Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használtátok már a reviber vibrációs gépet? fórum

Használtátok már a reviber vibrációs gépet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
273. nzsuzsu (válaszként erre: 269. - *bakancslista*)
2013. okt. 7. 18:55
Az almaecetet iszom én, csak néha úgy érzem, hogy valamim tiltakozik ellene, de nem törődöm vele különösebben. Lehet, nem bántana néha sem, ha tennék bele egy kis mézet, de hát az is kalória, nem?! Te mikor iszod? (((mármint mely napszakban?)))
272. nzsuzsu (válaszként erre: 270. - *bakancslista*)
2013. okt. 7. 18:50
Ez jó hír! :o)
271. nzsuzsu (válaszként erre: 268. - Arer)
2013. okt. 7. 18:47

Isten hozott ide, Arer! :o)

Nekem nem kapaszkodós van, mert így be tudom tolni egy fotel alá, ha nincs használatban. Sokat gondolkoztunk rajta, hogy melyiket vegyük, emellett döntöttünk. Nem bántam meg ezidáig.

2013. okt. 7. 16:12
Újra csendes a gép, most volt itt a szerelő és meghúzott néhány csavart. Gyorsan orvosolják a hibát. Szuper!
2013. okt. 7. 14:42

Sziasztok Lelkesek!

A gép szuperül működik, nagyon jó döntés volt. Hívtam a tulajt a H.Centerbeli üzletben és küldi a szervízest. Valami apró csavar baja lehet, de hamarosan megoldódik.

Arer! Szerintem menjetek be H.Centeres boltba, ha B.pest közelében éltek és próbáld ki.Egyébként nézd meg a honlapjukon, házhoz is viszik és ott döntheted el kéred-e vagy mégsem. Nekem csak 20 perc volt itthonról autóval, türelmetlen is voltam már, ezért mentem be személyesen. Bekapcsolta és nem volt kétségem, hogy jó döntés. Sajnos van ilyen, hogy apró bibi előjön, hozzáteszem, hogy az első ráállásoknál semmi hangja nem volt, valószínűleg ez is varázsütésre megoldódik.

A kapaszkodó nélkülit választottam, kisebb helyen elfér és egyébként sem kapaszkodtam, amikor a Flab.t kipróbáltam. Szerintem ha nincs egyensúlyzavarod nem fogod használni.

Sajnos a kutyussal mi sem tudunk észrevétlenek lenni, de nem bánom. Sajnos szo-v. nem tudtam menni, úgyhogy most gyorsan elvégzem a házimunkát és nyargalunk. Alig várom már!

Olvasgass utána az almaecetnek, rengeteg hatása és felhasználása van, kár, hogy nem bírod, én nagyon szeretem. A citromos vizet sem bírod? Ne ilyedj meg, nem savas, hanem lúgos kémhatású, van, hogy 3-4 citrom levét kifacsarom és megiszom.

Szép napot lányok!

268. Arer
2013. okt. 7. 12:06

Sziasztok! Mi tegnap döntöttünk egy ilyen gép mellett a férjemmel, hogy meg fogjuk rendelni, mert csupa jókat találtunk a neten róla. Erre a fórumra rálelve, már nem is biztos, hogy annyira jó ötlet, ha ilyen hamar furcsa hangokat ad ki magából. Kár hogy akik régóta használják, már nem jönnek a fórumra, kíváncsi lennék a több hónapos tapasztalataikra.

nzsuzsu és bakancslista nektek kapaszkodós van, vagy csak a talpazat?

267. nzsuzsu
2013. okt. 7. 09:46
falunk=faluban
266. nzsuzsu (válaszként erre: 265. - *bakancslista*)
2013. okt. 7. 09:45

Szép jó reggelt!

Az a zaj remélem elmúlt már! Én is hallok olykor-olykor furcsa hangokat a gépből, de nem nagyon foglalkozom vele, és el is múlik. Én reggel-este reviberezek, 20-30 perceket. Inkább 30-at. (((valaha nagy futógép voltam, válogatott sportoló, csinos, izmos, vékony - most is ez a cél, így 50 felett is!!!)))

A 5 mins shaper is jó, de azon csak óvatosan mertem kezdeni. Napi többször 10-et csinálok (ma már 2x), aztán majd meglátom, hogy holnapra lesz-e izomlázam.... Jó, hogy mondod a fórumot, mindjárt meglesem. Az Oto chilit csak drágábbnak találom, nem rosszabbnak. Remélem, nem fogok csalódni!

Kutyasétáltatás: mi falunk lakunk, amikor sétálunk a kutyával, az egész falu összes kutyája fel van háborodva. Én egyedül nem merem kivinni, mert ha valahonnan kiront egy kutya, nem tudom visszatartani egyiket sem. A férjúrral már megtörtént egy ilyen, hááááááááát, nem nagyon szeretnék hasonló helyzetbe kerülni......

Az almaecet nálam is megy mostanában, bár néha tiltakozik ellene valamim ott benn....

Szép napot!

265. *bakancslista* (válaszként erre: 264. - Nzsuzsu)
2013. okt. 6. 21:50

Szia nzsuzsu! De jó, hogy itt vagy. Nem tudom a többiek hová tüntek, jó volna több tapasztalatot olvasgatni.

Hű, de szuper! Azt az o.chilihez hasonló szerkentyűt én is nézegettem, van is fórumja itt. Majd kérlek írd meg, hogy milyen. Sajnos a Reviberben a hatalmas öröm mellett, miért is ne volna üröm is. Szuperjól működik, csendes, de sajnos amikor szombaton használtam volna tv.közben, hát balra billenéskor nyikereg. Olyan műanyag a műanyagon nyikergés. Nem tudom mi lehet ez, szerintem valami piti kis megoldása lehet. Talán egy csavar nincs meghúzva kellően. Nem akartam hívni hétvégén a fiatalembert (aki mellesleg nagyon-nagyon kedves volt), de holnap megteszem. Sajnos ma még nem használtam, nemrég értünk haza, de ha nem találom vészesnek a hangot még ráállok.

A kutyusos 'majdnemfutással' kapcsolatban a tapasztalat: kb 2 hónapja csináljuk majdnem minden este, de hatalmas változások történtek. A járásom szinte táncikálás, valahogy izmosabb, feszesebb lettem, mivel minden lépésnél feszítek, gömbölyűbb a popsim, karcsúbb a derekam. Lelkileg kiegyensúlyozottabb vagyok, sokat nevetgélük közben a barátnőmmel és boldoggá tesz a kis bolond kutyusom lelkesedése. Annyira hozzászoktam a mozgáshoz, hogy hiányzik és képzeld, egyáltalán nem szoktam vacsizni (na jó, néha), rengeteg vizet iszom, almaecetet szoktam tenni a vízbe, én nagyon szeretem. Próbáld ki!

Biztos vagyok benne, hogy hamarosan rá mersz majd állni a mérlegre, de nem is az a fontos, hogy mennyit mutat, hanem hogy a tükörben lásd a változást.

Sok sikert, akkor hajrá nekünk és mindenkinek!

Jó éjt!


Várom a tapasztalatod, nagyon

264. nzsuzsu (válaszként erre: 262. - *bakancslista*)
2013. okt. 5. 21:31

Jajjjjjj, ezt a bejegyzést nem is láttam, bocs.....

No akkor már Te is büszkén rázatod magad, ugye?

Tapasztalatok? Hogy érzed, megérte?

Hát akkor hajrá mindkettőnknek! ;o)

Üdv: Zsuzsa

263. nzsuzsu (válaszként erre: 259. - *bakancslista*)
2013. okt. 5. 21:27

Szia Bakancslista!

Köszi, hogy itt maradtál nekem.... Bocsi, nem voltam itthon, nem tudtam netezni egy ideig.

Úgy jött meg a reviberem, hogy másnap utaztam el. Most újra rápattantam, nekem nagyon jó, felfrissülök, és remélem, hogy a testem is alakul, de még eddig nem mértem sem kilót, sem centit. Fogalmam sincs, honnan indulok. Évek óta nem merek mérlegre állni....... Tegnap megjött a chilihez hasonló 5 mins shaper is, még dobozában van. A férjúr holnap rakja össze nekem. Alig várom.

A crazy fit-et sajnos nem próbáltam, így ebben nem tudok neked segíteni, bocs....

A kutyusos majdnemfutás csudajó mozgás lehet, én a miénkkel nem merek elindulni, elég nagytestű, szerintem elrántana, és röpülnék utána a póráz másik végén - utcákon át......

Egyébként meg: ha nekem a férjem a szívem vágyára azt mondja, hogy vegyem meg, hááááááááát én nagyon szoktam örülni neki...... - és persze meg is veszem :o)

No, majd írj, hogy mire jutottál!

Üdv addig is :o)

2013. okt. 4. 20:43
Ma megvettem a Revibert. Mindjárt felavatom...
2013. okt. 3. 16:14
Megnéztem. Túl nagy.
2013. okt. 1. 20:00

Halihó!

A Crazy fit gép akciós lesz a T-ben. Segítenétek légyszi, hogy érdemes-e megvenni?!

Nagyon köszönöm!

259. *bakancslista* (válaszként erre: 257. - Nzsuzsu)
2013. szept. 25. 17:36

Jaj Drága! Dehogy hagylak! Nagyon örülök a sikernek, egyenlőre kimerül a mozgásom a napi rohangálásban + 1-1,5 óra nagyon tempós kutyusos 'majdnemfutás' a barátnőmmel, esetleg futás a focipályán. Erősen gondolkodom az Oto chilin ill. a Reviber gépen. A Reviber anyukám fantáziáját is beindította, ha venne, esténként átkocognák hozzá rázatni magam. A férjem azt mondta vegyem meg, de félek, csak a kezdeti lelkesedés nagy, majd még alszom rá egyet-kettőt. Addig is olvasgatom a fórumot és örülök a sikereknek.

Hajrá nzsuzsu!

2013. szept. 25. 12:12

Sziasztok, én néhány hétig használtam, most szoktatom magam újra vissza.

Csináltok is rajta gyakorlatokat, vagy csak álltok bizonyos testhelyzetben?

257. nzsuzsu
2013. szept. 25. 08:41

Drága Bakancslista! Hát Te is itt hagytál?! ;o)

Eddigi tapasztalat: szuperjó.

A férjúrnak is, a kicsi lánynak (11) is....

Szép napot!

256. nzsuzsu (válaszként erre: 255. - *bakancslista*)
2013. szept. 24. 13:00

Hát akkor most ketten vagyunk?

Nekem ma érkezett meg, a "kipróbáláson" már túl is vagyunk. Egy kicsit hosszúra sikeredett, mert nem bírtam elszakadni a géptől.... 20 perc lett.

Szép napot! :o)

255. *bakancslista* (válaszként erre: 254. - Nzsuzsu)
2013. szept. 23. 17:34
Hellóka! Én is tervezem a vásárlást, de eltűntek a használók.....
254. nzsuzsu
2013. szept. 23. 09:25

Hahóóóóóó, sziasztok! Ne rémítsetek meg, hogy így eltűntetek, én épp most rendeltem meg egy Reviber Plus-t.....

Azért jól vagytok, ugye?!

253. marty63
2013. szept. 12. 17:39
Sziasztok :) Sehol senki? Sikersztori????
252. mona111
2013. aug. 23. 22:06

Sziasztok!

Ma találtam rá a fórumra. Szeretnék venni revibert, tudnátok infót adni nekem is az előtörlesztésről? Kerestem a neten, de én sem találtam. Ha valakinek már nem kell, akkor használtan is érdekelne a gép. Látom mostanában nem vagytok aktívak a fórumon. Használjátok? Történt változás?

Üdv,

Móni

251. Dodi01
2013. máj. 9. 20:57
Sziasztok, rég voltam már :( A revíbert használom de nem látok eredményt. Ti igen??
250. nenne67 (válaszként erre: 249. - Ancianci)
2013. máj. 8. 06:05

Persze,hogy nem használom :-((((((( Pedig nagyon jó lenne,de nem merem:-(((

A lánynak csak akkor volt nagy szám,ha előttem pattanhatott rá... :-)

249. ancianci (válaszként erre: 248. - Nenne67)
2013. máj. 7. 13:50

oha az baj, akkor nem is használod még mindig a gépet, igaz?Lányod se?

én is egy pár napot kihagytam most, tegnap kezdtem újra...:)

248. nenne67 (válaszként erre: 247. - Ancianci)
2013. máj. 6. 06:09
Mág mindig sérv :-((((
2013. máj. 5. 12:29
Mi van veletek lányok?????
246. ancianci (válaszként erre: 245. - Zsú1965)
2013. ápr. 27. 19:26

Ok:)pont ma vettem motoros vesevédőt majd azzal csinálom este...

A speedfitnesstől percről percre nő az izomlázam, olyan helyeken hogy ülni állni menni sem tudok lassan:))

245. Zsú1965 (válaszként erre: 244. - Ancianci)
2013. ápr. 26. 12:21
Próbáld meg, hogy szorítsd le egy kicsit, pl. neoprén övvel.
244. ancianci (válaszként erre: 243. - Zsú1965)
2013. ápr. 26. 10:35
A gyomromnál fáj, vagy inkább úgy mondanám, hogy nem kellemes...az eleje óta már...de régebben a flabelosnál is ugyanezzel volt a bajom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook