Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használtátok már a reviber vibrációs gépet? fórum

Használtátok már a reviber vibrációs gépet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
63. nenne67 (válaszként erre: 62. - Ancianci)
2013. febr. 24. 18:42

Csinálnám,ha nem lennék lázas.......

Ügyes vagy,hogy ennyire hatott :-)

2013. febr. 24. 10:03
Csináljátok csajok?:) hányszor, hány percig, izomláz, fájdalom avyg csak csupa gyönyör??:)
61. Dodi01 (válaszként erre: 60. - Ancianci)
2013. febr. 22. 21:15

Oké. Legyen a szerda. Én most az előbb néztem van-e változás :) És van....

Csípő: -1 cm

Comb: -1,5 cm

60. ancianci (válaszként erre: 59. - Dodi01)
2013. febr. 22. 08:37

Vagy nem?:)) szerintem de,de.Nekem izomláz van a csípőmben és a hasam legalsó részében valahol nagyon mélyen...pedig ott még sosem volt mióta császároztak.Tornáztam mellette a szokásosat, de pont mióta megvan a gép szinte csak súlyzósat a karokra..Lehet , hogy ettől????:))

Én még 9,5 kilót szeretnék...

Viszont az adagot csökkentettem, nem csinálom 3x, mert a gyomrom fáj tőle,de remélem ez nemsokára elmúlik.

Jó az, hogy mivel kedden jött meg, minden szerdán megosztjuk, hogy csökkentek e a centik??

59. Dodi01 (válaszként erre: 55. - Nenne67)
2013. febr. 21. 22:24
Éreztek már valami változást? Mintha picit feszesednék.. vagy nem? Ti mennyi szeretnétek fogyni? Én min. 15-öt.
58. Dodi01 (válaszként erre: 55. - Nenne67)
2013. febr. 21. 22:13
A fejem rázza nekem is eléggé :) Tegnap jobban éreztem ma már kevésbé... hozzá lehet szokni.
57. Dodi01
2013. febr. 21. 22:12
Én is egyenes térdel csinálom és 10-es.x 10 percet naponta. Tudjátok hogy 10-en kb 10 perc alatt mennyi kalóriát lehet elégetni? Kalóriabázisba be tudjam írni :)
2013. febr. 21. 13:37

Lehet e-miatt nem ajánlják az egyenes lábbal állást a reviberen sem.....

– A vibrációs gépen soha sem kiegyenesedve, nyújtott testhelyzetben végezzük a gyakorlatokat, hanem mindig enyhén behajlítva – magyarázza Torma Krisztina –, el kell kerülni ugyanis, hogy a csontokat érje a terhelés, ellenkező esetben sérülés lehet a következménye. A rossz testtartás rendszeres géphasználat alatt az ízületek és szalagok instabilitásához vezethet.

2013. febr. 21. 13:31

Azt hiszem függő lettem :-))) Alig várom a következő alkalmat,legszíveseben le sem szállnék,de minimum óránként csinálnám!


Ma már 15 percet rázattam magam délben,12-esen a lábamat(az nagyon jóóó volt!),de 6-osnál nem tudok egyenesen a fejem miatt feljebb menni.Pedig a hasam,és a hátam is kívánná a rázást :-)


Dodi01 azért nem semmi a 10-esen,vagy csak én vagyok ilyen gyenge béka.


Lehet nekem azért rossz a fejem ,mert egyébként is tériszonyom van,a kocsiban hányingerem lesz,meg amúgy is sokszor rossz a gyomrom.Remélem azért ez alakul.


A lányomnak tegnap megengedtem a 7-est,de nem kellett volna.Fájni kezdett a hasa.Szerencsére reggelre kutya baja sem volt,és a gépen kezdett.Mondjuk max. 5-öset egedtem,azt is csak 5 percig fokozatosan.


Ti az automatikusat használjátok?

54. ancianci (válaszként erre: 51. - Dodi01)
2013. febr. 21. 08:32

Azt nem tudom, hogy jó e .-)de én így csinálom, egyenes lábakkal, mert csak úgy érzem, hogy a combom, belsőcombom dolgozik...Ha berogyasztom akkor a vádlimon érzem..

Én is köszönöm Megnek, hogy adott nekünk infót:)

53. Dodi01
2013. febr. 20. 22:04
Látom azért ez a fórum is beindul. :) Örülök neki
52. Dodi01 (válaszként erre: 47. - Megryan)
2013. febr. 20. 22:01
Jól tetted Meg :) Hogy állsz most?
51. Dodi01 (válaszként erre: 40. - Ancianci)
2013. febr. 20. 21:55
Én benne vagyon a centik megosztásában. Én ma 4x 10 percet csináltam. A legutolsót végig egyenes lábbal. Szó szerint fájt a vége. csípett, viszketett.. az a jó ugye? Ja és 10-en csináltam végig
50. nenne67 (válaszként erre: 47. - Megryan)
2013. febr. 20. 20:27
Én is örülök :-) Te már régóta használod,van valami tapasztalat amit még senk nem osztott meg?
49. nenne67 (válaszként erre: 46. - HDR)
2013. febr. 20. 20:25
Igen,jót lehet játszani.A flabis fórumon azért sok jó tanács van.Én is szemezgetek belőle.Pl. ha kihúzod magad,és a fejed kicsit megemeled,akkor a hátad,és a gerinced mellett is nagyon dolgozik.
48. nenne67 (válaszként erre: 43. - Ancianci)
2013. febr. 20. 20:23
Nekem is van hányingerem,de szerintem a fejem miatt is.Olyan érzés,mint amikor kicsit dob.Remélem megszokom.Próbálom a fokozatosság elvét betartani.A vádlim meg eléggé elfárad :-)
2013. febr. 20. 16:52

Örülök hogy több emberre jó hatással voltam :)))

Persze semmi hasznom nincs benne, csak kicsit meg akartam törni a flabi egyeduralmát, mert nem jogos, ez is van olyan jó. Csak azért ajánlottam, mert nekem is van és tényéeg nagyon jó.

46. HDR (válaszként erre: 45. - Ancianci)
2013. febr. 20. 13:25

A power plate az mas elven mukodik, az nem vertikalis hinta

azaz nem jobbra-balra billegtet hanem 360 fokban vibral, mikrokilengések vannak minden iranyba, uh ott nem érzed csak a rezgést! Az a gép inkább rehabilitációra való, én is gerincsérv miatt jártam, 1 hónapot minden nap! Gyógytorna gyakorlatokat csináltunk a gépen, csak az utolsó héten kértem, hogy edzünk keményebben. Nekem nagyon szépen rendbe tette a hátam ;)

Reviberrel szerintem minden apro mozdulat szamit, mashol erzem ha nyujtott, ha hajlitott, ha picit eloredolok, ha hatra, ha a kezem mashogy all... Tokjo ;)

2013. febr. 20. 12:50

A power plate az ipari, az a nagy, nem? Az milyen érzés, hasonlít ehhez ?

Megcsináltam a déli ülőst, de nem éreztem , h kimondottam hasra menne,nem engedtem le a lábam.

Utána csináltam egyet állva, én úgy érzem hogy 5-6 fokozaton hasra megy meg csípőre, 8-10 belső combra.(teljesen merev lábakkal, nem behajlítva)

Ti húzogatjátok a gumit??:)))

44. HDR
2013. febr. 20. 11:47
huh a fejrazas elhiszem, hogy tenyleg nagyon szar, szerencsere en ezen a gepen nem érzem, de amikor jártam Power plate-re ott nagyon zavaro volt ;(
43. ancianci (válaszként erre: 42. - Nenne67)
2013. febr. 20. 11:38
Én most csinálom mindjárt a déli adagot, majd megfigyelem a fejrázást, bár nekem eddig emlékeim szerint egyszer rázta csak amikor 10 es fölé mentem a fokozattal.Most ülve fogom, mert én is úgy érzem , mint te, hogy inkább a combra dolgozik.(ami mondjuk nem baj, sőt:) )Nekem még annyi fura érzetem van, hogy a gyomromnak nem kellemes, de ezt a flabelos után és közben is éreztem, sőt az utolsó flabinál kimondottam szar érzés volt, pedig tök üres voltam kajaügyileg.
42. nenne67 (válaszként erre: 41. - Ancianci)
2013. febr. 20. 08:59

Minél jobban kihúzom magam,annál jobban rázza.Ha behajlítom a térdem,akkor nem,de akkor "csak" a combra dolgozik.A felemelt kézre most nem emlékszen,pedig csináltam azt a gyakorlatot,de délben ráfigyelek.Bár arra azt írja,hogy 5mp-ig tartsuk fenn,majd pihenjünk.Én nem fáradtam el közben.

Még most is érzem magamon a bizsegést.Mondjuk nem ez a legjobb szó,de nem tudom pontosan leírni az érzést.Mintha gyorsan folyna valami bennemMondjuk ez sem pontos,de biztosan Ti is érzitek .-)

41. ancianci (válaszként erre: 36. - Nenne67)
2013. febr. 20. 08:43
Ha mondjuk nagyon kihúzod magad, vagy felemeled a kezed akkor is rázza a fejed?
40. ancianci (válaszként erre: 37. - HDR)
2013. febr. 20. 08:42

Nem kritizálásnak írtam:) aki azt írja , hogy semmit nem csini mellette és lefogyott annak nehezen hiszek.Változni tuti változott a combja, segge, de szerintem az is csak akkor ha marha sokat lógott rajta...Bár azt hozzáteszem, hogy én nagyon nagyon nehezen adok le pár kilót is,lehet hogy vannak olyanok akiknek elég ha ráállnak egy ilyenre....nem tudom...

Amikor a flabira jártam tavaly ,úgy emlékszem 10-es bérletem volt vagy 2x 10 es, akkor nem diétáztam-nem tornáztam mellette, de a combom látványosan szebb lett, sokkal feszesebb ---talán még karcsúbb is:)

Megosztjuk a lemért centiket vagy mondjuk hetente beírjuk , hogy van e változás?És hogy mit csinálunk még mellette?

39. nenne67 (válaszként erre: 38. - Dodi01)
2013. febr. 20. 08:16

Gondoltam :-) Egyébként is jó árban van,így meg pláne.

Reggel pólóban,és bugyiban ugrottam rá.Hááááát(-al nem kezdünk mondatot:-)),a csípőmön lévő felesleget rendesen dobálta(sajna van mit).Annyira,hogy rendesen fájt.Azért nem adtam fel,hősiesen kitartottam,sőt magasabbra vettem,de 7-esnél már nagyon rázta a fejemet.

Lemérem magam én is,és majd látjuk :-) Mondjuk én járok mellette súlyzózni is.

38. Dodi01 (válaszként erre: 36. - Nenne67)
2013. febr. 20. 07:32
Én is előtörlesztéssel vettem :)
37. HDR (válaszként erre: 31. - Ancianci)
2013. febr. 20. 06:47

Szia,

Koszike de nem azért írtam le, hogy mi a helyzet, hogy maris vki kritizaljon ;) hanem m egyelore ennyi fer bele nekem s mert a masik forumon eleg sok hozzaszolas van arrol, hogy "nem csinaltam semmit, oaszevissza kajaltam s lefogytam a geptol" - s ez nem igaz, legalabbis nalam nem, gondoltam megosztom ;) mert ha igy lenne a 6 utan nem evesnekns a sok viznek elegnek kene lennie, de nem eleg!

2013. febr. 20. 06:24

Én is Meg "hatására" vettem meg :-) A flabis fórumon találtam rá.Engem az zavar,hogy nem tudok n agyobb fokozaton"dolgozni",mert rázza a fejem.

A 8 éves lányom rögtön ráállt,ahogyhazaért,és még 5-ösnél nagyobbat szeretett vona,de közöltem,hogy nem lehet.Néptáncol előtte,és jól ellazította az izmait.Közölte,hogy reggel is szeretne lazítani :-)))

Gondolom töben ezzel az előtörlesztőssel vettük,és azért érkezett most sokunknak egyszerre.

35. Dodi01
2013. febr. 19. 21:36
Akkor hajrá nekünk :)
34. Dodi01 (válaszként erre: 27. - Ancianci)
2013. febr. 19. 21:35
Én is akarok mérni :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook