Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


146. jennyvagyok (válaszként erre: 145. - Tim1983)
2019. jan. 14. 21:48
Nagyon jól teszed!
145. Tim1983
2019. jan. 14. 20:53
Nem csüggedek. Igaz van mikor az az érzésem fel adom, de nagyobb a gyógyulás motivaciója. Igaz nehéz így családot igazgatni, de túl leszek rajta! Ennél már csak jobb lehet! Remélem. Ha kell 2-3 óránkét kodólok 😊
144. Sámán56 (válaszként erre: 143. - Tim1983)
2019. jan. 14. 19:58
Az, hogy a tünetek erősödtek, jelzi, hogy működik, amit csinálsz. Nem csüggedni, tovább csinálni :))
143. Tim1983
2019. jan. 14. 13:55
Sziasztok! Lassan haladok, de nem vagyok türelmetlen. Bár a mai szél kikészít, amúgy sincs energiám a pajzsmirigy alulműködés miatt. A szorongásos érzéseim is csökkenőben. Elkezdtem kb 2 napja az alap betegségemre kódolni (autoimmun pajzsmirigy alulmüködés). Napi 3x plusz a szeretett kód is utána. Szeretném vissza nyerni a régi, energikus és nyugodt valomat. A kodolas közben a mantrás zenét hallgatom. Így pozìtìv megerősìtések nem nagyon mennek, mert a mantrát énekelem magamban annyira magával ragadó! Bár az utobbi 1-2 alkalommal a pajzsmirigy képe jön be. Egyenlőre nem tudom hova tenni a dolgot, de ilyenkor az egészséges pajzsmirigyre fokuszálok. Illetve felerősödtek a tünetek( iszonyatos hajhullás, olom fáradság, szédülés, levertség, feszültség-nem szorongás jellegű-, reflux, kedvtelenség). Meditálás közben probálom az átprogramozást. Mert kódolás közben a leìrtak miatt nem megy. Nem azt mondom hogy is megy, de van rá esély.
142. jennyvagyok (válaszként erre: 141. - Sámán56)
2019. jan. 12. 19:19
Nagyon jól leírtad, megfogalmaztad! Köszi a kiegészítést, megerősítést!
2019. jan. 12. 09:27

Tény, hogy régen jártam itt, szeretettel üdvözlök mindenkit, aki jobbítani szeretne magán, vagy valaki máson.

Olvasgattam a hozzászólásokat, és szeretnék megosztani veletek néhány gondolatot. (Nem az enyémek – csak részben - , nálam többet tudó Mesterektől tanultam, hála a „Sorsnak”.)


Az agyunk különös jószág, nem mindegy, hogyan szólunk hozzá segítséget kérve. A béta szinten elhangzó gondolatokat bőven megrostálja, nem nagyon figyel oda, hiszen rengeteg információt kap. De azért van megoldás, hogy a pozitív gondolatokat kellőképpen hasznosítani tudjuk.

Javaslatom a következő, ha mindenképpen szeretnéd a kódolást „erősíteni”. (Bár ha korrektül megfogalmaztad a kérésedet, és elküldted, akkor mindenképpen jön válasz!)


Számtalan lehetőség van letölteni alfa, vagy még inkább théta szintre vivő „zenéket”. Ezekről fontos tudni, hogy általában csak sztereo módban hatásosak, hiszen a Hemy-sinc elvén működnek, tehát fejhallgató, vagy a két hangfal pontos beállítása szükséges.

Az egyik legegyszerűbben használható hangszerkesztő az Audacity, ennek segítségével tudod a jelző csengőket belekeverni.

Mindenképpen hagyjál legalább 3-4 percet az elején, ahol nincsen még kódolási csengő, hogy az agyad tényleg beálljon a teremtő szintre, csak utána kezdődjön a tényleges kódolás.


A másik megoldás az, hogy kódolás közben semmire sem gondolsz, kiüresíted magad. (csak üres pohárba lehet tölteni sokat) Mivel azért ez nem egyszerű, kis trükköt kell alkalmazni. Csakis a légvételre figyelsz, mintegy követed a be- és kilélegzett levegőt a tüdőbe, aztán ki. Meg fogsz lepődni, hogy fizikailag érezni fogod az általad bekért energiákat! Innentől kezdve semmi és senki nem tud megingatni abban a „hitben”, hogy ez az egész működik. Hiszen megtapasztaltad, hogy kértél, és megkaptad!


Vannak gyorsabban begyógyuló lelki sebek, és vannak, melyek nagyon mélyen gyökereznek, akár több életet is átívelve. (az ugye mindenki számára egyértelmű, hogy a fizikai tünetek már csak az utolsó, általunk megtapasztalt tünetek.)


Tudom, hogy nem lehet kellemes érzés, hogy látszólag semmi sem történik, de a mélyben beindultak a folyamatok.

Egy halom tégla már jelen van, de hol a ház??? Ehhez bizony idő kell. Vannak, akik gyorsabban tudják rakni a falat, vannak, akik egy kicsit lassabban. De a ház el fog készülni.


Kitartást, és további sikereket kívánok minden Úton lévőnek!

140. jennyvagyok (válaszként erre: 138. - Tim1983)
2019. jan. 8. 20:11
Timi 1983, az is lehet! Akkor van mire kódolnod! Amit a legsúlyosabbnak érzel, azzal kezdd! Ha ezek összefüggnek, úgy is elindul szép lassan a javulás!
139. jennyvagyok (válaszként erre: 137. - Dcd522613b)
2019. jan. 8. 20:07

Köszönöm Juniper! Úgy tudtam én is, hogy onnan letölthető, de úgy látszik béna vagyok, mert nem találtam. Még a Leviter oldalán is kerestem és ott sem! Viszont papiron kinyomtatva megtaláltam azóta, amikor egész mást kerestem! :)

Igen, én is átalakítom saját magamnak.

138. Tim1983
2019. jan. 8. 19:00
Köszönöm Jupiter! Az az gazság, hogy van egy alap pajzsmirigy alulmüködésem (autoimmun) Voltam közben dokinál vérvételen és igen csak elszálltak az értékek. Gyógyszer adag emelést is kellett. Ez a szorongás szerintem ennek a tünete!
137. dcd522613b (válaszként erre: 134. - Jennyvagyok)
2019. jan. 8. 16:05
Úgy látom, hogy törölték az előző hozzászólásomat, gondolom azért, mert beírtam az oldal címét. Az ilyet úgy utálom, mert ettől egy fórum nem lesz kevesebb, ha szerepel rajta egy másik oldal címe, és mivel nem termék vásárlásra buzdít valaki így reklám sem. Szóval a gyógyító kódos oldalon lehet találni és letölteni igazságközpontú állításokat. Én inkább csak iránymutatónak szoktam használni a megírt pozitív gondolatokat, aztán átalakítom a saját szavaim szerint.
136. dcd522613b (válaszként erre: 135. - Tim1983)
2019. jan. 8. 15:36
Hát nem tudom, de a zavaró szívdobogás -ha nem szervi oka van- inkább tűnik a szorongás, pánik tünetének, ami mellett lehet depresszió is. Ezek szerint a kódolás rávilágított erre a problémádra is. Lehet, hogy a kettőt együtt érdemes kódolással kezelni, mert azért szerintem ezek összetartoznak, lehet, hogy az egyikből jött létre a másik.
135. Tim1983
2019. jan. 5. 18:53
használta már valaki depresszióra? 5 napja kezdtem szorongàsra, közben jött egy gondolat utánna néztem jobban a tüneteimnek és depresszió. Így estétől váltok depresszióra. A szorongásos tüneteim annyiban változtak, hogy inkább izgatottságot érzek mint szorongást. még a zavaró szivdobogás van. De ma sétáltunk a férjemmel ebbe a havas időben és teljesen jól esett, probálok pozítìv maradni 😊
134. jennyvagyok (válaszként erre: 132. - Dcd522613b)
2019. jan. 5. 17:51
Ez a pozitív beszélgetős is jó, hasonlóan szoktam én is, :) igazából nem találom az igazságközpontú állításokat, amit az előadáson kaptam! :) Ezért ami eszembe jut, pozitív állítás! :) Lényeg, hogy pozitív gondolatokon vagy képeken legyen a figyelmünk kódolás közben!
133. ariana (válaszként erre: 32. - Kalitka74)
2019. jan. 5. 15:11
Akkor ilyen alapon teljesen midegy, hogy mi az eszköz, csak higyj a gyógyulásban.(?)
132. dcd522613b (válaszként erre: 121. - Jennyvagyok)
2019. jan. 5. 14:51
Nekem nincs konkrét menetem, kódolás közben alakul ki, hogy mit csinálok. Úgy, hogy elképzeljek direkt valamit, az nem szokott menni, van, hogy csak hallgatom a zenét kódolás közben, aztán beugrik valami kép/esemény és várom, hogy mi lesz belőle. Pozitív mondatokat szoktam mondani magamnak a kódolás alatt, de azt sem mantra-szerűen. Inkább olyan beszélgetős típus próbálok lenni a tudatalattimmal. :)
131. jennyvagyok (válaszként erre: 130. - Tim1983)
2019. jan. 3. 19:19
Hétköznap Budapesten, hétvégén Kismaroson
130. Tim1983
2019. jan. 3. 19:00
az interneten rendeltem 1200.- volt egy füzetecske és cd. Hol laksz?
129. jennyvagyok (válaszként erre: 128. - Tim1983)
2019. jan. 3. 18:29
Azt én is szeretném megtanulni, egy jó ideje készülök rá, egyszer el is indultam egy ingyenes órára, de eltévedtem, végül nem értem oda! :)))
128. Tim1983
2019. jan. 3. 16:39
közben a meridián pontokat is maszirozgatom! 3 hete találtam erre: 321 meridián torna! Igaz nem tornázom még, mert ahhoz még gyenge vagyok de az ajánlott pontokat masszirozgatom!
127. jennyvagyok (válaszként erre: 126. - Tim1983)
2019. jan. 3. 16:22
Egy hét múlva már biztos jobban leszel! És igen, inkább ez a módszer, mit a gyógyszer!
126. Tim1983
2019. jan. 3. 15:59
Egyenlőre még rövid ideig tart a hatás, de inkább ez a módszer mint a gyógyszer! Délután most rosszabb egy kicsit, de látom közeledik a hó! Az nem baj ha ideges az ember, csak ezek a rosszullétek ne legyenek. Egésznap fáradt vagyok talán kedvetlen is, szédelkek gyenge vagyok! Csak mikor elszunditok már jön is egy fura érzés a mellkasomba és nem tudok aludni. De még csak 3 napja csinálom, van remény! Még párom jövőhéten tudja intézni a gyerekeket, de utànna rám vár ez a tény még sokszor szorongàssal tölt el. Azért még egyhét sokat fog számítani.
125. jennyvagyok (válaszként erre: 124. - Tim1983)
2019. jan. 3. 15:06
Szia Timi! Örülök, hogy jobban vagy! A meleg fürdő jót tesz! Október környékén voltam egy Gyógyító kód előadáson, ahol meg is tanultuk a kódolást. Hamarosan el is kezdtem, csak simán stresszre, azt hiszem. Utána jött egy élethelyzet, ami előhozta a szorongásos-pánikos tüneteimet, akkor arra kódoltam, s ha jól emlékszem, én is talán még rosszabbul is voltam mint előtte, szinte a napi teendőket alig tudja az ember végezni, és tehetetlen, mert semmi pozitív gondolkodás, stb nem használ, hiába tudod fejben, hogy minden jól van, nincs okod semmi félelemre, a tünet ott van, mintha attól félnél, hogy akasztani visznek, vagy itt a világvége! :D Mivel hálistennek régóta nem volt ilyen, gondolkodnom kellett, hogy mit szoktam ilyenkor csinálni???? Mivel a kódolás hatása eleinte csak ideig-óráig hatott. Így jutott eszembe a magnézium, citromfű tea. A komlót még nem próbáltam, természetgyógyászatot tanulok, és ott tanultunk erről. Kb. 2-3 hét kódolás után már azt hiszem meg szűntek a tünetek. Nyilván nem egyik napról a másikra, hanem fokozatosan csökkentek, míg egyszer csak azt vettem észre, hogy a 10-ből már csak 2-3-ast adok az értékelésnél, a kódolás előtt.
124. Tim1983
2019. jan. 3. 13:40
Sziasztok! Szorongás ügyileg ma lekopogom egész jól vagyok. El tudom magam viselni! Jennyvagyok mióta kodolsz? Szorongással hogy állsz? Most tervezem egy jó melegfürdőt venni. Fájam a fejem meg a lábaim is! Nem az én időjárásom ez a szél 😩
123. jennyvagyok (válaszként erre: 122. - Tim1983)
2019. jan. 2. 23:17

Szia! A szorongásra kódoljál, azt gondolom én is. Nagyon jól kezded látni a dolgokat, valóban kiválthatták ezek a traumák a tüneteidet. az a jó a kódolásban, hogy saját magától elvégzi azt a munkát, tehát oda hat, ahol a probléma gyökere van a tudatalattiban. Ajánlom még magnézium szedését, citromfű vagy komló teát, együtt is lehet a kettőt. A komlótea legjobban használható nappali nyugtatásra.

Nem akarok okoskodni, de azt hiszem, elkezdett dolgozni a kód a tudatalattidban, ezért most felszínre hoz dolgokat. Szerintem most ne hagyd abba semmiképp, tarts ki. Tudom, nagyon nehéz. Nekem is előjött nem régen, de már teljesen jól vagyok. Igaz, szedem a magnéziumot is. Pár éve volt hasonló időszakom is, mint amit írsz. Nappal összeszedtem magam, estére jól voltam, reggel szorongással ébredtem. Alig tudtam felkelni az ágyból. Nagy nehezen erőt vettem magamon, felturbóztam magam pozitív megerősítésekkel, mantrákkal, estére már teljesen rendben voltam. S reggel kezdődött az egész elölről. Nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön!

122. Tim1983
2019. jan. 2. 14:27
Sziasztok! Tegnapi nappal elkezdtem a kódolást! A tegnapi napom egész jó volt. Sok mindent át tudtam beszélni magammal, persze mikor a gyerekek nem voltak itthon. A ma reggel iszonyatos vot: hajnal 3 körül ébrettem: szivverés, rosszközérzett, feszültség, szorongás. Kódólás után sokkal jobban lettem, olyan pozitív képek jöttek elő, hogy minden rendben, semmi jele szorongásnak, rossz ébredésnek stb. Sajnos egy idő után kb 1 óra indult minden előről. Ilyenkor olyan mély pontra kerülők, hogy még a gyerekekkel sem tudok, nem birok foglalkozni szószerint csak feszültebb leszek. 9 körül hazaérve 0.5 frontin sem hozta meg a kellő javulást! Jelenleg most is feszült vagyok, szédelgek, rossz a közérzetem, enni sem tudok. De bizom benne, hogy ez már a javulás is lehet. kb 4 éve volt egy altatátos fogászati kezelésem és akkor ébrettem szintén hasonló tüneteim voltak. Most hirtelen ez jutott eszem, mert mikor reggel megint elött a feszültség ez a kép jött be. Öcsém beteg volt, és ő műtét után nem tudták felébreszteni, megholt :( Arra is gondoltam, hogy tudatosan én nem féltem az altatás miatt, de lehet a tudatt alattim volt ami kiváltotta és a mai napig igy van! Napközben is hiába próbálok pihenni, mielőtt elbobiskolok jön egy fura érzés a gyomrom, szív csakrám környékén. Az a baj annyi minden kavarog bennem, hogy nem is tudom mir kellene kodoljak. A szorongásra kezdtem el. Megyek hátha tudok enni egy kicsit. Legyen szép napotok! Szebb mint nekem! Mennyi ideig lehet ez a fokozott tünet együttes felerősödés? Tudom ez egyéni, de még is. Sajnos ilyenkor megijedek :(
121. jennyvagyok (válaszként erre: 119. - Dcd522613b)
2019. jan. 2. 12:16
Igen, úgy értettem, hogy egy dologra, mert ugye egyszerre egy dologra ajánlatos koncentrálni. Kódolás közben vizualizálsz, vagy mantrázol?
120. dcd522613b (válaszként erre: 114. - Tim1983)
2019. jan. 1. 23:48
Azt tudom neked mondani, hogy jó pár véleményt olvastam már ebben a témában, volt, akinek sikeres volt a kódolás és volt, akinél nem történt semmi, így abbahagyta. Olyan előfordul, hogy a kódolás során/követően felerősödnek a tünetek, (de ez sem mindenkinél) de ez jó, mert ez a gyógyulást jelenti. Viszont olyanról még nem olvastam, hogy valaki csinálta és ettől még betegebb lett. Ezzel ártani nem tudsz magadnak. Ha este jól érzed magad, akkor az pont a megfelelő időpont a kezdésre. Biztatásként hajrá! :) vágj bele, aztán majd írd le, hogy milyen volt az első alkalom. :)
119. dcd522613b (válaszként erre: 113. - Jennyvagyok)
2019. jan. 1. 23:25
Igen, konkrétra kódolok.
2019. jan. 1. 23:11

Sziasztok!


Egészséget, boldogságot, pozitív eredményekben gazdag, sikeres kódolást kívánok mindenkinek erre az évre! :)

117. jennyvagyok (válaszként erre: 114. - Tim1983)
2019. jan. 1. 21:31

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook