Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia Bulldog gazdik fórum

Francia Bulldog gazdik (beszélgetős fórum)


2020. júl. 8. 19:35
Igen, én is azt hallottam róluk hogy nem szoktak ugatni... sőt én még nem is hallottam az utcán sem ugatni őket, ha láttam esetleg :) max Youtube videókon :D
5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Garabonciás)
2020. júl. 8. 19:17
Ők azért nem az ugatós fajták közé tartoznak.Nevelés kérdése is amúgy.Mienk csak akkor ugatott ha volt rá oka.
2020. júl. 8. 17:35
De szeretnék en is ilyen kis nyomipofát. Csak egy baj van, hogy nem tudom elviselni a kutyaugatást. De egyebkent tokcukik tenyleg, meg jo dragak is...
2020. júl. 8. 17:26
Igen... én is ezért agyalok nagyon rajta..... félek nagyon hogy beteges lesz :( de ez mellett meg imádnivalóak... nagyon nehéz döntés:( szeretnék azért siker sztorikat is olvasni is róluk.... ami sajnos nagyon ritka... :(
2020. júl. 8. 17:10

Sajnos én már nem vagyok,csak voltam.Meghalt már.De egy csoda kutya ez a fajta:-)

Imádom a természetüket.Gyerek mellé is tökéletes.2 rossz tulajdonsága van:

Aludni nem lehet 1 szobába vele mert rendkîvül büdöseket pukka.nt és nagyon horkol😁

Amúgy imádnivalóak.

De nagyon jó helyről vedd ám!

Nekünk ezért se lesz megint,mert nagyon túl tenyésztették már őket.

Így lett most egy szakállas agáma bébink:-)

2020. júl. 8. 10:29
Sziasztok! Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy itt le tudjuk írni a tapasztalatainkat/kérdéseinket a francia bulldogokkal kapcsolatban, összegyűjtsük a Hoxas buci gazdikat :) én magam még nem vagyok gazdi, de lehetséges hogy hamarosan az leszek.... ezért minden hasznos infót, tanácsot, szívesen veszek :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook