Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használtátok már a reviber vibrációs gépet? fórum

Használtátok már a reviber vibrációs gépet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
333. *bakancslista* (válaszként erre: 332. - Nzsuzsu)
2017. jan. 17. 13:32
Hellóka, most olvastam, hogy jártál erre. Én eltunyultam, sajnos már egy éve nem használom, akkor ért egy nagy trauma és a lelkem nem vitt rá, pedig talán arra is orvosság lett volna. Ma jött el a napja, hogy nem mehet így tovább, úgyhogy este rápattanok. Köszi, hogy írtál ide. Gratulálok a fogyásodhoz, mellesleg mennyit sikerült és hogyan fogytál le, ha szabad kérdeznem?
332. nzsuzsu
2017. jan. 6. 17:59

Sziasztok!

Boldog újévet! :)

Rég jártam erre, de a reviberemet még mindig használom... Ma is rápattantam, pedig már sikerült lefogynom egy jó módszerrel. Nem hagyom abba a reviberezést semmiképpen. :)

Ti még mindig használjátok?

331. gabi365
2015. ápr. 10. 13:15
Sziasztok! Én is gépet vennék... láttam egy Vibro 1 (Christopeit) márkájút. Nekem az ára nagyon megfelelne. Tudt valaki valamit róla?
330. *bakancslista* (válaszként erre: 329. - Anisha)
2015. febr. 24. 08:40

Szia!

Itt vagyok, lelkesen és kitartóan.

Nekem a régebbi típus van. Minden nap használom, a régebbi bejegyzésekben olvashatod hogyan és mennyit. Szerintem nem fogyaszt, ugyan annyi kg vagyok, de jól érzem magam a bőrömen.

329. Anisha
2015. febr. 23. 07:59
Sziasztok, van itt még valaki?☺☺☺ Én pár hete vettem reviber one gépet, minden nap használom. Hosszú idő után mennyire eredményes? Hány percig használjátok naponta, milyen fokozaton?
2014. jún. 26. 20:52

Sziasztok!

Remélem mindenki lelkes és kitartó. Nálam még mindig az est fénypontja, amikor rápattanhatok a gépre, ilyenkor pihenek. Kitartóan használom, az általam előzőekben leírt popsierősítő pózban is, szerintem nagyon hatásos.

Most megyek fürdeni, majd bekenem a kényes területeket jó csípős paprikaolajjal, rátekercselek folpackkal és ráállok a kis kedvencemre. Csodásan bemasszírozza a hatóanyagot, a testápoló beszívódását is elősegítem a rázással.

Szép estét kívánok!

2014. jún. 18. 08:32

Kedves Mindenki!

Vibrációs gép vásárlás előtt állok, és nagyon elbizonytalanodtam....már 3 napja bújom a netet, és egyre nagyobb a káosz a fejemben, főleg az ár-érték-minőség,és persze az igazán fontos paraméterek végiggondolása terén. A reviber nagyon meggyőző, két kérdésben nem: a pad mérete. elég nagy ez egy férfi számára is, és elég nagy terpeszben lehet rajta állni??! , és a súlya. a többi ilyen technikai adatokkal rendelkező, a többszörösét nyomja! valóban elég nagy a motorja??

Kérlek segítsetek a tapasztalataitokkal!

2014. jún. 3. 10:19
Megvan a gépem! Folytatom a kevés kcal bevitelt (1200) a kalóriabázis segítségével és mozgok rendszeresen. Nem várok csodát, de remélem felgyorsítja majd a centik csökkenését és talán feszesedem is kicsit! Majd beszámolok az eredményről pár hét múlva!
2014. máj. 27. 12:32
Nekem ha minden jól megy, jövőhéten meglesz a gépem! 4 hét alatt sikerült 3 kg -fogynom, diétával, mozgással. (Kb 10 Kg felesleg van rajtam.) Majd kipróbálom a pózokat amiket javasoltatok!
324. nzsuzsu
2014. máj. 27. 09:38

Sziasztok!

No, mi történt? - nagyon lecsendesedtetek.....

Attól még megy a reviberetek, ugye?!

Én változatlanul használom és szeretem az enyémet.

Szép napot! :o)

2014. máj. 25. 20:09
Sziasztok! Van valakinek esetleg eladóvá vált gépe?
322. nzsuzsu
2014. márc. 4. 07:25

Sziasztok!

Rég jártam itt, mert nem volt időm, de a Reviberre minden áldott nap áldoztam egy keveset. Szóval: töretlenül híve vagyok. :o)

Bakancslista! Ki fogom próbálni azt a pózt, majd jelentkezem.

Szép napot mindannyiotoknak!

2014. jan. 29. 18:17

Halihó Lányok!

Kipróbáltam egy új testtartást a gépen, úgy tűnik beválik, úgyhogy bátran ajánlhatom Nektek is:

Lefekszel a szőnyegre úgy, hogy ha felhúzod a lábad a talpaidat rá tudd tenni a gépre. Most bekapcsolod és felemeled a csípődet, azaz a talpaidon és a válladon tartod a súlyod. Most meg sem mozdulsz. Ha elunom, akkor feljebb-lejjebb teszem a sebességet. (1-6 fokozatig) (Én tv-t nézek közben, hamarabb telik az idő.)

Teljesen megfeszül a farizom, a comb és a vádli, azaz az egész láb, attól függ itt is, mekkora terpeszben teszed rá a lábad. Érzem a derekam is rázza, illetve a hasam is. Általában beiktatok utána egy állós pózt, mert nagyon jól esik egy kis átmozgatás ez után és lelazítja a megfeszült izmokat. Úgy látom nagyon jó hatással van a popsi feszességére és formájára.

Remélem mindannyian jól vagytok. Ha van valami jó ötlet, légyszi írjatok!

2014. jan. 25. 13:37
hello.Nekem is van reviberem, de az nem fogyaszt, hanem feszesít.Aki fogyni akar, az figyeljen az étkezésre vagy sportoljon mást is mellette.
319. *bakancslista* (válaszként erre: 317. - Zsú1965)
2013. dec. 18. 19:31
Igazad van. Próbáltam és még izomlazam is lett. Köszike
318. *bakancslista* (válaszként erre: 317. - Zsú1965)
2013. dec. 16. 18:16
Próbáltam, de valahogy nem érzem, hogy rezegtetné a hasizmom, mintha csak a földön ülnék feltartott lábbal. De nem adom fel, akkor mától több időt szánok ennek a póznak.Köszike!
317. Zsú1965 (válaszként erre: 316. - *bakancslista*)
2013. dec. 16. 16:09
Ha lebegő tartásban ülsz a gépen. szerintem az tuti jó a hasizomra.
2013. dec. 15. 20:08

Nem tudom igazán, mert mellette rendszeresen járunk tempósan gyalogolni. Képzeljétek! Valaki azt mondta, hogy ő meg szokta feszíteni az izmait, amikor használja. Mit gondoltok erről? Most azt csinálom, hogy fele időt feszítek, fele időt meg lötyögtetem magam. Biztos ami biztos. Általában hányas fokozatot használjátok? Hasizomra van ötlet, vagy marad a sima felülés?

Puszi mindenkinek, szép estét!

315. Luca
2013. dec. 12. 10:30

Sziasztok .


Kinek mennyi idő mulva kezdtétek érezni ás látni a hatását ?


Szép napot !

314. nzsuzsu
2013. dec. 10. 11:58

Sziasztok!

Én is csak a súlypontomat szoktam rajta változtatni, inkább a másik cuccon élem ki magam - erő ügyben. Már rám jött a múlt héten az a gatya is (igaz, még lépni alig bírtam benne, de akkor is!), amiről azt hittem, hogy soha többé nem vehetem fel, úgyhogy én végülis elégedett vagyok.... A súlyom (vagy tömegem?) meg roppantul nem érdekel, ha idővel a lánykori cuccaimat is fel tudom húzni(50 felett) ... ((((tudjátok, a lottóötös nyertese mondja a reklámban: "a hajam még mindig korpás, de már kit érdekel?!" - vagy valami hasonló.....)))))

Ha nem jönnék addig: Gyönyörű, meghitt, áldott karácsonyt kívánok nektek és a nektek kedveseknek egyaránt! Reviberezzetek szorgalmasan az ünnepek alatt is! - én is azt teszem a lelkiismeretem megnyugtatására ;o)

Üdv: Zsuzsa

313. *bakancslista* (válaszként erre: 312. - Luca)
2013. dec. 4. 19:53

Szia!

Csak a súlypontomat változtatom és ezáltal minden mozdulattal más-más részemet dolgoztatom.

Ha lesz időm megnézem, lehet-e és milyen mozdulatsort végezni, mintha már bukkantam volna ilyenre a neten. (Relaxálni úgy szoktam, hogy lefekszek a földre egy plédre, a lábam a gépre rakom és 1.vagy 2. fokozatra kapcsolom. Próbáld ki, nagyon szuper.)

Megyek is, lassan kezdődik a kis szépfiú Mentalista, ez alatt szoktam rázatni magam.

Szép estét!

312. Luca
2013. dec. 4. 13:20

Sziasztok .


Egy kis tanácsot kérnék , Ti csak álltok rajta , vagy csináltok valami gyakorlatokat is?


Szép napot

2013. dec. 4. 12:46

Vagyok! Itt vagyok! Imádom a cuccot, januártól egybekötöm egy szigorúbb diétával, mert sajnos "csak" csinosodtam és feszesedtem, de könnyebb nem lettem.

Puszika mindenkinek!

310. nzsuzsu
2013. dec. 3. 08:02

Hmmmmmmmm, sehol senki?!

Szép napot, Lányok!

309. nzsuzsu
2013. nov. 26. 10:06

Sziasztok!

Megy az "edzés" ugye, Lányok?!

Karácsonyra karcsú csinibabákká válunk, csak kitartás!

Szépséges napokat! :o)

2013. nov. 23. 21:10

Sziasztok Lányok!

Remélem mindannyian jól vagytok. Annyira megszerettem a gépet, hogy alig várom már az estéket, hogy rápattanhassak.

Hajrá nekünk, szép hétvégét!

307. Luca
2013. nov. 21. 07:49

Sziasztok!

A gép neve /Lotos/ és remélem hogy vertikális . Nem tudom mi a külömbség érzésileg a 3D és a vertikális között /minden nap rá állok 20 percre jól át mozgatja a hájacskáimat , de jól esik . még eredményről nem tudok nagyon beszámolni.

Szép napot

306. *bakancslista* (válaszként erre: 304. - Luca)
2013. nov. 20. 17:56

Szia! Gratulálok! Zárójelben megírnád, hogy mi a gép neve? Kíváncsi vagyok a tapasztalatodra is.

Sok okosat nem tudok mondani a használatával kapcsolatban, imádom, minden kis helyzetváltoztatást megérzek rajta, megyek is mert már elvonási tüneteim vannak! Sok sikert!

305. nzsuzsu (válaszként erre: 304. - Luca)
2013. nov. 19. 08:12

Biztos jól döntöttél, Luca! Nagy grat az elhatározáshoz és a masinához. :)

Próbálkozz vele, hogy neked mennyi és milyen használatra van szükséged, majd kialakul nálad is a tutti módszer.

Szép napokat!

304. Luca
2013. nov. 15. 15:47
Sziasztok , végre eldöntöttem , vertikális lett . most már csak próbálgatnom kell és van valami tanácsotok hogy a legjobb használni vagy milyen gyakorlatok végezhetők ?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook