Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. febr. 29. 20:03
Fóliázgatás , izzastó öv meg helyi zsírégetés... Pfff :D Talán utána kéne olvasni, hogy ilyen nem létezik... Izzadástól persze, hogy fogyni fogsz. Vizet. Ami úgyis visszajön. Inkább egyetek normálisan és sportoljatok, lusta népség...
473. szedon
2013. nov. 13. 12:14

Sziasztok.

Látom nem túl aktív a fórum az utóbbi évben.

azert megosztom tapasztalatomat, hátha valakinek segítek vele, egyszer. :)

ÉNa yamuna paprika használom, kúra szerűen. Nagyon megvagyok elégedve a hatásával. Nem hígítom egyáltalán, és fóliázom magam mellette. majd jó melegen betakarózom. a

fóliát másfél - két óra múltán veszem le. de a hatását 4-5 órán át érzem. a mostani kúrát 2 hétre terveztem , attól is függ hogy mennyire bírom majd persze :). most a 4 alkalmon- napon vagyok túl, a bőrömön már érzem hogy tapintásra kezd simább lenni. illetve cm-ben sajnso nm mértem meg magm az első alkalommal, igy azt ma ótoltam , de kg-ban majdnem 2 vel lettem könnyebb , :)

nagyon kíváncsi leszek mit mutatnak a számok a végén, bár mellette az étkezésemre is odafigyelek. Későbbiekben jelentkezem még :)

Szé napot mindenkinek :)

2012. szept. 14. 12:42
Hello lányok!!! Van 2 üveg paprikakrémem de 2-3 hónapja lejárt a szav idejük... az egyik még ki sem volt bontva!! ma bekentem vele a hasam és égetett ..szerintetek használ ez még valamit??
471. pocC
2012. júl. 19. 16:37

Sziasztok! Eladó egy nettó 120 grammos, paprika krém, ami gyógynövényboltban vettem de nem használtam! 1000 ft-ért eladom, persze drágábban vettem.

[link]

Ha érdekel valakit írjon nyugodtan!

2012. márc. 26. 10:33
Sziasztok! Érdeklödni szeretnék,2009-ben 2 rosszindulatú daganatom volt pajzsmirigyben ...eltávolították,kezeléseket kaptam.10kg -tól szeretnék megszabadulni az étkezésemen már változtattam.Kérdésem alkalmazhatom e a paprika krémet vagy sem? Köszönöm a segitséget...szép napot mindenkinek
2011. dec. 14. 13:00
Most végeztem az első próbával , hát égetni éget mint fene , a fólia viszont a combomról állandóan lecsúszott , a hasamra se tapadt oda rendesen , ahogy szerettem volna , aztán eszembe jutott , hogy van a szobámba izzasztó öv , amit még régen edzésre használtam . Rátépőzárasztam a hasamra , és a fólia + ez az öv , hát egyből vagy 4szer úgy kezdett dolgozni a krém , mivel ez benntartja a hőt + a fólia még jobban odatapadt a hasamra ! Fél órát lépegettem , táncoltam benne , és amikor levettem ömlött a hasamról a víz + égetett ! Aztán zuhi , és ennyi ! Nagyon tetszik , de öv nélkül nem lett volna ilyen hatásos ! :)
2011. dec. 13. 19:47
Hol lehet kapni Paprikás masszírozó krém - Yamuna ?
467. kusku
2011. okt. 11. 19:48

Gondoltam megírom a tapasztalatomat. Épp most tapasztalom...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Viszont ez nem a Rekongem, hanem a Charlotte chilis lóbalzsam. Én nem sajnáltam az anyagot, mivel 500ml csak 680Ft volt. Viszont 10 perce van fenn, de én megyek és lemosom, mert annyira éget, hogy sikítani tudnék. Remélem, használ is! Legközelebb kevesebbet teszek fel, amúgy fóliáztam is. Majd írok még, h változott-e valami a combomon. :D

466. bögre (válaszként erre: 456. - Csigolya)
2011. júl. 3. 18:59
És ha csak éppen bizserget? Akkor nem is hatásos, ha nem éget agyon?
465. csilcsi
2011. jún. 17. 11:23

Sziasztok!

Eddig csak olvastam a hozzászólásokat, véleményeket különböző témákban, de gondoltam most én is megosztom mással a tapasztalatomat.

Mielőtt vásároltam Rekongemet itt néztem meg a véleményeket.Legolcsóbban a Teszen találtam, bár féltem,h nem az eredetit kapom.1000 ml-es kiszerelést rendeltem és a szomszédasszonyommal elfeleztük. Az első használat után csalódott voltam, mert nem égetett egyáltalán , csak a belső combomon éreztem egy kicsit.Megkérdeztem a szomszédomat,h ő mit tapasztalt.Azt mondta, h felkente és nagyon égette-le is kellett mosnia!

Kicsit megnyugodtam,h akkor nem a krémmel van gond...Kipróbáltam fóliával is: na így már nagyon égetett engem is! Sajnos a fólia mindig összetekeredik rajtam és belevág a hájamba; de szerencsére van neoprén nadrágom és így használom.

1 hét után még nem látok változást, de van még 3 hetem nyaralásig!Természetesen az étkezésre is figyelek + almaecetes vizet + zöld teát iszok--már csak mozogni kellene!

464. Rédina11 (válaszként erre: 456. - Csigolya)
2011. jún. 9. 08:58

Szia!


A segítséged szeretném kérni! Több fajta paprika krém létezik, melyiket tudnád ajánlani melyik fajta a legjobb, leghatásosabb.


Előre is köszönöm a segítséged és a válaszod!

2011. jún. 1. 22:52
Sziasztok, nekem egy elég érdekes kérdésem lenne a parikakrémmel kapcsolatban. mégpedig az, hogy mellre lehet-e, szabad-e egyáltalán használni. mert olvastam, hogy nem csak zsírt éget, hanem feszesít is, és én szeretném ha kisebbek lennének, 80D-s mérettel már elég rosszul érzem magam, lehetetlen normális melltartót, pláne fürdőruhát találni rájuk, viszont attól is félek, ha fogyózással akarnám elérni, hogy kisebbek legyenek, akkor megereszkednének. Sokaknál hallottam ugyanis, hogy fogyóztak és ez történt. Szóval azért gondoltam, hogy talán ez használ, ha a zsírégetés mellett (a mell ugye zsírszövetből áll) feszesít is. Az más dolog, hogy kibírnám-e az égető érzést, csak az érdekelne, hogy lehet-e egyáltalán erre is használni.
462. Ginu
2011. máj. 22. 16:20
Sziasztok! Én is a héten vettem YAMUNA masszírozó paprika krémet, engem annyira égetett a legelső alkalomkor, hogy 10-percnél tovább nem is bírtam.. kétszer mentem a jég hideg víz alá.. és még utána és legalább fél órát égetett. Másodszorra amikor újra megpróbáltam, nem fóliáztam be, csak masszíroztam a relax & tone masszírozóval, de úgy nem nagyon égetett, gondolom úgy nem is volt annyira hatásos. Ma megint kipróbáltam, térdemtől kell egészen a derekamig bekennem magam,de ma már 20 percig bírtam.. és csak egyszer tusoltam le hideg vizel. Ráálltam a taposó gépre is, de akkor csak a fólia csúszott le.. :S fel alá járkáltam a szobába.. de nem bírtam tovább.. eszméletlen, hogy-hogy csíp!
2011. máj. 19. 16:41
Sziasztok! Tegnap vettem Rekongem paprikakrémet és be is kentem magam vele, de engem egyáltalán nem csípett és még csak melegnek se éreztem max langyosnak. Ez miért lehet?
460. zebracsikó (válaszként erre: 459. - Pillangó81)
2011. ápr. 13. 13:22
nem, nem lehet!
2011. ápr. 13. 13:15

Sziasztok!

Segítsetek!

Terhesen lehet használni a Rekongemet? Fenékre, combra, karra??? Természetesen hasra nem... Kérlek válaszoljatok. Köszönöm.

458. zebracsikó (válaszként erre: 456. - Csigolya)
2011. ápr. 10. 08:53

SZia!

Tegnap vettem Rekongemet, bemasszíroztam, bár nem 30 percen át, és belebújtam a neoprén gatyámba és tornáztam 45 percet.

Csípett,égett, mint a fene, még a zuhanyzás alatt is kínlódtam.


Ezt a krémet használod Te is? Nekem elsősorban narancsbőr ellen kéne valami hatékony szer, ez jó lesz?

457. zsuzso100 (válaszként erre: 456. - Csigolya)
2011. márc. 15. 08:16
Köszi....én legutóbb olajat vettem, de a krém jobban bejött...valami trükk az olajhoz? Köszi!
2011. márc. 15. 00:04

Szervusztok!


Gyogymasszor vagyok< a paprikakremmel kapcs. szeretnek par infot megosztani veletek< a kremet 10 alkalommal hasznalhatjatok /kuraszeruen/masnaponkent, tekercselessel termeszetesen hatekonyabb. Alakformalo-fogyaszto masszazzsal; 30 perc bemasszirozas+ 30 perc tekercsben. Elotte erdemes borprobat alkalmazni, feher borueknek akar 10 percre is lecsokkenhet ez az ido-intervallum, barna boruek jobban birjak....szivesen segitek, koszonom

455. Sheene
2010. szept. 25. 22:10
Én használtam egy ideig,nekem is tetszett.Nem volt annyira vészes az égetés,csak egyetlenegyszer,de akkor abba is hagytam.Olyan volt mintha allergiás lettem volna rá,volt valakinek hasonló?AZóta nem merem használni.
2010. szept. 25. 21:58

Sziasztok !

Ismét használtam, egy borsónyi szét éget,és a para is bennem van ...tehát én lemondok róla :) maradok a hasizomnál ,és a vacsi csak gyümi .Hát...meg kell dolgozni a kinézetünkért :) Sok sikert nektek!!

2010. aug. 26. 18:11

Sziasztok, én is használom a krémet, masszőrel együtt, eljárok heti 3x és itthon pedig fóliázok, de semmi xtra, nem éget annyira, pedig nem sajnálom a cuccot...:)

Kérdésem az lenne, hogy utána is javasolnak olajakat ami feszesít, hűsít, nyugatat...mik azok a növények amik erre a célra megfelelnek? Hol érdemes olajat venni?

2010. aug. 26. 15:18
Én használom. szerintem nagyon jó. De semmitől ne várjunk csodát! Ha a táplálkozási szokásainkon és megfelelő cukormentes folyadék bevitelről nem gondoskodunk illetve nem sportolunk nem fog sok javulás történni. Illetve a rendszeresség is nagyon fontos szerintem, 1-2 alakalom után nem láthatunk nagy változást (gondoljunk bele, a méreg anyagok évek alatt halmozódtak fel a bőr alatt ezt nem lehet 1-2 hét alatt eltüntetni). És persze nagyon fontos, hogy az előírások szerint használjuk. Nekem minden vásárlásnál elmodják, hogy csak mértékkel szabad felvinni a kezelendő felületre, illetve első használatnál bőrpróbát szükséges végezni. Sok sikert csajok! kitartással és nagy akaraterővel mindent el lehet érni.U.I fürdés után közvetlenül ne használjátok, mert kitágulnak a pórusok és nagyon felszívodik ami tényleg nagyon csíp....
451. cicmic87 (válaszként erre: 450. - Vircsy82)
2010. aug. 24. 22:33

Szerintem először keveset kenj és majd csak fokozatosan használj többet!

Biztos lemegy az a kis felesleg!

Sok sikert!!

2010. aug. 24. 18:21

Szia !

Én krémet használtam , és itt olvastam egy hozzászólást hogy sokat kenjek rá h legyen hatása.Én így tettem ,de felejtős :)

Van egy pici pocim kb. 30deka van rajta felesleg.Inkább az alhasamon , de én bekentem egész magasan és csípőig.Lehet kipróbálom a combomon is ,kevés krémmel , de félek nagyon.

Én azt mondom MOZGÁS és SOK-SOK FOLYADÉK !!!

449. cicmic87 (válaszként erre: 448. - Vircsy82)
2010. aug. 24. 14:43

Szia!

Sajnálom ami történt veled!!!

Én paprika olajjal kentem be a lábam és nem is ccsípett pedig nem sajnáltam!!

Te a krémet vagy az olajat használtad!

Amúgy én is olyasmi testalkat vagyok mint te,mert 162 cm és 50 kg. Te mi miatt kezdet vagyis akartad használni?

2010. aug. 24. 13:36

Sziasztok!

Valakinek túlérzékenysége volt????

Leírom a saját tapasztalatom : nem szeretnék senkit elriasztani , de é kipróbáltam és annyira égetett hogy hideg zuhannyal kellett hűtenem.De ez még semmi , mivel vérbőséget okoz , olyan voltam mint a rák , és a fél óra elteltével elájultam , vizesruházni kellett magam .Egész éjjel szédültem , még egyszer voltam az éjszaka folyamán ájulás közeli állapotban .A mai napon is végig szédülök . Szerintem a vérbőség miatt arra a területre tódul a vér , és akinek alacsonyabb esetleg a vérnyomása az megszédül. Utána pedig azért mert vissza tér a vér .Én nagyon megijedtem , nem merem használni :( .Amúgy 164 cm magas vagyok és 53 kg.Szóval semmi szükség rá , van egy kiló feleslegem . A párom azt mondta nem vok normális.

2010. aug. 4. 18:23

Sziasztok!

Én most szeretnék paprikakrémet vásárólni.

Lehet hasra is alkalmazni? Mennyire hatásos?

Budapesten hol lehet ezt megkapni a Bécsi uton kívül?

Köszönöm a segítségeteket. :)

446. bb6f9ea50f (válaszként erre: 445. - Gigszeresgirl)
2010. júl. 12. 16:11

Szia


Én is ezt mondom, jó sokat dolgozz bele a börödbe és tuti még ülni se fogsz birni :D

445. gigszeresgirl (válaszként erre: 444. - Pillangó81)
2010. jún. 28. 14:44

szia,

köszi a tanácsot, ma este akkor megpróbálkozom a bőséges krémezéssel... :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook