Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


205. R75 (válaszként erre: 204. - Freddyke86)
2008. dec. 9. 19:29
mikor vettük Brook-ot én is sokat voltam azon a fórumon, de aztán vhogy lemorzsolódtam.. na, majd lehet néha odanézek..
204. Freddyke86 (válaszként erre: 198. - R75)
2008. dec. 9. 17:49
Iiiigen!!! Jól láttad!!! :-)
203. Li-lo (válaszként erre: 202. - R75)
2008. dec. 9. 13:13
Mindenképp gyertek, majd én babázok addig, a kutyik ellesznek együtt, Te meg romantikázhatsz a pároddal :):)
202. R75 (válaszként erre: 201. - Li-lo)
2008. dec. 8. 15:31

mi összesen 1szer voltunk ilyen bulldi találkozón, utána meg kiköltöztünk Vácra és már nem jártunk be..

de ahogy tavasz lesz és a kislányunk is nagyobb lesz, megbeszéltük, hogy benézünk egy újból egy ilyen talira!

201. Li-lo (válaszként erre: 200. - R75)
2008. dec. 8. 12:52
Igen és főleg olyan fekete-fehérek mint a tiéd. Nagyon jól érezte magát szaladgált mint az örült, volt angol bulldog lány aki nem vette jó néven, hogy még egy lány ott volt, de nem volt vészes a dolog, csak annyira nyüszített szegény, amikor "elkapta" őt a nagyobb kutya.
200. R75 (válaszként erre: 199. - Li-lo)
2008. dec. 8. 10:42
sok fr.bulldog volt?
199. Li-lo
2008. dec. 8. 09:10
Jaj nagyon jó volt a bulldogtali, Lilo nagyon jól érezte magát :):)
198. R75 (válaszként erre: 197. - Freddyke86)
2008. dec. 7. 21:04
jól láttam, hogy fent vagy az index fórumon is?:-)) igazából a kutyát ismertem meg:-))
2008. dec. 7. 12:34
Sajnos családi ügyeink közbe szóltak. Remélem jól éreztétek magatokat! Majd legközelebb megyünk.
196. Li-lo (válaszként erre: 194. - 3530c3fcb5)
2008. dec. 5. 09:35
Köszönöm, így már tudom, még egy kéréds ha esik akkor is van találkozó?
2008. dec. 4. 13:39
Mi is ott leszünk! :-)
194. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 193. - Li-lo)
2008. dec. 4. 10:27
Ha azon a bejáraton mentek be ahol egy lepukkant hídon kell átmenni, akkor ahogy átértek nemsokára lesz jobb oldalon egy parkoló. A parkolóval szemben lévő rész lesz az adott helyszín. Az úttól kb. 50 m-re van a mokka cukka hűlt helye! Általában már a parkolóban lehet hallani a kis bulldik lihegését! :))))))
193. Li-lo
2008. dec. 4. 09:27
De hol van a mokkacukka hűlt helye?? :):):) A slágerterasz felé, vagy a bed környékén?
192. Li-lo (válaszként erre: 191. - 3530c3fcb5)
2008. dec. 4. 09:26
Jaj de jó, hogy írtál, én sztem ott leszek a bébivel :):):)
2008. dec. 3. 19:59

Hali Mindenki!


Bullditali lesz a hajógyári szigeten december 7. én a Mokkacuka hűlt helye mellett a szobornál 10 óra körűl.Várunk minden bulldogost és bulldogszeretőt!

190. Li-lo
2008. dec. 3. 16:32
Na persze.... :):):):): Egyébként kinek nem nő a fejére egy ilyen édigombóc?? Ahogy tud nézni a szemeivel... de tényleg csak akkor tanulja meg hogy mi a rend ha kiskorben elkezded a nevelését és következetes vagy vele.
189. R75 (válaszként erre: 185. - Freddyke86)
2008. dec. 3. 14:57
ja, azért ez csak finom fenékre verés volt, inkább a hangos szón volt a hangsúly.. nem vagyok azért egy kutyaverő:-))
188. R75 (válaszként erre: 182. - Norbi.)
2008. dec. 3. 14:55
hát leszidtam, de olyan igazán jó hangosan, de volt, hogy muszáj volt a fenekére ütni.. Brooklynt a férjem igy is nagyon elkényeztette, úgyhogy néha muszáj volt megmutatni neki, hogy mi a rend.. tudom ezzel kapcsolatosan megoszlanak a vélemények, de nem akartam, hogy a fejünkre nőjön.. persze azért a fejünkre nőtt:-)) de ha rászólunk, akkor legalább tudja már, hogy mi a rend..
187. kitta73 (válaszként erre: 186. - Freddyke86)
2008. dec. 3. 13:00
Viktor már most örülne neki,de Levente még kicsi.De már látni a nagyon hogy imádja az állatokat és az a lényeg,én sosem tiltom semmilyen állattól sem.És azt szeretné, ha tanulnának vele egy kis önállóságot és tudják gondozni,tudják mi az hogy felelőség.Nekem is 5éves koromtól volt kutyám,most a gyerekek miatt nincs,de nagyon hiányzik.
186. Freddyke86 (válaszként erre: 184. - Kitta73)
2008. dec. 3. 12:40
Igazad van, valóban picikék még. Milyen aranyosak lehetnek. Később, biztosan fognak neki örülni. Életre szóló kapcsolat, ha együtt nőnek fel. :-)
185. Freddyke86 (válaszként erre: 178. - Li-lo)
2008. dec. 3. 12:37
A bulldogtalálkozó nagyon jó ötlet, mi is tiszteletünket tesszük, ha időnk úgy engedi. Nem tudom sajnos mikor lesz a következő. Sajnálom, hogy elhúzzák mások a kutyáikat, nem is értem miért teszik. Valószínűleg, még mindig élnek a tévhitek a fajtával kapcsolatban. Nem baj. Majd játszanak Lujzával… :-)
184. kitta73 (válaszként erre: 179. - Freddyke86)
2008. dec. 3. 12:27

Szia!

A nagyobbik fiam 3éves,a kisebbik 2hónapos.

Kicsit még várni akarok a kiskutyával,mert most nem tudnék vele úgy foglalkozni,ahogy kellene.Nem akarom,hogy véletlenül fájdalmat okozzanak a kutyusnak mert nem tudják hogy nyúljanak hozzá.

183. Li-lo
2008. dec. 3. 12:17
Szia, az enyém 7 hónapos és már nem csinálja, vegyél neki olyan játkot, kuga a neve, ami gumi és belelehet tömködni jutalomfalatokat, na azzal jó sokáig elvan. egyébként ha leszidod csakis akkor ha épp rajtakapod. Nálam az vált be legjobban ha nem fifgyelek rá utána 5 percig. És inkább sokat dicsérd meg!! Mint leszidod :)
182. Norbi. (válaszként erre: 181. - R75)
2008. dec. 3. 11:05

Szia

koszi a valaszt

nalunk azosszes jatekat rendezi egesz nap

de a cipokre o se megy ra

csak neha a papucsokra de azokat se rgja szet csak cipeli mindenhova

es mit csinaltal amikor hazaertel?

leszidtad vagy megverted

en nem nagyon akarom bantani szegenyt az szerintem nem sokat segit

181. R75 (válaszként erre: 180. - Norbi.)
2008. dec. 3. 10:59

szia! nekem is ilyen volt kiskorában Brooklyn.. csak nekem a tapétát szedte le körben a lakásban olyan térdmagasságig.. volt, hogy mikor hazamentem nem tudtam bemenni az ajtón a szemét miatt.. gondolhatod:-((( aztán szétrágta a dobogónkat, amin az ágy volt, pont fejmagasságba kimintázta...

kemény időszak volt, de szerencsére most már ilyeneket nem csinál...


megmondom őszintén a mi kutyánk olyan 1éves korára nőtte ki a rágcsálást... amúgy érdekes, hogy pl. cipőt sosem rágott..


ja, a játékaival sosem játszik:-)))

180. Norbi.
2008. dec. 3. 10:17

Sziasztok

Egy olyan kerdesem lenne hogy van egy 4 honapos franciabulldogom es egy hete az a slager nala amikor nem vagyunk itthon szetrag mindent ( ajtofelfa , fal ,borulogarnituranak mar jo reszet elfogyaszottta mar )pedig par oranal tobbett soha sincs egyedul es amugy nagyon okosan viselkedik ha van vele valaki.

Mit lehetne tenni hogy ne csinalja ezeket?

A kutyariaszto nem segitett attol csak jobban rag mindent

Jateka meg van vagy ezer u.h. az se lehet gond

179. Freddyke86 (válaszként erre: 177. - Kitta73)
2008. dec. 2. 12:13

Szia!


Mennyi idősek a lurkók? Az én kutyusomból kiindulva, (és a fajta leírás is ezt mondja), nagyon szeretik a gyerekeket. Nagyon óvatosan bánik a kicsi emberkékkel, szeretettel közelít hozzájuk. Lujza, egyébként igazi toy buldog, picurka a termete, de még így is nagyon óvatos, abszolút nem ugrál, nem löki fel a gyerekeket. Családi kutya, mókamester. A természete is nagyon jó, én csak ajánlani tudom nektek. :-)


Az alaszkai is nagyon szép, hűséges kutya. Nehéz lehetett elengedni.

178. Li-lo (válaszként erre: 176. - Freddyke86)
2008. dec. 2. 11:58
Sajna nem igazán van más kutyákkal kapcsolata, ő egyből ráugrana mindenkire és itt a környékbeli gazdák elhúzzák a kutyikat és nem engedik közel az enyémhez. Szeretném elvinni mindenképp egy bulldogtalálkozóra, nem tudod mikor lesz a következő? sztem mostmár vihetem mert a varratait egy hete kiszedték.
177. kitta73
2008. dec. 2. 11:23

sziasztok!

Meg vagyok halva ezért a kutyusokért,és ha nagyobba k lesznek a fiaim akkor apjuk megígérte,hogy kapunk tőle.nekem alaszkaim volt 3éve halt meg nagyon öreg volt és beteg.

176. Freddyke86 (válaszként erre: 175. - Li-lo)
2008. dec. 2. 11:04

Óóó köszönöm szépem. Lilo-t megkukkantottam, nagyon - nagyon édi-bébi Ő is. Gyönyörű szeme van :-)

Nálunk szintúgy ez a helyzet, mindenhova követ engem. Ha zuhanyozni megyek, akkor is türelmesen kivárja a zuhanyfülke előtt, míg kijövök. Nagyon aranyos, ahogy sürget a kis szemeivel…


Egyébként én is évek óta vágytam kutyára. Először angol bullyt szerettem volna. Az idő folyamán úgy alakult, francia lett belőle, de hát igen. EZ AZ IGAZI SZERELEM. Abszolút nem bántam meg. Gyönyörűek.


A második kutya is biztosan francia bulldog lesz, de miután átrágtam magamban ezt a témát, leegyeztettem a párommal, úgy döntöttem, döntöttünk, egyelőre nem sokkoljuk Lujzit. Marad minden az eredeti felállás szerint.


Csak több bulldogos programot szeretnék tervezni, ahol találkozhat Lujz saját fajtájából való kutyusokkal. Eddigi tapasztalatok alapján, jó természete van. A húgoméknak bichon havanese fiú kutyusuk van (Manónak hívják), akit imád nyúzni Lujzi. Manó pedig hagyja magát, bár mostanában rajta van a kangörcs, állandóan figyelni kell rájuk.:-) A szüleim Golden retriever Buci kutyáját is nagyon szereti, csak hát, nem egy méret ugye. Általában szívrohamot kapok, mikor Lujzika neki esik. :-)Buci pedig szintén kölyök, 7 hónapos, és még nincs tisztában saját erejével. Arra viszont kíváncsi lennék, mit alakítana, egy másik francia bullyval. Te Lilot viszed kutyatársaságba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook