Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
326. Sámán56 (válaszként erre: 324. - 51304696aa)
2019. ápr. 7. 11:00
Olaszország, Svájc, meg persze otthon.
325. tarek evi (válaszként erre: 52. - Sámán56)
2019. ápr. 7. 10:53

engem érdekelne!!!!!


a kodokat alkalmazom kb 4-5 napja....


köszonom....

324. 51304696aa (válaszként erre: 323. - Sámán56)
2019. ápr. 7. 09:47

Értem.

Milyen mesterek ők?

Hova jártál tanulni?

323. Sámán56 (válaszként erre: 322. - 51304696aa)
2019. ápr. 7. 09:40
Könyvet nem nagyon tudok ajánlani, én több mestertől tanultam - évekig.
322. 51304696aa (válaszként erre: 321. - Sámán56)
2019. ápr. 7. 08:22
Hol tudok róla bővebben olvasni? Vagyis arról ami ezzel foglalkozik?
321. Sámán56 (válaszként erre: 320. - 51304696aa)
2019. ápr. 7. 04:06
Nem.
320. 51304696aa (válaszként erre: 319. - Sámán56)
2019. ápr. 6. 20:11

Huuuu...

Már csak alkalmat kell hozzá találni, mert itt nem lehet "csak úgy leülni".

Köszönöm, hogy leírtad.

Ez is agykontrollos technika?

319. Sámán56 (válaszként erre: 318. - 51304696aa)
2019. ápr. 6. 19:59

Bocsi, de csak most jutottam géphez, tableten rossz hosszabban írni.

Ez egy vezérfonal, bővítheted, ahogy gondolod, az alapot azért tartsd meg.


Nyugodt vagy, mély légzések. Amikor úgy gondolod, hogy oké vagy, akkor a két tenyeredet úgy teszed össze, mintha tartanál valamit a kezedben. (A végére lesz is ott "valami")


Ekkor belégzéskor bekérsz fényt, szeretet energiát, kilégzéskor pedig ezt az energiát a tenyeredbe irányítod gondolati úton. (Az energia mindig oda megy, ahová küldöd)


Ezt addig csináld, míg érzel egy kis energia gömböt a tenyeredben.


Ez volt az első lépés. Most nem magadon keresztül fogod áramoltatni az energiát, hanem közvetlenül a tenyeredbe kéred fentről, egy csatornán keresztül.


Érezni fogod, hogy a gömb egyre nagyobb, és nagyobb lesz. ( a két kezed lassan mozgathatod, széjjelebb húzod, majd összébb tolod) Amikor már jó nagy lufi méretű, akkor gondolatban elküldöd egy olyan helyre, ahol az illető sokat tartózkodik. Pl. hálószoba mennyezetére ragasztod, az ágy fölé.


Most akkor a gömbben van belőled is energia lenyomat (a tudat alattija érzékeli majd), és van tiszta fény, szeretet is.


Mivel az energia megmaradás törvénye ezen a szinten is igaz, ezért 2-3 naponta újra kell tölteni a gömböt! Megint létrehozod a tenyeredben, és elküldöd feltölteni, vagy rögtön a gömbbe kéred az energiákat.


Amikor a saját energiádat adod az elején, próbálj szeretettel gondolni rá, megbocsátva (bocsássd meg nékik Uram, mert nem tudják, hogy mit cselekszenek). Ne legyen benned semmilyen negatív gondolati rezgés.

318. 51304696aa (válaszként erre: 316. - Dcd522613b)
2019. ápr. 6. 15:31

Így jobban hangzik. Köszönöm.


És a szeretet gömb?

317. Sámán56 (válaszként erre: 316. - Dcd522613b)
2019. ápr. 6. 12:57
Igen, igy van, nem fogalmaztam pontosan.
316. dcd522613b (válaszként erre: 315. - 51304696aa)
2019. ápr. 6. 12:47
Az nem probléma, ha az illető nem alszik. Nem csak akkor küldheted, amikor pont alszik és fogékony állapotban van, hanem a saját elalvásod előtt beprogramozhatod, hogy akkor érje el az üzeneted, amikor abban lesz. Elvégre lehetne az is, hogy te a világ másik végén vagy egy másik időzónában és soha nem aludnátok ugyanazon időszakban.
315. 51304696aa (válaszként erre: 314. - Sámán56)
2019. ápr. 6. 11:03
Megpróbálhatom. Viszont az a próbléma ezzel, hogy éjszaka többnyire fent van, rossz alvó. Ez a -szeretet gömb-, ez hogyan működik? Hogyan kell alkalmazni? Lehet talán ezzel át tudnám fordítani benne az emberek iránt érzett gyűlöletét...
314. Sámán56 (válaszként erre: 313. - 51304696aa)
2019. ápr. 6. 08:34

Van még egy megoldás a kellemetlen emberek ellen. Agykontroll tecnika. Programozod magad, hogy éjjel akkor ébredj fel, amikor az illető "fogékony" állapotban van. Amikor felébredsz, alfába, vagy még mélyebbre mész, és tudat alatti kommunikációval elbeszélgetsz vele. Nem vitázol, szépen, szeretettel megbeszéled vele a problémát. Valószínüleg egy alkalom nem lesz elég, de sosem lehet tudni.

Volt egy barátom, akimek tele volt a hócipője az anyósával. Együtt laktak, más lehetőségük nem volt. Az anyós még a szemetüket is feltúrta, a mosatlant is, és mindenbe beleszólt, hangsúlyozva, hogy ez az ő háza. Neki elég volt egy éjszaka, és normalizálódott a helyzet.

Tudom, az agykontrollosok azt mondják

hivatalosan, hogy nem befolyásolhatsz másokat, de ez így nem igaz. Ha szeretettel beszélsz, és úgy kérsz, hogy nem bántod meg, csak megvilágítod a helyzetedet, hogy lássa a te oldaladat is, minden elérhető.

Ugyan ezzel a technikával - meg kiegészítve szeretet-gömbbel- segitettem egy tanitványomnak a középiskolai felvételin. Magyarból, matekból semmit sem kérdeztek, csak arról beszélgettek, hogy mióza táncol a népi együttesében!

A "csodákat" mi teremtjük, akár tudunk róla, akár nem. Viszont jobb tudatosan csinálni.

313. 51304696aa (válaszként erre: 311. - Dcd522613b)
2019. ápr. 6. 07:18
Az elengedés az egy kicsit nehéz ügy. Remélem az is meg tud majd oldódni nagyobb baj nélkül.
312. 51304696aa (válaszként erre: 310. - Sámán56)
2019. ápr. 6. 07:16
Szívesen elolvasnám őket. Szeretek olvasni, viszont itt még az sem kehetséges.
311. dcd522613b (válaszként erre: 309. - 51304696aa)
2019. ápr. 6. 00:23
Azt írtad korábban, hogy a viták és veszekedések felőrölnek. Akkor tulajdonképpen van még mit tanulnod itt, ebben a létben. Le kell ásni, hogy ez miért van. Neked kellene esetleg türelmesnek lenni, elfogadónak vagy ha a "Tűrni kell-e, hogy valaki uralkodjon felettünk?" kérdésed ezzel a problémával függ össze, akkor meg kell tanulni nemet mondani és ha szükséges, akkor elengedni az ilyen embereket az életedből. Az energiavámpírok ugyanis testileg és lelkileg is gyengítik az embert.
310. Sámán56 (válaszként erre: 309. - 51304696aa)
2019. ápr. 5. 18:17
Ez így elég szomorú. Nem tudom, olvastad-e a Lelkünk útjai trilógiát? Vagy a Szférák cím ű művet, amelyben sok érdekes konkrét példát talál az ember a miért-re.
309. 51304696aa (válaszként erre: 308. - D7ba7bf7ff)
2019. ápr. 5. 00:57
Hogy is mondják? Spirituális lelki vezető? Egy ilyen vezetővel (még ha nem is hivatalosan az), szívesen beszélgetnék. Sok mindent kell még tanulnom. Ahol most vagyok itt úgy érzem nincs mit tanulnom, pedig engem az "éltet". Anélkül halottnak érzem magam. Egy levágott, elszáradt virágnak...
308. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 306. - 51304696aa)
2019. ápr. 3. 21:21

Nincs mások feletti uralom! Önmagam feletti uralom van CSAK!


Nem mindenki egyéniség, mert vannak személyiségek is.


Személyiség, aki küszködik az egójával, a lelki folyamataival.


Egyéniség, aki már erősen átlátja a saját egoisztikus működését és bizonyos értelemben meg is haladja azt. Ura a lelki folyamatainak.


Vannak olyanok is, akik a személyiségük és az egyéniségük közé szorultak. "Holtponton" vannak. Nekik ez a legnagyobb küzdelem. Lehet hogy egész életükben az a feladatuk, hogy egyszer csak átlendüljenek ezen a "holtponton"! Ezek minden külső látszat ellenére nagyon értékes emberek. Szomorú, ha nem ismerjük fel őket!


Látni kell, hogy mindenki másképpen MÁS.


Vannak lelki-szellemi hierarchiák. Mindenki más szinten van.


Bölcsesség (éberség) kell hozzá, hogy mindenkit a maga állapota szerint vegyünk észre és kezeljünk.

307. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 306. - 51304696aa)
2019. ápr. 3. 21:07

Így van! Ilyen formában egy kő is taníthat minket valamire. Például amikor rálépsz és kifordul a lábad, nem akarod folytatni (tudat alatt) az eddigi utadat. Rákényszerülsz, hogy átgondold a következő lépést, mert a helyzet tarthatatlan, csak nem merted komolyan venni az érzéseidet és a gondolataidat.


Mindenki lehet tanító(ha az alázat szemével nézzük), a legkisebbtől a legnagyobbig. Igen, sokszor a legkisebb sem tudja hogy "tanít". Valamiért mégis ezt teszi! Ezt legtöbbször az tudja, aki tanul és nyitott. Ezért kell figyelni a jelekre. Az élet minden pillanatban kommunikál velünk. Mi magunk is, saját magunkkal.


De azért vegyük észre, hogy az egoisztikus szűrők torzítják a valóságot és az ehhez kapcsolódó információt.


Ebben az értelemben "résen" kell lenni és a valóságra kell összpontosítani, ami maga a kendőzetlen éberség, mindenféle kritika és vélemény nélkül. Csak ez közli velünk hogy mi a helyes irány az adott pillanatban. Ha figyelünk! Ha merünk figyelni! Ha merünk CSAK figyelni! Bárhova, bármire, ami megmutatkozik!


Ilyenkor az álarcok mögé látunk. Nem nagyon tudnak megtéveszteni.


Az ember legnagyobb ellensége a figyelmetlenség, mert ha a figyelem elterelődik, akkor beáll a tompaság, csökken az érdeklődés és szűkül a megismerés. Megismerés nélkül nincs információ, mert nincs ott az "antenna", ami felfogja.


Az éberség ez az "antenna". Más néven "nyitottság", "érzékenység".


Tudat alatt sokan félnek ettől az "antennától", mert valójában a kendőzetlen igazságtól félnek, ami lehet nagyon kellemes és nagyon kellemetlen.


Nem elég erős a lélek-tudatosság (éberség), hogy ezeket az információkat felfogja, befogadja és feldolgozza.


Ha nincs lélek-tudatosság (éberség), akkor az egoista hitrendszer tompítja a lelket, mert a valóság elutasításával "jól érzi" magát.


Éppen ezért, aki e szerint a séma szerint működik, az boldogan mászkál múltból-jövőbe, mert a JELEN a legnagyobb ellenség számára.


Ez a valódi indok.

2019. ápr. 2. 09:40
Tűrni kell-e, hogy valaki uralkodjon felettünk? Hagyjuk-e, hogy bele szóljanak még akár abba is, hogy hogyan vedd a levegőt? Szerintem mindenki egy egyéniség. Nekem ez így jó, másnak már máshogy jó ugyan az. Nem vagyunk egyformák és pont ettől lesz színes a világ. (Meg kell jegyeznem, hogy ez alatt nem a bőrszínt értem.) Véleményem szerint ez a sokszínűség azért van, mert ahogy írtátok is, mindenki más szinten van. A lentebbiek tanulnak, a fentebbiek tanítanak. Van aki akar tanulni, van aki nem. Akik nem akarnak tanulni azok a nagyon makacs emberek. Azt gondolják ők mindent tudnak és az ő elméleteik az egyetlen a földön ami helyes, más nem létezik, vagy butaság. Tudni kell minden elméletből leszűrni, hogy mi az igazság, mert a legbutább embernek is néha igaza van, csak nem tudja. Tudatosan kell megélni mindent. És akkor tisztában leszünk azzal, hogy mindenki más, el tudjuk fogadni, hogy van amit nem tudunk megváltoztatni. És akkor enyhíthető az itt létünk a földön.
305. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 291. - Sámán56)
2019. ápr. 2. 00:46

A "nehezebb feladat" természetesen a lélek fejlettségi szintjéhez van mérve.


Ha valakinek fáj hogy megszúrják tűvel, azt nem rögtön karddal fogják döfködni.


És ha valaki hozzászokott, hogy karddal döfködik, azt nem tűvel fogják szurkálni, mert meg sem érzi. Túl van már rajta.

304. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 291. - Sámán56)
2019. ápr. 2. 00:36

Így van! Legalább annyira nincs mellébeszélés egy lélek kapcsán, mint amikor tudod, hogy az alma piros és alma ízű. A legpontosabb tükör maga a valóság! Ha eltakarod, az még nem azt jelenti, hogy nincs OTT!


Mindent te bontasz le és te építesz fel!


Ahol tartasz, OTT vagy!


Egy félig felépített háznál is nyilvánvaló, hogy hány téglát raktak be. A tények megmutatják.

303. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 291. - Sámán56)
2019. ápr. 2. 00:30
Valószínűleg azért kért elnézést a rendőrség, mert teljesítetted a feladatot. Nem volt szükség a szankcióra. :)
302. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 291. - Sámán56)
2019. ápr. 2. 00:29
De jól mondja!
301. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 290. - 51304696aa)
2019. ápr. 2. 00:28

Eredendően a Fény tapasztalata majdnemhogy "naivitás", mert annyira tiszta, annyira jóságos hogy nehezen veszi észre a sötétséget (de észreveszi). Aki a Fényből jön vissza, annak a legnagyobb áldás a tapasztalat, de a legnagyobb sokk is egyben, amikor rájön hogy ez nem az a világ, amit "OTT" megismert. Ha ez tudatosul benne, az nagyon nagy szenvedéssel járhat.


Én mindig azt mondom, hogy ez olyan, mint amikor kilöknek egy nagyon meleg, biztonságos helyről, egy nagyon hideg, bizonytalan helyre. Az emlék még benned él és melegít, de minél jobban azonosulsz a jelenlegi állapotoddal, annál jobban elhomályosul a másiknak az emléke. És akkor bizony kőkemény szenvedés van.


Már maga a tudat, hogy ismered a jobbat (és nem az van), hatalmas szenvedést okozhat. Lelki erő is kell hozzá elviselni. Ez egy spirituális trauma. Sebet ejt rajtad! És csak újrakereséssel lehet begyógyítani.

300. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 289. - Sámán56)
2019. ápr. 2. 00:13

Isten ments hogy belekössek!


Oké, hogy 7 lelki szint van.


És nyilván a 7-ik a legistenibb, mint a 7-es csakránál, mert a csakrákhoz is hozzátartoznak a lelki szintek.


De mi van, ha én úgy tudom hogy a 4. lelki szintről már szabad akaratából születik le a lélek?


A 4. szinten még nem teljesen ura a lelki folyamatainak, de dolgozik rajta, valamint valódi érdeklődés és törekvés jelenik meg a szellemiség felé.


A 3. szinten még erősen jelen van az anyagelvűség, amit néhol a vallás, vallásosság egyensúlyoz ki. Ez még nem valódi spiritualitás, hanem annak az előszobája. Még sokat kell szenvedni, mert jelen vannak az emberi játszmák, én-védő (ego-védő) mechanizmusok.

299. 51304696aa (válaszként erre: 298. - Sámán56)
2019. ápr. 1. 18:53
Lehet nem a problémát kell megoldani, hanem megtanulni azt, hogy hogyan előzzük azt meg...
298. Sámán56 (válaszként erre: 297. - 51304696aa)
2019. ápr. 1. 17:38
Lehet paszolni. Csak éppen egy következő életedben ugyanezekkela problemakkal fogsz talalkozni.
297. 51304696aa (válaszként erre: 291. - Sámán56)
2019. ápr. 1. 16:08
És ha az ember képtelen megoldani a feladatod? A stressz testi panaszokat is okoz.. ilyenkor mit lehet tenni? Nekünk kell rájönnünk, hogy mi a helyes lépés? Megoldani a feladatot, vagy felőrlődni mindent feladva? Passzolhatunk is?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook