Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


55. 533bb4d1fe (válaszként erre: 54. - Hitmanus)
2008. márc. 28. 09:04
Kialakul neki,még nagyon fiatal.
2008. márc. 17. 18:27

Sziasztok!

Nekem van egy 9 hetes bézs kis franciám.Az van vele,hogy az egyik füle tökéletesen áll a másik viszont lóg.Szeretném majd vinni kiállításra,meg ilyen bohóckodásra:)és az lenne a kérdésem,hogy van rá esély hogy a lógós füle is állni fog?

A másik,hogy ha jó minőségű tápot eszik akkor kell e mellé vitamin van csonterősítő vagy minden benne van a tápokban?

És valóban büdöset tud pukizni.Itt alszik az ölemben és nem egy galambot eresztett el..csak úgy viccből:)

53. Kangaroo (válaszként erre: 51. - R75)
2008. márc. 15. 16:01
Nini, egy régi ismerős! :-)))
52. ea9bff1b44 (válaszként erre: 49. - Zita57)
2008. márc. 15. 14:15

A bulldogok általában horkolósak. Ez a többi kutyához viszonyítva kicsi orrészükkel, nyomott pofácskájukkal magyarázható, épp úgy, mint pl. a palotapincsiknél, vagy macskák esetében a perzsáknál.

Mindemellett imádnivalóak!

51. R75
2008. márc. 15. 13:53

nekem is francia bulldogom van, most volt a héten 2éves.. kan, Brooklynnak hivják..

és igen, ő is horkol:-))))))) ja, és rohadt önző:-)))

2008. márc. 3. 11:03
Fogadd el! Ezek már csak ilyenek! :-)))
49. Zita57
2008. márc. 2. 15:29

Sziasztok!

Nekem egy kan francia bulldogom van. Ő is eléggé horkol néha. Ez normális? Erről le fog szokni, vagy van erre vmi megoldás? Vagy csak simán fogadjam el, hogy ilyen? :)

2008. febr. 28. 10:46
kicsit félreérthető voltam: nem az enyémet viheted magaddal, hanem a sajátodat! :-P
2008. febr. 28. 10:45

Az én kutyám elég mozgékony, imád szaladgálni!

Ha viszel magaddal neki is vizet és meg tudod itatni menet közben, szerintem elviheted magaddal. De tegyél próbát, mennyi ideig bírja!

Bár lehet, hogy egy bot vagy labda után szívesebben rohangászna, mert elég játékos fajta! :-)

2008. jan. 21. 18:23

sziasztok!

gondoltam regisztrálok,meg segítségre,ill. véleményekre lenne szükségem francia bulldog gazdiktól.Nekem is vaneg ykislány bulldim,fél éves.nagyon energikus,imád szaladgálni ,meg minden.de nem tudom,(mert eddig mindenki mást mondott)hogy elvihetném e mondjuk kocogni(eddig boxerom volt,és jó lenne,ha ő is jöhetne velem),de nem tudom,hogy rosszat tesz e neki.amúgy nem hörög ,meg semmi,nem túl rövid az orra.(láttma már olyat aki fekve majd megfulladt levegővétel közben:S)

szóval ,h avalaki tudna nekem mondani erről véleménytörülnék neki.előr ei sköszönöm!

2008. jan. 20. 12:18

Sziasztok!

Nagyon szeretnék egy francia bulldogot,csak nem tudom,hogy milyen nemü legyen.Azt mondják a fiú bújosabb.Igaz ez?

2007. dec. 12. 20:51
az enyémnek állnak a fülei és igy is nagyon aranyos:)
2007. dec. 12. 17:23
Bulldogtalálkozón láttam hasonló bulldit, tök cuki volt, h nem állt a füle! :-)
42. Aksika
2007. dec. 10. 23:35
Üdvözlök mindenkit.Én is Francia bulldog tulajdonos vagyok.Az én bulldim egészen egyéni mert nem áll a füle de azért igy is nagyon szép.Csak osztani tudom mindenkinek a véleményét.Egy nagyon kényelem szerető,horkolos,pukizós,energia golyóval osztom meg a lakásomat.
41. Aksika (válaszként erre: 36. - Bonnie75)
2007. dec. 10. 23:29
Szia.Küldtem privit és emailt
2007. dec. 10. 12:59
ja és ezt elfelejtettem tényleg nagyon büdöseket tud oda nyomni a kis drága sunyi modon!
2007. dec. 10. 12:55

Sziasztok!

nekem van egy 7 hetes francia bulldogom és ő természetes uton született de ugy tudom hogy elöfordulhat hogy császározni kell öket,melyik a jobb,vagy ez most hogy van?amugy nagyon imádnivaló és aranyos kis kutya és már kezd szoba tiszta lenni!

2007. dec. 8. 09:29

Az enyémnek eléggé hullik, de azért valami marad rajta! ;-)

Most a téli bundáját "veszi elő".

De melyik kutyának nem hullik??

2007. dec. 1. 14:04
Nekem fél év kellett ahhoz hogy a mopszom szobatiszta legyen. de neki nagyon hullott a szöre. Azért kérdezem hogy mire készüljek, a fr.bulldinak is ennyire hullik?!
2007. dec. 1. 11:16

Sziasztok! Rendszeresen olvasgatom a hozzászólásaitokat,nekem van egy 6 hónapos francia bulldog szukám eladó,az ára 25.000 ft. A kutyus nem azért ennyi mert hibás, hanem tenyészetfelszámolás miatt. Fekete színű, fehér mellénye van, nagyon játékos, kisgyerekhez van szoktatva,(3 éves a kisfiam)éber,élénk kiskutya.

Ha valakit érdekel:pubi@vivamail.hu, és Tatán vagyunk.

2007. nov. 30. 10:30
A miénk fél éves, a lábát ő sem emeli, de azt hallottam, hogy TALÁN majd ha már elmúlik egy éves :) Mondjuk nekem teljesen mindegy hogy hogyan pisil, csak ne a lakásba. A gyerekeket ő is nagyon szereti, meg úgy általában mindenkit :D
34. gallinaccia73 (válaszként erre: 33. - Kangaroo)
2007. nov. 29. 18:43
az udvaron tartom a kutyákat -)
2007. nov. 29. 17:28
Még mindig jobb, mintha a pukit kented volna rá! :-P :-)))
32. gallinaccia73 (válaszként erre: 31. - Gallinaccia73)
2007. nov. 29. 17:22
ja,és cefet módon horkolnak.volt,hogy éjjel szegény férjemet keltettem,hogy ne horkoljon,pedig a kutya volt az :))))
31. gallinaccia73 (válaszként erre: 10. - Kangaroo)
2007. nov. 29. 17:21
nekem is van kettő,1 fiú és 1 lány.tünemények!2 díjbirkózó :))))
30. Kangaroo (válaszként erre: 28. - Csibaba)
2007. nov. 29. 17:18

Egy hónap alatt?? Az igen! :-)))

Nekünk már egy éves volt, mire teljesen szobatiszta lett! De a lábát még mindig nem emeli pisilésnél, pedig kisfiú!

Horkolni nem szokott, viszont egyéb hangokat hallat, szörcsög, nyalakszik, vakarózik (ezt is elég zajosan tudja csinálni).

De nagyon emberbarát, imádja a társaságot! Gyerek mellé teljesen tökéletes! :-)

2007. nov. 29. 14:23
Egyik fajta kutya sem tökéletes,de igy szeretjük őket.Nekem pld. alaszkai volt,annyi szőrt amit én össze takarítottam utána,kevesen láttak még.Mégis nagyon szeretük,és szívesen takaritottam utána.De panelba többé nem kellene ilyen nagytestű,neki is csak szenvedés.Mondjuk én őt megörököltem,engem választott a családból.Ezért szeretnék most már kistestű kutyust,és nekem a f.bulldogok nagyon tetszenek.Plusz van egy két éves kisfiam és ez a fajta állitolag szereti a gyerekeket.
2007. nov. 29. 08:55
Lujzika! Nekünk egy hónap alatt sikerült megtanítani a kutyunak, h ne pisiljon, kakiljon be, tehát sztem könnyű szobatisztaságra tanítani. Bár ez minden egyes kutyánál eltérhet...A szőrözésről annyit, hogy most egy pár hete nagyon hullik neki, de remélem már nem sokáig. Bogyóka! Az én francia bulldogom egyáltalán nem horkol!!
2007. nov. 28. 20:03
szia! a mopsz az tuti hogy horkol, és mivel a francia bulldog is hasonlo hozzá, szerintem ö is horkol. de majd ir valaki akinek van és a tutit megtudod:)
2007. nov. 28. 19:52
Sziasztok!Nagyon tetszenek a francia bulldogok,de egy valami visszatart attól hogy vegyek.Tényleg nagyon horkolnak?Az a problémám hogy nagyon rossz alvó vagyok,és minden zaj zavar.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook