Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
236. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 234. - Jennyvagyok)
2019. márc. 5. 00:20
Én nagyon sokszor a "CSINÁLD MAGAD!" program híve vagyok, tehát csak végső esetben folyamodok külső segítséghez és addig nagyon alaposan körbejárom a témát, mert minden információ alapú. Ha nem jutok dűlőre, akkor nálam nagyobb tudású embertől kérem ki a véleményét. És még így is nagyon sokszor beigazolódott, hogy az illető ugyanazt mondta, amire én előtte rájöttem. Csak lehet hogy nem bíztam eléggé magamban. Ha jobban bízna magában az ember, lehet hogy nagyon sok felesleges körtől (pénztől, időtől, helytől, emberektől, stb.) megkímélné magát. De mivel emberek vagyunk, néha mi is elbizonytalanodunk. De én akkor is fontosnak tartom, hogy amit csak lehet, azt én oldjam meg.
235. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 233. - Jennyvagyok)
2019. márc. 5. 00:09

Igazad van. Gyógyító Kódban nincs tapasztalatom és néha elterelődik a téma. Én belelapoztam a könyvbe, nekem nagyon úgy tűnik hogy hasonló az imához. Nyilván ez is hiten alapul meg befogadáson, mert anélkül szinte semmi nem működik. Se gyógyulás, se megértés. A tűz is addig lobog, amíg valami/valaki táplálja. Ugyanez van a hittel és a befogadással. Ha nem táplálja semmi/senki, akkor önmagától eloltódik.


Azért nem tudok ehhez a részéhez hozzászólni, mert úgy látom hogy ez Sámán területe. Ő viszont ritkán van itt.


Viszont egyéb terápiában nagyon jó eredményeim vannak.

234. jennyvagyok (válaszként erre: 231. - D7ba7bf7ff)
2019. márc. 4. 16:38
Igen, jártam terápiára is! Hiszek is benne, hogy működik, hiszen sok ember gyógyul! Maga a terapeutám is pánikos volt, terápiával gyógyult, aztán segítővé vált! :) Viszont, ez egy idő és pénzigényes dolog. Ha tényleg "rosszul" vagy, nem tudod kivárni a javulást, nem beszélve arról, senki sem tudja megmondani hány alkalmat kell járnod, akár egy évig is, és minden alkalommal fizetsz. A gyógyító kód 6 ezer Ft befektetés volt, a könyv és az előadás ára, innentől ingyen van! :) Csak alkalmazni kell! :)
233. jennyvagyok (válaszként erre: 230. - D7ba7bf7ff)
2019. márc. 4. 16:29
Köszönjük szépen az ismertetést! Én már használtam őket, nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Barátnőm szokta összeállítani nekem, ő már végzett természetgyógyász, én még most tanulom. :) Nyáron már kisérletezhetek néhány csepp előállításával, recept megvan! :) Elsősegély cseppet is használtam, most a vizsgán jól jött! :) Nekem is volt időm tapasztalatot gyüjteni 2006 óta, ugyanakkor ez nem egy pánikos fórum, hanem gyógyító kód tapasztalatok fórum, így inkább erre szeretnék koncentrálni. Én is javasoltam Timinek pár dolgot ez ügyben, csak azért, mert nagyon drukkolok neki, hogy sikerüljön kijönnie ebből az állapotból! (de azért leginkább gyógyító kódos tapasztalatokat olvasnék itt szívesen, mert szeretném minél jobban elsajátítani a használatát, főleg azért, hogy másoknak is ajánlani tudjam. :)
2019. márc. 3. 12:43

Ha úgy vesszük, a pánikbetegség egy "fénytelen" állapot, amiben a bizonytalanság, a bizalmatlanság, a kétségek, a kishitűség és az önelutasítás játssza a fő szerepet. Tehát a pozitivitás, a "lélek fénye" hiányzik. Nem azt mondom hogy örökké mosolyogjon az ember. Nagyon nem! Csak legyen ereje a legnehezebb helyzetben is tiszteletben tartania saját magát, kiállni magáért, hinni magában. Legfőképpen erre tanít meg a pánikbetegség!


Talán ez lenne a mottója:


"Mondottam, ember: küzdj, és bízva bízzál!"


Ha szomorú szemekkel és mosolytalan arccal is, de a lélekben legyen erő, mely nem hagyja magát kioltani.


Emlékezzünk Kurázsi mama történetére:


"...nincs becsületszó, nincs hűség, nincs hit, nincs egy szemernyi tisztesség... hiszen rég nem volt háború. Honnan is volna erkölcs... A béke disznóól, rend csak a háborúban van. Békében a nép elvadul... nevük sincs az embereknek, magukat se ismerik. Csak háborúban vannak tisztességes lajstromok..., mert rend nélkül nincsen háború!... Mint minden jónak, a háborúnak is nehéz a kezdete. Ha aztán nekilendül... az emberek már a békétől ijednek meg, mert össze kell számlálni a veszteséget. Mégis előbb a háborútól riadoznak. Új még nekik."


[link]

2019. márc. 3. 12:24

Igazából van egy pár gyógymód, ami ezeket a krónikus feszültségeket felszabadítja, elcsitítja. Nagyon széles a paletta.


De az elején mindenképpen javasolt pénzt áldozni, ha csak az okot is akarjuk kideríteni egy kineziológus segítségével, majd ezt a problémát valamilyen bevitt szerrel kimozdítani az állapotából (kibillentettségéből).


Gondolom az írásomból kiderült, hogy sokkal inkább támogatom az alternatív, szelíd gyógymódokat, mert ez irányban van a legtöbb jó tapasztalatom. De ez legyen az én ügyem.


Említettem a Bach-virágot, homeopátiát. Pont.


Placebo?? Mindkettőnél volt már olyan tapasztalatom, hogy majdnem magam alá pisiltem. És utána javultam. Ennyit a placebo-ról.


Aztán amikor ezek a szerek helyrerántják nagyjából az embert, akkor rájön hogy ingyen és bérmentve is csinálhat magán "utókezeléseket".


Hogy ne legyek nagyon titokzatos, ilyen lehet egy jóga technika vagy egy mudra vagy valamilyen energiagyógyászati fogás. Igazából mindegyik az energiagyógyászathoz tartozik. Még a Bach-virág is.


Ha az ember tanul és érdeklődik, azzal nagyon sokat spórol és felesleges köröktől is megkíméli magát.

230. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 229. - Jennyvagyok)
2019. márc. 3. 12:04

Egyet tudok mondani még pánikbetegség kezelésére...


Azaz kettőt!


1. Homeopátia (alkati szer, alkati kezelés)

2. Bach-virágterápia


Én Bach-virággal kísérleteznék első körben.


Ez meg is történt sokszor! :))


(Kísérletező alkat vagyok. Jó pár felfedezésre jutottam. De kockázat nélkül nincs nyereség!:)


Lehet külön kapni a Bach-virág elsősegély cseppet (rescue remedy) ami önmagában kivégzi a pánikokkal, félelmekkel, egyensúlytalanságokkal kapcsolatos problémákat. Mivel nagyon ütős összeállítás, elvileg csak vészhelyzetekre alkalmazható, de hát a pánik is egy vészhelyzet! Azaz, annak fordítja az agy. Az baromira nem számít hogy mitől pánikoltál be! Maga a pánik van és ez a lényeg! Külvilággal most nem foglalkozunk.


Lassan, fokozatosan, cseppről-cseppre, napról-napra szabad vele barátkozni, mert bizony ha túlcsepegtetjük, ez is tud előhozni fantasztikus rohamokat, de ezek már a tudatosulás/gyógyulás fázisai lesznek. Elkerülhetetlen hogy ne pörögjön ki belőlünk az az energia, ami bennünk feszül és a virágok rezgései pont ezeket szabadítják fel.


Hogy milyen blokkokra milyen virág javasolt, ezt kísérletezte ki Edward Bach.


Én csak pozitív véleménnyel vagyok erről a terápiáról és nem egy hátba vágós az ára sem. (A mai gyógyszerárakhoz képest.)


Ami biztos kell a pánik leküzdéséhez:


(FÉLELEM CSOPORT)


1. Napvirág (elsősegélyben benne van)

2. Cseresznyeszilva (elsősegélyben benne van)


Utókezelés:


(BIZONYTALANSÁG CSOPORT)


1. Erdeifenyő (önelfogadás)

2. Vörösfenyő (önbizalom)


Aki már használta a cseppeket, az tudja hogy észszerűbb (pénztárca szempontjából is) virágesszencia keveréket (több virágból állítják össze) venni, mint külön-külön egy alapesszenciát (mondjuk Napvirág). Egy keverékben maximum 5 virágesszencia lehet, és ez egy 30 ml-es üvegcse esetében olyan 2000 Ft. De nem muszáj 5-öt belerakni, valakinek csak 2-3 virág szükséges.


Az egyik legismertebb az Ulmus Kft.


(1071 Budapest, Bethlen Gábor tér 3. fsz. 4.)


Ott állítják elő, forgalmazzák ezeket.


De bioboltokban is árulni szokták az elsősegély cseppet, ha mást nem is.

229. jennyvagyok (válaszként erre: 224. - D7ba7bf7ff)
2019. márc. 3. 08:38
Zolicska, soha nem szedtem nyugtatót, próbáltam, de nem használt, sőt rosszul voltam tőle. Pánik betegséget nem lehet nyugtatóval kezelni. Amúgy gyógyszerrel sem gyógyítható, csak tüneti kezelés. Ez ugye kiderult a gyógyszer abbahagyása után, vissza jöttek a tünetek, egyéb megoldásokat kellett találni a gyógyulásra. Most is azt mondom, fizikai szinten is meg kell támogatni a szervezetet, ásványi anyagok, vitaminok, vastagbél rendbe tétele. Ha ez nincs meg, sokkal nehezebb a gyógyulás! Es a megfelelő pihentető alvásról se feledkezzünk meg!
228. 0c4eeadbce (válaszként erre: 226. - D7ba7bf7ff)
2019. márc. 2. 07:21
Igen, a jótèkony alázat, amit sokan kishitűsègnek meg önèrtèkelèsi problèmának vèlnek, visszateszi az embert arra a helyre ahol elèg jó ès nem èrzi magát kevèsnek. A kutya is csak meg van a zavarodva, ha úgy èrzi emberszerepben tartják valahol, maguk fölè helyezve. Valóban az alázatból jön a bizalom, mert beismerjük, mit nem bírunk, mire nincs befolyásunk, ès azt átadjuk Istennek.
227. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 223. - Dcd522613b)
2019. márc. 2. 01:16

Egyetértek a megfogalmazásoddal és értem is hogy mit írsz. Nincs ezzel baj.


Én arra gondoltam, hogy az ember a feszültséggenerálásban egy idő után észreveszi, hogy a kontrollt magáénak tudhatja, így akármekkora feszkó is jöhet(ne), ő adja ki a parancsot hogy mennyire borítsa el a feszültség, egyáltalán elborítsa...


Ez lenne a villanyfelkapcsolás példája, de mondhatnám ezt zsilippel vagy szelencével...


A lényeg, hogy a kontroll ott van egy idő után, amikor már elég erős (tudatos) az ember és akkor már nem kapcsolja fel a villanyt, nem nyitja fel a zsilipet, nem nyitja ki a szelencét.


Ura a lelkének.


LÉLEK-JELENLÉT


Ez ideáig pont az volt a baj, hogy tudattalanul betörtek ezek az élmények és elborították az embert. Sokáig nem gondolta az illető, hogy ezt önmaga által is lehet szabályozni, kontrollálni. A kontroll az már egy tudatos hozzáállás.


Azt jelenti, hogy a lelki folyamataim URA vagyok.

226. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 222. - 0c4eeadbce)
2019. márc. 2. 01:01

Nagyon jókat írsz! Így van, az ősbizalom is egy nagyon fontos dolog, azt valóban nem írtam.


De ilyen értelemben ez is a realitáshoz köthető.


Aztán ott van egy másik fogalom. Az ALÁZAT fogalma.


Alázat nélkül nem tudjuk, hol a helyünk!


Tehát ennek is köze van a realitáshoz!


Az alázat pont oda rak vissza, ahol vagyunk!


Ahol tartunk! Se több, se kevesebb!


Hogy érthetem meg az alázatot?


"ELFOGADOM HOGY EMBER VAGYOK, TÖKÉLETLEN VAGYOK, HIBÁZOK!"


Ez egy alázatos kijelentés.


Nem felfuvalkodott, de nem is kishitű!


Pont középen van, a realitásban.


Nagyon sokszor az alázatba rak vissza egy kőkemény megrázkódtatás, de gyökereket is ad, mert visszarak a realitásba. Ennek a következménye lehet a HÁLA és a BIZALOM.


Nagyon sokszor ennek a jónak és a rossznak az elfogadása a gyógyulási kulcs! AMI VAN!


Krízisben ez nagyon intenzíven jelen van.

225. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 221. - Tim1983)
2019. márc. 2. 00:43

Még első olvasásra is olyan egzaltált a történeted, hogy nem csodálom ha bepánikoltatott.


Az is előidézheti ezeket a tüneteket, ha valakinek nincs összhangban az életvitele a temperamentumával.


Tehát egy teknősbéka ne akarjon versenyló lenni.


Mindenkinek van egy sajátos életritmusa. Jó e köré szervezni az életét. Ha ezt nem tartja tiszteletben és túllép a határokon, akkor a test és a lélek jelez.

224. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 215. - Jennyvagyok)
2019. márc. 2. 00:35

Zacher mondta, hogy nem az a baj, hogy fél évig szeded a nyugtatót, hanem amikor félév múlva abba akarod hagyni, és jönnek az elvonási tünetek...


Ilyen értelemben is "drogfüggővé" lehet válni.


Gyógyszerfüggővé...

223. dcd522613b (válaszként erre: 217. - D7ba7bf7ff)
2019. márc. 1. 18:34
Bármilyen betegség tüneteinek pont az a lényege, hogy a beteg sokszor egyáltalán nem tudja, hogy mi a kiváltó ok. Még a gyógyító kód által meggyógyult emberek mindegyike sem tudja, hogy milyen káros képek, téves meggyőződések törlődhettek a tudatalattijában, melyek többet nem okoznak gondot, ezáltal tovább már az adott betegséget sem. Szóval nem értem, hogy szerinted milyen villanyt nem kellene felkapcsolni. Még ha az ember tisztában van az okokkal, akkor sem az a megoldás, hogy nem kapcsolja fel a villanyt, mert attól, hogy valaki altatja a problémát, még nem fog megoldódni, tehát meggyógyulni sem. A lényeg pont az, hogy a tudatalatti felkapcsolja a villanyt és szembenézzen az okokkal, majd törölje. Csak így lehet véglegesen meggyógyulni. Addig meg tudatosan max. gyógyszerekkel csak a tüneteket lehet kezelni.
222. 0c4eeadbce (válaszként erre: 216. - D7ba7bf7ff)
2019. márc. 1. 08:53
Nálam is kb. 20 ève tart az ,amit leírtál. A kontrollvesztès gondolata nagyon ijesztő tud lenni. A tudatosulás 80 %- ban segít, de a teljes gyógyuláshoz az ősbizalom visszaállítása is szüksèges, ami már az anyagi világ tapasztalatait is tartalmazza,mert a gyerekkori ősbizalom a lèlekvilágból jöhet, ezèrt rombolhatják le az anyag körülmènyei, hatásai, amikor èszrevesszük, nem minden van úgy,ahogy azt addig tapasztaltuk.
221. Tim1983 (válaszként erre: 220. - D7ba7bf7ff)
2019. márc. 1. 06:58

Köszönöm! Ebben teljesen igazad van! Tudom, hog iszonyatos aggodó típus vagyok! Kicsit hosszú lenne leírni, hogy számomra milyen nehéz életesemények voltak az életemben! Most mār csak a hajnali reggeli szìvdobogás és mellkasi érzet ami nagyon zavaró bármit csinálok nem használ! Ilyenkor még az autógén tréning sem használ. Napközben tudok már lassan tudom írànyítani a dolgokat! A hajnalit nem tudom azonosìtani semmivel. Azt is tudom, sejtem a gyerekekhez van köze vagyis a nap indulásához. Régen vitatkozni, könyörögni kellett nekik mire elkészültek. Na meg a lecke írás! Tudom az én hozzáállásom nem jó!

Illetve mielött kijött a pánik elösszőr elötte párom másfél évet kint dolgozott külföldön egyedül maradtam a két kicsivel (akkor 1 és 3) évesek voktak. Minden rám szakadt! Állandóan az idő után szaladtam (már sokszor észre vettem magamon, hogy még mai napig sürgetem a dolgokat, de már a nehogy rosszul legyek érzés van bennem. Ez idő alatt amìg férjem külföldön dolgozott volt minden. Gyerekekkel kapcsolatban: óvikezdés, gyógygszer érzékenység,krupp rohamok, csalán kiütés, báranyhimlő minden nyavaja, na amint párom hazajött rá kb fél egy évre jött a pánik. Elötte kezdtem el dolgozni itthon mint kozmetikus, hát ott is voltak gondok viták párommal. Szóval minden összejött. A pánik után már annak szenteltem szinte minden percemet, hogy kutattam a bajom okát,persze akkor nem fogadtam el, hogy ez pánik. Orvosokhoz menetem. Előtte mâ tudtamhogy pajzsmirigyemmel gondok vannak és minden áron azt akartam kihozni bünösnek. Annyi hülyeséget összeolvastam, hogy inkább ne is firtassuk milyen következményei lettek. Szóval ha már akkor elfogadom, hogy pánik volt akkor és nem ilyedek meg már valoszínű elfelejthettem volna. Nekem nem igazán tetszik az a verzió, hogy csak gyógyszerrel lehet gyógyítani! az elmúl másfél hónapja sokat dolgoztam magamon. Türelmesebb lettem, sokat beszélgetünk párommal. Nagyon sokat segít már a "feladatokban" nem minden az én dolgom! Egyszerűen a túnatak billentenek ki, föleg a reggeli, hajnaliak. Ilyenkor kétségbeesés, bizalmatlanság és tehetettlenség vesz urrá rajtam. Igaz most már probálom és mondogatom magamnak ilyenkor ez csak egy tünet nincs semmi baj, hamarosan elmúlik. Amúgy ezek a tünetek addig, amíg nem kelek fel hullámokban követik egymást! Ezt sem tudom hova tenni. De dolgozom rajta!

Köszönöm a tanácsod!

220. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 213. - Tim1983)
2019. febr. 28. 23:57

Én javasolnám még a fényterápiát. Nem kell nagy dologra gondolni, minden ami a természetes fénnyel kapcsolatos.


- napozni, napfényben tartózkodni, naplementét nézni

- lobogó tüzet, gyertyalángot nézni (nem fogsz tőle bepisilni, csak valaki kitalálta)

- orbáncfű ["a lélek napsugara"] (orbáncfűolajjal bedörzsölni a has-mellkas területét vagy 1-2 bögre orbáncfű teát inni naponta)


[link]

219. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 213. - Tim1983)
2019. febr. 28. 23:28

Hasi légzést próbáltad?


1. Orr lassan beszív a levegő, has lassan kinyom.

2. Száj lassan kifúj a levegő, has lassan behúz.

3. Szünet. (pár másodperc)


[link]


Ezt ismétled percekig, amíg le nem nyugszol. Általában elég 5 percig lélegezni.


Nekem volt hogy remegett a hasam, annyi feszültség raktározódott el bennem és ez csak ennél a légzésnél tudatosult.


A babák még így lélegeznek, de felnőttként már mellkasból lélegzünk, vagy ami még rosszabb tüdőcsúcsból. Ezzel sajnos egyre felületesebbé válik a légzés, kevesebb oxigén jut a szervezetünkbe és több lesz a feszültség, nehezebben birkózunk meg a stresszel.


A másik, hogy bármely napszakban iszol citromfű teát (zöld Seduxen), de maximum napi fél litert.


Vagy esténként lefőzöl egy bögre macskagyökér teát, az még durvább, simán el tudsz tőle aludni.

2019. febr. 28. 22:57

Egy nagyon fontos ismérv, hogy bármit is tapasztalsz az életben, amit TE VESZÉLYESNEK ítélsz meg, az feszültséget fog generálni.


A legjobb módszer arra trenírozni a hozzáállást, hogy ne vegyünk magunkra semmit. Még a negatívat se. Még a nagyon negatívat se.


Mihelyst reagálok (támadok vagy menekülök), már jön a kellemetlen tünet.

217. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 213. - Tim1983)
2019. febr. 28. 22:52

Kicsit visszaolvastam, látom hogy gyomorproblémák, szívdobogás meg szorongás.


Ez egyértelmű hogy lelki alapon lévő traumatikus feszültség, amit lehet hogy tudat alatt te is tovább gerjesztesz, ami lehet akár a pánik megfelelője is. Ott is ez történik.


Egy pánikosnak nagyon nehéz azt meglátni, hogy a mélyben ő idézi elő a rohamait.


Kis feszkóban ugyanúgy te idézed elő, de nagyban is. A pánik az egy ilyen nagy feszkó. El tud aludni, de ha felébresztik akkor beindul. Egy mozdulat, mint amikor felkapcsolod a villanyt. A titok az, hogy nem szabad felkapcsolni a villanyt. Akkor gyógyult vagy. De ehhez meg lelkileg erősnek kell lenni.


Hosszú utat kell bejárni, amíg rájön az ember hogy minden levest ő főz magának, tehát meg is kell hogy egye.

216. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 212. - 0c4eeadbce)
2019. febr. 28. 22:39

Nagyon sok ilyen állapoton mentem keresztül, sajnos (vagy nem sajnos) már lassan 2 évtizede. Engem belekényszerített egy szitu, ami bizonyos szempontból az én döntésem volt és az események lavináját hozta magával. Nagyon sokat tanultam a reakcióimról, olykor azt éreztem hogy az élet peremére kerültem ezekkel a hatásokkal. Én úgy gondolom, hogy akár trauma, akár gyógyulás, de mindkét esetben találkozik az ember ezekkel az őrületes tünetekkel, amelyeket blokkoknak vagy feszültségeknek nevezhetünk. Többször megéltem, milyen az, amikor szinte a hajszálon múlt hogy elveszítsem a kontrollt a testem felett. Iszonyatos feszültségek vannak az emberben és ha kicsit jobban ki van nyitva a zsilip vagy a szelence, akkor könnyen elsodorhatják ezek az erők. Kérdés hogy az emberben mekkora a trauma vagy mekkora tudatossággal képes ezektől megszabadulni. Én azt vettem észre, hogy nagy feszültségben mindig bontódik a kapcsolat a test és a lélek között, de olyan is van, amikor ez kényszeríti a realitásba az embert. Sőt, olyan is van, amikor a lélek egy kicsit kiemelkedik, majd újra visszatalál a realitásba. A kiemelkedésben ilyen szempontból valóban távol szeretne maradni a szenvedéstől. Ha ez az élmény átértékeléssel párosul, akkor nagyon erős bázist tud kialakítani magában az ember. Akkor más szemmel tud nézni önmagára és a világra. Ha nem bír megbirkózni a feladattal, az újabb feszültséget áraszt a testbe és a tudatba egészen addig, amíg az ember ki nem fejleszti a saját tudatossági erejét.


Ez annak megfeleltethető, hogy addig kapjuk a pofonokat, amíg meg nem erősödünk. (Már aki.)


Más szóval "kutyaharapást szőrével".


Meggyőződésem, hogy csak a tudatosulás tud békét, összhangot teremteni a testben és a tudatban, ahol egyre kevesebb a feszültség, de annál több a megértés.

215. jennyvagyok (válaszként erre: 213. - Tim1983)
2019. febr. 27. 17:56
A nyugtató nekem sem jött be, fejfájást, rossz közérzetet, nyomi érzést okozott, de nem nyugtatott. Igaz, szedtem 2006-ban gyógyszert 8 hónapig, amitől tünetmentes voltam, de miután abbahagytam a gyógyszert, kiderült, hogy nem gyógyultam meg. Ma már csak néha üti fel a fejét, de szeretném, ha soha többé nem jönne elő. És hiszek is a gyógyulásban. (Leendő természetgyógyászként naná!!!)
214. jennyvagyok (válaszként erre: 213. - Tim1983)
2019. febr. 27. 17:51
Timi! Bocs, de most nem értelek... Ezt eddig is tudtad, nem? Nem erről beszélgetünk már 2 hónapja? S arról is, hogy a kódolás pont azért jó, mert nem kell diagnosztizálnod az állapotodat, hiszen feltárja, és megkeresi az okot, a probléma gyökerét gyógyítja, vissza megy a múltba, sejtmemória szinten hat.
213. Tim1983
2019. febr. 27. 07:25
Sziasztok! Na most eljutottam egy olyan fázisra, hogy nem tudom mi van, vagyis sejtem. Sajnos tüneteim nem javulnak, sőt! Tegnap voltam egy idős úrnál, igen sok dolgot tudd a lélekről. Ő szembesìtett azzal tegnap, hogy tulajdonképpen én pánikos vagyok. Ezzel szembesülve alig tudtam elaludni, 3kor már tünetek gyötörtek, ami sajnos folyamatos! A nyugtató kérdésével sem tudom mit kezdjek. Az nekem nem jön be. Persze rudom nem oldja meg a problémám sem! De amikor olyan ramatyul van az ember....
212. 0c4eeadbce (válaszként erre: 209. - D7ba7bf7ff)
2019. febr. 24. 11:08
Az a fura ,hogy a szembesülés utáni/ közbeni borzasztó testi állapotban a stresszreakció dominál (pl. forrósodás, égő érzés, álmatlanság, gyengeség, izomrángás stb..), viszont az addigi betegségek tünetei arra az időre elmúlnak pl addigi allergia , mintha a lélek abban a testi borzalomban eltávolodna valamennyire a testtől, de persze kapcsolatban maradva vele az ezüstszálon keresztül, ezt jelzi a kihűltség érzés is. Meg azért is ,mert a krízisben így hagy minket "kettesben " a szituval. Gondolom a túl sérült testtől is így tartja távol magát, a kínok miatt amit nem bír elviselni.
211. 0c4eeadbce (válaszként erre: 209. - D7ba7bf7ff)
2019. febr. 23. 23:32
Így van.
2019. febr. 23. 23:13

Itt van egy könyv a fogyásról, ami a kvantumfizikára, a kvantumbiológiára és az epigenetikára épít.


[link]


Idézetek a könyvből:


"A mi célunk nem az, hogy amilyen hamar csak lehet, lefogyjunk. A mi célunk az, hogy könnyedén elérjük és örökre meg is tartsuk az álomsúlyunkat."


"Felejtsd el a fogyókúrákat és mindazt, amit eddig a fogyásról gondoltál."


"A fogyás a fejben kezdődik, és a testen mutatkozik meg."


"Meggyőződéseinkkel teremtjük meg a valóságunkat. De mi van akkor, ha saját testedről, a táplálkozásról és a fogyásról táplálsz téves elképzeléseket."


"Agyunkat a gondolataink formálják. Az agyunk a testünket formálja."


"Az affirmációk (pozitív megerősítések) parancsok az elme és a DNS számára."


"Aki nem ismeri a célját, az nem is érheti el."


"Az elme a legádázabb ellenségünk vagy a legnagyobb jótevőnk. Attól függően, hogyan programoztuk."


"A legtöbb öntudatlan meggyőződésünk nem is a sajátunk. Még ma is ugyanúgy ítéljük meg magunkat, mint szüleink tették annak idején."


"Tudatos gondolataink és tudattalan meggyőződéseink sokszor igen különbözőek, sőt akár homlokegyenest ellenkezőek lehetnek."


"Folyton a tudattalan program, vagyis a magunkról alkotott mély meggyőződés fog érvényre jutni."


"Ha a magunkról alkotott véleményünket megváltoztatjuk, mi magunk is megváltozunk."


"Csodák a pozitív meggyőződések által történnek."


"Tégy úgy, mintha."


"Az agy nem képes különbséget tenni a valóság és a képzelet között."


"Fogyni egyszerű. Pontosabban a világ legkönnyebb dolga. Csak tudni kell a módját."


"Csak az lehetetlen, amit lehetetlennek tartunk."

2019. febr. 23. 22:29

Szerintem az egyik legjobb gyógyszer az ÖNISMERET.


Számtalanszor volt, hogy egy komolyabb szembesülés után borzasztó fizikai állapotokat éltem át, de mivel energetikai jelenség volt alapjáraton, ezt a test bizonyos fokon követte.


Ezért nem szeretik az önismeretet, a tisztulást, mert abban benne van egyfajta "gyógyulási krízis" amikor rosszabbul érzi magát az ember, mint azelőtt.


De ez majdnem olyan, mint amikor léböjtöt csinál az ember és fáj a feje, szédül meg vacog. Három nap múlva 2 lábbal a föld felett találja magát, mert addigra kiürültek a fontosabb mérgek.


A lélekben is van egyfajta "krízis" állapot, amikor a változás ellenére sokkal rosszabbul vagyunk.


Itt ugyanúgy felszaporulnak a "lelki mérgek", de aztán távoznak, kinél hosszabb, kinél rövidebb idő alatt. De ezalatt meg kell élni a depressziókat, kilátástalanságokat, hangulati ingadozásokat.


Szokták mondani: "a lélek sötét éjszakája".


Ezek a gyógyulási krízisek ilyen "lélek sötét éjszakái".


Át kell rajtuk menni.


De az éjszakát a hajnal követi, a sötétséget felváltja a fény.


Nagyon sokszor az ember egy megrázkódtatás után születik újjá.


Tehát a gyógyulást sem adják ingyen!


Itt a "szembesülés", a "változás" és a "gyógyulási krízis" az ár!

208. Sámán56 (válaszként erre: 207. - Tim1983)
2019. febr. 20. 19:39

Szia Tim1983,


az álmok a leg-leg legnehezebben értelmezhető dolgok!

Az biztos, hogy az altatás után sajnos számtalan mellékhatás léphet fel, ami az elszenvedőnek nem mellékes!


Sajnos nemigen tudok segíteni. Ugyanaz az álom teljesen ellentétes reakciót válthat ki az emberekből: álom egy cicáról: aki szereti, szép álomnak mondja. Akit már jó alaposan megkarmolt egy macska, az pedig szörnyű álomként éli meg.

Alapos kutakodás kellene a kauzális aurádban, visszanézni néhány életet, de nem tartozik az egyszerű dolgok közé.

Az biztos, ha kódolsz, tisztulsz minden szinten, mert fent tudják az okokat.A legnehezebb dolog, szembenézni saját magunkkal!

Kitartást kívánok, és bízz abban, hogy segíteni fognak, hiszen te kérted!

207. Tim1983
2019. febr. 19. 11:28

Sziasztok! Tegnap egész jól voltam, igaza kinoztak a tünetek, de én tudtam ez erősebb lenni 😊 A mai napom viszont igen feszült. Én az álmomnak tulajdonìtom, bár nem tiszta a dolog. Röviden: Álmomban olyan fogorvoshoz mentem aki hipnotizál. A tényleges fogászati beavatkozás előtt csinált egy hipnozis kezelés. Iszonyat nyugalom és tényleg kikapcsolt az agyam. Majd jöttek a kérdések mit látok, mit csinálok,mit érzek. Elöször nem láttam semmit, majd egyszer csak láttam magam gyerekként sìrni, és azt mondtam, hogy anyukám elvette az édességem és kidobta a kukába. Ekkor elszaladt a gyerekkori énem és ahogy fordultam utána nem messze a földön egy döglött belülről habzó kutyát láttam 😕 Akkor a tavolból valaki megkérdezte, hogy ez az Eisteni kutya? A válasz igen az. Na ezt nem tudom hova tenni.Utána még volt valami, de arra nem emlékszem. Majd amikor újra hipnotizáltak a fogászathoz akkor és elkezdték a beavatkozást akkor ébrettem fel. Nos ez egy jó kis álom volt! Csak még nem sikerült megfejtenem. Mielőtt elkezdtem szorongani, előtte kb fél évvel volt egy altatásos fogorvosi kezelésem. Hogy miért? Félek a furó hangjátol és a fájdalomtól köszönhető a helyi hentes fogorvosnak! Gyerekként a sulival oda jártunk! Szóval az altatás után nem sokkal miután már indultam volna haza rám jött egy rosszullét! Félelem, remegés, gyengeség, ájulas érzés. Volt pár nap mire magamhoz tértem. Volt olyan idöszak, hogy amikor jött az este olyan szorongás jött rám, hogy bárhol is voltunk azonnal haza kellet menni.

Van esetleg valami véleményed Sámán56, hogy ennek a 2 dolognak van e valami kapcsolata vagy más felöl közelítsem meg a dolgot?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook