Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
264. szeliko (válaszként erre: 263. - Mucc25)
2009. jún. 18. 09:39

szia!

Én valahol azt olvastam, hogy naponta nem ajánlatos, mert hogy kell kis szünet az agynak is, hogy felfogja mi történik. Én kétnaponta használom és ma megint feljött egy újabb gatya amiről nem is álmodtam már nemtom mióta...párom is megkérdezte reggel mikor gomboltam be a gatyám, hogy hogy csináltam ezt, hogy egy hét alatt ennyi lement a csípőmről, hasamról?

úgy hogy szerintem a kétnaponta használat is bőven hatásos, ne terheljük a szervezetet a mindennapos használattal.

263. mucc25
2009. jún. 17. 16:39

Sziasztok!

Milyen gyakran lehet a paprikakrémet használni?

Lehet akár naponta is?

262. szeliko
2009. jún. 17. 15:48

sziasztok!

Én is kipróbáltam a rekongemet, hát nagyon jó. Még csak 3x tekertem be magam, de már szinte az első után is volt eredmény a 3. után már rámjött az a nadrág ami eddig még nem jött fel.

Én csak bekenem és betekerem magam, nem sportolok vele, de így is nagyon jó. Én azt vettem észre, hogy ha csak fekszek vele akkor sokkal rosszabb érzés (pölö akkor nagyon rázott a hideg), ha meg takarítok, vagy csak fel alá járkálok akkor annyira nem rossz (ilyenkor meg inkább izzadok). De lehet, hogy csak a gondolataimat terelem el olyankor és azért nem azzal foglalkozok, hogy húúú de csíp.

Én úgy csinálom, hogy amíg bírom betekerve maradok (egyszer 2 órát is bírtam, de egyszer csak 50 percet), aztán leveszem a fóliát, de nem fürdök még le, hanem megvárom míg alább hagy az égető érzés. Aztán utána zuhanyzok le és a víztől kicsit megint beindul, úgy hgoy így jó pár órát dolgozik szerintem.

2009. jún. 17. 15:44
Ja...és a paprikakrém csak a Rekongem márka jött be. Sajnos más márkák még csak be se melegedtek nálam. Én a kozmetikusomtol kaptam otthonra 1-et 2000ért. De ha a google-ba beirod, egy csomó helyet kiír ahonnan házhoz küldik. Nagyobb kiszerelésben olcsobb, így Én legközelebb a barátnőmmel osztozkodom.
2009. jún. 17. 15:41
Én a kozmetikusomnál vettem egy 10 alkalmas kúrát. Beultrahangozott valami olcsobb narancsbőr zselét, majd a paprikakrém után befoliázott. A sima paprikakrém is nagyon hatásos, de csak a kúraszerű használat hoz látványos eredményt, vagyis heti 3-4. És a foliában kell maradni lehetőleg addig, amig kihűl. Ez kb. 1-1,5 óra. Valóban nagyon éget a krém, de megszokható. Én a fenti kúrával 3 hét alatt min. 2cm-t fogytam mindenhonnan, a hasamrol kb. 7et. Nagyon sokat kell inni viszont amig a kura tart. Én még az edzést nem probáltam vele, és inkább úgy gondolom, aznap mikor edzel, este egy jo csajos filmhez "fűtsd be magad". Ha kicsit diétázol és sokat iszol is mellette, akkora valóban csodás lehet az eredmény.
259. Szuszy
2009. jún. 15. 23:35
hagy = hagyd :)
258. Szuszy (válaszként erre: 257. - 48d40f4ff5)
2009. jún. 15. 23:34

Biztos hogy hatásos, ha bírsz így tekerni :)

Én tegnapelőtt úgy kezdtem a tornámat, de kb 10 perc után leszedtem magamról a fóliát, és anélkül is égtem még nagyon sokáig. Szerintem a fólia csak akkor kell, ha fekszel miután bekened magad.

Én szoktam kenni, de arra nem teszek fóliát, csak egy sztreccs naci, és torna. Ugyanolyan jól éget, mintha fólia lenne rajtam. Próbáld ki, de szerintem ha közben bicajozni fogsz, hagy ki a fóliát.

2009. jún. 15. 23:26

sziasztok!


Szerintetek az is hatásos lehet, ha bekenem magam a krémmel, ráveszek egy passzos gatyát,aztán elmegyek biciklizni? Tavaly fóliáztam magam, de elviselhetetlenül égetett, és nagyon vörös lett, úgyhogy nem bírtam 3 alkalomnál többször megcsinálni... :) én is kesztyűben kentem magam.

256. mucc25
2009. jún. 15. 19:49

Sziasztok!

Szegeden esetleg nem tudjátok,h.hol lehetne venni ilyen paprikakrémet?Eddig 2 bioboltban voltam,de nem árultak egyikben sem. :-(

255. dnona
2009. jún. 8. 20:15
Ma sikerült vennem paprikakrémet (Budapesten, a Herbaházban vettem, 300 ml volt 2200 Ft, szerintem teljesen korrekt ár). Nem kentem magamra vastagon, de fóliáztam. Még bekenés előtt futottam fél órát, utána bekentem magam és tornáztam kb 20-30 percet. Tyűű, eléggé éget, de nagyon kellemes érzés, mert tudom h én is tettem érte valamit. És izzadok, és olyan mintha a testem "alja" szaunában lenne. Mókás:) Kíváncsi vagyok hogy sport mellett mikorra lesz látható hatása.
254. Szuszy (válaszként erre: 253. - Zani)
2009. jún. 1. 21:42

Úgy biztosan hatásosabb, de én nem tudom gumikesztyűben kenni magam. Amikor pedikürözök is fel kellene húzni, de egyszerűen idegesít.

Marad a csupasz kezem. Máskor ha lemostam nem volt baj, de most ahogy izzadtam, hát rendesen csípett.

Ma már megvolt a tornám, de nem kentem be magam. Holnap viszont kenek ezerrel. Amúgy van egy masszírozó szivacsom, azért vettem, hogy arra rakom a krémet, és úgy dörzsölöm "magamba", de mindig elfelejtem használni. Mostmár remélem eszembe jut majd.

253. zani (válaszként erre: 251. - Szuszy)
2009. jún. 1. 18:38
én mindig gumikesztyűvel kenem magamra és betekercselem magam és arra sztreccs nadrágot húzok ami a helyén tartja és így jól lehet benne mozogni, igaz kicsit csörög, de hadd csörögjön. :)
2009. jún. 1. 16:07
Köszi a válaszokat! Akkor úgy tűnik gyakrabban fogom használni. Egyébként az első alkalom után már másnap kicsit feszesebbnek tűnt a bőröm ( na nem nagyon, de jó érzés volt). A hűtőt én is próbáltam :)
251. Szuszy
2009. máj. 31. 21:54
Most a paprikakrémmel tornáztam:) Na nem a flakonnal, bekentem magam, és úgy tornáztam két és fél órát. Nem is éreztem hogy jobban égne a zsírom:) Csak a tenyerem csípett, hiába megmostam alaposan utána a kezem, ahogy izzadt a tenyerem, folyton csípett. Holnap a fahéjasat kenem magamra, és úgy fogok tornázni, meglátjuk annak milyen hatása lesz. Lehet kellett volna tekercselni, de akkor meg csörgött volna rajtam a folpack, azt nem szeretem, na meg persze csúszkál is.
250. Szuszy (válaszként erre: 248. - Kicsicsillag23)
2009. máj. 31. 11:28
Majdnem naponta használom, felváltava: egyik nap paprikakrém, másik nap fahéjas zselé. Tekercselni nem mindig szoktam, anélkül is jó, ha nem bírod a fájdalmat, akkor így nem olyan brutál. Persze úgy hatásosabbb.
249. zani
2009. máj. 31. 11:05
kéthetente???!!! hát az tuti semmit nem ér. kétnaponta kell használni, h legyen értelme és eredménye, max. 3 naponta, de az már nagyon a max!! így ilyen gyakorisággal már 5-6 alkalom után látszik valami(vagy csak én akartam nagyon belelátni) na nem kell nagy csodára számítani h már rögtön kisimul és 5cm-vel kisebb a körfogat,ahhoz több idő kell. de határozottan kisebbednek a gödröcskék. én a hűsítésre nem használtam semmit, csak az idő múlását, bár előfordult h a nyitott hűtőajtó mellé álltam :) az nagyon jó volt. a hideg zuhany semmit nem segített, mert ahogy a vízcseppek verték a bőröm csak még rosszabb volt. próbáltem a citrusos testápolót de nem hűtött mert belülről égtek a sejtjeim és a külső kezelés nem hűtött le.
2009. máj. 28. 18:57
Sziasztok! Milyen sűrűn használjátok? Vhol azt olvastam, hogy kéthetente kell tekercselni. És mennyi idő után látható vmilyen eredmény? Ma kipróbáltam (paprikaolajat), és nagyon égett, így csak 20 percig bírtam :( Utána mit használtok, ami hűsít? Köszi a segítségeteket :)
247. zani (válaszként erre: 246. - Dnona)
2009. máj. 26. 20:44
bocs de ebben nem tudok segíteni mert én 200 km-re vagyok Bp-től. de jobb gyógynövény boltokban biztos találsz.
246. dnona (válaszként erre: 245. - Zani)
2009. máj. 26. 16:41
Sziasztok! Visszaolvastam a fórumot, sok bíztató dolgot írtatok a paprikakrémről. Én most fogok venni, csak még azt nem tudom, hogy hol. Tudnátok pontos címet írni itt Budapesten? (én a neten csak olyan helyeket találtam, ahol postán kell megrendeli a krémet). Előre is köszönöm: Noémi
245. zani (válaszként erre: 239. - Melcsi4)
2009. máj. 24. 20:14
én gyógynövény szaküzletben vettem, 500 ml volt 3600 FT.
244. zsuzso100 (válaszként erre: 243. - Melcsi4)
2009. máj. 24. 10:35

Végülis olyan, de az egyik krém, a másik olaj.

Szerintem a krém abból áll, hogy krémmel keverik az olajat, mert az olaj magában brutál.

243. Melcsi4 (válaszként erre: 241. - Sznevera)
2009. máj. 24. 09:17
Paprikaolaj is olyan mint a paprikakrém?
242. zsuzso100 (válaszként erre: 241. - Sznevera)
2009. máj. 24. 08:22
Töményen használod, vagy higítod testápolóval?
2009. máj. 24. 07:31
én paprikaolajat vettem és az tekercselőfóliával együtt volt 1500Ft.
2009. máj. 23. 22:02
Paprikaolaj van Herbáriában. A paprikakrémet én a forgalmazótól vettem, pont a mi városunkban van, de talán a többiek hozzá tudnak szólni, hol lehet hozzájutni, gyógyászati segédeszköz üzletben is van, legalábbis nálunk a Wolf-ban.
239. Melcsi4
2009. máj. 23. 21:39

Sziasztok!

Paprikakrémet hol lehet venni? Herbáriában is kapható? Mennyibe kerül?

238. zani (válaszként erre: 237. - Zsuzso100)
2009. máj. 19. 20:20
jó a folpack, én is azzal tekertem.
237. zsuzso100 (válaszként erre: 236. - Kemény ildi)
2009. máj. 18. 20:34
Jó a sima is szerintem.
2009. máj. 18. 19:36
Bocsi hogy ennyit kérdezek,de meg kell venni az ehhez való fóliát,vagy jó a háztartási folpack is?
235. zsuzso100 (válaszként erre: 234. - Kemény ildi)
2009. máj. 18. 18:56
Persze, bárhova.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook