Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


80. timi,,
2008. ápr. 2. 21:11

Akarat kell igazad van,,de olyan jó enni.De rajta leszek én is a dolgon,Együtt könnyebb

:)

79. herengtimea (válaszként erre: 78. - Timi,,)
2008. ápr. 2. 21:07
Nagy akarat kell,jo ha vannak tukrok a házban,mindig nézz bele,ha megéhezel,vagy húzd fel egy szuk nadrágodat márha van,én most magamrol veszek példát.Ha felveszem a kedvenc gatyom kibuggyan belole egy nagy uszogumi és olyan szuk,hogy alig kapok benne levegot,de azért is felveszem,mert ha vennék egy nagyobb nacit akkor az olyan mintha belenyugodnék a mostani testsulyomba
78. timi,,
2008. ápr. 2. 21:01
Sziasztok!!!Én is 55 kiló szeretnék lenni,,,,de nem nagyon látom mikor sikerül:)
2008. ápr. 2. 20:15
Na megvan a torna,30 perc.Mehetnék aludni és akkor nem gondolnák a gyomromra,de még meg kell várnom a párocskámat és frissen megsutni a kirántott húst,még egy probatétel mára.11-kor jon,addig tévézek,meg internet.Hol vagytok?Valaki nem akar gyonni?
76. herengtimea (válaszként erre: 73. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 17:39
Ěn sem akarok kevesebb lenni mint 55,én imádok enni,ha elérem a súlyom nehéz munkával akkor tudom,hogy már nem szedem vissza,legalábbis nyáron biztos.Inkább télen szeretnek bekopogtatni az ajton a kilok,én meg beengedem oket.Amúgy néha a párom is szok fozni,ot inkább estefelé húzza a bele,és olyan finomakat hát ilyet nem lehet elutasítani,pláne azért nem nehogy megsértodjon és máskor nem foz!
75. pimpi3 (válaszként erre: 73. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 17:37
Én is életmodot szeretnék változtatni!Elég jo uton haladok!Azthittem nehezebb,de ugye ezt még megkell tartani!
74. pimpi3 (válaszként erre: 67. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 17:36

Nem hiztam meg,fogytam akkor is pár kilot!Mert nem tudtam enni se!Akkor ugye rákellett volna gyujtanom!Igy enni se ettem sokat,kávérol ugyis lekellett szoknom az anyagcserém miatt és bulizni se mentem sokáig mert akkor meg az alkohol és akkor is kellett volna a cigi!Szoval szörnyű volt!egyböl tettem le a cigit!Senkinek nem ajánlom!Elvonási tüneteim voltak!Sirtam ,hánytam meg hasonlo dolgok!

De mostmár vannak azok az elektromos cigik és azzal állitolag könnyü leszokni és nem hizol meg!Csak drága!

73. binnyem (válaszként erre: 65. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 17:32
En szivem szerint eletmodot szeretnek valtoztatni, de nem tudom, mennyire vagyok ra kepes. Egyebkent elso korben 57 kg szeretnek lenni, aztan 55. Ha megis dieta lesz belole, akkor ha ezt elerem, abbahagyom... nem tudom elkepzelni, hogy anorexias legyek :)
72. herengtimea (válaszként erre: 70. - Sztrazsazsi)
2008. ápr. 2. 17:18
Szia.2,5kg az szép,eddig tán még énis el szoktam jutni aztán szépen vissza szoktam fordulni nehogy má sikeruljon.A másik héten meg rámjott 3kg.Nem szabad abbahagyni!!!Ezt magamnak is mondom.
71. 22f56b42c8 (válaszként erre: 36. - 01c8755c79)
2008. ápr. 2. 17:08

szija:))

köszi a gratulát de azért még messze vagyok attol hogy végezzek a fogyással...

én arra gondoltam 175 centimhez /65 kilóra fogyok. az jó nem?

egyébként szerintem simán le tudsz fogyni:)))

hajrá:)))2-3 kiló az nem sok.. menni fog:)

2008. ápr. 2. 16:54
Sziasztok lányok! Én is szeretnék csatlakozni a fogyókúrához.Már a 4 napja csinálom, 2,5 kg ment le. Én a káposztalevessel próbálkozom. Eddig jó volt. Mindenkinek kitartást és szurkoljunk egymásnak!
69. binnyem (válaszként erre: 68. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 16:45
Most en sem, mert megittam a * utolso adagjat, ma mar csak max egy joghurtot eszek!
2008. ápr. 2. 16:45
Most egy finom epres joghurtot eszem szépen lassan élvezettel,nagyon finom,mellettem lányomék meg kirántott husit.NEM VAGYOK EHES
67. herengtimea (válaszként erre: 66. - Pimpi3)
2008. ápr. 2. 16:18
Hogy sikerult?Es meghíztál miután leszoktál?
66. pimpi3 (válaszként erre: 65. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 16:05
Én leszoktam több mint 1 éve!De nagyon hiányzik!
65. herengtimea (válaszként erre: 64. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 15:53
A folyadék az nagyon fontos.Binnyem te mennyi ideig szándékozol diétázni,ugy értem hány hétig,honapig?Olyan éhes vagyok!Asszem megyek rá gyújtani az elveszi az éhséget,meg egy jo kávé...
64. binnyem (válaszként erre: 61. - 01c8755c79)
2008. ápr. 2. 15:48
De zert parizsival es sajttal sem gaz, ugye? :) Remelem, ez meg nem szamit bunozesnek... nekem a vizivast meg gyakoirlnom kell, eleg keveset iszom :(
63. pimpi3 (válaszként erre: 62. - Ppiiccii)
2008. ápr. 2. 15:28

Én amiket olvastam a 90 naposrol,azok nagyon nem tetszenek!

Én is fözök 3 emberre és lassan kostolgatják az én kajcsimat is!És 80%-ba izlik nekik és kérik,hogy legközelebb igy csináljam nekik is!

2008. ápr. 2. 15:04

Sziasztok.

Én az ősszel megcsináltam a 90 napos diétát. Nagyon hosszú és kínszenvedés volt. A keményítőnap maga volt a pokol. A többi elment. Én ezzel akkor 10 kg-ot fogytam. Bár be kell vallanom, hogy többször is bűnöztem. Három fiúra főzni és mellete kibírni hogy te nem eszel belőle nagyon nehéz.

Mindenkinek kitartást kívánok a választott módszeréhez, mert csak így lehet eredményeket elérni. Hajrá csajok!

61. 01c8755c79 (válaszként erre: 59. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 14:33

.. hjaaaa, én párizsit nem szoktam enni hozzá... és sajtot se.... csak úgy tömöm magamba. :o))

Viszont rengeteg ásványvizet iszom, délelőtt 10-re elfogy egy kétliteres üveg, és utána jön még két liter estig. Nem azért, mert kell, hanem azért iszom, mert jól esik. :o)

2008. ápr. 2. 14:31
Csak simán fott krumplit eszem sok soval,tudom nem szabadna,de szeretem.De ha a krumpli is hizlal hát akkor inkább azt sem eszem.Akkor meg mit egyek?Salátát?Hu,erre szoktam azt mondani,hogy nem vagyok én kecske!Nagyon jo így kozosségben fogyozni,olyan mintha valaki figyelne,és jobban bennem van a "nem szabad",aztán lehethogy holnapután nekiesek egy tábla szalonnának.Még jo,hogy nincs itthon!Lencselevest,kirántott hust rizzsel foztem és kozben eszem a répámat,hát nem hulyeség?De mindig azt mondom magamnak,ha visszanyerem az alakomat annyit ehetek amennyit akarok,és megéri dolgozni érte,mert jon a nyár!!!Csajok felvesszuk a bikiniket,ami nincs,azt is kéne venni egy ujat,már ezer éve nem vettem magamnak,mindig másra kell a pénz,és mire vehetnék vége a nyárnak.
2008. ápr. 2. 14:29
Ah, akkor ok, csak ezt senki nem emlitette eddig! En is nagyon szeretem, most azt ettem parizsival es sajttal :)
58. 01c8755c79 (válaszként erre: 56. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 14:28
... én az ilyen extrudált vagy mi a neve kenyereket zacskószám eszem... imáááádom! :o)))
57. pimpi3 (válaszként erre: 56. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 14:25
Én is azt eszek!Naponta kb 2-3-at!Meg van valami ahoz hasonlo az a neve,hogy fibre!
2008. ápr. 2. 14:12
Csajok! En abonettet eszem kenyer helyett. Velemeny? Egy szelet csupan 21 kaloria...
55. binnyem (válaszként erre: 50. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 14:11

Timi!

A 90 napos dietaban a krumplit kemenyito napon esszuk. Ha nem eszel hozza hust (feherjet), akkor rendben van, csak mertekkel! :)

54. pimpi3 (válaszként erre: 51. - Pofi)
2008. ápr. 2. 14:01
Én a jövöhéten megyek a fogdokihoz!És ezt még nem is ismerem!Ugy félek!kb 2 hónapja lehetett,hogy az orvosiba akihez tartozunk kiakasztotta az állkapcsomat!De már csak tömni kell!:))
53. pimpi3 (válaszként erre: 50. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 14:00
Krumpli,tészta ,kenyér,cukor,rizs!Ezekre mondják,hogy eleinte nagyon nem kéne!De én is az elsö 2 hétbe ettem ezeket!
52. pimpi3
2008. ápr. 2. 13:58

Sziasztok!Én is imádom a négercsokot!De sajna nem szabad!Én most tizóraizom:)) Késön keltem,beteg vagyok!

Négercsók hejett egy fincsiség!:1natur jokhurt,bele egy teáskanál zablorpa,1tk zabpehely,pár szem mazsi és édesitö!vÁRTOK VELE 5 PERCET ÉS UTÁNA ENNI!nAGYON FINOM!éN EZT ESZEM MOST!:))

51. Pofi
2008. ápr. 2. 13:56

Szia Csajok!

Jelentem feloldoztam magam a bűneim alól, és ma különösen jó kislány voltam. Délelőtt ettem két joghurtot, nemrég pedig 2 wasa kenyeret ráolvasztott mozzarellával. Isteni volt. Még megvárom a dominót, utána lenyomom Béres Szandi Lendületben tornáját lábsúlyzóval. Aztán fogdoki.

Ma már tuti nem eszem, mert úgyis mindennek gyógytömés íze lenne. Az meg nem finom.


Timi! Hízlal a főtt krumpli!!! :)))) Meg minden amit megeszünk. Azért ne legyél szomorú, ha nem minden nap eszed, simán belefér, csak vigyázz vele, elég magas a szénhidrát tartalma.

(hmm.. mondom én, a négercsókos ;) )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook