Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


176. jennyvagyok (válaszként erre: 174. - Tim1983)
2019. febr. 1. 19:09
43-44-es hsz-ban beszél róla Sámán56
175. jennyvagyok (válaszként erre: 174. - Tim1983)
2019. febr. 1. 19:04
174. Tim1983 (válaszként erre: 173. - Jennyvagyok)
2019. febr. 1. 14:38
Az mi? Nem hallottam még! És milyen?
2019. febr. 1. 13:09
Sziasztok! A Q kódot használjátok? Én elkezdtem azt is használni! (köszi Sámán56!)
172. jennyvagyok (válaszként erre: 169. - Baniko7)
2019. jan. 30. 19:57
Október óta... de nem folyamatosan. Azért igyekszem! :)
171. Sámán56 (válaszként erre: 170. - Mo-Ma)
2019. jan. 30. 19:40

Szia,


üdvözöllek a Családban!

170. Mo-Ma (válaszként erre: 156. - Sámán56)
2019. jan. 30. 18:20

Szia Sámán!

(Remélem nem leszek off, ha a kvantum gyógyítást/gyógyulást megemlítem. (Szerintem a "kódolás" is az.))

Elég rendesen visszaolvastalak és konzekvensen, ügyesen kommunikálsz az EGYSÉG-ről.

Most is írtad: "...kérek olyan energiákat, amitől megint "egész" leszek. Ennyi az egész. Odafönt mindent tudnak."

Én Deepak Chopra: Kvantum gyógyítás és F.J. Kinslow: Kvantum szinkronizáció elméleteit tartom a leginkább az emberről szólónak, amely elméletek valóban a forrással (a "fenttel") dolgoznak.

Miért írtam ezt le? Azért, mert a te Ember látásod/Élet látásod marhára beleillik ebbe a képbe, amit említettem.

Minden hozzászólásod ezt tükrözi, és ez nekem nagyon tetszett, mert annyira szinkronban van az én világképemmel (bár én nem kódolok), hogy muszáj volt ezt leírnom.

Szép estét!

169. baniko7
2019. jan. 30. 10:46
Szia JENNY! Te mióta kódolsz?
168. jennyvagyok (válaszként erre: 163. - Tim1983)
2019. jan. 29. 21:00
Timi1983 nincs étvágyad??? Nálam 4 éve volt egy ilyen időszak, le is voltam fogyva, aztán az eszemmel tudtam hogy enni kell, s később megjött az étvágyam is. Most ezzel nincs gond, tudok enni, tudnék... de most meg hasmenésem van... úgyhogy most erre a tünetre kódolok. Mittudomén már, mi az oka, szerencsére a magasabb intelligencia tudja!
2019. jan. 29. 20:56
Én arra gondolok mindig, hogy ennél jobb megoldás/módszer/terápia nincs. Illetve még a terápia jó (lenne) de sok pénzbe és időbe kerül. Hosszadalmas, tehát ki tudja, mikor lesz eredmény! Így ez a legkézenfekvőbb módszer! A kódolás! Nekem is van visszaesés szakaszom, de tudom, hogy hosszútávon egyre jobb lesz. (nálam az is baj, ha jól vagyok, abbahagyom a kódolást, de tudom, hogy tartós eredményhez dolgozni kell!)
166. Tim1983
2019. jan. 29. 15:51
naponta 3-4 kódólók, nemrég olyan érzés kerìtett hatalmába, hogy nem kell ez nekem nincs kedvem hozzá! Na de nem hagytam az egomat! Màr csak akkor kellene leküzdenem amikor jönnek a tünetek! Nagyon be tudok parázni.
165. Tim1983
2019. jan. 29. 15:47
Nekem is sokat van tünet erősödésem, de pl nagyon sok álmom is volt ahol fel jöttek az érzelmek! Ilyenkor mit csinálsz? Az a baj hogy én rá tudok görcsölni dolgokra. Most erre a nyavajás korra is olyan veszültség van bennem, megtudnék őrülni. Van valami jó módszered?
164. baniko7
2019. jan. 29. 15:14
Sziasztok! Elsősorban azoktól kérdeznék akik szorongásra kódolnak. Ti jártatok úgy,hogy jobban voltatok és utána mégis csak történt visszább esés a javulásban? Én sajnos így jártam és most el vagyok keseredve. Tudom, hogy nem egyszerű feldolgozni vagy kikódolni ezeket a lelki dolgokat, de lehet, hogy most jönnek felszínre a régebbi dolgok? Jó lenne erről beszélgetni olyannal aki szorgalmasan kódol.
163. Tim1983
2019. jan. 29. 11:56
Hogy álltok az étvággyal? én nagyon rosszul!
162. jennyvagyok (válaszként erre: 161. - Baniko7)
2019. jan. 28. 12:07
És mivel nekem is hasonló a problémám... jó egymást segítve gyógyulni! Mindig olvaslak titeket, akkor is ha esetleg nem válaszolok! Csak "okoskodni" nem akarok, ha nem tudok építő tapasztalatot megosztani! Nálam most pont az IBS erősödött föl, annak is lehet a mellékhatása a szorongás, így aztán nem tudom, melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás! :) De szerencsére a kódolásnál ezt nem is kell tudni! Annyi, hogy most inkább a hasmenésre kódolok, bár elkezdtem probiotikumot is szedni, és odafigyelek a diétára is, bár az elég nehezen kivitelezhető. (az IBS diéta nagyon kemény)A kódolás sokkal nagyszerűbb dolog!!!! :)
161. baniko7
2019. jan. 28. 11:46
Kedves Timi! Köszönöm hogy válaszoltál. Remélem te is jobban vagy. Mivel hasonló a problémánk, talán egymást segítve még jobban gyógyulhatunk. További szép napot! Üdv. Anikó
160. Tim1983 (válaszként erre: 159. - Baniko7)
2019. jan. 28. 11:24
Szia! Január elsejével kezdtem, sokat javult nekem is a szorongasom, de vannak időszakok, amikor felerösödik, de már nem olyan vészes. Mivel nagyon szorongós vagyok ( gyerekek születése óta) így sajnos hamar bepánikolok. Csütörtök óta érzem magam rosszul, de úgy nézki sikerült elkapnom valamait, olyan vagyok mint a mosott rongy (fáj a fejem, zsong, zsibbad, fáradt vagyok, olyan mintha belső lázam lenne gyengeség) jó lenne ha tudnék egy jót aludni, de amint elbobiskolok belső feszültséggel ébredek! Sajnos nálam ez minden reggeli ébredésnél így van, ez tud a legjobban kihozni a sodromból! De majd csak ez ia változik! Örülök,hogy jobban vagy! További javulást!
159. baniko7
2019. jan. 28. 09:33
Sziasztok! Néhány hete kódolok ( Kb. 5-6 hét) és már érzek pozitív változásokat. A problémám a belső feszültség, nyugtalanság, szorongásom ami a kisfiam születése után kezdődött, kb. fél évvel. Már érzek pozitív hatásokat. Remélem, hogy idővel egyre jobb lesz. Szívesen hallanék tapasztalatokat akik valami hasonló problémával küzdenek. Köszönöm!
158. Tim1983
2019. jan. 26. 14:20

Sziasztok! Február 1-én lesz egy hónapja, hogy kódolok! Ma jött meg, de ilyen rosszul még nem voltam. Émelygés, szédülés, gyengeség, hőhullámok, fejfájás étvágytalanság, rossz gyomot stb. Ka és a feszültség is fokozodott. Olyan mint mikor egy jó kis virust szedtem volna összem. Ha fekszem talán jobb egy kicsit, de két gyerek mellett nem tehetem meg!

Tudom erre is kihatással lehet a kódólás, de így nem tudok semmit csinálni! Ha valakinek van valami gyors megoldása azt szívesen veszem! Köszönöm!

2019. jan. 22. 16:03

Ha esetleg valakinek relax zene gondjai lennének, csak 1 javaslat:

[link]

156. Sámán56 (válaszként erre: 153. - Tim1983)
2019. jan. 21. 07:36
40 év különböző féle, de valahol nyilván egy, energetikai gyógyítás taoasztalata alaoján mondom, hogy az energia oda megy ahova kell. Csak kérni kell. A legegyszerűbb megoldás: kérek olyan energiákat, amitől megint "egész" leszek. Ennyi az egész. Odafönt mindent tudnak. Nyilván, ha fáj a térdem, meg tudom nevezni, de ha bizonytalan vagyok, a legjobb a maximumot kérni.
155. dcd522613b (válaszként erre: 153. - Tim1983)
2019. jan. 21. 01:13
Szia! Ha pontosan meg tudod fogalmazni a félelmeidet, akkor lehet, hogy gyorsabban tudnál haladni, ha külön-külön kódolnál rá. Az is lehet, hogy az egyik konkrét kódolására magától megszűnne a másik, mert esetleg csak társtünet. Pl. írtad korábban, hogy nem tudsz aludni. Talán ha erre kódolnál és kérnéd, hogy a kiváltó okok megszűnjenek, azok a negatív képek a tudatalattidban, amelyek ezt okozzák törlődjenek, hogy az éjszakákat végig tudjad aludni, pihenten ébredj, -és ezt el is képzeled többször- akkor lehet, hogy a napközbeni feszültséged, szédülés csökkenne, sőt idővel meg is szűnne.
154. Sámán56 (válaszként erre: 153. - Tim1983)
2019. jan. 20. 11:25

Ok, te tudod.

Az Univerzumot nem érdeklik a tünetek, az okok, gyógyít mindent. Az, hogy ez a folyamat meddig tart, csak a probléma súlyosságán múlik. A könyv egyik szerzője 6 hónap alatt gyógyult ki a halálos betegségébõl, napi töb órai kódolással! De rendbe jött, a dokik meg csodálkoztak. Ebben semmi csoda sincs, a kvantum térben mindenre van megoldás!

153. Tim1983 (válaszként erre: 152. - Sámán56)
2019. jan. 20. 10:18

Köszönöm!

Nem nem értem! Csak sajnos türelmetlen vagyok! Mindig is olyan voltam, hogy ami történik velem az okát kerestem. Nem volt ez máskép most sem. Mivel olyan padlóra kerültem hogy szìnte 2 hónapig azt sem tudtam mi van, szegény gyerekek sem értették mi van, így természetes,hogy "szabadulni tudjak ettő" Azért gondoltam a félelmekre kodólást,mert úgy gondoltam ezzel nem csak az állapotom gyógyulását segìtem, hanem más félelm is felszabadul Pl. amìg rá nem jöttem,hogy belül keressem a megoldást, addig kutatattam mindenfelé, hogy sikerült olyan dolgokat beépìtenem ami miatt már enni sem birtam (mertem) Nagyon tévutra vittem magam. Megfosztottam magam olyan dolgoktól, amit szeretek és imádok, elveszett az étkezés "élménye". Ezért màr éhes sem voltam 1-2 banán volt amit ettem 1-1 napokon. Tudom idő kell hozzá,de annyi minden után vannak időszakok amikor sajnos a türelmetlenség veszi úrrá magát! Ez történt velem tegnap is! Tudom és érzem,hogy ez a gyógyuláshoz tartozik. Köszönöm!

152. Sámán56 (válaszként erre: 151. - Tim1983)
2019. jan. 20. 08:59

Úgy látom, nem érted a lényeget.

"Jó "nehéz" feladatot kaptam az univerzumtól, " - nem tőle kaptad, sajnos magad vagy az oka. Mindennek van oka, az Univerzum nem pécéz ki téged! Az, hogy nem tudod az alap okot, még nem jelenti azt, hogy nem tudsz meggyógyulni, mert az Univerzum átvállalja tőled a feladatot, tudja az alap okot és segít!

Mire kódolj?

Van egy alap probléma, legyen A, ami okoz egy már fizikailag is érzékelhető bajt, legyen B, ami újabb tüneteket okoz, legyen C. Tehát a logikai sorrend A - B -C. Elkezded a kódolást C-re. MI történik? Mivel azt kérted az imában, hogy a C probléma minden oka kerüljön felszínre, és gyógyuljon, ezért föntről gyógyítják az A-t és B-t is!

151. Tim1983
2019. jan. 19. 08:13
Sziasztok! Ma igen csak mély ponton vagyok! Így keltem! Szorongás, depi. Kedvetlenség kiábrándultság stb. Remélem ez a javulásom jele, mert lehetnek hullàm völgyek. Sok félelmem fel jött az elmúlt napban és vissza húztak egy csöppet. Ha testi tüneteim nem lennének könnyebben el tudnàl engedni őket. Jó "nehéz" feladatot kaptam az univerzumtól, hogy magasabb szintre tudjak lépni! Elbizonytalanodtam, maradjak a pajzsmirigy autoimmin alulműködésnél vagy ha félelmeimre kódólok előbb célba érnék? Van bőven félelem bennem! Jelenleg megint a tehetetlenség érzése van bennem. Mindenkinek ilyen nehéz? Vagy mivel sok bennem a félelem nehezebben viselem!?
150. Sámán56 (válaszként erre: 149. - Tim1983)
2019. jan. 17. 15:30
Miért van pajzsmirigy alulműködésed? Mert ahogy írod, túlpörögsz. A tested így figyelmeztet, hogy lassssssítsssss!
149. Tim1983
2019. jan. 17. 06:41

Köszönöm Sámán56!

Esetleg valami jó tipp ami könnyebbé teszi ezt az idő szakot?! Mivel eleve érzékeny tipus is vagyok hajlamos vagyok túlpörögni dologat. Jelenleg is azaz érzésem, hogy "polokat" járom, de néha hallom bentről,jobban leszel. Ígyekszem sokat inni, citromfű teázom. Sokszor a bennem lévő hatalmas belső feszültséggel nem tudok mit kezdeni! Orvosok csak a nyugtatokat nyomnák belém, de én érzem, tudom nem ez a megoldás. Persze a pajzsmirigy alulműködés is okozza, de ezt nem tudom elfogadni!Már kb 3-4 éve szenvedek vele és belefáradtam. Jaj de nehéz! Köszönöm, hogy válaszoltál! Legyen szép napod!

148. Sámán56 (válaszként erre: 147. - Tim1983)
2019. jan. 16. 22:22

Kedves Tim1983,


először a kérdésedre válaszolok röviden: folytasd tovább!

Ugyanis ne felejtsd el, hogy amit "onnan" kapsz, az nem lehet ártalmas, ha tiszta szível kérsz, és korrektül megfogalmaztad a kérésedet. Ez a Törvény! (és nem gyarló emberek hozták!)

Nagy valószínűséggel igazad van abban, hogy az öcséd halála lehet egy ok, hiszen nagy megrázkódtatás lehetett. /én már csak tudom, nekem a fiam ment vissza idő előtt. Legalábbis szerintem:)/

Ez egy akkora teher, amit nem igazán tudsz MEGEMÉSZTENI, ÉS AZ EGÉSZ LELKEDET MÉRGEZI.

A méregtelenítési folyamat nem babazsúr.

Mi került a vécébe??? Mindaz, amire semmi szükséged! Az ember a "mérget" vagy kihányja, vagy alul eltávozik. Illetve még egy fontos útja van, a bőrön keresztül ürül ki!

Csináld tovább, és a kellemetlen mellékhatások egyre kisebbek lesznek, ez biztos.

Felkavartad a temetetlen múltat, ami jó mélyre ásta magát, gyakorlatilag minden sejtedben ott van! /Gondolataink még a DNS-t is képesek megváltoztatni!/

Viszont annál tökéletesebb segítséget senki ember fia nem tud számodra nyújtani, mint amit a Tiszta Forrástól kapsz!

Odafönt tudják a mértéket, mindig annyit kapsz a tisztító kúrából, amit még el tudsz viselni.

Kitartást kívánok és mielőbbi teljes gyógyulást!


Természetesen, ha van még kérdésed, írj!

147. Tim1983
2019. jan. 16. 18:23

Kedves Sámán56!

Lenne egy kérdésem! Ma délelőtt már olyan jól éreztem magam, nem 100%-os. Kb 2 körül iszonyat gyengeség, ájulás érzés, feszültség rossz közérzet, szédülés jött rám. Meg is ilyedtem. Majd nem sokra wc-re kellett mennem. Hát nem akarom részletezni mi került a wc-be. A rosszullét alább hagyott, de a szédölgés, feszültség maradt és a beleim érzem! Azóta ég az arcom, fülem. Fáradt vagyok! Én ezt tisztulásnak gondolom! Jó gondolom? Kódolás megy tovább! Lehet kellene kódolni olyanra is, hogy ne ijedjek meg bármilyen testi tünet megjelenésénél. Sajnos szerintem ez az öcsém halálának következménye 😢 Nem is tudom mi tévő legyek!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook