Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. máj. 18. 18:42
A paprikakrémet lehet hasra is kenni?Vagy csak combra,fenékre,csípőre?
233. Szuszy
2009. máj. 5. 20:52

Jó hogy idetévedtem :)

Jut eszembe, már egy hete nem is használom a krémeket, a francba, irány ------>>>>

232. c4cd20e0ca (válaszként erre: 231. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 5. 18:58
Bocsi! Fridusnak szántam! :)
231. c4cd20e0ca (válaszként erre: 216. - Appleberry)
2009. máj. 5. 18:57
Szia! Most olvasgattam a fórumot, jól elhagytuk... Hogy ment a méregtelenítésed?
230. zani
2009. ápr. 21. 12:36

bocsi csak nem akartam még egyszer leírni olyan hosszú volt...

igen a zuhannyal én is így voltam h minedn egyes vízcsepp fájt amikor hozzáért a bőrömhöz. legszívesebben bebújtam volna a hűtőbe először, mert mielőtt elkezdtem hasznlni elolvastam itt a tapasztalatokat, h ha keveset kensz akkor nem érzel semmit, na mondom majd akkor én adok az érzésnek... hát adtam.. de meg lehet találni a megfelelő arányt szeritem csak kell néhány kínkeserves perc hozzá.

kellemes "bizsergést"!!! :)

229. zsuzso100 (válaszként erre: 222. - Zani)
2009. ápr. 21. 11:37

Elolvastam...nem is tudom, hogy ugorhattam át felette!

Én is azt tapasztaltam a hidegzuhannyal kapcs. Eddig Rekngem krémem volt, msot olajat vettem. Jól bekentem első alkalommal - nem tudtam az arányt - és már alig bírtam, irány a hidegzuhany, aztán á és ó meg húha volt.

228. zani (válaszként erre: 227. - Zsuzso100)
2009. ápr. 21. 09:42
olvasd el a 222. hsz-omat, ott leírtam miket tapsztaltam. én egyébként 2 naponta kentem magam. a "pihenős napokon" pedig tornáztam. na nem nagyon csak egy kis duci tréning v kiképzés (norbi).
227. zsuzso100 (válaszként erre: 224. - Zani)
2009. ápr. 20. 22:11
És Te pontosan hogy jártál el?
2009. ápr. 20. 21:48
Most kentem be magam paprika olajjal+ra fólia+izzaszto öv+hulahopp karika...ééégek..wáááá
225. c4cd20e0ca (válaszként erre: 224. - Zani)
2009. ápr. 20. 21:44
Húúú, hát az szuper! :) Gratulálok! Nna majd hazamegyek, én is kipróbálom!!!
224. zani
2009. ápr. 20. 19:01
nekem sokkal simább lett a bőröm és 2 cm-rel kisebb a combkörfogat. pedig csak kb 3 hétig csináltam. de hamarosan újra kezdem.
2009. ápr. 20. 18:51
Sziasztok! Már elég régóta ír itt mindenki, rég nem néztem ide én sem, de van valaki, aki elkezdte ezt a Rekongem kúrát, és tényleg hatásos volt??? Azon kívül, hogy csíp... Csökkent valamit a narancsbőr?
222. zani
2009. ápr. 16. 08:50

az én rekongem tapsztalataim:

fólia nélkül hamar kiszárad (elpárolog?) a krém és nem sokáig csíp.

fóliával jobban szerettem mert akkor sokáig éreztem az égést és ebből gondoltam h hat.

masszírozás nagyban fokozza a hatást, már ha a hatása egyenesen arányos az égető érzéssel :)

a masszírozásnak az a lényege h felgyorsítja a vérkeringést, nekem a masszírozás tök uncsi volt ezért helyettesítettem egy kis mozgással, ami csak annyit jelent h 10 perc helyben járás térdemeléssel. nagggyon bevált, sokkal jobban égett mint a masszírozás mellett. szóval én a maszírozást lecseréltem erre a mozgásra. a lényege ugyanaz szerintem, mert fokozódik a vérkeringés. én így kb 50 percig égtem intenzíven, közben nem csináltam semmit, csak befeküdtem az ágyba h tutira ne csináljak semmit mert mindennemű mozgás fokozta az égést. csak egy jó film kell ami eltereli a figyelmet... szórakoztat és nem az órát bámulom egyfolytában, hogy teljen már az idő.

amikor pedig kb 1,5 óra múlva elmúlt a csípés akkor jöhet egy kis torna (még midig rekongem+fólia alatt) csak egy kis duci tréning és akkor nagyon jól visszatér az égető érzés. aztán megint a lehűlést várom és utána zuhany szigorúan hideg vízzel. szóval nekem ez egész délutános program. egyébként ha nem várom meg h lehűljöm a bőröm magától hanem vízzel akarom lehűteni akkor még rosszabb szerintem, nekem sokkal jobban égett a víz alatt mint csak spontán.

221. Szuszy (válaszként erre: 220. - Zsuzso100)
2009. ápr. 2. 14:54

Igen, azzal lehet kenni magad.

Teljesen más összetételű anyagokból vannak a krémek. Persze ezt nyílván Te is tudod. A barnulást elősegítő krémet ha nem kened el elég jól mindenhol, akkor sem egyenletes a barnulás, csak nem olyan feltűnő.

2009. ápr. 2. 13:21
Biztos bőrtípustól is függ, mert én szoktam kenni magam barnítást elősegítő krémmel, nyilván nem egyenletesen és soha nem voltam foltos, és egy alkalom alatt nem barnulok annyit...de fő a biztonság!
2009. ápr. 2. 13:18
Ok....akkor megyek, lemosom! :-)
218. Szuszy (válaszként erre: 217. - Zsuzso100)
2009. ápr. 2. 12:51
Szoli előtt legalább 2 órával mosd le, foltos leszel ha magadon hagyod! Én rendszeresen járok szoliba, ezt ajánlotta az üzletben a csaj. Én tuti nem mernék így befeküdni. Még a testápoló is veszélyes, a legjobb ha legalább 8 óra telik el a krém és a szolizás között.
2009. ápr. 2. 12:40

Most kevesebb paprikaolajjal kentem be magam és közben tornáztam. Pont olyan szinten éget, ami még elviselhető. Lehet, nem is mosom le estig...csak szoliba is akarok menni....lehet, hogy nem lenne jó?!

Ahogy torna után levettem (40 perc) a fóliát, tök vizes volt. :-) Nem volt egy nehéz torna, így máshol nem is izzadtam meg.

2009. ápr. 1. 11:34

Sziasztok lányok :)

Segítséget kérnék. Rekongem paprikás krémet hol lehet kapni az oktgon környékén? Rendelni nem szeretnék, nagyon sok a szállítási költség!

Köszi

215. Fridus
2009. ápr. 1. 06:42

Köszi Mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok!

Ezt most meg is ígérem, hogy befejezem, ha nem bírom tovább és az lesz az első, hogy egy hatalmas falafelt fogok enni.

Ez a 3. napom még egész jó! :)

2009. márc. 31. 18:49

[link]


EZ SZERINTEM JOBB MÓDSZER

2009. márc. 31. 17:04
Kitartást kívánok hozzá én is! Nekem nagyon keménynek bizonyult anno, de ezek szerint van aki képes túljutni a 2. napon! :) Gratulálok hozzá!
212. Szuszy (válaszként erre: 209. - Fridus)
2009. márc. 31. 14:36

Köszi hogy válaszoltál :)

Vigyázz magadra, ez elég keménynek látszik.

Ha nem bírod akkor gyorsan hagyd abba, az egészséged többet ér szerintem.

Én is mindent megteszek azért hogy fogyjak, de ebbe mégsem mernék belevágni.

211. Fridus
2009. márc. 31. 12:56

Remélem nem lesz semmi probléma, azért köszi.

A könyv 10 napot ajánl, én addig bizti nem bírom ki.

2009. márc. 31. 12:29
Azért az veszélyes lehet ám 7 napig szilárd tápanyag nélkül!
209. Fridus (válaszként erre: 208. - Szuszy)
2009. márc. 31. 12:26

Szia!

Igen, én is hihetetlennek tartottam, de ez már a 2. napom étel nélkül és nem is vagyok éhes, csak néha rámtör a kívánósság, de hamar el is múlik, főleg, ha dolgozik az ember.


Neera kúrát kezdtem el, itt a hoxán is van Juharszirupos fórum, érdemes elolvasni.


Menüm a következő:

2 liter Neera szirup (1,5 liter víz + 1,5dl szirup + 1.5 dl citromlé + cayenne bors) + még kb. 3 liter víz és tea. Addig iszom, amíg bírom, a kitűzött cél 7 nap.


Mindenkinek csak ajánlani tudom!

208. Szuszy (válaszként erre: 207. - Fridus)
2009. márc. 30. 22:12

Húha!

Én ezt az egyet valahogy nem tudnám megcsinálni. A léböjt számomra mindig is rejtély marad, hogy lehet azt kibírni?

Mit iszol? Hány napon keresztül?

207. Fridus
2009. márc. 30. 20:11

Sziasztok!


Ma volt az 1. léböjt napom, talán túlélem.

Kb. most tartok 3,5 l folyadéknál (2l neera keverék, 0,5 l tea, 7 dl víz, 3 dl sós víz).

Az éhséget simán kilehet bírni, bár kell hozzá kitartás. Itthon, miközben takarítottam (ma direkt nem főztem), és közeledtem a konyhához éreztem, hogy

elég rendesen elindult a nyáltermelésem, tehát ilyenek vannak megszokásból, de nem is annyira vészes, pedig nagy ínyenc vagyok.k

Kóros álmosság jött rám 14 körül,aztán 16 körül elkezdett fájni a fejem, most ittam borsmentát,ami

egyből elmulasztotta.


Folyt köv. holnap


További kellemes estét és jó étvágyat kívánok Nektek:


Fridus

2009. márc. 30. 08:55
Talán a narancsbőr elleni krémeknél az az igazán hatékony, hogy közben, ha kicsit is, de masszírozod a lábad.
205. Szuszy
2009. márc. 29. 22:48
Ma is fahéjas, + fólia kb. 2 órája égek mint a rongy :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook