Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik szeretik a francia bulldogokat! fórum

Akik szeretik a francia bulldogokat! (beszélgetős fórum)


2011. máj. 6. 11:00

Sziasztok!

Franciabulldog kisfiút szeretnénk, és érdeklődni szeretnék, hogy honnan melyik kennelből érdemes stb...törzskönyv nekünk annyira nem szükséges, de fontos, hogy egészséges kutyi legyen!

17. coconutorsi (válaszként erre: 9. - Janika & Vader)
2010. szept. 6. 09:42
Szia! Nekem most 5 hónapos a kutyusom. Nála is előfordult, hogy hányt kisebb korában. A doki azt mondta, hogy ne tulajdonítsak neki nagyobb jelentőséget, mert kutyáknál előfordul, hogy az elfogyasztott ételt később kihányják és újra megeszik. A másik, hogy nagyon érzékenyek tudnak lenni bizonyos kajákra, illetve már csak arra is, hogy tápot váltasz, vagy éppen változatosan próbálod etetni. Persze vidd el dokihoz is, de próbáld ki, hogy egy fajta kajára szoktatod. Az enyém például a konzervektől mindig hányt, ezért javaslom a száraz kaját, de két kajálás között adhatsz neki pár szem/falat gyümölcsöt, illetve kekszet, mert az meg savlekötő... Elképzelhető, hogy tényleg a gyomorsavával van valami... Azt is javaslom, hogy vidd el dokihoz (ha eddig nem tetted), hogy a kutyusod általános állapotát felmérje. Sok örömöt kívánok hozzá és vigyázz rá nagyon :)
16. Bo.Zsuzsi (válaszként erre: 8. - 3530c3fcb5)
2010. febr. 21. 17:23
És rendszeresen? Hol szokott lenni?
15. Bo.Zsuzsi (válaszként erre: 13. - Smile07)
2010. febr. 21. 17:22
Ez engem is érdekelne!!!
2009. aug. 5. 15:17
Szia Janika&Vader!Nekem egy 1.5 éves francia bulldogom van szintén ilyen problémával!Minden nap többször hányt akár nyálat akár a kaját emésztetlenül több óra múlva,de volt mikor már annyit hányt szegény,hogy egy pici vér is volt a hányásba!Felvittem Pestre és altatásban csináltak nála egy endoszkópos vizsgálatot ahol kiderült,hogy légcső szűkülete és nyelőcső tágulata van!Élete végéig savlekötőt és hányáscsillapítót kell szednie!Már szedi 7-8 hónapja és egy olyan 80%-ra visszaszorította a hányások számát!Nekem érzékeny gyomrú kutyáknak való szárazat,kutyatésztát,meg jól megfőzött csirkenyakat eszik vagy konzervet vagy parizert!
2009. márc. 15. 10:26
sziasztok! vasárnaponként hol van találkozo?nekem is van egy másféléveskislány bullim s szeretném ha több bulldoggal barátkozna.
2009. márc. 14. 16:08
sziasztok!van egy smile névre hallgato édes bulldogom.tudjátok mikor szokot bulldog találkozo?
11. FHelga
2009. febr. 23. 20:45
Sziasztok!!Ha valaki tudna 1-3hónapos kölyköt Sopron környékén légyszives szóljon.Barátnőm Francia Bulldogja sajnos elusztult,és nagyon szeretnének másikat.
10. R75 (válaszként erre: 9. - Janika & Vader)
2009. febr. 21. 20:22
van egy "francia bulldog" fórum, gyere át oda!
2009. febr. 21. 20:12

Sziasztok!

Egy hete vettünk egy francia bulldogot(6 hónapos). és azóta szinte minden nap általában többször is hányik, nem sokat csak keveset, de ez akkor se normális, nem?Darling konzervet kap nyúllal meg tésztával + a száraz kutyatápot, de azt is kihányja. A doki azt mondta ne adjunk neki szárnyast mert nem bírja a gyomruk.


Segítsetek ki mit ad a kutyusnak? Vagy szerintetek mitől lehet, hogy hányik?

2008. dec. 3. 19:59

Hali Mindenki!


Bullditali lesz a hajógyári szigeten december 7. én a Mokkacuka hűlt helye mellett a szobornál 10 óra körűl.Várunk minden bulldogost és bulldogszeretőt!

7. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 6. - Welker Melinda)
2008. nov. 24. 17:36

Igen az én kuttyomnak is nagyok a füle. Radarok :))))


Én is imádom, nálunk csak akkor sértődik meg ha a füleit tisztogatom, úúú azt nagyon utálja. Akkor másfél napig nem tudom megsimogatni. Közelítek felé, ő meg morog és elfut.

6. Welker Melinda (válaszként erre: 5. - 3530c3fcb5)
2008. nov. 24. 14:29

Várjál és milyen már amikor rászólok hogy nemszabad és azzal a hülye fejével megsértődik.

Beszarás egy kutya!!! Mindig is szerelmes voltam a nagy fülekbe, de ez kész egy blöki.

5. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 3. - Welker Melinda)
2008. nov. 24. 11:25
6 hónapos?? jaj akkor még nagyon kicsike! Édes pofa lehet. Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez még csak a kezdet! Az én kisdisznóm most lesz egy éves, és most éli fénykorát. Kamaszodik, és mindent amit lehet, meg persze amit nem azt is szétrágja...Pedig tudja, hogy nem szabad... :))))
4. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 2. - R75)
2008. nov. 24. 11:23
ÓÓ király köszike benézek!!! :)))
2008. nov. 24. 10:59

Szia.

Nekem is van 6 hónapos Emily a neve.

Bűn rossz!!!!! Nagyon sok kárt csinál, 2 percenként fingik, éjjel nem lehet tőle aludni úgy horkol, de ettől függetlenül IMÁDJUK.

2. R75 (válaszként erre: 1. - 3530c3fcb5)
2008. nov. 24. 10:58

Szia! van már egy fr.bulldogos fórum, gyere nézz be oda is nyugodtan!


Amúgy nekünk is van egy 2,5éves kan fr.bulldogunk, Brooklynnak hivják!

2008. nov. 24. 10:51

Sziasztok! Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert van egy édes kis francia bulldogom, és nagyon szívesen beszélgetnék róluk, illetve a tapasztalatokat szeretném megosztani veletek!!


Minden kis bulldogost, és bulldogtalant szeretettel várok!!!! :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook