Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


20. pimpi3 (válaszként erre: 14. - Binnyem)
2008. ápr. 1. 21:26

Reggel pd,tizórai 1 natur jokhurt zabkorpával édesitövel!Ebéd valami diéásabb husi zöldséggel!Már jokat tudok csinálni!Például olyan kaját aminek olyan az ize mint a székelykáposztáé!Uzsi,egy gyümi vagy rágcsálok répát pl.Vacsi meg pd.

1 kilosat vettem egy fitnesz terembe!7120ft!De ha rendeled olcsobb!Ennél drágább a fél kilos *!Még nemtudom meddig elég,de kb 25 napig!Szerintem!De én féri adagot iszok,mert nem elég amit a nöknek ajánlanak!:))

Sokmindent kiprobáltam és semmi nem hatott!Vártam a csodát!De itt azt nem igérnek!És mégis sikerül!Ja és ugye nekem rossz a lábam is és mégis tornázgatok!

Mindenkinek nagy kitartást kivánok!

19. Klimpírozi (válaszként erre: 14. - Binnyem)
2008. ápr. 1. 21:19
a shop builder oldalán keress információt, adagra, árra, ízválasztékra, minden fellelhetőt megtalálsz!Vagy a Googleban keresgélj..
18. binnyem (válaszként erre: 16. - Erika0313)
2008. ápr. 1. 20:12
Szuper!!
17. binnyem (válaszként erre: 15. - Schanell)
2008. ápr. 1. 20:12
En most ettem ket harapasnyit, de napolyisat... ez ugye bocsanatos bun? :)
2008. ápr. 1. 19:38

sziasztok!


Én a 90 napos diétát csinálom.

2008. ápr. 1. 19:34
sziasztok...sikerült ma nem ennem csokit:(és szinte alig ettem vmit...:)jupeee...ha így folytatom éhen halok...:S
14. binnyem (válaszként erre: 12. - Caravell)
2008. ápr. 1. 18:53

Mar elpasszoltam :) Megprobalok egeszsegesen etkezni, de valoszinubb, hogy veszek vmi fincsi turmixot es az lesz a vacsim 6-kor...


Pimpi! Mennyibe kerult a Protein Delite? Meddig eleg?

2008. ápr. 1. 17:36
... és természetesen sok sikert mindenkinek :)
12. caravell (válaszként erre: 4. - Binnyem)
2008. ápr. 1. 17:34

Sziasztok, épp csak bekukkantottam egy másik fogyis csapatból.


Kedves binnyem, az jó,ha ihatatlan, akkor sokáig elég és az ember inkább koplal :)

11. Klimpírozi (válaszként erre: 9. - Pimpi3)
2008. ápr. 1. 17:32
Pimpi, a napi 3 Protein Delite mellé eszegetsz valamit, vagy csak a folyadékbevitellel diétázol???Ahogy néztelek, nagyon szépen fogysz!!!
10. o.andi
2008. ápr. 1. 16:53
sosem késö elkezdeni.....
9. pimpi3 (válaszként erre: 8. - Binnyem)
2008. ápr. 1. 16:28

Sziasztok!Én is *val kezdtem,de tényleg nagyon drága!Most a protein delitet iszom és az felébe kerül és finomabb!Amugy én 1 honapja fogyozok!

Sok kitartást nektek!

8. binnyem (válaszként erre: 5. - Pofi)
2008. márc. 31. 22:44
Probaltam a *t, hatasos, de rohadt draga... ezt a Meta diet shake-et valojaban csak megkostoltam, de eleg volt ahhoz, hogy ravilagitson, nem jo uton jarok. Most keverek tobb dietat, ugy fogom csinalni, hogy 12-ig csak gyumolcs (mint a 90 naposban), utana foleg feherje, a szenhidratot kerulom, szet fogom valasztani. Tehat husit csak zoldsegekkel es savanyusagokkal eszem majd, a kenyer, a tesztafelek es az edesseg TILOS! Ja, es mindezek mellett megprobalom ezeknek a kajaknak a ponterteket szamolni, ahogyan a weight watcheresek csinaljak. 6 utan nem fogok enni, illetve lehet, hogy 7 utan, mivel sokaig fenn vagyok, tanulnom kell. Ez hat a terv....
2008. márc. 31. 22:38
Udv a klubban :) Akkor holnaptol hajra!! En mar ma is keszitgettem a gyomromat, de egy keves szenhidrat igy is becsusszant :)
2008. márc. 31. 21:38
sziasztok...én is szeretnék csatlakozni...én ugyan nem szeretnék túl sokat fogyni,de azért 4-5 kg rólam is lemehetne...:)
5. Pofi
2008. márc. 31. 21:30

Szia Lányok!

Akkor holnap indulás?

Én igazából még nem döntöttem el, hogy mit csinálok, a fő csapás a sok gyümi, és zöldség. És lemondok a vacsiról, csak még nem döntöttem el azt sem, hogy 2, 3, 4, 5 vagy 6 után nem eszem. :)

És szeretnék újra futni járni.


Mi volt a találmányod? Csak a shake-t ittad? Vagy azért kajáltál is mellette?


Kalenda? Te mit tervezel?

2008. márc. 30. 19:17
Mar en sem dietat, mert a legujabb talalmanyom is kudarcba fulladt... Meta Diet Shake volt, es IHATATLAN :) Nekem kb 3-5 kg-ot kellene fogynom, de ezeket tenyleg a legnehezebb, annyira ragaszkodnak hozzam... Mozogni is kene... Ti hogyan szeretnetek fogyni?
2008. márc. 30. 13:30
Sziasztok! én is csatlakozom-szeretnék 30 kg fogyni!
2. Pofi
2008. márc. 30. 11:33

Hahó!

Én jönnék,bár a diéta szót szeretném már elfelejteni, és inkább az egészség lenne a fontos.

Te mit tervezel?

2008. márc. 29. 22:32
Sziasztok! Varok ide mindenkit, aki bolondok napjan kivanja elkezdeni a dietajat! Csinaljuk egyutt, osszuk meg a tapasztalatokat, konnyitsuk meg egymas "szenvedeset" :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook