Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 2. 13:20
Reggelire ettem egy kis répát,délre fott burgonyát,az ugye nem hízlal?Sok sok tea.Ez a második nap.Este sok sok torna
2008. ápr. 2. 13:19
Hu csorog a nyálam ahogy olvasom ezeket,szalonna,négercsok.....
48. herengtimea (válaszként erre: 39. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 13:16
Timi vagyok.Mindig elkovetem azt a hibát,hogy belekezdek egy diétaba és nem bírom csak 3napig,és amit lefogytam azt vissza is szedem kamatostul.Jo a leg magic,taposogépem is van,de hatásosabb,ha diétázol mellette.Párkánytol kb.20 km-re lakom egy falucskában(Bína(úgyhogy elég kozel lakunk egymástol.
47. 01c8755c79 (válaszként erre: 46. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 11:53

Biztos jó a hullahoppozás.... én nem férnék el a lakásban egy hullahopkarikával magam körül. :o))

Nos igen, a súly nem lenne rossz, csak ilyenkor az ember már nem olyan állagú :o) mint 20 évesen.... ezért kell a mozgás, és persze, hogy a nadrág is szépen álljon, nem árt, ha még lemegy az a 2-3 kg. Egyébként lány koromban olyan 70 kg körül voltam, sőt volt, hogy 75, de nem sportoltam soha semmit és képes voltam éjfélkor is enni. Ma már ez nincs. Amikor már nincs az, hogy fiatal = szép, akkor már meg kell melózni a külcsínért. :o))

46. binnyem (válaszként erre: 45. - 01c8755c79)
2008. ápr. 2. 11:34
A 175 cm-hez tokeletes a 67 kg, nemde? :) En 169 cm vagyok es 60-61 kg. Masfel eve szultem, egyszer mar lementem 59-re, amikor csak a szoptatas, meg az anyatejfejes volt a dolgom :) De aztan visszakuszott ez a par kg. En arra gondoltam, veszek egy hullahoppot, az is jot tesz a hasformalasnak, nem? :)
45. 01c8755c79 (válaszként erre: 44. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 11:13

... 175 cm magas.... kb. 67 kg... és mondjuk 64-65 kg már a versenysúlyom lenne... hja és 42 éves, így aztán már nem vágyódom aaaannyira a 180 cm-es magasságra és hozzá az 50-55 kg súlyra.:o)))))

Amúgy nem állok mérlegre, tehát kb. a 67 kg... a ruháimon, a tükrön és a közérzetemen mérem a súlyom változásait. :o) Január közepétől hastáncolok, azóta a közérzetem rendben... a hasam pedig látványosan javul... széééépül... :o))

44. binnyem (válaszként erre: 43. - 01c8755c79)
2008. ápr. 2. 10:59
:)) Hat igen, nekem a kenyerfelekrol nehez lemondanom, imadom! :) Te hany kilo vagy most es mennyi szeretnel lenni? Vagy mar kerdeztem? :)
43. 01c8755c79 (válaszként erre: 42. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 10:53
Hjujjj, nem akartam bűntudatot... nekem ilyesmi tényleg nem hiányzik.... de egy jó szelet szalonnáért és vastag szelet kenyérért a fél életem odaadnám időnként... tegnap pl. meg is ettem, és a fél életem is megmaradt. :o)))) Mondjuk az észrevettem, hogy ha eszem így, rendesen, akkor nem kívánom este a mozgást, a tornát....tehát tegnap szalonna... ma mozgás.... :o))))
42. binnyem (válaszként erre: 41. - 01c8755c79)
2008. ápr. 2. 10:40
Elvileg delelott viheto be szenhidrat, ugyhogy ne ajuldozz :) Foleg ne keltsd bennunk a buntudatot, igy is van eleg nagy! :))
41. 01c8755c79 (válaszként erre: 40. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 10:33
Úristen croissant... négercsók?! :o)))))) Én ezekre már nem is emlékszem, totál jól le lehet szokni róluk. :o))
40. binnyem (válaszként erre: 36. - 01c8755c79)
2008. ápr. 2. 10:19
Hat azert dili, mert mar kezdek belehulyulni... sajat magamba, hogy nincs kitartasom! :) Ma reggel is benyomtam egy csokis croissant-t, de becsuletemre mondva, azert tettem ilyet, hogy be tudjam venni a gyogyszert, mert irto nathas vagyok, es nagyon faj a fejem. Mondjuk, ha a nap hatralevo reszeben tobbnyire feherjet fogok enni, akkor elnezem magamnak a reggeli felrelepest... :)
39. binnyem (válaszként erre: 35. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 10:17
Szia Timi! Feltetelezem, hogy Timinek hivnak! :) Nekem is csak kb 5 kilotol kene megszabadulnom, es nalam nagyon lassan indul be a fogyas. Jo a leg magic? En most egy mini taposogepre fenem a fogam, a Tescoban eleg olcso :) Egyebkent Szlovakiaban merre elsz?
38. binnyem (válaszként erre: 34. - Pofi)
2008. ápr. 2. 10:16
Nem, a negercsok tenyleg nem, de a WTC sajna mar osszedolt, szoval nagyobb baj nem lesz! Egeszsegedre! Nalam regebben az volt a legnagyobb baj, hogy ha csainaltam egy ilyen "bakit", utana rogton ugy vettem, hogy az egesz napom el van rontva, tehat mindent bele!! :)
37. binnyem (válaszként erre: 33. - 797da7f765)
2008. ápr. 2. 10:15
Szia honey! Bocsi, de nem szamoltam meg az 'o' betuket a nevedben :) Legy udvozolve! Hany kilo vagy most? Milyen dietat kovetsz?
2008. ápr. 2. 09:56

.. miért dili? :OOOO :)))

füge175 gratulálok! Minden elismerésem!

Nekem csak 2-3 kg-tól kellene még megszabadulni... sajna én koplalós vagyok, szóval elég keveset eszem, hogy tudjam tartani a súlyom. Ahogy mennek az évek, gyorsabban jönnek/jönnének a kilók is + ülőmunka. Tornászom esténként és heti 2 hastánc (+ még amit a mosdóban a munkahelyen lejtek :o)))), mert minden időt kihasználok.)

Jövök veletek fogyni... enni... mozogni! :o))

2008. ápr. 2. 09:25
Sziasztok csajok,szeretnék énis csatlakozni hozzátok,lehet?Talán így vlmire viszem,mert ahány diétába belekezdek nagyon hamar feladom.Most gyorsan belenéztek az adatlapomba és azt kérdezitek mit akar itt ez a gebedt...Tudjátok szulés után vagyok 8 honapos a kisfiam,és azért a pulcsi alatt bujocskázik ám egy uszogumi és ez engem nagyon zavar.Nem akarok sokat fogyni 3-5 kilot.55 kilosan szoktam magam nagyon jolérezni ezt akarom visszanyerni.Tegnap kezdtem a diétat.Sárgarépát ettem egész nap és sok zoldteát iszom kb.2-3litert.A legnehezebb az,hogy korulottem élo emberek vannak és ezek mind arra várnak mit teszek eléjuk,fozni kell és ez a nehéz,az illatok,a látvány csábít.Tegnap tojásos nokedlit foztem salátával,azért megkostoltam ugy megettem volna,de megálltam.Este kb.45 percet tornáztam.Van leg magicem,nagyon jo.Ma is sárgarépával kezdtem.
34. Pofi
2008. ápr. 2. 08:39

Jó reggelt Mindenkinek!

Én tényleg dilisen kezdtem tegnap a fogyit!

Bezúztam egy doboz négercsókot. Igaz, hogy mást nem ettem, de sajna akárhogy keresem négercsók egyik diétában sem szerepel.

Mától jó leszek, mert fogorvoshoz megyek délután.

Legyen szép napotok!

2008. ápr. 2. 01:13
Helloooo. En is szeretnek csatlakozni hozzatok matol. :):):) En kb. 20 kilot szeretnek fogyni.
2008. ápr. 1. 22:19

ja egyébként magasabbra tettem a a lécet . mármint alacsonyabbra 65 kilóra mert eddig 69 volt.. csak akarok egy kis teret majd...

erre anyu aszmondta hogy azt a 4 kilót simán letagadhatnám:D

mondtam neki hogy inkább megvalósítom:)

2008. ápr. 1. 22:16

:))))))))

pedig még mindig hatalmas a seggem:(((( és vastagok a lábaim...

igazság szerint csak a derekamrol ment le nagyon sok...

a seggem március végefelé kezdett el apadni, meg a lábaimrol is nagyon lassan kezd már lemenni...

anyu aszmondta mikor 75 kiló voltam(ő jobban emléxik mint én:D) szoval aszonta nagyon nagyon vékony volt a derekam:))))))) a mell csípő meg arányosan telt.. ugyhogy ilyen leszek:)) homokóra:D imádom hogy ilyen lesz az alakom:)

nem akartam deszka lenni:D

30. pimpi3 (válaszként erre: 29. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 1. 22:10
Szerintem már most lenne aki nem ismerne rád!Mutattam a páromnak a képeidet!Azt mondja erre!Mi ez?Kivan retusálva?:)))
2008. ápr. 1. 22:00

néhány barátnömmel amugy is terveztünk talit nyár végére..:)

amugy meg olyyn kiváncsi lennék azoknak a fejére akik bántottak a sulyom miatt...:D

2008. ápr. 1. 21:57
arra gondoltam hogy kb 80 kilós sulyomnál azt fogom csinálni hogy amugy is természetesen szőőőőke hajamat világosabb szőke tincsekkel gazdagítom:) hordom a szemüvegem, kis smink a szemeimre, jo is nem takargatós ruhák, és a világon senki nem fog felismerni, ha pl öszetalákozok volt osztálytársaimmal:)))))))
2008. ápr. 1. 21:54

áá nem leszek olyan hülye picsa:DDDDD csak nem szeretném jobbnak tartani magam annál mint amilyen... leszek:D

uuugy várom már hogy ne kelljen takargatós ruhákat hordanom...:)))))))))szerintem kb 80 kilótol már annyira nem kell takargatnom magam... te mit gondolsz??

26. pimpi3 (válaszként erre: 25. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 1. 21:48
Csak nem!:))
25. 22f56b42c8 (válaszként erre: 23. - Pimpi3)
2008. ápr. 1. 21:44
addig addig dicsérsz amig a fejembe száll:)))
2008. ápr. 1. 21:41

csak most az elöbb fedeztem fel a fórumot:) és rögtön be is vetettem magam:)

te mivel fogyol?:)

23. pimpi3 (válaszként erre: 22. - Binnyem)
2008. ápr. 1. 21:41

Amugy Füge miatt kezdtem el én is a fehérjeport!:))

Jó példa elöttem!

2008. ápr. 1. 21:39
Hogy a viharba ne.. :)
2008. ápr. 1. 21:34

sziasztok

remélem beengedtek magatok közé:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook