Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
206. jennyvagyok (válaszként erre: 205. - Tim1983)
2019. febr. 12. 22:28

Nálam is röpködnek különböző tünetek, de nem baj, mert a kódolás nagyon jól működik!

Csoport... szervezés kérdése...

Én budapesti vagyok, ás van egy kis szalonom. Most szombaton tartjuk az első csoportos rendezvényünket, kristálygyógyászati tanfolyamot. Annak idején (egy éve) így kértem a helyet, hogy ilyen lehetőségeknek is helyt adjon. Tehát, ha vanrá igény én szivesen felajánlom a szalont találkozó helynek. A Feneketlen tó mellett van.

205. Tim1983
2019. febr. 12. 14:32
Sziasztok! A fránya refluxom előjött, kinoz rendesen! Lekopogom egész jól vagyok ezt leszámítva meg a szivdobogás érzetét!De ez is elmúlik 1-2 nap! Nem tudtam rájönni, hogy miért kinoz néha a köhögés az elmúlt napokban, de rájödtem, hogy bár akkor még nem éreztem a gyomorégést, de mivel "sokat" pihenek szépen kimarta a nyelőcsövem és ha veszek egy mélyebb levegőt már köhögök. De nem baj ez a gyógyuláshoz kell
204. Sámán56 (válaszként erre: 202. - Baniko7)
2019. febr. 12. 10:52

Kedves Baniko7,


Csoport? Nagyon jó ötlet.


Nem vagyok fiatal, de én is használtam Skype-t, Messengert távgyógyítás során, és remekül működik, hiszen csak a mi fejünkben, tudatunkban vannak távolságok. Csak javaslat, de tényleg össze lehetne hozni egy kisebb csoportot – noha nyilván mindenkinek más a problémája – de a válasz egy helyről jön!


Többször megtapasztaltam, hogy a csoportos meditáció hatványozottan működik!


„Ha ketten közületek valamiben egyetértenek a földön, és úgy kérik, megkapják mennyei Atyámtól. Ahol ugyanis ketten vagy hárman összegyűlnek a nevemben, ott vagyok közöttük.”


Nem vagyok bigottan vallásos, de a fenti idézet igazat mond. (Csak néha megyek templomba, akkor, ha üres.)


Viszont számtalan esetben megtapasztaltam a fentiek segítségét, szeretetét, amit nem nagyon lehet leírni.


Szóval: adott itt néhány „elveszett” lélek, akik, ha összefognak, hegyeket fognak megmozgatni! Csak szervezés kérdése!


Sok sikert hozzá!

203. baniko7 (válaszként erre: 200. - Tim1983)
2019. febr. 12. 08:22
Kedves Tim1983! : baniko7@freemail.hu
202. baniko7 (válaszként erre: 201. - Sámán56)
2019. febr. 12. 08:20
Kedves Sámán56! Köszönöm a biztató szavakat. Az a baj, hogy sajnos nem találtam olyat aki ezzel foglalkozik, és tudna nekem segíteni, hogy mit hogyan, ezért fordultam hozzátok. Jó lenne valami csoport ahol összejárnánk és tudnák egymásnak segíteni, de ez nyilván nem megoldható hiszen az ország minden részéről vagyunk. Így marad a netes segítség.
201. Sámán56 (válaszként erre: 195. - Baniko7)
2019. febr. 12. 07:23

Kedves Banikó7,


csak a körzeti orvos gondolja azt, hogy az egyforma tünetek ugyan azt a bajt jelentik és ugynúgy lehet őket gyógyítani. Nincs 2 egyforma beteg, mint ahogyan -állítóla- 2 egyforma ujjlenyomat sem.

Az, aki 2 hét alatt kigyógyult a depresszióból, nyilván nem volt olyan "mélyen", mint pl. te.

Vannak változások... ez már jó jel! Valami elindult!

De: "Tudom, hogy biztos nem fogok hip-hop meggyógyulni", ezzel negatív programozást csinálsz! Kérsz, aztán közlöd az Univerzummal, hogy sokáig fog tartani. Ezért aztán azt is kapod. A gondolatainkkal nagyon kell vigyázni- mivel ők betegítenek meg minket.

"lehet nem jól csinálom. " Ha a leírtak szerint végzed, nem tudsz hibázni! A kvantum térben mindenre van megoldás, rajtunk múlik, hogy előhozzuk-e?

200. Tim1983 (válaszként erre: 199. - Baniko7)
2019. febr. 11. 16:22
Teljesen mindegy!
199. baniko7 (válaszként erre: 198. - Tim1983)
2019. febr. 11. 14:39
Facebook? Vagy Email?
198. Tim1983 (válaszként erre: 197. - Baniko7)
2019. febr. 11. 14:25
Épp én is javasolni akartam!
197. baniko7 (válaszként erre: 196. - Tim1983)
2019. febr. 11. 14:03

Szia Tim1983!

A legfőbb a belső feszültség, ami a kisfiam születése után kezdődött kb. fél évvel, és amit mai napig nem tudok megmagyarázni, mert nem történt velem semmi olyan ami indokolná, ráfogták, hogy kimerültem a baba miatt. És persze emiatt a rossz közérzet. Meg olyan nem érzem jól magam a bőrömben. Ahogy így olvastam, te is valami hasonlókkal küzdesz. Ha gondolod beszélhetünk priviben.

196. Tim1983 (válaszként erre: 195. - Baniko7)
2019. febr. 11. 12:11

Szia Baniko7!

Nekem is vannak jobb és rosszabb napjaim. Már kb 3 éve küzdök, nekem már a türelmem a szenvedések miatt elfogytak, de még kitartok muszály! Jövőhéten megyünk csaladi kirándulásra, de már most görcsölök rajta, élvezni szeretném a gyerekekkel és férjemmel a pillanatokat és nem a szobábam gubbasztani mert rosszul vagyok! Milyen tüneteid vannak?

195. baniko7 (válaszként erre: 192. - Sámán56)
2019. febr. 11. 11:41
Kedves Sámán56! Engem is érdekelne a kódolás a generalizált szorongásra. Próbálkozok már vele december vége óta, vannak is változások, de még nem az igazi. Tudom, hogy biztos nem fogok hip-hop meggyógyulni, de arra gondoltam, hogy lehet nem jól csinálom. Olvastam olyan gyógyulásokról, hogy pl a depressziót 2 hét alatt meggyógyította. Ezért is inogtam meg.
194. jennyvagyok (válaszként erre: 193. - Tim1983)
2019. febr. 9. 20:51
Szia Timi! Örülök, hogy hallok rólad! A pihenés az jót tesz, ha ezt érzed, erre van szükséged, akkor feküdj, pihenj, lazíts... nézz meg egy jó filmet, vagy olvass egy könyvet! Most én is ezt fogom tenni! Nehéz napom volt, ezért úgy döntöttem, ma este adok egy kis pihenőt magamnak, megnézek egy laza pihentető filmet! Szép estét, szép hétvégét kívánok!
193. Tim1983
2019. febr. 9. 12:52

Sziasztok!Köszönöm Sámán56 a nyugtató szavaidat. Igen az a baj, hogy türelmetlen vagyok! Tegnap délután és ma délelőtt nyomtam az ágyat, nem azért mert olyan rosszul voltam, mert ezt kivánta a szervezetem! Elgondolkodtam a hipnozison is! De egyenlőre marad a kód! Az az igazság, hogy ha nincs tünetem nincs is bajom. Amint megjellennek a tünetek akkor kezd az agyam pörögni!

Köszönöm, szép hétvégét mindenkinek!

Azért kiváncsi lennék mi az amitől egy pillanat alatt meggyógyulnék?!

192. Sámán56 (válaszként erre: 188. - Tim1983)
2019. febr. 3. 17:48

Kódolás a generalizált szorongásra. Az kell. Az összes egyéb fizikai tünet csak okozat, tehát a fő okra, a szorongásra koncentrálj. A testi tünetek a felkavart mélyből jönnek, tehát másodlagosak, függetlenül attól, hogy tényleg sz@rul érzed magad.

Mivel az alap probléma nem 1-2 nap alatt jött létre, ezért sajnos nem is fog elmúlni ilyen rövid idő alatt.

Bár tulajdonképpen egy pillanat alatt is meggyógyulhatnál, a javulás ideje is fontos tényező, de most erről megint nem akarok hosszasan írogatni.

Azzal legyél tisztában, hogy a legjobbat kapod, és mindig annyit, amit még el tudsz viselni!

Egyébként könnyen belátható, ha a feljött dolgokra kezdesz kódolni, visszajutsz az alaphoz, a szorongáshoz, hiszen onnan indul ki az egész. Hiszen azt kéred az imában, hogy az ok kerüljön gyógyításra!

Kitartást kívánok!

191. jennyvagyok (válaszként erre: 188. - Tim1983)
2019. febr. 3. 15:42
...ajánlottam* :)
190. jennyvagyok (válaszként erre: 188. - Tim1983)
2019. febr. 3. 15:41

Timi, ezért ajánlotta, neked hogy nézd meg Anita videóját. Többek között ezeket a kérdéseket (is) feszegeti. Röviden: Kezdj el arra a tünetre kódolni, ami a legjobban zavar, vagy a legkellemetlenebb. Mint ahogy tetted is. Aztán ha feljön egy másik téma vagy másik tünet erősödik fel jobban, akkor válts témát és kódolj arra. Mindig figyeld, mi jön fel benned,vagy milyen változás történik és aszerint kódolj. Gyógyszereket semmiképp ne szedj, de szedhetsz pl méhpempőt, az nagyon jó segítség.

És valóban ez a betegség nincs az irányításunk alatt, teljesen a tudatalatti irányítja. Ezt orvosi előadáson hallottam, orvostól. És magam is tapasztaltam, hogy pozitív gondolkodással (csak) nem tudsz kijönni belőle. Azért nem árt fizikai szinten is mindent megtenni, vitaminok, ásványi anyagok, citromfű tea, komló tea: szorongáscsökkentő, és a legjobb nappali nyugtató tea.

189. jennyvagyok (válaszként erre: 187. - Sámán56)
2019. febr. 3. 15:29
Igen. Valóban fontos.
188. Tim1983
2019. febr. 3. 09:24
Sziasztok! Tegyük fel, hogy van egy generalizált szorongásos ember! Nap mint nap feszült rossz a közérzete , szédül, kalapál a szìve, fáradság, enni sem bír. Minden ami körülötte van fokozza a feszültségét. Nem akar gyógyszeres terápiát, mert attól is fél. Igen ez én vagyok nagyon tömören! Vannak napok amikor jobb a helyzet a világot el tudnám cipelni a hátamon. De amikor miden nap egy kész rémálom az ébredés, na ekkor minden maradék energiám is elfogy. De aki hallott már a generalizált szorongásról az tudja miről beszélek! Sajnos ez nem az én írányításom alatt van! Legalábbis tudatosan nem lehet irányítani! Szóval kódolás: generalizált szorongás, testi tünetek vagy önuralom?! Most ismét zavart vagyok ebben a dologban! Tudom az univerzum mindent gyógyít, de mégis szeretnék egy támpontot, hogy merre hova tovább. Hogyan hassak a biókémiai folyamatokra az agyamban!? Nagyon magam alatt vagyok most!
187. Sámán56 (válaszként erre: 184. - Jennyvagyok)
2019. febr. 2. 23:19
Semmi személyes, csak te vetetted fel ezt a témát, ami nagyon fontos.
186. Mo-Ma (válaszként erre: 183. - Sámán56)
2019. febr. 2. 23:13

"Ha te nem veszed magad komolyan, akkor hogyan várod el bárkitől, hogy tegyen érted valamit??"

"Fantasztikus, hogy annak adhatod át a kezdeményezést, a gyógyítást, a mélyre ásást, aki mindennel tisztában van veled kapcsolatban!"

"Csoda? Nem. A gyógyító látta, amit a röntgen, meg az MRI nem." - mert az ember "nem e világból való" (ismerős valahonnan?:)). Azért látja a gyógyító azt, amit a röntgen nem, mert a röntgen e világi, az ember látása meg nem.

...

Figyeljétek meg a kulcsmondatokat!

A világért sem akarom Sámán mondatait magyarázni, de jól esett hozzáfűzni ezt.

185. jennyvagyok (válaszként erre: 183. - Sámán56)
2019. febr. 2. 22:49

Na, azt a részt nem is hallottam, hogy nézhetsz közben TV-t....:D Legalább ilyenkor az ember magára figyel, jobb esetben befelé! :)

Amúgy Timinek ajánlottam a videót, mert ő jutott eszembe, mikor hallgattam!

184. jennyvagyok (válaszként erre: 182. - Jennyvagyok)
2019. febr. 2. 22:42
Sámán56 nem én kérdeztem mi van ha nem történik semmi! Csak példákat írtam Anita videójából, hogy milyen kérdéseket feszeget. Nagyon jó válaszokat adott. Bennem ez a kérdés fel sem merül. Mindig történik valami. (de Anita is ezt fejti ki)
183. Sámán56 (válaszként erre: 182. - Jennyvagyok)
2019. febr. 2. 18:19

"mi van, ha nem történik semmi?"

Mindenkit(?) érdeklő kérdés. Nem akarom itt igazán kifejteni, mert senkinek sem szeretnék negatív "menedéket" adni, hogy azért nem működik, mert....

Egy negatív gondolat pozitív gondolatok tucatjait teheti tönkre, tehát javaslom, mindenki "hittel" és a végén nagy hálával végezze a gyakorlatokat. Ha tiszta szívvel kérsz, az meghallgattatik! Ha csak eldarálom, mint a szomszédasszonynak a savanyú vetrece receptjét, akkor ne várjam, hogy majd kapok választ!

Anita olyasmit is mond, hogy közben lehet tévézni, stb. Én nem javaslom. Azt a pár percet mindenki szánja saját magára! Ha te nem veszed magad komolyan, akkor hogyan várod el bárkitől, hogy tegyen érted valamit??

Az egész kódolást előzze meg pár perc lazulás, lelki béke, most nem az a feladat, hogy kitaláljam, mit főzök holnap. Most saját magamat állítom fókuszba - más alig tenné meg helyettem - (ezért is nem nagyon preferálom, hogy másnak kódoljatok).

A szívedből indítsd az imát, ne az agyadból! /Egyébként is a szív mindig megelőzi az agyat, mérésekkel is igazolták./

Fantasztikus, hogy annak adhatod át a kezdeményezést, a gyógyítást, a mélyre ásást, aki mindennel tisztában van veled kapcsolatban! Az orvosodnak, neked fogalmatok sem lehet arról, hogy pl. a mostani betegséged összefügg egy 3 élettel korábbi konfliktussal, eddig le nem dolgozott, nem tisztázott esettel!!

Elmegy a dokihoz a pasas, mert nagyon fáj a lábszára. Minden rendben, mégis fáj. Ja, kérem, idegi alapon van, szedje ezt a jó kis butító bogyót. Megoldódik a probléma? Nyilván nem. Emberünk veszi a fáradtságot, és népes családja sivalkodása ellenére elmegy egy gyógyítóhoz, aki 5 perc alatt rendbe teszi. Csoda? Nem. A gyógyító látta, amit a röntgen, meg az MRI nem. Azt a kauzális aurába ágyazódott törött nyílhegyet, ami életekkel ezelőtt került oda, és most a bajt okozta. Kipucolta, kész.

Valami ilyet kapsz, ha szívből kérsz, és utána valóban hálás vagy. A végtelen, viszonzást nem váró szeretetnek, amelyik csak árad, árad... Mindegy, hogy te minek nevezed.

182. jennyvagyok (válaszként erre: 181. - Tim1983)
2019. febr. 1. 21:23
Pont úgy ahogy bemutatja. Én sem értek mindent, de a beállításoknál ki lehet választani magyar feliratot, így jobban érthető. Igen, ijesztő ez a hirtelen, gyors ki és belégzés, de utána, mikor a szívedre teszed a kezed, nyugalom száll meg. Persze, ha úgy érzed, ne csináld. viszont még érdemes megnézni Anita másik videóját, ahol a tapasztalatokról beszél és felmerült kérdéseket válaszol meg. Pl. mi van, ha nem történik semmi? Vagyis nincs eredmény? 21 nap után válts témát.... stb. érdemes megnézni!
181. Tim1983 (válaszként erre: 176. - Jennyvagyok)
2019. febr. 1. 20:08
meg az a baj, hogy nem tudok angolul 😢 Így nem tudom hogy is kellene szabályosan végezni!
180. Tim1983 (válaszként erre: 176. - Jennyvagyok)
2019. febr. 1. 20:03
jah azt olvastam, csak nem tudtam, hogy aza a neve. Ezzel csak az a bajom,hogy amúgy is szédülös vagyok a szorongás miatt és még nem mertem probàlni! Köszi
179. jennyvagyok (válaszként erre: 178. - Amaunet)
2019. febr. 1. 19:57
Mi itt a gyógyító kódokról beszélgetünk.... :)
178. Amaunet (válaszként erre: 173. - Jennyvagyok)
2019. febr. 1. 19:15
Használtam. QSL, QTA, QTU és hasonlók.
177. Amaunet
2019. febr. 1. 19:11
A mobil és vonalas telefonszámomat szoktam mormolni elalvás előtt és használ.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook