Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. dec. 30. 12:03

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy mi a pontos neve a krémnek,mert én nem találtam a Rossmann-ban?

Szuszy amit te használsz azt hol lehet kapni,mert he nem kapom a paprika krémet akkor azt is szivesen kipróbálnám!!

Még egy kérdés,ti milyen változást vettetek észre,hogx használtátok? Csíkokat halványított vagy csak narancsbőrre jó?

Nekem a fenekem csíkos azt szeretném eltüntetni vagy legalább halványítani.

Ti ha betekeritek magatokat akkor hogy tudtok mozogni?Mert mint nekem ha betekerem,majd a fenekemet akkor nem fogok tudni mozogni.

Bocsi,hogy ennyit kérdezősködöm,de olyan jó,hogy ti már kipróbáltátok és vannak változások eredmények nektek!!!

2009. dec. 29. 20:01

Sziasztok!


Már harmadik hete használom azt hiszem a krémet, a csíkjaim szépen halványulnak el, de ezen kívül nem nagyon látok változást. A narancsbőr is ugyanolyan. Még jó, hogy a csíkokra használ, különben elszomorodnék. Mennyi idő, mire látványosan fogy a zsír a combról? Nekem masszívan ott van a zsír, és nagyon ragaszkodik hozzám. :(

322. Szuszy
2009. dec. 28. 21:17
"Oliva" márkájú, nagyon szerettem, finom illat, és pont annyira melegített amennyit el lehetett viselni, viszont jobban izzadtam tőle mint a paprikakrémtől. Az ára is jobb, ebből egy fél literes flakon csak 800 ft. A Rekongemes meg a triplája, mármint a nagy dobozos.
2009. dec. 28. 21:12
Milyen fahéjasod volt?
320. Szuszy (válaszként erre: 316. - Zsuzso100)
2009. dec. 28. 21:03
Nekem sokkal simább lett a bőröm, és a fölösleges vizet is segített "elvezetni", bár inkább ez utóbbi a fahéjasra volt jellemző. Az már rég elfogyott, de szerintem veszek holnap, a rekongemes paprika krém sokkal jobban éget, nehezebben viselem.
319. ybag (válaszként erre: 318. - Szuszy)
2009. dec. 28. 21:03
Köszike!Holnap megint elküldöm a Drágámat,mert én dolgozom.Remélem,hogy sikerrel jár!
318. Szuszy (válaszként erre: 317. - Ybag)
2009. dec. 28. 21:01

:-)

Ez nagyon tetszik:)

Én fodrász kellékesnél veszem, de van Rossmannban vagy DM-ben is.

317. ybag
2009. dec. 28. 20:37
Sziasztok! Én is szeretném kipróbálni.Hol lehet venni?Szegény páromtól a múltkor megkérdezték egy üzletben,hogy erős pistát kér??????????????????
316. zsuzso100 (válaszként erre: 315. - Szuszy)
2009. dec. 28. 20:10
És mit tapasztaltál?
315. Szuszy
2009. dec. 28. 20:08
Én már nem használtam egy ideje, de most hogy idetévedtem, eszembe jutott. Miért is ne kenném be magam, hiszen nagyon is szerettem ahogy ég a zsírom :)
2009. dec. 11. 14:51

szia:))))..tudod...saját kárán tanul az ember:)))

puszika

313. 138bf7d641 (válaszként erre: 312. - Afb21f7623)
2009. dec. 11. 12:03

Szia!


Ma kentem másodszor, de jól ráfáztam. Kicsit felbátorodtam, mert két napja olyan jól bírtam a kiképzést, és picit vastagabban kentem. Na, háromnegyed óra elteltével úgy éreztem muszáj lemosnom magamról, de erős voltam, mint a paprika :) és kibírtam. Most jár le a két óra, lassan le is szedem a fóliát. Hát, nem sokan látogatják ezt a fórumot. :(

312. afb21f7623 (válaszként erre: 311. - 138bf7d641)
2009. dec. 9. 21:29
ha piros akkor jó:)))dolgozik:D puszika
311. 138bf7d641 (válaszként erre: 310. - Afb21f7623)
2009. dec. 9. 18:51
na én bemasszíroztam, közben pedig a gyerekeket terelgetem, meg ilyesmi, szóval nem ücsörgök. Azért remélem így is hatásos, annyit látok fólián keresztül, hogy piros a bőröm. Majd kitapasztalom. Puszi.
310. afb21f7623 (válaszként erre: 309. - 138bf7d641)
2009. dec. 9. 18:37
Betekercselted magadat????egyébként jó vele mindennemű mozgás,jobban dolgozik:)))amúgy bekened magadat vele,de nem kell teljesen bedörzsölni,hogy még nedves legyen a felület,és izzadsz alatta,legalábbis nekem vizes a fólia:))))folyadékpótlásról ne feledkezz el.puszika
309. 138bf7d641 (válaszként erre: 308. - Zsuzso100)
2009. dec. 9. 18:30
most már nagyon jól érzem magam!!! Még egy óra vissza van szerintem ki lehet bírni én szeretem a meleget, fürödni is forró vízben szoktam :)
308. zsuzso100 (válaszként erre: 307. - 138bf7d641)
2009. dec. 9. 17:47
Ugye-ugye! Ezért mondjuk, hogy csínján kell bánni vele, mert először nem érzed. Először én is így voltam, és kentem még rá...
2009. dec. 9. 17:34

Sziasztok!


Képzeljétek el, végül kalandosan ugyan, de megérkezett a csomagom. :) Épp három óra volt, mikor hívott a futár, hogy jön a csomaggal. Erre mondtam neki, hogy most ne jöjjön, mert útban vagyok a buszmegálló felé, megyek a gyerekekért oviba, suliba. De ő csak mondta, hogy jön. Mondtam neki, hogy rendben van, jöjjön csak, de akkor be kell, hogy vigyen a városba, mert lekésem a buszomat. Úgyhogy jött, meg van a krém is, és volt egy gratis fuvarom. :D Szóval végül jól sült el a dolog. Apropó sülés!!! Kicsit úgy is érzem magam, mintha egy sütőben grilleznék a husikámat. Az első öt percben, mikor bekentem magam, nem éreztem semmit. Gondoltam én csináltam valamit rosszul, pl. nagyon spórolni akartam a krémmel vagy ilyesmi. Gondoltam megkérdezem tőletek mennyi idő alatt kezd el égetni, de mire írom ezeket a sorokat, már szinte elégek. FÚÚÚ! De még egész kellemes forróságot érzek, főleg hogy most értünk haza, és kicsit átfagytunk. Na megyek is, kicsit mozgok valamit, mert kezd nagyon melegem lenni. :D Megfürdetem a gyerkőcöket.

306. zsuzso100 (válaszként erre: 305. - 138bf7d641)
2009. dec. 9. 16:06
Szerintem már későn írom, de hívd csak fel!
305. 138bf7d641 (válaszként erre: 304. - Zsuzso100)
2009. dec. 9. 13:22
Hát, elég sokat olvasgattam ezt a fórumot, mire rászántam magam a rendelésre. Mindenki azt javasolja, hogy nem kell vastagon kenni. Nos, én kenném már... De tényleg, szerinted ne hívjam fel a futárt, hogy hol a búsban van már? Ilyen még nem történt velem, hogy rendeltem volna valamit, és ne hozták volna a megadott időben.
304. zsuzso100 (válaszként erre: 303. - 138bf7d641)
2009. dec. 9. 13:17
Reméljük odaér! Azért először finoman kend!
2009. dec. 9. 13:06

Sziasztok!


Most már mérges vagyok erre a futárra. Tegnap naná, hogy nem ért ide, telefonált délután, hogy sajnos már nem tud jönni, de megígérte, hogy ma hozza. Egy óra, és még mindig sehol. Mondtam neki, hogy fél háromig érjen ide, mert el kell mennem itthonról. Talán bedöglött a GPS? HRRRR!

2009. dec. 8. 20:41

Sziasztok!


Szerintem nagyon jó krém és hatásos! Bár nekem a masszőr szokta hozni és ő szokta bemasszírozni szakszerűen kb 30 perc és utána tekercselés.

Szerintem így hatásosabb mint ha magadnak csinálod. Vettem is egy bérletet :)

2009. dec. 8. 13:25

Sziasztok!


Épp most telefonált a futár, hogy jön a termék!!! Már alig várom, hogy kipróbáljam. Majd beszámolok az élményeimről. :)

2009. dec. 5. 16:28

Sziasztok:))

Én is használom a rekongemet.A krémet ne túl vastagon kenjük fel tekercseljük magunkat be és valamit mozogjunk.Én munka közben szoktam alkalmazni,éget és izzadok is alatta.Akkor szoktam levenni,ha már nagyon felcsúszik a fólia.Amúgy lemosni nem szoktam,csak letörlöm a felesleges krémet.este zuhanyozásnál már nem is érzem,hogy be volt kenve ,elmegy a hatása:(((Azt tapasztaltam,hogy a hasamon a csíkok ,/amikor leveszem magamról a fóliát/szóval jobban láthatóak,és sokkal fehérebbek.Most bekentem magamat de tettem hozzá egy kis üveges darált csípőspaprikát,bedörzsöltem ,betekertem,Most ücsörgök,tesztelem,de jólesően melegít.Lehet ha tornáznék akkor jobban csípne...Aha,,,mozgás hatására fokozódik a melegség..Kíváncsi leszek ,hogy egy kis plusz csípőssel ,mennyi ideig lesz hatása....

2009. dec. 5. 08:49

Sziasztok!


Én most rendeltem meg interneten a krémet, már alig várom, hogy megjöjjön. Előtte sokat olvasgattam ezt a fórumot, mert nem tudtam érdemes-e megvenni. De látom egész jók a tapasztalatok. Szóval kipróbálom én is. Az lenne a kérdésem, hogy egy 500 ml-es krém mennyi ideig elég körülbelül, ha kétnaponta van használva? Remélem nekem is hatásos lesz, mellette pilatest tornázom.

298. szeliko (válaszként erre: 295. - Puppiu)
2009. szept. 30. 11:52
tényleg úgy van, hogy egyre jobban fogod bírni. Próbálj meg valamit csinálni közben, mert az eltereli a gondolataidat. Én pölö főzni szoktam közben, vagy takarítani, de ha csak úgy felkenem és lefekszek akkor nagyon rosszul bírom.
297. tiata
2009. szept. 30. 07:22
Lassan hozzá fog szokni a bőröd,és egyre több ideig fogod bírni.Én elsőre alig bírtam 45 percet,most már akár 2 órát is.
296. dnona (válaszként erre: 295. - Puppiu)
2009. szept. 29. 15:02
Szerintem egy kicsit kevesebb krémet vigyél fel a bőrödre és akkor nem fog kínzóan égetni:) Én olyan közepes mennyiséget rakok fel, és pár óráig simán kibírom:)
295. Puppiu
2009. szept. 25. 09:54
Tegnap kipróbáltam megint! A combomon sajn os csak 35 precet bírtam, aztán muszály volt levennem a fóliát. Viszont a hasamon tegnap próbáltam először és bírtam több, mint egy órát! :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook