Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


140. Pofi (válaszként erre: 136. - 6eb34163c1)
2008. ápr. 5. 00:20

:)))

Jajj de aranyos vagy, hogy Profinak szólítasz.

Egész belepirultam egy kis elírásba. :D

Vagy megelőlegezted Nekem a bizalmat ? :)))


Megkérdezhetem, hogy van valami különösebb oka, hogy abbahagytad a tornát, vagy csak lustiból?

139. Pofi (válaszként erre: 138. - 6eb34163c1)
2008. ápr. 5. 00:12

Hát akkor az első sokk megvolt, óh milyen ismerős érzés.Mérleg vááááá. :)))

Belelestem a naplódba, és most lehet, hogy örülni fogsz nekem, mert megpróbállak megvígasztalni.

Szóval tavaly nyár óta kaptad össze magad? Akkor nagyon hamar meg tudsz szabadulni tőle. Állítólag a tested 1,5 évig "emlékszik" a súlyodra. Azt nem mondom , hogy könnyű dolgod lesz, de ha most tényleg odafigyelsz szerintem nagyon hamar le fog csúszni rólad. Úgyhogy hajrá!!!


Egyébként azt tudtátok, hogy akkor lesz maradandó a fogyás, ha ugyanannyi ideig még azt az étrendet, vagy étkezési szokást tartjátok, amivel lefogytatok? pl valaki 3 hónap alatt eléri az álomsúlyt, akkor még 3 hónap ugyanolyan étkezés, és nincs visszahízás.

2008. ápr. 5. 00:00

Hát ha nem, én felkötöm magam. Szóval azt mondod túl kiegyensúlyozott az életem... lehet :D. Felmondok és akkor majd lesz min idegeskedni :D.


Hát remélem menni fog... amikor megláttam mennyi vagyok kishiján kigurultak a szemgolyóim O_o

137. Pofi (válaszként erre: 136. - 6eb34163c1)
2008. ápr. 4. 23:37

NE AKARD!!!!! Illetve úgy ne, ahogy én csináltam.

Magánélet :( jó 6 hétig nem ment le szilárd kaja a torkomon, mert nem bírtam enni, és alig aludtam.

Ja és visszaszoktam a cigire.

De ne mondd el senkinek, :) nem vagyok büszke rá.

És Neked is sikerülni fog, ne aggódj!

136. 6eb34163c1 (válaszként erre: 133. - Pofi)
2008. ápr. 4. 23:00
Profi most nézem csak... kevesebb mint 57-re lementél kábé annyiról mint én? hogy csináltad? én is akarom!!! :,(((
2008. ápr. 4. 22:58

sziasztok

mi a helyzet?:)

134. 6eb34163c1 (válaszként erre: 131. - Herengtimea)
2008. ápr. 4. 22:57
Én is az előbb kerestem meg a naplóját :) (ugyan engem nem hozott lázba... maradok a saját módszeremnél...)
133. Pofi (válaszként erre: 131. - Herengtimea)
2008. ápr. 4. 22:14

[link]


Már azt hittem elmentél aludni, hogy ne csipegess :)

132. binnyem (válaszként erre: 130. - Herengtimea)
2008. ápr. 4. 22:07
Az esztergomi Tescoba jartok? :)
2008. ápr. 4. 22:03

Pofi kedves írd meg légyszi hogy találom meg Anetta naplojat.

koszike

130. herengtimea (válaszként erre: 129. - Pofi)
2008. ápr. 4. 21:44

Hát nem nagyon ettem azota semmit,de azért itt ott bekapok banant,paradicsomot,uborkát...

Most nemis vagyok éhes inkább álmos

129. Pofi (válaszként erre: 127. - Herengtimea)
2008. ápr. 4. 20:56

Minden kajának pont értéke van, azt kell számolni.

Nézd meg Anetta naplóját. Mindent leírt róla, és le a kalappal előtte, nagyon szép eredményt ért el.Innen gratulálok neki, a kitartásához is.

3 óta nem is ettél semmit?

2008. ápr. 4. 20:46
Ja elfelejtettem Timi vagyok
2008. ápr. 4. 20:45

Akkor szia Kriszti,figyeljetek ez már a 4.nap.Hogy bírjátok és mi az a weight watcher?

Voltunk a tescoban és ettem egy nagy pizzát egy nagy kolával,jo mi?

nesze neked diéta

ez volt 3-kor azota tartom magam,de tornázni ma nem fogok nincs kedvem

126. Pofi (válaszként erre: 125. - Binnyem)
2008. ápr. 4. 20:42

Oké! :) Ahogy szeretnéd!

Én szeretnék Pofi maradni, ha lehet, sokkal édesebb, mint az igazi nevem. Persze aki kíváncsi rá, annak elárulom ;)

de lehet, hogy csak priviben.

125. binnyem (válaszként erre: 124. - Pofi)
2008. ápr. 4. 20:22
Jol! :) Jobban, mint tegnap! Ma mar 10 percet csinaltam, es ezalatt 500-at tapostam, de ez csak 80 kaloria elegetese... ez van. Szerintem en holnaptol weight watcher-ezek, eleg jonak tunik, es ha mar ugyis eszek reggelente szenhidratot... :) Nagyon kitarto vagyok, mi? Szerintem irja meg mindenki a "rendes" nevet! :) Binnyemnek a ferjem hiv, es amikor regisztraltam, nem gondoltam, hogy forumozni is fogok :) Egyebkent: Kriszti... sziasztok! :)
124. Pofi
2008. ápr. 4. 19:30

Sziasztok Csajszik!


Mai eledelem 2 isler!!!! és a nagyobbik fajta. Ráadásul most az elöbb. Egész nap nem volt időm enni, már nagyon éhes voltam,és nem bírtam volna ki, ha még nekiállok itthon pepecselni.Sajnos ma tornázni sem volt időm. Nem túl egészséges, de így alakult.Holnap kompenzálok.


Binnyem, köszi! Lehet, hogy kipróbálom. Előkapartam a két 1000 éves testkontroll könyvet, hétvégén ha lesz időm átolvasom, és lehet, hogy belevágok. Hogy megy a taposás?

123. 6eb34163c1 (válaszként erre: 121. - Herengtimea)
2008. ápr. 4. 16:31

Hát ez még nem vétek :). Az elejét olvasva minimum azt gondoltam hogy befaltál egy fél citromtortát :D.


Mai napi kajám eddig: egy subway kicsi tonhalsaláta, meg egy fél csomag szűztea keksz, mert finom nagyon, és mert fél csomagtól már jól is laktam, és mert ez mindössze 50 kcal volt :). Szóval mégha nem is történt áttörő változás az első nap - tegnap óta :D - akkor is legalább az elszántság megvan bennem, és szerintem ez a legfontosabb...

122. 01c8755c79 (válaszként erre: 113. - Scarlett ohara)
2008. ápr. 4. 07:42
... én is így érzékelem. Nem hallottam a sztárt, de amióta rengeteg vizet iszom, napi kb. 4 liter... aludni normálisan alszom, a 8 óra szinte mindig megvan, kivéve, ha buliba megyünk (mint pl. holnap) és napközben is simán alszom 1 órát, ha megkívánom, átlalában 4-től 5-ig (mivel fél 4-ig dolgozom). Amióa így élek, hihetetlenül sokat szépült a bőröm. Narancsbőr pl. 0, pedig volt idő, hogy rendesen kijött a combomon és a fenekemen. A kg-k is folyamatosan mentek le rólam, most még 2-3 kg van. ... hja, és persze a mozgás... nah, az kell. :o)
2008. ápr. 4. 07:20

Megyek a tescoba,megeszek egy nagy pizzát:))NEM SZABAD.Lányok nekemis gyonnom kell.Elosszor ugy gondoltam nem mondom el ugyse lát senki azt írok amit akarok,de rájottem ezzel magamat csapom be.Tegnap vacsoráztam nem is akármikor 11-kor,mivel tegnap Richárd napja volt és a páromat ugy hívjak,gyertyafényes vacsorával vártam,mikor hazaért munkábol,nem ettem sokat csak egy gomboc rizsát májjal,de nagyon jol esett utána pezsgo...

bocsi

2008. ápr. 4. 06:52
jo reggelt"Barna kenyérrel kezdjuk a napot.4. nap nem szabad megállni,jol csináljátok csajok csak így tovább!!!
119. pimpi3
2008. ápr. 3. 22:34
Egyetek turos sütit!Egész nap szabad 1-es kodu!:))
2008. ápr. 3. 22:33
Uhh, én próbálok nem rá gondolni :DDD. Ha naon éhes vagyok képes receptblogokat nézek, és kielégülök a nézésükkel :D. Aztán bekapok egy kis fahéjas reszelt almát :}
2008. ápr. 3. 22:07
tudjátok mi hiányzik? a kalács baracklekvárral. a kakaóscsiga. és kis barátaik:( de sebaj a strandon mást fogok gondolni csinin:)
116. binnyem
2008. ápr. 3. 21:50
Gyonok: fel szelet fonott kalacs este :( Marci meghagyta :)))
2008. ápr. 3. 21:41
ja és köszi csajok:D most olvasom vissza. amugy norbi mondta még:"reggelizz, hogy fogyjál" ez hihetetlenül beválik. a reggelim a legbőségesebb, pedig sose voltam a nagy reggelizős fajta időm sem sok van. de ha jol bereggelizel egy kis fogyis piritóst sonkával, 100%narancslé, tök jól indul a napod és utána este jöhet a gyümölcs, a sali meg a mozgás:) én se voltam vmi nagyn kövér, de még rólam is lement egyhamar :D
114. scarlett ohara (válaszként erre: 104. - Binnyem)
2008. ápr. 3. 21:38
az első mondatban , 1 hónap!:) semmi baj:D lehet több volt talán 1 héttel mint 1 hónap... és amugy 68kiló voltam most vagyok 63körül, de még 60alá szeretnék:)
2008. ápr. 3. 21:35
egyszer vmi sztár (talán J.Lo)azt nyilatkozta, hogy a két dolog kell a szépséghez: rengeteg alvás és sok sok tiszta víz!! nem csak ennyi, de nagyon érdemes megfogadni:o) nekem bejött!
112. 6eb34163c1 (válaszként erre: 110. - Kismackó2006)
2008. ápr. 3. 21:04

Uhh... bevallom egyszer tökre lefogytam. Akkor azt csináltam hogy köteleztem magam arra hogy napi 3 liter ásványvizet megigyak. Hát enni azt nem ettem sokat. Friss is lettem tőle, viszont állandóan vécére rohangáltam, ami mondjuk munkában nem tul szerencsés. Akkor épp nem dolgoztam... mindenesetre ja, inni kell - lehet most is rákattanok erre, max, majd csak délutánonként fogyasztom el az adagomat.

Ha gyengének érzed magad, egyél egy banánt, vagy almát, vagy csinálj sajátkészítésű gyümölcsjoghurtot - ez nekem mindig segít :).

111. herengtimea (válaszként erre: 110. - Kismackó2006)
2008. ápr. 3. 18:38
A folyadék nagyon fontos!!!Hogy miért?Kérjuk a választ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook