Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az Essiac rákgyógyító elixírről, teáról van valakinek tapasztalata? fórum

Az Essiac rákgyógyító elixírről, teáról van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ficánka5)
2013. márc. 17. 10:23
Én sem hallottam erről a teáról, de én úgy olvastam, hogy a rákos sejtek bizonyos kajákat nagyon szeretnek (amiket mi is), másokat pedig nem, és akkor nem szaporodnak tovább. ŰTudtommal teljes életmód váltásra van ilyenkor szükség, nem csak egy-egy termék kiragadott használatára.
2013. márc. 16. 21:38

Csehországban már kapható, beleolvastam az immunrendszert erosíti.


""Az egészséghez vezeto út

Ahhoz hogy erosítsuk az immnunrendszerunket, ellenálló képességunket, ezeket a szabályokat tartsuk be:

-használati utasítás szerint fogyasztani az Essiac-ot

- kerulni a stresszt, fáradtságot

-relaxálni meditáció, jóga, taj-csi

-sok gyumolcsot,zoldséget,mogyoróféléket, magokat, teljeskiorlésu termékeket fogyasztani

- naponta hat pohár tiszta vizet fogyasztani

- napi minimális hat óra alvás

-kerulni a konzerváló szereket, muételeket, hozzáadott színezékeket, ízjavítókat

-naponta 15 perc séta vagy bicikli, vagy úszás""


Kapható por alakban, mint szirup/elixír/, és mint tabletta is.Az árak 26 és 39 euró kozott vannak.

2013. márc. 16. 21:10
Még soha nem hallottam erről a teáról.Cood teáról hallottam de erről nem.
2013. márc. 16. 20:59
Nem ismerem sajnos. :(
2013. márc. 16. 20:51
Ha valaki szedte, itta, vagy hozzátartozója csinált ilyen kúrát, kérem írja meg a tapasztalatát a hatásáról. Köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook