Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a gyógyító mágneses ékszerekkel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a gyógyító mágneses ékszerekkel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
133. Epmi
2010. nov. 15. 09:57
Van valakinek tapasztalata migrénre Jade ékszerekkel kapcsolatban?egyáltalán mi a különbség különböző márkájú mágneses ékszerek között?Szeretnék venni egyet migrénre de tanácstalan vagyok hogy melyik márkát válasszam ha valaki tud segíteni várom a tanácsokat,köszönöm!
2009. márc. 28. 19:23

Két ismerősöm is van, akik szerint mióta viselik a mágneses karkötőt /csak nappal/, csökkent az egyébként magas vérnyomásuk.

A helyesírási hibák engem is zavarnak.

131. lexi018
2009. márc. 28. 17:33
nekem egy karláncom van,és én kimondottan rosszul vagyok tőle,a viselem.lezsibbadok,és nagyon erősen ver a szívem.nekem nem jött be.
130. eremit
2009. márc. 28. 16:48
Össze lehet egyeztetni az inzulinpumpával? Ez ugyan nincs beleépítve az emberi testbe mint a pacemaker, de azért 24 órán át rajtad van... Félek, hogy bármilyen mágnesesség bezavarna a működésébe.
129. vaczila
2009. márc. 28. 05:57
Egyik munkatársamnak van karkötője. Fejfájásra szokta használni, azt mondja arra nagyon jó. Viszont a háta meg rendszeresen megfájdul tőle.
128. Monic6
2008. jún. 25. 04:36

Fatraktor!

Nekem is van mágneses rézkarkötőm is, akkor zöldül meg alatta a bőröd, ha nem iszol elég vizet, rögtön jelzi, kevés a folyadék, amit aznap megittál. Javaslatom, persze, ha megfogadod, mindennap használd, de csak nappal a mágneses karkötőd.

Remélem segítettem!:-)

127. Monic6
2008. jún. 25. 04:31

Edri!

Hacsak néha fáj a csuklód, az már jó, akkor használ.

A páromnak a térdét hetente legalább háromszor mindenféle kencefincével kenegettük, majd beborogattuk egész éjszakára. Elment az orvoshoz, azt mondta meg kell operálni. A hugom ajánlotta a mágneses karkötőt, vettünk. Azóta nem kell borogatni, nemhogy műteni, és ez nagyon komoly!

2008. jún. 15. 21:32

Sziasztok,


Nekem van mágneses réz karkötőm. A vérképemen javított, miután elvetéltem... Az előtt is használtam, mivel kevés a vörösvérsejtem, illetve épphogy határon belül van... De nem rendszeresn használom, csak addig, amíg el nem kezd zöldülni nagyon a kezem.. (mivel akkor elég volt.. ).


Én ajándékba kaptam, venni biztosan nem vennék magamtól.

2008. jún. 15. 21:15
Nekem van karkötőm, de nem érzem, hogy használna. Eltört tavaly a jobb csuklóm. Azóta ott hordom. Néha bizony fáj a törés helye.
2008. jún. 14. 21:20
Azt tudja valaki, hogy a mágneses gyűrű melyik ujjon való hordása, melyik testrészre hat? (hűű, de hülyén hangzik ez a mondat...:-P)
123. Monic6
2008. jún. 12. 11:09
Amanda84, Anyukádnak ha a csuklója fáj, napközben nem hordhatja, akkor javasolnám nyakláncot viseljen, melyek még lerezegtetik a meszesedést is a csigolyákon. Nekem is az van, viselem már egy éve, de ez nem a Roosmantól való, ezt a mágnest úgy hívják Neodimíum föld mágnes. Lábamon is hordok ilyen bokaláncot, mert nagyon fájtak. Azt mondhatom a tapasztalataim alapján mára már nem veszek be fájdalom csillapítót, hála ezeknek a mágneses ékszerekenek, ha bővebb tapasztalatot szeretnél kapni monic.kigyosi@gmail.com emailon elérsz.
2008. ápr. 12. 22:13

Anyukám szeretne venni majd mágneses ékszert mert fáj a csuklója.

Akkor a karperec lenne neki jó?

Munkája miatt napközben nem lehetne a kezén ékszer.

Ezért gondoltam hogy naklánc vagy fülbevaló.

De akkor ezek helyileg ott hatnak ahol viseljük?

121. Pirosalma (válaszként erre: 119. - Elektor63)
2007. dec. 25. 15:25
Amúgy mágnes nélkül is ki kellett volna próbálni (de csak ezért össze ne törje még egyszer a kezét;-), meg úgy is, hogy nem tudja, van-e mágnes. Így azért reálisabb lett volna a kép. A kül. hatóanyagok tesztelése során is így tesznek, nem véletlenül.
120. Pirosalma (válaszként erre: 119. - Elektor63)
2007. dec. 25. 15:23

Helló, Elektor!


Kösz:-)


Direkt nem tértem ki egyéb hatásokra, csupán az oxigénes dologhoz szóltam hozzá.

2007. dec. 25. 12:36
Pirosalmaa! De szép nik nevet választottál!Nos nem tisztem vitatni a szaktudásod csak én már elég régen használok állandó mágneseket és volt rá példa hogy a szerencsétlen alany figyelmetlenségből rácsapta az ujjára a gépkocsi ajtaját.Rövid győzködés útán két ellentétes polarítású mágnes közé tettük azaz alúl felűl mágnes átkötve egy fáslifélével amely talán vizes is volt.A fájdalom enyhűlt,körme maradt,pár nap elteltével csak a körömalatti elszíneződés emlékeztetette a malőrre.Ekkor keztem odafigyelni a gyógyító mágnesek szakirodalmára.Lehet hogy a hagyományos sebészeti protokol másként járt volna el,de nem a betegállomány volt a cél.Vállalkozó és áruszállitó volt.MAGNOTERAPIE/Lugab a neve az előző hsz. ben említett stimulátornak a neve.Ismered? Használtad esetleg? üdv. sándor.
118. Pirosalma (válaszként erre: 116. - Elektor63)
2007. dec. 22. 22:24

Szia!


Használjátok nyugodtan, ártani nem fog, de azért az oxigént hagyjuk ki belőle szerintem;-)


Az oxigént ugyan vonzza a mágnes (mivel biradikális, ezért paramágneses), és a mágneses mezőnek minimális hatása akár lehet is a hemoglobin oxigén iránti affinitására vagy a kapilláris oxigénáteresztő képességére (nem hallottam semmi ilyesmit, úgyhogy ha van szakirodalmi adat erről, örömmel fogadom, bár valószínűleg nem lesz) - bár utóbbit én kevésbé tartom valószínűnek, ha már választani kell.


De valami hibádzik a gondolatmenetben: a vér nem a csuklónál veszi föl az oxigént, hanem a tüdőnél a kisvérkörben. Ily módon legfeljebb az oxigénleadást lehet befolyásolni a csuklónál vagy ahova rakod. Én nem tartom valószínűnek, hogy az oxigénkínálat megnövelése számottevő változást hozna. Nyugalmi helyzetben a tüdő azért elég szokott lenni a szervezet oxigénnel való ellátására, ha a ventilláció normális. De persze nem zárom ki ezt sem, bár még 1-2 dolgon elgondolkozom, és fölfrissítem az ismereteimet, muszáj...:-/


Az idegrendszeri hatásokba nem mennék bele, mert azt hiszem, sem én, sem itt senki nem olyan penge neurológiából-neurokémiából, hogy bármi ezzel kapcsolatos iromány valóságtartalmát meg tudná ítélni.

117. 4b6a2525df (válaszként erre: 115. - Kangaroo)
2007. dec. 22. 20:06
Hát a hátfájásra is van módszere ennek a cégnek. Van derékkötő (másképp nem tudom leírni), úgy néz ki mint a spanyol öv, annak a hátúljában van egy széles vékony mágnes lemez. Ez jól elmulasztja (nem szünteti meg)a derékfájást. Ha a nyakad fáj, arra is van ilyen köpönyegalaku szerkenytű. Amikor a hátam közöpe fáj nagyon, akkor a kettőt egyszerre rakom fel és igy a hátközép fájás is enyhül.
2007. dec. 22. 18:53
Vannak különböző erösségű mágneseim/gaus/ a mértékegysége van többek között két ellentétes pólusú amely egy műanyag négyzetbe van rögzítve. Sikeresen lehet használni a kéz csuklójánál húzogatva az erek felett:oxigénnel dúsítja a vért.Arra ösztönzi az ereket hogy a szokásosnál több oxigént vegyen fel a bennük áramló vér.A többit majd akkor ha kérdésetek van.
2007. szept. 15. 15:22

Nekem igazából a hátfájásomon enyhíthetne...

Munkatársam vett a héten anyukájának egyet 1000 Ft-ért, de szerintem az túl olcsó, hogy tényleg hasson! Rossmanbba vette, állítólag kiárusítás volt, de nekem ez akkor is túl alacsony ár, ha máshol meg min. 10 ezer Ft körül kezdődnek.

2007. szept. 14. 22:25

Erre igen kényes választ adni. Ha komolyan érdekel, akkor keress egy gyógyító mágnesekkel foglalkozó természetgyógyászt.

Nekem pl. van láncom és karkötől is. Nagyon drága volt 40 ezer ft. Nem nagyzolásból irtam ide az árát. Én ennek a terméknek a hasznosságáról győződtem meg, úgy hogy komoly bemutatón voltam, ahol hozzáértő szakember magyarázta el a mágnesességet. Persze ekkor még nem vettem meg, hanem megvettem egy gyógyító mágnesek c. könyvet, majd mivel a prolémán kiéleződött, belevágtam és megvettem. ősz óta van meg, nem mondom hogy csodaszer, de most, hogy ilyen pocsék idő volt, nagyon fájt a vállam a nyakam a hátam, felraktam a láncot és a karkötőt és lényegesen csökkent a fájdalom. El nem múlt, csak csökkent.

2007. szept. 14. 11:00

Van különbség karkötő és karkötő között?

Utána olvastam a neten, és volt, ahol le se írták, mire jó, volt, ahol sokmindenre ajánlották, megint egy másik lapon meg tök más problémákra.

Árakat meg csak 1 vagy 2 oldalon láttam.

Volt, ahol azt írták, mindig viselni kell, volt, ahol azt, h csak nappal. De gondolom, ez függhet a mágnes erősségétől is. Mitől függ, h kinek milyen erősségűre van szüksége?

Mi történik, ha túl erőset hord az ember?

112. 4b6a2525df (válaszként erre: 110. - 8d784868d0)
2007. aug. 25. 06:57

Tudod mit? Legyen neked igazad.

Én továbbra is használom a nem birka mágneses ágynemüm (matrac,párna,paplan) örömmel elfelejtettem a fejfájással ébredést, a mérhetetlen térdfájást(igaz ehhez mást is alkalmaztam, az pedig elektromágneses, úgy hívják:BEMER)

2007. aug. 24. 23:44

Probaljatok magnest kozeliteni a hagyomanyos tv keszulekhez.(akinek nincs kerete ujra, az ne tegye, az LCD-snel ez nem er, az tuleli)

Igaz nem tv vagyok, de az ember finomabb muszer, ezert nem hasznalnek magnest.

110. 8d784868d0 (válaszként erre: 109. - 4b6a2525df)
2007. aug. 24. 22:45
ez nem egésszen így van!
109. 4b6a2525df (válaszként erre: 106. - 8d784868d0)
2007. aug. 24. 22:09

Már miért ne lenne bizpnyítva?

Ha valamiről nem tudsz, az nem jelenti azt, hogy nincs

108. minimano1979 (válaszként erre: 107. - Ec63a7fc29)
2007. aug. 21. 22:30
En is hasznalom az okomagot,s bevalt.
107. ec63a7fc29 (válaszként erre: 105. - Sarolta1954)
2007. aug. 21. 08:31

Ortopéd orvos javaslatára kaptam mágneses kezelést a lábamra néhány éve. Hatott. Azóta sem fáj a lábam, tehát igazad van.

Máshol is használjuk a mágnest: A mosáskor ökomaggal vízkőtlenítek, s bevált. A fürdéskor használt víz alkotórészeit is mágnes választja szét (nálunk).

Nem tudom, milyen mágneses ékszerekről van szó, de az biztos hogy a mágneses tér befolyással van az emberi szervezetre. Nem kell hiperérzékenynek lenni, egy mágneses viharkor sok embernek fáj nagyon a feje, szédül, hányingere van.

S miért? Az ok az ember alkotórészeiben keresendő.

2007. aug. 21. 08:21

maximum a placebo hatás válik be!

nincs bizonyítva, hogy hasznos ez emberi test szöveteinek a mágneses tér. sőtt!

105. Sarolta1954 (válaszként erre: 99. - 8d784868d0)
2007. aug. 20. 20:24
Úgy veszem észre, hogy nem olvastad a hozzászólásomat (92.). Mezőkövesden alkalmazzák terápiás kezelésként a "korházban", a teljes meghatározása: Mozgásszervi Rehabilitációs korház. Azokban a drága pénzen vett cuccokban magam sem hiszek, azoknak nem sok valóság tartalmuk van. De ez valóban beválik a mozgásszervi gyulladásos fájdalmak csökkentésére. Tapasztalat!!!!!!!!!
104. 4b6a2525df (válaszként erre: 103. - 8d784868d0)
2007. aug. 19. 19:38

Talán olvasd el a Gyógyító mágnesek c. könyvet. Hátha megváltozik a véleményed. Ezzel nem a bóvlikat akarom védeni.

Nekem vannak komoly mágneses dolgaim, használom őket (matrac,párna,paplan, de nem birka)és ők is használnak nekem.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook