Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. márc. 29. 20:04
Az lenne az igazi, ha reggel-este narancsbőr elleni krém, napközben 2 naponta tekercselés, esetleg akkor este nem lenne kenegetés...nekem sajnos a rendszerességgel van bajom.
2009. márc. 29. 17:49
Sziasztok! Én abbahagytam a fahéj olajjal való kenegetést a szaga miatt, már nem bírtam! Engem is csak akkor égetett, ha befóliáztam magam. Pedig, töményen kentem. És sajnos, biztos embere is válogatja, de nem vettem észre semmilyen változást, majdnem, hogy a rozmaring jobban tetszett, a szaga is :), meg attól olyan feszesebbnek éreztem a bőröm. Most egy hete pedig a Nivea narancsbőr elleni krémzseléjét használom, és nagyon tetszik! Szerintem, már mintha valami látszana is! De lehet, hogy csak annyira akarom, hogy látsszon a változás, hogy bebeszélem magamnak. Mindenesetre majd írok, hogy mi lett az eredmény, a csomagolás 2-4 hetet ír... A legjobb, hogy isteni az illata, és beszívódik rendesen! :)
202. k.tünde78 (válaszként erre: 201. - Szuszy)
2009. márc. 28. 21:27
A fahéjas csak kb 5 percig éget,ettől viszont ugyan úgy kitágítja az ereket.Tehát ugyanolyan hatásos.
201. Szuszy
2009. márc. 28. 21:10

Na, most a fahéjasat kentem magamra, fólia nuku, basszus most meg semmit sem érzek :)

Fóliával meg ki tudnék szaladni a világból. Eddig így is égtem, most meg... megyek betekerem magam egy kis folpackkal, hátha mégis jó lesz.

2009. márc. 28. 18:50

szió mindenkinek

én elkezdtem használni ezt a krémet, de én elviselhetőnek tartom az "égető Érzést"....

és valóban hatásos..

199. Fridus (válaszként erre: 194. - Gyetani)
2009. márc. 26. 07:26

Szia Gyetani!


Rendben, majd holnaptól írok.

2009. márc. 26. 04:59
Én lemosás után, pár órával utána, alvás előtt is éreztem picit.
197. Szuszy
2009. márc. 25. 22:07
Most kezd enyhülni, de még mindig nagyon égek, pedig nincs is fóliám, csak egy könnyű pamut melegítő alsó van rajtam. Én nem szoktam lemosni egyiket sem, így még órákig érzem, hogy ég a zsírom, úgy vagyok vele, hogy akkor égjen, hajrá! Azért így elviselhetőbb, tekercs nélkül.
2009. márc. 25. 21:55
Először nekem is Rekongem krémem volt, és első alkalommal én is vastagon bekentem, aztán rájöttem, mennyi az adag. Az olajnál is rájöttem most már, mennyi az adag. Kb. 45 percet volt rajtam, de utána muszáj volt zuhanyoznom, mert szétégtem volna, brutális. Így is, amikor nem hideg vizet eresztettem rá, úgy égett.
195. Szuszy
2009. márc. 25. 21:20

Bekentem magam én is Rekongem paprikakrémmel.

Brutális!!!

Eddig is az volt, de néhány napja egy fahéjas olajat használtam, az is éget nagyon, de legalább az illatát imádom.

Most zuhanyzás után úgy gondoltam, jöjjön a paprika.

Na meg folpackot rá, hajrá:)

Kb. negyed órája kentem fel, jó vastagon, hát a folpack már nincs rajtam, úgy égek mint a rongy:)

194. Gyetani (válaszként erre: 192. - Fridus)
2009. márc. 25. 21:12
Szia! Én is kíváncsi vagyok rá,mindenképp számolj be róla!!!
2009. márc. 25. 21:01

Ez a paprikaolaj atombrutális! Először kicsit kentem, aztán gondoltam kevés lesz....aha..kevés...És keresztbe volt a lábam, és ahol összenyomódott a combom belső oldalán lett igazán vörös.

Itt írta valaki, hogy sima testápolóba keveri? Mert úgy jobban el lehetne kenni, mert így azt a keveset is olyan nehezen tudtam.

192. Fridus (válaszként erre: 191. - C4cd20e0ca)
2009. márc. 25. 20:29

Köszönöm szépen a bíztatást. Remélem, hogy tényleg kibírom, mert már lassan itt a nyár.

Majd minden este írok a fórumokba,hogy mit éreztem és hogy telt a napom, bízom benne, hogy ez erőt ad és a jövőben Ti is (megint)megpróbáljátok.

2009. márc. 25. 20:01
Mindenesetre én szorítok mindenkinek, akik el fogjátok kezdeni :) Sok sikert, és kitartást hozzá! :) Majd azért osszátok meg a tapasztalatokat! Hátha még egyszer ráveszem magam ;)
190. Fridus
2009. márc. 25. 19:30

Ez így van nem olcsó dolog.

(vaterán vettem olcsóbban, de itt a hoxán a NEERA fórumban is írják, hogy hol a legolcsóbb és még sok-sok jó dolgot is olvashatsz és tanácsot is kérhetsz bárkitől, aki már kipróbálta)


Nekem ma hozta a postás, így holnap bevásárolok (citrom, narancs, stb...) és pénteken már kezdem is.


Igaza van Csibike-nek, de kitartás és elhatározás kell hozzá, mint mindenhez.


Egyébként én azt olvastam, hogy nem mindenkinek fáj a feje, a rengeteg víz elmulasztja, ezt a fórumban írták.

2009. márc. 25. 19:09
Vettem olajat...most kezdem érezni, hogy csíp, legközelebb többet kell raknom, vagy még kivárom, hogy milyen hatása lesz, lehet lassabban indul be a csípés.
2009. márc. 25. 11:31
Nem tudom, csinálta-e már valamelyikőtök ezt a Neera kúrát, elég brutális, munka mellett képtelenség csinálni, szóval csak akkor fogjatok hozzá, ha otthon vagytok. Az első nap még csak-csak elment, aztán utána kb. a 3. napon abba kellett hagyjam, mert olyan szintű fejfájás gyötört, és persze nem vehetsz be gyógyszert, mert akkor mit sem ér az egész... De aztán hagytam, mert így nem tudtam dolgozni. Különben a neten van róla egy csomó info, hogyan kell csinálni stb...
187. zsuzso100 (válaszként erre: 186. - Fridus)
2009. márc. 25. 10:12
Naná, hogy érdekel. De az nem olcsó dolog, nem?
186. Fridus
2009. márc. 25. 09:15

Sziasztok!


Vasárnap voltam egy Wellness központban, ahol megmasszíroztak.

A masszőr a narancsbőrre a Neera nevű léböjtöt és mindennapos masszírozást (önmasszírozás is jó, lentről felfelé haladva), paprikakrémet, tekercselést, sok-sok víz és egy kis mozgást (séta, kirándulás, úszás) ajánlott. A Hölgy 5 nap alatt 4 kg-ot fogyott. Nyirokmasszázsról is beszélt, de azt csak masszőr tudja elvégezni. Ezt én meg nem tehetem meg hetente 1X sem.

Tehát mi elég jól döntöttünk, hogy paprikázunk, tekercselünk és még talán mozgunk is, de azt mondta, hogy ez csak 50 %- ban elég, mivel a böjt során szabadulnak fel igazán a méreganyagok.



A NEERA szirupot én tegnap megrendeltem, ha valakit érdekel, akkor beszámolok a folyamatról.

185. zsuzso100 (válaszként erre: 183. - 6ebf587766)
2009. márc. 21. 06:58
Megnéztem, szerintem ez az, amit Herbáriában is lehet venni. Én még nem néztem, mert kicsi van még a Rekongem krémemből, de jövő héten veszek, még 1-2-3 tekercselésre elég a készletem.
184. Szuszy
2009. márc. 20. 23:31

Sziasztok!

Fodrász kellékesnél meg lehet vásárolni ezeket a krémeket, olajakat elég olcsón. Kozmetikusa, fodrásza mindenkinek van általában, ha ti nem vásárolhattok ilyen üzletekben, kérjétek meg őket, gondolom szívesen segítenek beszerezni.

2009. márc. 20. 22:25

Ma vettem paprika masszazs olajat egy kiallitason/fehova/pesten,pedig nem is illik az ottani kiallitas temajahoz.Egy neni arulta kint,szappanokat is arult 250ml es 900forint volt.Kiprobaltam tekercseles nelkul es eleg jol eget,magaban hasznaltam es nem kellett sok eleg jol lehet kenni.

Megneztem neten is es a termekeik kozott van Rekongen termek is.Lehet egy ceg forgalmazza oket.

De erre nem Rekongen hanem Yamuna van irva.Es az oldalukon az van irva hogy uzletben is meglehet venni...

182. patrícia2000 (válaszként erre: 175. - Zsuzso100)
2009. márc. 19. 19:12
tekercselés ma lesz 10.alkalom, hogy csinálom,a bicót mostanában hanyagolom,mert van kerti munka odakinnt bőven,rengeteget mozgok, a szobabicót kb 20 alkalommal használtam, általában mindennap 1 órát, de amikor beteg voltam 1 hétig nem bicóztam, illetve volt, hogy szombatonként nem hajtottam, vasárnap viszont hazaértünk anyóséktól és tekertem.itt a hoxán van egy fórum" le tudlak fogyasztani",gyere ide, itt is vagyok. hangosterápia, most ez segít.
181. Fridus
2009. márc. 19. 07:13

Infraszauna:

Miért jó szaunával kiegészíteni a kezelést?

Ha az aromaterápiás testtekercselés előtt szaunát, vagy infraszaunát használunk - mely önmagában is kiváló alakformáló, méregtelenítő hatású - a tekercselés hatékonysága jelentősen fokozódik. A szaunázás során kitágult pólusokon keresztül a tekercselésnél használt hatóanyagok intenzívebben, mélyebben tudnak felszívódni. A felgyorsult nyirokkeringés pedig még jobban méregteleníti a kötőszöveteket.

180. Fridus
2009. márc. 19. 07:12

Valaki tud erről a masszírozó nadrágról valamit?


Vérkeringést javító nadrág


Ez az egyik legújabb „divat”. A különböző testtájak befedésére való, domború mintás anyagú nadrág (igény szerint combközépig, térdig vagy bokáig érő hosszúságban kapható) jövés-menés vagy torna közben finoman masszírozza a bőrt, ezáltal javítja annak vérkeringését, így segíti a salakanyagok kiürülését. Néhány hónapon át naponta legalább 3 órán át javasolt viselete a megfelelő eredmény eléréséhez. A speciális anyagú nadrág a ruha alatt elrejthető, könnyen tisztítható.

179. Fridus
2009. márc. 19. 07:11

Speciális masszázsok:


A speciális masszázstechnika során kézzel vagy vákuumharangok alkalmazásával szinte összetörik a zsírsejteket, amelyek tartalmát ezek után könnyebben eltávolítja a szervezet. A nyirokmasszázs segíti a salakanyagok helyszínről történő elszállítását és a vénás vérkeringésbe való eljuttatását, ahonnan megtörténhet a végleges kiürítés. Itt is több kezelés szükséges a megfelelő eredmény eléréséhez, és a zsírsejttördelő masszázs az érzékenyebbeknek bizony fájdalmas lehet! Visszeres lábon való végzése nem javasolt.

178. Fridus
2009. márc. 19. 07:10

Testtekercselések:


A kényelmesebb hölgyek számára javasolt eljárás, hiszen itt a fogyni vágyónak aktívan nem kell közreműködnie, csupán 60-90 percet kell eltölteni fásliba tekercselve, ami alá felkeni a kozmetikus a különböző hatóanyag-tartalmú krémeket. Az ezen eljárás során használt anyagok vérkeringés-növelő vagy hőelvonó hatásuk révén hozzák létre a várva várt karcsúsodást. Az eredmény gyors és látványos, de nem olyan tartós, mint azokban az esetekben, ahol aktív mozgás is történik. Tehát Csajok, a cikk szerint mozogni is kell!!

177. Fridus (válaszként erre: 174. - Patrícia2000)
2009. márc. 18. 20:31
Valahogy én is így vagyok, csak kb. 2-3 kg-ot fogytam 3 kezelés után. Sajnos most kihagytam egy kis időt, a jogsi miatt, de holnaptól megint kezdek tekercselni.
2009. márc. 18. 10:58
Ismeritek a tekercselés módját? Pl: külön kell a derekat, combokat, vagy egybe, és hány réteg fólia kell, mennyi ideig maradjon, ilyesmikra lennék kíváncsi, köszi előre is
175. zsuzso100 (válaszként erre: 174. - Patrícia2000)
2009. márc. 17. 19:05

És úgyis az a lényeg, nem a kilók.

És ez a tekercselés+bicajtól van? Egy héten hányszor csinálod?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook