Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
24. Impetus (válaszként erre: 23. - 48d40f4ff5)
2008. jún. 9. 10:47

És gonoltál rá, hogy esetleg mellette valami méregtelenítő kúrát vagy böjtöt csinálj?


Én most ezen töröm a fejem, csak annyi mindet olvastam már ezzel kapcsolatosan, hogy nem tudom melyiket válasszam ami leginkább megfelelne nekem.


Persze próbálok figyelni az étrendre, sok zöldség, gyümölcs, teljeskirőrlésű kenyér, de azért csak-csak becsúszik időnként egy süti, fagyi vagy valami :-)

23. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 22. - Impetus)
2008. jún. 9. 10:31

egyelőre csak kétszer csináltam, tekercseléssel, meg megpróbáltam kicsit biciklizni is, de kegyetlenül égetett, úgyh kb 25 perc után leszedtem. a zuhanyzás után nekem is kell még legalább fél óra, mire megnyugszik a bőröm.

heti 2x én is akarom csinálni, ha tudom, akkor 3x. remélem, hogy használni fog :)

22. Impetus (válaszként erre: 21. - 48d40f4ff5)
2008. jún. 9. 10:12

Szia Zsannuska!


Te mióta csinálod és milyen gyakran? Én eddig kétszer tekercseltem be magam, meg kétszer kentem fel tornázáshoz a krémet. Tornázás alatt semmit különöset nem éreztem, így inkább arra nem pocsékolom. Úgy terveztem, hogy heti kétszer csinálom meg a tekercselést, de hét közben egyszerűen nincs rá időm, legalább fél óra míg bemasszírozom a krémet és betekrecselem magam, 40 percig hagyom fenn és vagy másfél óra kell mire vissza tudom hűteni a bőröm, zuhany, testápoló stb. tényleg miután ezek megvannak még jó sokáig éget.


Éget rendesen, az tény, egyelőre nem látok semmi javulást, de bizakodó vagyok, állítólag az ötödik alkalom után már látható némi eredmény.

2008. jún. 7. 11:56

ma kipróbáltam a paprikakrémet tekercseléssel, de nagyon durván éget.. :O még zuhanyzás után is kb 40 perc volt,mire elmúlt teljesen.

tényleg igaz, hogy a szépségért meg kell szenvedni :)

remélem, használni is fog ezek után!

20. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 17. - Szilvia.21)
2008. ápr. 11. 13:58
hány ml került ennyibe? és hol van ez a herbália? :) nem tudtok olyan boltot, ahol lehet kapni ezt a krémet vhol az Örs vezér tere közelében? köszi
19. Szilvia.21 (válaszként erre: 17. - Szilvia.21)
2008. ápr. 10. 15:36
Most derült ki,hogy szoptatás alatt nem szabad használni,igy Nálam egyenlőre kilőve! :(
18. pimpi3
2008. ápr. 10. 15:16

Sziasztok!Én régen használtam a paprika krémet az infraszaunához!Most paprika olajat vettem!Kiados nagyon!És csak980ft!Most is bevagyok kenve és tekercselve a szaunaöv alatt!Tornához csak kenni szoktam magam,mert engem idegesit a folia olyankor!Hetente egyszer éjszakára is bekenem a karom,hasam és a combomat is!

Ma kiakarom probálni szaunába!

2008. ápr. 10. 14:33

Sziasztok!

Én tegnap vettem ilyen krémet Herbáliában 2985ft volt.

ki is próbáltam már elöször csak csipőn!Hát mit ne mondja az "enyhén csípős" az nem kifejezés! :) Inkább azt mondanám baromira éget! :)

Remélem hatásos lesz,Én a terhességi csikokra vettem,hogy kicsit összehúzza őket.

Én hajfestő kesztyűvel kenem be majd fóliázok.Elméletileg 30-40 perc a javasolt idő.

2008. márc. 24. 11:16

300 ml Rekongem hány alkalomra elég nagyjából, ha

1. csak az úszógumimra használom

2. csak a combomra és a fenekemre használom

3.(=1+2) az úszogumimra, combomra, fenekemre használom?


Segítséget köszi! Manó

2008. márc. 12. 16:11
Éjszakára elvileg semilyen tekercselést nem lehet fenthagyni, mert bezavarhat elég durván a keringésbe, legalábbis én ezt hallottam...egyébként én is akartam venni tegnap, de nem volt abban a boltban, ahol néztem, de majd megnézem még máshol is, hátha jó lesz:)
2008. márc. 6. 10:56

Sziasztok!


Én is használom a Rekongemet, nagyon szeretem, közben fóliával betekerem magam, háát tud égni. :)

Mellette épp 10 napos tisztítókúrán vagyok (Neera), így egész jól kiegészítik egymást.


Ajánlom mindenkinek!

2008. febr. 19. 10:07

Dr Kelen nekem nem használt. A Regongem után olyan volt, mint a hűs tavaszi szellő-egy hurrikán után.

Viszont van Stella fahéjas krém, olcsón, abba keversz még fahéjolajat, és ugyanezt a hatást éred el. Vigyázz az olaj adagolásával, max. 1-2 cseppel kezdheted, mert én már megjártam, amikor mohóztam, jól égetett, túl jól. Tehát óvatosan!

2008. jan. 16. 15:45

sziasztok!

itt oldalt is reklámozzák, neten is lehet rendelni, csak az a baj vele, hogy tök sok a szállítási költség...

[link]


ti használtatok előtte más fajta krémet is vagy csak ezt a paprikásat? én most a dr kelen és a paprikás között vacilálok :)akinek van tapasztalata mindkettőről, ossza meg velünk :)

2007. dec. 6. 10:58
sziasztok!Bioboltokban is kapható, herbaházban és nagyobb üzletekben is.Nekem bioboltom volt, én a herbaháztól rendeltem akkor. A kisebb 300 ml-es kisker ára kb. 2500-2600 ft volt, de van 1 literes is, az kb. 5600 körül volt. Én a boltomba nyáron rendeltem, akkor nagyon ment. A mostani árát már nem tudom. Nagyon sokan dícsérték, rengeteget adtam el belőle.
10. eva1229 (válaszként erre: 9. - Adri25)
2007. dec. 2. 14:42
Nekem a kozmetikus ismerősöm adott, de az árát sajnos én sem tudom, pedig engem is érdekelne.
2007. dec. 2. 14:22
Hol lehet ilyen krémet venni ,és mennyiért?
2007. dec. 2. 13:32

Szia!

Nem próbáltad még egész éjszakára magadon hagyni?

Azt én is hallottam, hogy jó ha sportol az ember közben.

Neked meddig tart ki egy krém ha így használod kb 6 szor csinálod havonta?

Ja és mennyiért tudtál venni?

2007. dec. 2. 13:16

Szia!

Én egy éve vettem ilyen krémet először. Vettem hozzá tekercselő fóliát is, és én magamnak csinálom. Egyre profibb vagyok :)

Fürdés, testradírozás után bekenem vele magam (leginkább a menses utáni két hétben ajánlott).

Tekercselek és várok. Éget rendesen.

1-2 óra múlva veszem le a fóliát. Ha tornázol közben, akkor még jobb a hatása.

Vigyázz, hová nyúlsz krémes kézzel! Én már megjártam...

Nagyon jónak tartom, havonta kb. hatszor csinálom meg a tekercselést, mert nagyon széppé teszi a bőrt.

2007. dec. 2. 12:00

Nekem tekercseléssel csinálták eddig, de nem volt meg a 10 alkalom, pedig már kb 5-nél kezdett látszodni a hatása.

Nem tudom lehet e mondjuk egész éjszakára feltenni a tekerccsel és így aludni.

Használta már vki így? Milyen hatása volt?

2007. dec. 2. 11:59
Aki használja a paprika krémet, írja le ha lehet hogy milyen módon használja. Meddig szokta fent hagyni ha pl tekercseléssel használja stb.
4. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Kristyna)
2007. nov. 1. 20:17
A paprika krém akkor a leghatékonyabb, ha iszol elég VIZET, a krémet masszázzsal viszik be a bőrödbe, nem eszel össze mindenféle hülyeséget, vagyis segíted az elraktározott méreganyagok kitisztulását.
3. Istvan25 (válaszként erre: 1. - Kristyna)
2007. nov. 1. 20:09
Acsipős paprika porbol keszűlt krem igenis hasznos pl.a bor felűleti verkeringes serkentesere, a hajhagymak jobb verellatasara.
2. Istvan25 (válaszként erre: 1. - Kristyna)
2007. nov. 1. 20:09
Acsipős paprika porbol keszűlt krem igenis hasznos pl.a bor felűleti verkeringes serkentesere, a hajhagymak jobb verellatasara.
2007. okt. 29. 19:45
Egy olyan kérdésem lenne,hogy szerintetek a Rekongem paprikakrém mennyire használ-e önmagában.Én hallottam már olyasmit,hogy Emspoma "O" bemelegítő masszáskrémmel használják.Szerintetek érdemes lenne rendelni?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook