :D

Megcsináljuk!!!!

2013. ápr. 11. 16:42
Sziasztok! Most értem haza és jelentem eddig minden előírás szerinti!:)))
281. Böbusz (válaszként erre: 280. - Teca76)
2013. ápr. 11. 14:49

Uuuuh... ez kemény! Le a kalappal előtted!!! :D

Én direkt gondoskodtam előre főtt ételről, képtelen lennék főzőcskézni... :-/

Amúgy most akartam kérdeni, ki hogyan bírja???

Jelenleg fel sem tűnik, hogy nem ettem szilárd táplálékot, hihetetlen... Nem is korog a hasam, semmi...

Tetszik!!! :)

280. teca76
2013. ápr. 11. 14:07

Egész jól bírom! Nem vagyok éhes, meg minden más is rendben van! Nagyon kíváncsi vagyok milyen eredménye lesz az egésznek. Reggel 98,3 kg voltam.

Amúgy hogy nehezítsem a dolgomat még buktát is sütöttem a délelőtt. De még meg sem kóstoltam! :) Most tornázok egyet.

279. Böbusz
2013. ápr. 11. 12:30

Hahó!!!

Szerintem nagyon jó ötlet a turmixolt verzió! Ezzel is tehermentesítünk a gyomron, szerintem.

Nekem most kordult meg a hasam, de ennyi. :P

Iszom egy kicsit és elmúlik. :)

Csak a megszokás... délben ebéd... de fejben eldöntöttem, hogy MEGCSINÁLOM és így is lesz!!!!!!

Én is az estétől félek... de erős leszek!

2013. ápr. 11. 11:59
Sziasztok! Én mára vettem bio multivitaminos gyümilevet. Ezen kívül zöld teát és sok vizet iszok. Eddig jól birom, szerintem megint este jön rám az éhség. Ti hogy bírjátok? nem rossz ötlet ez a leves leturmixolása dolog sem. Reggel 96,1 kg. voltam remélem tényleg több lemegy most újholdkor :)
277. teca76
2013. ápr. 11. 09:14

Sziasztok!

Ma újra próbálkozom ezzel a léböjt dologgal, igaz az én verziómban.

De lehet ez nem is igazi léböjt!!!

14 dl vízben megfőztem 45 dkg brokkolis mix zöldség keveréket, összeturmixoltam és ezt fogom inni 5 adagban. Iszok még mellé citromos vizet, gyógyteákat, és persze víz is lesz.

276. Böbusz (válaszként erre: 274. - 408020f45e)
2013. ápr. 11. 07:49
Fuuuh, én kalóriát számolok egy ideje és bizony pislogtam, amikor rájöttem mennyi kalória egyik-másik gyümölcs!!! Bármennyire is jól néz ki, sajnos nem vagyok nagyon gyümölcs-párti. :-/ Túl savanyú vagy túl édes... szörnyű vagyok!! :D :D Viszont tavaly óta ami gyümölcs a kezeim közé akad azt mind elteszem befőttnek vagy lekvárnak (diétásan!) és így már másabb... Lehet azért, mert érzem rajta a kezeim munkáját. :)
275. Böbusz (válaszként erre: 273. - Fridalino)
2013. ápr. 11. 07:46
Ez jól hangzik!!!! :)
274. 408020f45e (válaszként erre: 272. - Böbusz)
2013. ápr. 10. 20:33

Amikor én gyümölcsnappal kínlódtam, akkor döbbentem rá, hogy a gyümölcsök is rengeteg kalóriát tartalmaznak. A 90%-uk az! (de lehet, hogy több)

Én is szoktam rostosat, mert finom és telít.:)

2013. ápr. 10. 18:42
Sziasztok! Holnapra sikeres böjtöt kívánok! Ma újhold van, ilyenkor ezerrel többet ér a böjt! Sztem ezt súlyban is megfogjátok látni.
272. Böbusz (válaszként erre: 271. - Electra88)
2013. ápr. 10. 15:10

Hűűű... nem gondoltam, hogy ennyi kalória van abban a gyümilében! O.o

Persze, kell valami mindenképp!

Ezért is gondoltam arra, hogy napközben bírom úgy ahogy (maximális akarat mellett SZUPERÜL!), de estére tuti rám tör az ehetnék... és akkor LEHET egy tejes-gyümölcsös turmixot elkészítek.

Nincs centrifugám... meg nem is lenne szívem kidobni a gyümölcs húsát. :P De a turmix csak vészverzió! :)

2013. ápr. 10. 15:01

Szerintem holnap tartom én is, mert aztán már megint péntek, szombaton meg suli akkor tuti nem tartok, vasárnap meg szerintem nem bírnám ki, hogy ne egyek valamit :)

Vannak bio gyümi és zöldséglevek, csak az a baj, hogy drágák így én Cap*y 100 %-os narancslevet szoktam inni, bár az egész 1 literben van vagy 500 kalória, de a teáktól úgyse kapok több energiát, valami meg kell. És pláne azok a gyümilevek jó sűrűk így még valamennyire telít is. Tejet nem ittam még olyankor, de nem is tudtam róla, hogy tilos lenne. Szerintem ha nem literszámra iszod akkor semmi bajod nem lesz tőle.

270. Böbusz
2013. ápr. 10. 14:33

Hahó!

Én holnap próbálkozom életem első lénapjával...

Most tudtam meg, hogy tejet inni tilos. :-/

Arra gondoltam, hogy holnap egy "csalós-lénap" keretében fogyasztok tejet, de máskor kihagyom. Csak már annyira rákészültem. :)

Citromos teát (édesítővel) és sz.mentes ásványvizet fogok még inni.

Vitamint- zöldalga tablettát szedek mellé.

24 óra múlva már benne leszek. :P

2013. ápr. 10. 10:14
Sziasztok! A -30 deka is jó, mert lefele ment a mérleg :) Én már minden dekának örülök. Ma meg annyira álmos vagyok, erőtlennek érzem magam, ha lehunynám a szemem szerintem már aludnék is. Pedig sokál lesz még meló vége.
2013. ápr. 9. 21:02

Jó ötletet adtál. Megnéztem és megnyugodtam.

Most vagyok mindenben a padlón! Vasárnaptól fog emelkedi. Úgy döntöttem, megvárom:)

2013. ápr. 9. 09:35

Gyerekkoromba útáltam futni, most vhogy mégis azt szeretem. A futás előtt szoktam tornázni, de azt gyakran elbliccelem, és marad csak a sima bemelegítés. Próbáljatok vmit kitalálni,amivel megmaradna a kedvetek, vagy megjönne. :)

Ikebana, tetszett a vicced!!!! De ne hasonlítsd a helyzeted hozzá, csak most olyan fázisban vagy hogy ezt érzed.

Jah, nézted a bioritmusodat? Lehet hogy a fizikai szinted nagyon alul van.

Szép napot!

2013. ápr. 9. 09:31

Sziasztok! Én is csak 30 dekától szabadultam meg. Szerintem én is vízvisszatartástól. Lassan megjön a havim, és gondolom felkészül rá a szervezet. Pedig ugyanannyit ittam mint szoktam, mégis más.

A torna néha kibasz*tt nehéz. Mármint nekiállni. Van, hogy a kisördög üzemel bennem, és azt mondja, majd holnap tornázok. De akkor kigyullad a mentőlámpám, és érzem, hogy nem lesz majd holnap, mert akkor holnap este is azt fogom mondani, áááá, majd holnap tényleg tornázom. Inkább gépies mozdulattal átöltözöm, és nekiállok, ma.

265. 408020f45e (válaszként erre: 264. - Electra88)
2013. ápr. 8. 09:38

na, hát én is arról álmodozom, hogy legyűrjem, de lassan úgy leszek vele, mint a székely góbéval a vándor:

- Mondja bátyám messze van még Kolozsvár?

- Nem olyan messze

Utaznak vagy 2 órája, megint megkérdezi a vándor:

- Mondja bátyám messze van még Kolozsvár?!

- Hát..mosmá messze!


Na, szóval annyira szeretném azt a 70 kilót vagy a még kevesebbet, de nemhogy lentebb menne, még úgy érzem rakodik rá. Mára még szerintem vízmegtartásom is van, pedig tornázok mozgok eleget. Valamit nagyon nem jól csinálok, rá kell jönnöm.

További szép napot nektek is!:)

2013. ápr. 7. 21:36

Sziasztok!

Minden elismerésem nektek hogy ennyit tornáztok én ha rászánom magam akkor is szenvedésként élem meg általában. A vége az már jó, mert akkor örülök, hogy túl éltem és hogy rászántam magam, jó lenne valami olyan mozgásformát kitalálnom amit szeretek is. Frida szorítok neked holnapra! Nekem is 70 kg. az álomsúlyom, de nagyon messze van még!

2013. ápr. 7. 20:54

Az én álomsúlyom 70 kiló, de az még nagyon messze van. Viszont ha arra gondolok hogy 98 kg-ról indultam, akkor megveregetem a vállamat, hogy hmm, ezt jól csináltam! :)

A napi 50 perc a futógépen megvolt, holnap ha lesz energiám, akkor csinálok efgy félórás gyorsgyaloglós programot, az 350 kalóriaégetést jelent.

Ti ma tornáztatok?

2013. ápr. 7. 20:31
Én 1 hete nem mérem magam, megfogadtam, hogy legközelebb csak május elején mérek. Akarom tudni a ruháimon, hogy mennyi az annyi!?:))))Szeretnék már olyat látni a mérlegemen, amire régen vágyom. Gondolom a legközelebbi méréskor meglesz!:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook