Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti egy léböjt fórum

Heti egy léböjt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. márc. 5. 15:15
Szia, mizu veled? :)
2015. márc. 5. 10:16
Valakiiii? :)
2013. jún. 27. 14:13

Na lányok, most jól jönne egy kis biztatás! Végig akarom csinálni, de... Na akkor magad uram, ha szolgád nincs! Szóval: erősnek kell lenni, ki kell tartani és nyomás bicajozni!

Sziasztok, este még benézek!:)(megyek bicajozni!:D)

408. 408020f45e (válaszként erre: 407. - Electra88)
2013. jún. 26. 15:01

Milyen diétával gondolod a következő kört? Vagy még nincs konkrét terv, csak a gondolatot érleled?

Szorítok neked, hogy jól válassz és csináld végig sikeresen!:))))

2013. jún. 26. 11:27
Sziasztok! Rég írtam! :) Hogy vagytok? Nekem most eléggé áll a fogyim, a kajákat úgy ahogy tartom, de a mozgás :( Most készítem magam lélekben a következő körre. Kell megint egy kis lendület a következő -20 kilóhoz :) De a lényeg, hogy én már tuti nem akarok többet 112 kiló lenni, se 100 felett és így ahogy közeledem a 90 alá, 90 felett se :)
406. 408020f45e (válaszként erre: 405. - Fa996a4ed3)
2013. jún. 21. 09:35
Élelmezéstani vagy lélektani szakember vagy?
405. fa996a4ed3 (válaszként erre: 404. - 408020f45e)
2013. jún. 21. 02:27

Szia,

Nem baljós, csak ismerem a szitut - ez a dolgom.

Minden ember esetében az étkezés az egy primer örömforrás.

404. 408020f45e (válaszként erre: 403. - Fa996a4ed3)
2013. jún. 20. 21:29
Ez így olyan baljós ízű. Miért írtad?
403. fa996a4ed3 (válaszként erre: 402. - 408020f45e)
2013. jún. 20. 20:05
Ok, a választás Tiéd.:)
402. 408020f45e (válaszként erre: 401. - Fa996a4ed3)
2013. jún. 20. 19:57
Sajnos ismerem magam, hogy ha valami öröm ér, általában van "bőjtje" ezért írtam!:) de egyenlőre felhőtlen az örömöm és szeretném, ha így is maradna.:)))
401. fa996a4ed3 (válaszként erre: 400. - 408020f45e)
2013. jún. 20. 19:45

"de ha még sokáig számlálom, a végén kitalálok valamit magamnak, amin sopánkodhatok!"

Ez nem is annyira vicces, mint ahány nevető jelet teszel utána.:)

"A Sóvárgás Démona" mindig teremt helyzetet arra, hogy az "ő" kívánalmai szerint tedd a dolgaidat.

2013. jún. 20. 19:41

Sziasztok! Na lement az érettségi, úgyhogy én is nekilátok a diétának hétfőtől. Rengeteget idegeskedtem, ez azt jelentette, hogy rengeteget ettem. Mindent, ami a kezembe került és ehető volt, éjjel-nappal. Ma is. Szombaton adják oda a bizonyítványt a fiamnak és aztán lazulás ezerrel!:))))Na ez konkrétan nekem a főzésben fog jelentkezni. Lesz időm és energiám átgondolni, hogy mikor-mit-mivel és a tornát is elkezdem rendesen, nem lesz semmi, ami ebben megingat!:)))

Mivel megfogadtam, hogy a sikeres vizsga esetén megcsinálom, hogy lefogyok 60 kilóra, hát meg is kell tennem!:D Semmi sem gátolhat meg ebben!:)

Boldog vagyok, hogy túl vagyunk ezen és végre nyugalom jön!:)-de ha még sokáig számlálom, a végén kitalálok valamit magamnak, amin sopánkodhatok!:DDDDD Puszi mindenkinek!:)

399. Böbusz
2013. jún. 20. 11:10

Hahó Csajok!!!


Vagyok ám én is, de nem sok energiám van... Próbálok figyelni a kenyérmentességre.

A lénap igen hasznos lenne, de úgy érzem képtelen lennék megcsinálni ilyen melegben. Várom a dinnyeszezont és gyüminapozni fogok ezerrel... majd.

Igyunk sokat Csajok, tuti segíteni fog a súlyledobásban! :P /Mármint VIZEEET!!!! :D/

:*

2013. jún. 19. 20:52

Sziasztok! Hogy bírjátok ezt a pokoli nagy hőséget?

Én szenvedek. Remélem azért lesz egy kis eső, hogy leverje!:) A hétvégére igérik.:)

2013. jún. 15. 13:12

Sziasztok! Én is bekukkantok néha, de nem nagy a mozgás!:) Én mostanában nem léböjtöztem. De nagyon figyelek a kajára. Édesség vagy lisztes csak délelőtt vagy délben, aztán keményítő, ha úgy alakul, de estére mindig valamilyen fehérje, vagy fehérje is. Mostanába nem eszek annyi gyümölcsöt, csak ha megkívánom. A zöldségeket igazából soha nem is szerettem, de ettem, mert a 90 napos előírta. Most gyakorlatilag csak a mennyiségre ügyelek, meg az édességekre. Persze a folyadékra is, mert az fontos, hogy legalább a 2 l meglegyen.

Nem tudom, hogy ez mire lesz elég, de most erre futja az energiámból. A mozgás és torna is egy kicsit háttérbe szorult, jó ha hetente 1x jut rá energuám. De ha lemegy ez a drukkos időszak remélem jobb lesz. Kitartás lányok! Ha nem is léböjtözünk, azért gyertek néha, mert legalább tartjuk a frontot!:)

2013. jún. 11. 16:29
Sziasztok! Én mostanság átértékeltem a fogyókúrámat és szerintem mostanába nem fogok léböjtöt tartani. Túlságosan elkezdtem szigorúan venni a fogyit és megvonni mindent magamtól és így nem lesz jó, nem akarom hogy a vége az legyen, hogy feladom a fogyit, persze időnként befogok egy-egy léböjtnapot iktatni, de az nem mostanába lesz. Nektek is szép hetet!
395. Böbusz
2013. jún. 10. 09:04

Hahó!!! :)


Áh, dehogy léböjtöltem...

Hétköznapi vegaságomat úgy ahogy tudtam tartani, de sajnos egyre több kenyeret ettem (ha már húst nem) és nem tett jót a diétámnak. :-/

Úgyhogy mától ismét husikázom, de SEMMI KENYÉRFÉLÉT nem eszek! Ez bevált, a mínuszaimat ennek köszönhetem, úgyhogy emellett döntök. :D


Viszont tényleg jó lenne egy léböjtöt összehozni a hétre. Nekem a hét közepe szimpi. :)

A gyümi-/zöldségnappal az a baj, hogy éhes vagyok tőle... :-/

A léböjtöt jobban bírom. :)


Szép hetet Csajok!!!!!!!!! :)

2013. jún. 9. 11:52

Sziasztok! Nagyon eltűnt mindenki!:)

A léböjttel én mostanában nem igazán foglalkoztam, pedig jó lenne egy napot tartani. De ahogy mostanában állnak a dolgaim, lehet, hogy június vége felé lesz belőle valami. Kudarctól akarom magam megóvni!:) A sok idegesség egyébként sem tesz jót, de a diétának pláne!:)

Mostanában annak is örülök, ha tartani tudom magam.

Megpróbálok pozitívan gondolkodni, optimistán előre nézni, aztán ha sikerült stabilizálni a mostanában eléggé ingatag belső nyugalmamat, akkor újból csunálok lébőjtöt.

Mindenkinek további szép hétvégét!:)

2013. jún. 5. 10:45
Sziasztok! Hogy vagytok? Én mostanság nem is léböjtöltem :) Pedig lehet valamelyik nap rá kellene szánnom magam. Böbusz tartod még a vegetáriánus értendet?
392. Electra88 (válaszként erre: 390. - 408020f45e)
2013. máj. 31. 17:10
Ez tényleg jó én is jókat mosolyogtam rajta :)
391. Böbusz (válaszként erre: 390. - 408020f45e)
2013. máj. 31. 16:49
xD ez jóóó... :D
2013. máj. 30. 16:11

Ezt a fb-on olvastam, de könnyesre röhögtem magam rajrta. Gondoltam egy kis hangulatjavítónak átemelem ide!:)


Ez Kész ! ::D :DDDDDDDDDDDD

"Ma nagyon szép nap volt. Reggel 7-kor(!!!!) felhívott Ica, hogy ugye a te apád karosszériás mert itt vagyok a BAH csomóponton és gyakorlatilag 12 irányból karamboloztam, hívok egy trélert és felmennénk hozzátok.

Mondtam neki hogy vártenzibitte és felkeltettem fatert, hogy méjdéj méjdéj, ez a szitu, jönne egy kedves hölgy ismerősöm, összetörte a kocsiját.

Mondta fater, hogy húzzak a p***ba, korán van!

Mondtam neki, hogy a kuncsaft szőke és nagy mellű.

Mondta, hogy hozzam be a kávét, a cigit, a melósruhát és ne keltsem fel anyámat.


Ica be is futott egy fél óra múlva, tréler leb***ta a verdát a házunk elé, fater csipás szemmel pislogott, én szintúgy. Namármost a járgány úgy festett, mintha egy idegből összegyűrt papírdarabot kib***tál volna a kukába.

Kérdeztük Icát, hogyan úszta meg, azt felelte, hogy pont lehajolt a rúzsáért, namármost a rúzs az PONT a BAH csomópont kellős kib***ott közepén kellett neki és lehajolt és közben levette a lábát ugye a gázról és a szélrózsa minden irányából belerohantak - mily meglepő. Ica meg kotorászott alul valahol, majd érezte, hogy ezer oldalról csattannak belé a gépjárművek.


Fateron látszott, hogy keresi a rövid, sötétkék Multifiltert a bal felső zsebében, kezdi megnyújtani az arcbőrét az ideg, vett egy nagy levegőt majd azt mondta.

-Idefigyeljen drága hölgyem...

De Ica közbevágott, miközben a törött, 29 centis magas sarkújában bicebócázott és a derékig érő thai lányok hajából összevarrt műsérójában matatott.

-Őőőőőő, azt akarom kérdezni őőőőő magát hogy is hívják?

-Öcsi vagyok - mondta fater.

-Szóval, kedves Öcsi úr....vagy mi... mond nekem egy árat?


(Fater ha írna blogot, tuti azzal kezdené, hogy amitől feláll a szőr a hátán az az, mikor megérkezik a kuncsaft és MÁR AZONNAL tudni akarja az árat. Fingod nincs mi baja a kocsinak, mi sérült, mi nem, de mondd meg mennyire lesz olcsó és mennyire lesz kész mondjuk délután kettőre mostazonnal.)


- Drága hölgyem - folytatta fater, nem kicsit színlelt nyugalommal. - Ránézésre, mondom RÁNÉZÉSRE több százezer forint a kár. Nincs egy ép elem!

- Milyen elem? - kérdezte Ica tágra nyílt, buta szemekkel. - Ja az aksi?

- Nem drága hölgyem. Nincs egy ép rész az autón és én csak a külsejét látom! Belül gondolom... á, faszom, ez totálkár, vigye el innen a búspi***ba, nem érdemes ezzel...

-Jajistenem nem lehet!!!! Nekem nagyon kell ez az autó! Ez az én - szipog - az én... kis szerelmem! A kis Fordkám. (Ford Ká). Édes pici pöttye anyának (és átöleli az összegyúrt roncsot, sírva fakad), látod ez a bácsi...ez...meggyógyít téged édes kis mazsolakukacom, kis kückücharcosom, édes arany túrórudija anyának, igeeeeeeen...

- Hölgyem - gyújt rá fater - ez egy roncs!

- JAJISTENEM - visít fel Ica - jajj ne mondjon neki ilyet hát megsérül!

- HOVA A FA***BA SÉRÜL EZ MÁR? - kérdi fater értetlenül.

- MEGSÉRÜL A LELKE NEKI NA! - mondja hisztispi***san féligsírva Ica.

- Nézze. 40 éve foglalkozom autókkal. Garantálom önnek, hogy nincs lelkük. Nagyrészt fém, kis rész textil, kábel, olaj...

- NINCS MAGÁNAK SZIVE? Hát nézzen rá erre a kis cuncibogárra! Nézze milyen szomorúak a kis szemei.

- Azok a fényszórók!!!!!!!!!!!!!!

- De nézze milyen szomorú!

- Naná, mivel lefelé lógnak!!!!... Értse meg,nincs az a lakatos, aki ebbe életet lehel.

- De..(hüppög Ica)... én már elterveztem, hogy ha...már ez történt.... akkor lehetne más színe is... Mondjuk itt elöl, itt lehetne rajta egy pillangó...ott oldalt meg egy törökszegfű...a tükrökön egy édes csivava, masnival... ott hátul...látja? Ott lehetne ilyen nonfiguratív rajz érti? És sötétített rózsaszín üvegek. Nem nem is. Erős pink lehetne érti? És...és...lehetne rajta középen egy ICA felirat, körülötte fehér liliomok meg hóvirág, tudja, nagyon szeretem a hóvirágot és... és... itt oldalt... ide szeretnék egy Dolcsegábbáná jelet, mert az irtó szexuális érti?

- Nézze. Engem a fényezés ponthogy nem érdekel, azon kívül nincs az a fényező és nincs az a karosszéria laka...

- De nekem ez minden pénzt megér, ez az én punciporsém, a védjegyem, a mindenem, a szívem szotyolája!!!!!!

- Ez egy totálkáros roncs. Lefőtt neki a zöldkártya. Vigye el innen a ház elől, vontassa el a pi***ba, hajtogassa ki és rajzoljon rá, csináljon belőle transzformerszt, űrsiklót, bádogembert,csináljon vele amit akar...- legyintett fater lemondóan és indult is befelé a házba.


Ica csalódottan állt a járdán, majd minden erejét összeszedve fater után ordított:

- 5 millióból kijön?


Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal:

- Mit is mondott azokról a pillangókról...?


Úgyhogy most faternak van munkája, a fényező Csabi sokkot kapott, hogy hóvirágot meg f***m kis pillangókat kell sablonra vágni a fújáshoz, én meg nem szállok be idén a rezsibe az is qrvahétszentség........."

2013. máj. 26. 12:38

Lányok, nagyon ügyesek vagytok!:) A következő gyümölcsnapom helyett léböjtöt tervezek!:)Ez szerdára esik.

Néhány recit azért feltehettek az olyan tájékozatlanabbak számára, mint én!:)))Hátha kedvet kapok hozzá?!:)))

További szép napot nektek is!:) (bár nálunk esik most)

2013. máj. 25. 20:28

Sziasztok! A második nap is teljesítve, vagyis eléggé éhes vagyok most, de már nem fogom elszurni, hogy kajáljak és elrontsam az egész napomat. Mai reggeli: 1 alma, banán. Ebéd: Főtt karfiol és nyers karalábé, uzsi: ananász, folyadék: gyümilé fél liter, egy liter zöld tea citromot csavartam bele és vizet ittam ezeken kívül. Holnap brokkoli krémlevest főzök, vöröshagyma és brokkolit fűszerekkel összefőzöm leturmixolom, csak most nem öntök hozzá tejszínt mint régebben, de ettem már így tejszín nélkül is és nagyon finom. Én azért hosszú távon nem akarom ezt csinálni, mert esténként már falási rohamok törnek rám és nem szeretnék úgy járni, hogy pl. 5 nap után bezabálom este a hűtőt. Mondjuk most mióta kiment külföldre párom csak egészséges kaják vannak benne, de azért abból se szertnék már este bezabálni :)

Böbusz ügyes vagy,jól birod!!! Halászlét én is szeretem, fini.

387. Böbusz (válaszként erre: 384. - 408020f45e)
2013. máj. 24. 10:30

Áááh, nem vagyok éhes, mivel eszem rendszeresen mini adagokat. :P Éhezni nem tudnék. :D

Úgy érzem tényleg könnyebb a gyomromnak...

Nekem ez az igazi diéta. :D

Hús nélkül.

386. Böbusz (válaszként erre: 385. - Electra88)
2013. máj. 24. 10:28

Hűűűha, hogy vagy?? :D

Én szorítok, ügyes leszel, tudom!!!!!!!!!!

Fejben eldöntöd és kész! Megcsinálod!!! :D


A gyümilevekkel csak óvatosan, mert sokszor azok csinálják a legnagyobb éhséget! :P


4. veganapomat taposom, tegnap halászlevet vacsiztam. Az emberem megnyugtatott, ez nála nem hús, nálam se legyen az. :D :D

Amúgy elvagyok. Ma palacsintázgatok (cukor és fehér liszt nélkül továbbra is), de nem tudom holnap mit eszek. :D :D


SOK SIKERT!!!!!! HAJRÁÁÁÁ!

2013. máj. 23. 21:55
Sziasztok! Nagyon eltüntem és sokat kajáltam :/ De holnaptól én is belevágok egy 3-5 napos gyümi, zöldség, gyümilé napba. Ezeket akarom enni. Holnapra is már pucoltam répát, karalábét,kígyóubit, viszek ananászt is, meg light gyümi levet. Remélem hogy menni fog! Ti nagyon ügyesek vagytok, hogy ilyen jól kitartatok!!!
384. 408020f45e (válaszként erre: 382. - Böbusz)
2013. máj. 23. 17:45

Nagyon ügyes vagy!Éhséget nem érzel? Az jó, ha nem!:)

Kitartás, menni fog!:)

383. 408020f45e (válaszként erre: 382. - Böbusz)
2013. máj. 23. 17:41

Igazából nem is tudom, hogy milyen nap ez nekem?:)

1 alma, 1 banán meg zöldtea. Szóval elég szigorú, de így alakult. Most már végig akarom csinálni így. Bírni akarom, aztán meglátjuk, hogy holnap hogy lesz!:) Ezzel a két gyümölccsel inkább gyümölcsnap ez. De a 90 naposban havonta csak 1x van lénap. Hát attól függ, hogy holnap hogyan kelek, lehet, hogy holnap tartok lénapot. Alszok rá egyet!:DDD

382. Böbusz
2013. máj. 23. 11:17

Hűűűha, már holnap van.

Belevágtál??? REMÉLEM IGEN!!! :D

Én most a 3. veganapomat taposom, semmi extra. :P

Hús- és tejmentességet tartok. Úgy érzem "könnyebb a gyomromnak", jól vagyok, elvagyok. :)


SZÉP NAPOT NEKTEK!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook