Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
354. szeliko
2010. márc. 4. 10:01
amúgy én azt vettem észre, hogy terhesség alatt meg kezd kisimulni a narancsbőröm, úgy hogy amúgy sem kéne használni terhesség alatt. :-))
353. szeliko (válaszként erre: 350. - 138bf7d641)
2010. márc. 4. 10:00

vérbőséget okoz és vetélést idézhet elő.

úgy hogy ahogy az előttem szólok is mondták:TILOS!

352. Szilvia.21 (válaszként erre: 350. - 138bf7d641)
2010. márc. 4. 08:41

Szia!

Terhesség és szoptatás alatt tilos használni!


Sok sikert a babához Nektek! :)

351. Mandka (válaszként erre: 350. - 138bf7d641)
2010. márc. 3. 21:27
Szia! Nem árthat addig, amíg nem leszel terhes. De onnantól kezdve ne! És a szoptatás alatt sem ajánlatos!
2010. márc. 3. 20:52

Sziasztok!

Én is használom a krémet, nekem bevált. De párommal most babaprojekten dolgozunk, nem tudjátok terhesség alatt lehet -e használni?

Kitartást mindenkinek, és sok sikert!

349. Briti (válaszként erre: 348. - Cicmic87)
2010. jan. 31. 22:09

Szia!


Köszönöm szépen!

Én a krémet használom,2x 300 ml-et vettem, olyan 4 ezer valamennyi volt az ára. A kettő együtt és a postaköltség is benne van.

Az olajnak nem tudom milyen hatása van...

Most filtereset, Naturland teát vettem... De van olyan is ami nem filteres... szerintem mind a kettő jó...

348. cicmic87 (válaszként erre: 347. - Briti)
2010. jan. 31. 21:43

Szia!


Te a paprika krémet vagy olajat használod?

Sajnos elég drága a krém,azt nem tudom most megvenni,az olaj az nem kerül sokba azt most meg tudnám venni csak nem tudom,hogy annak van e értelme van e ilyen hatásos az olaj mint a krém.

Gratulálok az eddigi eredményért amit elértél!!

Te filteres csalán teát iszol?

347. Briti
2010. jan. 31. 21:04
Nagyon éget. 2x használom 1 nap... most is bekentem, és égek mint a rejsztág :-)A Párom szerint már kisebb lett a hátsóm, de én mellette iszok csalánteát is ami vértisztító és salaktalanító is egyben. Lehet segíti a krém hatását. Tornázni egyenlőre nem tornázom... de terveimben van visszamenni a konditerembe.
346. Notte (válaszként erre: 345. - Briti)
2010. jan. 31. 08:47

Mi a véleményed? Ég a zsír?

Bárhová kenheted, csak a szemedbe ne.

Mozogj közben, ha csak a lábad emelgeted egy székhez kapaszkodva, az is elég. Fokozd a keringést.

345. Briti
2010. jan. 27. 22:05

Sziasztok!


Sokat olvastalak benneteket, mire eljutottam oda hogy én is kipróbálom ezt a csodakrém. Ma jött meg postán, holnap lesz az első napom. Kérdésem, hogy hasra is kenhetem? A popó, comb és a csípő nekem is gázos. Ettől a narancsbőr tuti eltűnik??? Sajnos én is azzal küzdők, igaz annyira nem karfiolos, de így a kezdeti szakasz is gáz.

2010. jan. 22. 21:24

Sziasztok nem tudjátok,hogy mi a neve annak a fórumizónak,aki ide írt,hogy most lehet venni paparika olajat olcsón,akciósn?


Fel szeretném vele venni a kapcsolatot!!!!!!!!!!!


A segítséget előre is köszi!!!


Ha nem akarjátok vagy nem lehet ide ki írni,akkor priviben küldjétek már el!


Köszönöm!!!

2010. jan. 21. 17:51

Nem tudod mennyi a szállítási díja?

Ez jobb mint a paprikás masszázs olaj?

Neked eddig milyen eredményeid vannak?


Bocsi a sok kérdésért!!!! :)

342. zsuzso100 (válaszként erre: 341. - Aggiee78)
2010. jan. 16. 18:42

Nekem ipari fóliám van, az kb 50 cm széles.


Én úgy oldom meg a tapadást, hogy fölé húzok egy leggings-et.

341. Aggiee78 (válaszként erre: 335. - Misshippi)
2010. jan. 16. 14:32

Kedves misshippi!

Megmendom neked öszintén, nem vagyon én sem valami nagy spíler a tekercselésben. Akinek szüksége van a tekercselésre annak bizonyosan súlypróblémája van. Ha nem is sok, de van. Pl. rajtam 4-5 kiló nyavaja van, aminek nem kellene ott lennie ahol van. 2 gyerek igen csak átrendezte a testem!! A hasam a lerondább. Igazából azért vezettem így be ezt az egészet, mert arra akarok kitérni, hogy a tekercseléskor sajnos felpöndörödik a fólia.Mert mivel nem egyenes a hasfalam igy mozgáskor a hurkák rendezik a fóliát. Kivéve ha nem fekszem nyíl egyenesen. Játékokat pakolni közben igen körülményes. Mert mozgáskor a fólia is mozog!!:(

Mikor bekenem magam a krémmel egy kicsit bemaszírozom. Majd a boltban kapható tekercselő fólia néven kapható remekművel (20 cmszéles)csinálom, a a fenekemnél és a csípőcsontomnál kezdem alulról felfelé betekerni a hasam, egészen a mellem aljáig. 2 órát van rajtam a fólia. A combomra (az nem olyan vészes, csak narancsbőrös), ott pedig szinén a krémezés után egy picit masszírozom, majd a térdemtől egészen végig a combtövemig betekerem.Nem vágom ha rátekertem a fóliát magamra, hanem, szakítom...azaz tépem. Igy egy kicsit jobban odatapad.Próbáltam ugy is, hogy lerakasztom tapasszal a fólia szélét....ez sem volt olyan nagyon megfelelő. Nem elég eltűrni azt a brutális égő érzést elviselni, majd még ztánna a ragtapasztól is szabaduljak meg .....ááááááá....


A tekercselő fóliától nem vagyok oda. Sokkal jobban kezelhető volt, (főleg a hasmra )a tescoban kapható sima tescos legolcsobb 50mes fólia. Az nem csavarodott ugy fel. Ugyhogy hasra hobban bejött az nekem.


hát ennyi.!

én igy csinálom!

340. Szilvia.21 (válaszként erre: 337. - Misshippi)
2010. jan. 16. 09:08
Nem kell lezuhanyoznod,nem szoktak,max reggel zuhanyzol akkor mégegyszer,bár beszivódik és semmi kellemetlen.
339. misshippi (válaszként erre: 157. - 6ebf587766)
2010. jan. 15. 21:34
Megmondanád, patikában mennyibe került?
338. misshippi (válaszként erre: 155. - Sznevera)
2010. jan. 15. 21:33
Herbáriákban, zöld sarkokban nézz körbe. És lehetőleg ismerős helyre menj, ahol tényleg szakember van, mert engem elég rendesen földönkívülinek nézett egy eladó, hogy kb. biztos nincs is olyan, hogy paprikaolaj. :D A következő helyen értett a munkájához a nő, de még én is rátaláltam a polcon. :)
337. misshippi (válaszként erre: 336. - Szilvia.21)
2010. jan. 15. 21:00
Nem mondod? :O :) De ha bekenem magam és letelik az 1-2 óra, akkor csak le kell zuhanyoznom ismét, nem? :$ :)
336. Szilvia.21 (válaszként erre: 331. - Misshippi)
2010. jan. 15. 20:36

Szia! :)

Zuhanyzás után kell elméletileg bekenned magad.

335. misshippi (válaszként erre: 334. - Aggiee78)
2010. jan. 15. 20:32
Szerintem normális, mert velem is ez volt. Ha megkérlek, elmondanád nekem, hogy hogy csinálod a tekercselést (kb. lépésről-lépésre) mert nekem nem nagyon ment.
2010. jan. 15. 20:28
Szisztok! Normális az, ha a paprikás terkercselés közben úgy néz ki a bőröm a fólia alatt mintha szétégtem volna a napon? Végeztem bőrpróbát minden rendben volt.viszont a fólia alatt úgy égtem, hogy az orromon és az államon kigyöngyözödtek a verejtékek annyira nagyon égetett!Brutális. De ez a hatás szerintem leginkább befóliázva érvényesül.
2010. jan. 15. 19:25
Testápolóval/babaolajjal érdemes bekenni magunkat "paprikázás" után vagy mi a teendő? És mennyi ideig fogok még égni zuhanyzás után?
2010. jan. 15. 19:23
Abban tudna segíteni valaki, hogy ha heti három alkalommal használom, akkor egy alkalommal mennyi ideig legyen fent (maximum)? Köszi.
2010. jan. 15. 19:22
Az imént vesztettem el a paprikaolaj szüzességemet. Huhh, eléggé fájdalmas. Közben nem, de most, zuhanyzás után égek ám rendesen. Azt hiszem, hogy ti sokkal ügyesebbek vagytok, mert a lábaimat még nagyjából sikerült betekercselnem, de aztán úgy összeragadt a papír, hogy nem tudtam szétszedni. Sok sikert mindenkinek!
330. deszpinida (válaszként erre: 329. - Cicmic87)
2010. jan. 13. 19:58

[link] ezen a linken található krémet használom ! Innen is rendeltem meg és annak idején is ilyet használt a masszőröm. Természetesen drága a masszőr, főként a mai világban, én csak a saját tapasztalatomat írtam le. Én most nem fóliázom magam, mert nincs idegzetem hozzá. Vagy lecsúszik vagy összeragad, szóval stresszes dolog ez most nekem :D

Szóval nem fóliázok, de én esti zuhanyozás után kenem be magam és nem mosom le utána, majd csak a következő este zuhanyozáskor távozik a bőrömről.

További sok sikert Mindenkinek !

329. cicmic87 (válaszként erre: 328. - Deszpinida)
2010. jan. 13. 09:44

Szia!

És te melyik fajta krémet használtad?

Gratulálok az eredményedhez és most se add fel,biztosan le tudod adni azt a 7kg pluszt!!!

Igazad van,hogy jobb lenne ha masszőr végezné a maszírozást,de szerintem elég drága lehet és sajnos nem mindenki engedheti meg magának. Igaz én még nem próbáltam a krémet,most fogok venni.

További szép napot mindenkinek!!!

2010. jan. 12. 22:07

TAPASZTALAT!

Sziasztok!Van egy jó hírem itt pár kitartóan súlyproblémával küzdő női sorstársaimnak!

Én ezt a "paprika krémet" már elég jól ismerem, pár évvel ezelőtt igazán nagy cimborák voltunk :D

Akkoriban nekem 3 hónap alatt 10 kg "párolgott" el különösebb megerőltető torna nélkül, ha csak azt nem lehet annak nevezni, hogy a masszőrtől ami tőlem 10 percre lakott felmentem a 3. emeleti lakásomba :D Egyszóval tömören röviden: egyáltalán nem végeztem tornagyakorlatokat!

Sajnos most megint őrületesen nagy súlyproblémával küzdök, és meg is rendeltem a krémet, mai napom a második "csípős" napom. Elszomorodtam hogy egy hónap alatt 7 kg pluszt mutatott a mérleg, bár emiatt a nagy súlygyarapodás miatt aggódom is, mert ennyi plusz kg mellet éjjel nappal ennem kellet volna, de "sajnos" nem így volt :( Azért írom sajnálattal mert imádok enni, de nem tehetem, mert rettentően hajlamos vagyok a hízásra. Számos fogyókúrás program mellet ez bizonyult számomra a leghatásosabbnak! Egy jó tanács:ha lehetőség és mód van rá akkor bízzátok masszőrre ennek a műveletnek a végrehajtását!Sokkal hatásosabban végzi mint mi a fürdőszobában nagy magányosan és depressziós állapotban :D én sajnos még egyenlőre magányosan végzem a műveletet, mert még nem találtam megfelelő embert új lakhelyemen ennek végzésére.De mihelyst tehetem "szakemberhez" fordulok!Elnézést hogy hosszúra sikerült a hozzászólásom, de remélem hogy azért segítettem valakinek, vagy legalább biztatást nyújthattam!

2010. jan. 5. 06:01
A krémmel könnyebb dolgozni. Most nekem is ilyen olajom van.
326. tiata (válaszként erre: 324. - Cicmic87)
2010. jan. 5. 05:36

Én a Rossmann-ban Natural Beauty Yamuna paprika olajat vettem,940ft-ét még ősszel.Szerintem jó,bár nekem nincs látható narancsbőröm,sak ha összenyomom a bőröm enyhén látszik.Én inkább megelőzés féle képpen használom,3-4 havonta kúraszerűen.

Nem tudom mennyivel másabb hatású az olaj mint a krém,de gondolom nincs nagy különbség.:)

2009. dec. 30. 18:46
Amit én használtam Rekongem, utána Herbáriában vetten paprikaolajat.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook