Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használtátok már a reviber vibrációs gépet? fórum

Használtátok már a reviber vibrációs gépet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
303. nzsuzsu (válaszként erre: 302. - Luca)
2013. nov. 13. 11:00

Hmmmmm, hát ezt a meccset neked kell magaddal lejátszani.... Nekem is gondom volt ez.

Szép napot!

302. Luca
2013. nov. 12. 17:03
na most megint elbizonytalanodtam . most melyik lenne a jobb ? a 3 D vagy a vertikális mozgású ?
301. nzsuzsu
2013. nov. 12. 12:54

Sziasztok!

Csak bekukkantottam. Hajrá nekünk! 8-)

Bakancslista!

Ne mérd magad sűrűn, így csak problémát okozol saját magadnak, és az nem éri meg. Én éveket kibírok méregetés nélkül, és kifejezetten örülök annak, ha a nadrágjaim bőnek bizonyulnak. :O)

Luca!

Én is vidéken élek, a neten keresztül rendeltem meg a Reviberemet, futár hozta. Sok mindennek utánanéztem, és csak azután rendeltem meg....

Biztosan jól fogsz dönteni.

Szép napokat, Lányok!

300. Luca
2013. nov. 12. 07:38
Köszönöm válaszodat , nagyon nehéz dönteni . Győrbe nem találok ilyen boltot , lehet én vagyok egy kicsit béna , hogy nem találok . mostmár az is diléma hogy kapaszkodó vagy anélkül vegyem .
299. *bakancslista* (válaszként erre: 298. - Luca)
2013. nov. 11. 18:22

Szia!

Nézd meg a műszaki paramétereit, sajnos ezeket én nem ismerem. Azért döntöttem a reviber mellett, mert sokan pozitívan nyilatkoztak róla. Próbáld meg, hátha ki lehet próbálni a vásárlás helyén.

Sok sikert!

298. Luca
2013. nov. 11. 09:04

Sziasztok !

egy kis tanácsot kérnék , most készülők venni egy vibrációs gépet , de nem tudom milyent . Flabelost nem ! kinek milyen tapasztalata van pl a Robust vagy a Tulipe gépről ?

2013. nov. 9. 21:27

Sziasztok Lányok!

Remélem mindenkivel minden rendben és formálódunk, egyre csak formálódunk....

Kissé eltűntem, volt egy csepp lelki válságom, de már látom a gödör tetejét....

Észre vettétek, hogy mennyit számít 1-1 mozdulat a gépen? Próbáljátok ki, hogy pl. a lábfejeteket más-más pózban helyezitek el, csámpásan, úgy, hogy a lábújjak egymás felé kukucskálnak, közben a vállad picit előretolod, popsit ki stb. Olyan érdekes részeket is megmozgat, ráz, amiket szerintem nagyon keservesen lehetne sima tornával.

Továbbra is nyüstölöm magam esténként a póráz másik végén, de valahogy a futás most nem ment, talán majd ha rendben lesz a lelkecském...

Egyetlen huncut dekát sem fogytam, teljesen kikészít, hogy képtelen vagyok könnyebb lenni, nem is értem az egészet, pedig sokszor 3-4 órától csak vizet iszom, max 1-2 lédús mandarint eszegetek.

Azzal vígasztalom magam, hogy nyilván tartalékol a szervezetem a fogcsikorgató, kémény télre....

Holnap kényeztetem a családot és magam egy kis termálfürdőzéssel, csodás lesz nyakig a forró vízben, aztán meg a hidegbe átcsobbanni.

Mindenkinek sok puszi és nagyon szép hétvégét kívánok!

296. nzsuzsu (válaszként erre: 294. - Ancianci)
2013. nov. 5. 12:58

Köszi szépen Ancianci, hogy írtál. Remélem, azért adtad el a gépet, mert "rendbetett"!

Ha edzésre cserélted, biztosan jól tetted!

Köszi, hogy tájékoztattál.

Hajrá neked is!!!!! 8-)

295. nzsuzsu (válaszként erre: 293. - *bakancslista*)
2013. nov. 5. 12:55

Jajjjjj, de ügyes vagy, Bakancslista! Csak irigykedek - no persze nem a rossz értelemben..... Én még mindig nem merek futni a térdem miatt, de már nagyon sokszor jut eszembe a dolog. Augusztus elejétől még nem jött rendbe szegény jobb térdem, de hamarosan talán én is lecsattoghatok a futópadhoz.... (((Az utcán továbbra sem akarok futkosni)))

Igen, a másik gép még mindig szuper, szeretjük... 8-)

A revibert továbbra is úgy használom, ahogy korábban megírtam, csak lábra-törzsre, állva. Ha valamelyik nap csak egyszer sikerül használnom, akkor már hiányérzetem támad estére...

Rólam majd' leesik a nadrágom (tényleg!!!!), a csípőm tartja fenn rajtam. Igaz, nem eszem szénhidrátot - semmilyen formában - már egy hónapja. Nem könnyű, de tudom tartani.

No, most ennyit.

Minden jót, egyre kevesebb hájat, egyre karcsúbb alakot nekünk! 8-)

294. ancianci (válaszként erre: 292. - Nzsuzsu)
2013. nov. 2. 17:35
sziasztok:)én korábbi reviberes fórumindítós voltam, de már eladtam a gépet, nekiláttam inkább edzeni, futni:))) a többiekkel nem tudom mi a helyzet,de valszeg semmi amiből építkezni lehet:)))
2013. okt. 30. 20:32

Sziasztok Lányok!

Gratulálok mindkettőtöknek!

Újra elkezdtem a futást a pályán (a kutyussal nyargalást sem hanyagolom el). Kitűztem egy nagy célt, de erről majd később, ha már közelítek hozzá... Remélem mostmár a kilók is lassan elhagynak, bár én nem tudom mi a manó, de úgy érzem teltebb lettem hastájékon. Nagyon remélem, hogy ez csak átmeneti állapot, mert a súlyom nem változott, viszont most következnek a nehéz napjaim.

Az kockahasgép még mindíg szuper?

A reviberen hogyan dolgoztattok hasra? Csak úgy, ahogy írja az ismertető, vagy van valami újabb ötlet?

Szép estét!

292. nzsuzsu
2013. okt. 29. 17:39

Sziasztok Lányok!

Hajrá! 8o)

Akkor mi elégedett rázogatósok vagyunk, úgy látom..... Én se hagynék ki egy napot sem, nekem annyira, de annyira jól esik ez a rázatás. Mondjuk, nagyon kíváncsi lennék a korábbi fórumozókra, hogy vajon már nem használják vagy csak nem járnak errefelé? - talán egyszer megtudjuk....

Bakancslista! Nagy grat az átalakulásodhoz, ügyes vagy!

Azt hiszem, hogy az én szerkezetem is kezd már egy kicsit átalakulni, a férjem mondogatja, hogy sokat fogytam. Mivel ez a nadrágjaimon alig-alig látszik, így arra következtetek, hogy inkább átrendeződésről lehet szó.

No, mindent bele! Kitartás!

Üdv nektek

291. Arer
2013. okt. 26. 13:54

Sziasztok!

Ma már 2X20 percet revibereztem. :) Függő tud lenni az ember. 7-8-9 fokozat ami jól esik, a többi még túl erős nekem, de fel szoktam menni a 14-ig.

10 perc automatán 14-ig utána 10 perc 7-8-9 fokozaton vegyesen. Ezt ma 2X megcsináltam.

Eddig tetszik, kb.2 hete vettük.

290. *bakancslista* (válaszként erre: 289. - Arer)
2013. okt. 25. 07:13

Szia!

Köszönöm, de szerintem annyit nem változtam, mint szeretnék, de legalább megerősítettek, hogy jó úton járok.

Nincs futógépem esténként megyünk.

Először sétálással kezdtük, mostmár nagyon tempósan haladunk. Nyáron volt futás is a pálya körül, nagyon jó volt, nem is értem miért maradozott mostanában el.

Mindenképp jót tesz. Levegőn vagy, az erőnlétedet, kitartásodat fejleszted, egy idő után olyan rugalmas lesz a járásod, mintha táncolnál.(Amikor én is közel voltam a /ki sem merem mondani hány kilóhoz/ azt mondta egy csodálatos belgyógyász, hogy ha mást nem is, de rendszeres séta, séta, séta.... Milyen igaza volt! Úgy rá lehet szokni, hogy amikor hulla fáradtnak érzem magam, akkor is menni kell, mert az első néhány méter után elszáll a fáradtság és a mozgás öröme marad.

Van itt fórum, az első 5 kilométerem a címe. Ha van időd olvasgasd.

Az étkezési szokásokon sem nehéz változtatni, de biztosan tudod már, hogy mit nem szabad enni, vagy csak mértékkel.

Szép napot, és sok sikert!

289. Arer (válaszként erre: 288. - *bakancslista*)
2013. okt. 24. 22:15

Szia *bakancslista*!

Gratulálok az átalakulásodhoz! Nekem is biztos sokan mondanák, hogy nem ismernek meg, csak biztos nem akarnak megsérteni, mert idén híztam kb. 14 kg-ot. Tavaly leadtam 14-et, idén visszajött sajnos. Hétfőn elhatároztam ismét megszabadulok a feljött kilóktól.

Szabadban futsz, vagy futógéped van?

2013. okt. 24. 20:29

Sziasztok Lányok!

Ma olyant mondtak ketten is, hogy érzem, van értelme a kitartó esti kocogásnak és a gépezésnek: az egyik megjegyzés, hogy nem ismertek meg, úgy megváltoztam,(mondjuk kicsit másabb a hajam színe és lazán fel volt tűzve), a másik pedig, hogy elképesztő, hogy milyen karcsú lettem. Hihetetlen, de ha már egy nap ketten is mondják, lehet benne valami...

A legérdekesebb, hogy kilóban szinte semmit sem érzékelek, talán átrendeződtek az alkatrészeim.

Szóval Drága Lelkesek! Mégiscsak jó ez a cucc, megyek is, nézek egy kis krimit és közben rázatom magam.

Szép estét és sok sikert!

287. Arer
2013. okt. 23. 09:15

Sziasztok!

Nekem reggel jól esik nagyon, napközben és este fáj a gyomrom használat közben. Minimum 3 órával előtte nem szabad ennem, akkor tudom csak használni. Jó hogy vásárlás előtt nem próbáltam a gépet, mert ha napközben próbáltam volna biztos nem vettem volna a gyomrom miatt.

Ma reggel 20 percet használtam már, 10 perc 11-en, 10 perc 12-ön, gyomromnak semmi baja nem volt közben. Ma kipirúltak a combjaim és nagyon jól esett. Este azért még egy 10 percet megpróbálok. Férjem is használja minden este, nagyon tetszik neki is.

nzsuzsu Tényleg kár lett volna kapaszkodósat venni. :) Szerintem az időseknek akik gyógytorna, rehabilitáció miatt használják nekik kell csak.

286. nzsuzsu (válaszként erre: 285. - Arer)
2013. okt. 22. 14:51

Szia Arer!

Biztos van eltérés a működésükben, bár én nem érzek annyi különbséget, mint amennyi az áraik között van. A flabéloson több a sebességfokozat, talán kétszer ennyi. Nekem ez a kis Reviber pont megfelel. Nagyon szeretem. És határozottan előnynek találom, hogy nincs "kapaszkodója", mert így befér a fotel alá.... Nekem legalábbis nem hiányzik, pedig maximumon is szoktam járatni. Szép napot!

285. Arer (válaszként erre: 284. - Nzsuzsu)
2013. okt. 18. 15:25

Szia nzsuzsu!

Akkor neked van összehasonlítási alapod a Flabélossal ugye? Az a gép és e között érzel különbséget? köszi

284. nzsuzsu (válaszként erre: 281. - Arer)
2013. okt. 17. 15:57

Szia Arer!

Gratuka! Akkor most már Te is nyomatod.....

Nekem az első napon 3x10-15 perc ment, szerintem nem kell félni tőle.

Én minden alkalommal végigmegyek mind a 15 fokozaton (1 perc fokozatonként), majd kettesével (2 percre darabonként) vissza. Így egy-egy alkalom 30 perc. (szept. 24 óta van Reviberem)

Amikor Flabélosra jártam, azt mondták, hogy előtte-utána 2 órával enni nem szabad. Ezt most úgy korrigáltam, hogy előtte 1 órával nem eszem, utána pedig legalább 20 percet várok, csak azután eszem.

Élvezd a géped, lelj benne sok örömet!

Szép napot!

283. *bakancslista* (válaszként erre: 281. - Arer)
2013. okt. 17. 09:22

Szia!

Nekem nagyon enyhe izomlázat okoz, szerintem ez természetes.

Szép napot!

2013. okt. 16. 18:45

Sziasztok lelkesek! Örülök Nektek! Annyit hasznád szerintem, amennyi jól esik. Nekem az alacsonyabb fokozat kellemes, picit néha rakapcsolok. Feszes lábbal állok, hol előre tolom a csípőm, van, hogy előre dőlök. Pici helyzetvaltas is mást mozgat. Bátran próbálkozz. Evés, ivás után nekem nem kellemes.

Puszi nektek!

281. Arer (válaszként erre: 277. - *bakancslista*)
2013. okt. 16. 13:44

Sziasztok!

Ma jött meg a gépünk. Ráálltam rögtön próbaképp 3 percre. Hát érdekes, ilyenen még nem voltam :) Első napokban mennyit használjam szerintetek és hányas erősségen? Egyébként ettől lehet az embernek izomláza, vagy csak rázógép? :)

280. nzsuzsu (válaszként erre: 279. - *bakancslista*)
2013. okt. 16. 12:14

Hello Bakancslista!

Igen, én is használom - nagy-nagy élvezettel. Napi 2 x 30 percet. Nekem a fekvőtámaszra nincs hely, egy mozdulatos legalábbis nincs, csak nagy rámolással tudnék helyet csinálni mögötte, úgyhogy ez a pozíció kimarad nálunk. :o)

A másik masina is szuper, a családom apraja-nagyja lóg rajta. Én is persze. Örülök neki is, nagyon.

No, hajrá az egészséges, csinos testünkért!

Szép napot!

279. *bakancslista* (válaszként erre: 278. - Nzsuzsu)
2013. okt. 15. 19:41

Szia! Imádom és használom napi kb. fél órát. Mindenféle figurát probalgatok és fekvotamaszt is. Pihinek pedig a lábam teszem rá fekve. Nagyon érzem, alig várom most is.

Nálad mi a tapasztalat? A másik masina milyen?

Szép estét!

278. nzsuzsu
2013. okt. 15. 19:29

Hahóóóóóó!

Hol vagytok, működnek a masinák?

277. *bakancslista* (válaszként erre: 268. - Arer)
2013. okt. 9. 07:24

Szia!

Hogy vagy? Döntöttetek, megveszitek? Majd légyszi írd meg a fejleményeket, kíváncsi vagyok a tapasztalatodra.

Szép napot!

276. *bakancslista* (válaszként erre: 275. - Nzsuzsu)
2013. okt. 9. 07:23

Nagyon jó lehet a másik cucc is! Majd írd meg légyszi hosszú távon mit tapasztalsz. Lehet, hogy beruházok egy olyanra is.

A revi nagyon tetszik. Tegnap is próbálgattam a testtartásokat, végtelen a variáció. Nekem a közepes, vagy kisebb fokozat válik be igazán egyenlőre. Még fekvőtámaszokat is csináltam rajta, amiknek a hatását most érzem a karjaimban.

Mit gondolsz: ha esetleg bekenném magam és fölétekercselnék nem volna a bőrre hatásosabb? Azt hiszem ki fogom próbálni.

Nyáron csináltam a kocogásnál, de mostmár nem merem, nehogy megfázzak.

Szép napot!

275. nzsuzsu (válaszként erre: 274. - *bakancslista*)
2013. okt. 8. 19:42

Én most pattanok rá, reggel egy fél órát rázattam magam. Aztán elmentem jógázni :o)

A másik cucc is bevált, a családom minden tagja használja. Ma már 15-ös sorozatokat csinálok, mert nem volt izomlázam a tegnapitól. No, hajrá! Szép estét! :o)

274. *bakancslista* (válaszként erre: 273. - Nzsuzsu)
2013. okt. 7. 20:03

Szinte mindíg,amikor itthon vagyok. Talán túlzásba is viszem. Nem tudom használ-e, de szeretem.

Ma már 20 percet revibereztem. Most jöttem kutyazasból, fürdök és még ráállok, kísérleteztek a testtartassal.

Szép estét!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook