Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
200. herengtimea (válaszként erre: 199. - Binnyem)
2008. ápr. 6. 10:27

kb 15 percet taposok,meg 15 perc l.m.és 5perc hastorna

van kedved számolgatni,hogy mennyit taposol?

mai menud?

199. binnyem (válaszként erre: 198. - Herengtimea)
2008. ápr. 6. 10:20
Eleg jol, de eloszor nagyon gaz volt, kb 6 percet birtam rajta. Tegnap mar 700-at tapostam rajta :) Nem olyan sok, de ahhoz kepest, hogy regen mozogtam mar... Te idoben mennyit szoktal taposni?
198. herengtimea (válaszként erre: 197. - Binnyem)
2008. ápr. 6. 10:18

Tornával

En úgy csinálom,hogy bekapcsolom a rádiot

egy zenére taposok

egy zenére leg magic

egy zenére hasizom torna csak úgy magamtol amit kitalálok és ezt megismétlem mégegyszer,meg ahogy kedvem tartja:}}

és Te hogy állsz a taposoval?

197. binnyem (válaszként erre: 191. - Herengtimea)
2008. ápr. 6. 10:03
Tornaval dolgozod le a buneidet, vagy futassal? :)
196. binnyem (válaszként erre: 194. - 1e8f358d6a)
2008. ápr. 6. 09:56
Edina! Tenyleg szep eredmenyt ertel el, de szerintem egy kicsit meg most is gorcsosen veszed a dolgokat. Termeszetesen szuper, hogy odaifigyelsz, mikor mit mivel stb. eszel, de ha mar tenyleg "atprogramozodott" a tested, akkor tudatositsd a gondolataidban is, hogy ne mindig a sulyoddal legyel elfoglalva, mert ez igy nagyon tomeny, vagy hogy fogalmazzam... szoval hogy kicsit vedd lazabban szerintem...
195. pimpi3 (válaszként erre: 190. - Pofi)
2008. ápr. 6. 09:56

Reggel fehérje,tizórai ha van idöm akkor natur jokhurt zabkorpával!Ebédre valami natur husi savanyuval ,vagy zöldséggel!De egyre kevesebbet tudok enni!Ezt figyeltem meg!És délután ha éhes vagyok vagy kivános,répa vagy alma.Ete meg fehérje!Szoval nem kinzom magam!Már a kenyér,tészta,rrizs ,krumpli se hiányzik!Csak nagyon ritkán!Lehet,hogy lassan fogyok,de nem kinzom magam és kialakul egy életformám!

Mindjárt bemásolom a sütireceptjét!Akitöl itt kaptam is minden héten csinál!Az uram most ezt kért torta hejett a szülinapjára!Valamivel fel*zom neki!

2008. ápr. 6. 09:06

igen, ez TELJESEN ÍGY VAN! Én is egy éve fogytam le a mostani súlyomra, és kb. egy évig még iszonyatosan odafigyeltem arra, hogy mit és mikor eszek, mert féltettem az eredményt. A folyamatos mérlegelésekről nem is beszélve. De ahogy eltelt ez az egy év, átváltozott a testem gondolkodása. Tegnap pl. nagyon sokat bűnöztem, voltunk McDonald's-ban a párommal, ettem két sajtburgert és 2 almáspitét, és sprite-ot ittam hozzá. Szóval egyáltalán nem érdekelt a kalóriatartalom. És ma reggel kíváncsiságból ráálltam a mérlegre, hogy híztam-e, és nem. Két dekával még kevesebbet is mutatott, mint szokott. Ennek nagyon örülök. Persze ez nem azt jelenti, hogy az ember a lefogyás után egy évvel mindig azt és annyit ehet, amennyit megkíván, de már nem kell olyan komoly szankciókat bevetni, mint a diéta, és a diéta utáni egy évben. Nálam ez így alakult.

Persze odafigyelek még mindig a fehérje és a szénhidrát szétválasztására, de kb. így fogalmaznám meg az életvitelemet: 80 % odafigyelés és 20 % bűnözés. Ennyi. :-)

2008. ápr. 6. 09:02

Sziasztok!

Valaki itt ajánlgatta a szűztea kekszet? Ez tényleg finom? Egy dobozban tényleg csak 100 kalória van? Én a teát ittam, de az borzasztó rossz ízű volt, és állandóan hasmenésem volt miatta.:-( De ha azt mondjátok, hogy fini ez a keksz, akkor én is veszek, nagyon sokszor járok a dm-ben. És mennyibe kerül egyébként?

192. 28f16f555c (válaszként erre: 184. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 6. 08:33

Egy évig "emlékszik" a szervezeted az elvesztett kilóidra.Egy év után már nem.Ha letellik az egy év utána már csak a sovány időszakodra emlékszik-és amit eszel az nem fog raktározódni.


Pimpi jól gondolja.

2008. ápr. 6. 08:07
Jo reggelt kedveskéim!Ma megyunk cross versenyre,de elotte beugrunk anyosomékhoz ebédre és hát ott nem diétás kaja lesz.Hát mindegy majd ledolgozom
190. Pofi (válaszként erre: 174. - Pimpi3)
2008. ápr. 5. 23:33

Áááá, nem csináltam meg, csak nagyon összefutott a nyál a számban, imádom a túrót meg mindenféle tejterméket. Lehet, hogy a héten megcsinálom, mert itt figyel a hűtőben fél kiló túróm, amit el kellene tüntetni még mielőtt lejár a szavatossága.

Majd írom mit alkottam. Ha nem találom meg a receptjét, tudnál segíteni?


A boltot sajnos nem ismerem, de nagyon drukkolok, hogy jövőre már ne legyen ilyen gondod. Mert hát akkor már úgyis bikinibe fogunk feszíteni. :)


Különben van valami módszer amit követsz? A fehérjeport emlékszem, hogy írtad, de arra nem, hogy a kaját mi alapján találod ki, vagy rakod össze.

189. Pofi (válaszként erre: 179. - Binnyem)
2008. ápr. 5. 23:16

Igen, a csokisat.

Most bontottam ki, egy kicsit tartottam tőle, mert még nekem is vannak halvány emlékeim a meta diet csokis cuccáról. Az nekem sem ízlett. Elaludtam este felé és éhesen ébredtem. Egy darabig lébecoltam a konyhában és döntöttem magamba a vizet, de nem vette el az éhségem, így kevertem egyet. Kimondottan jól esett.Csak a vége nem oldódott fel és olyan volt mintha homokot nyeltem volna. Viszont nem vagyok éhes. :)Mondjuk a kedvencem nem lesz, de az esti zabálást ezzel fogom kivédeni az tuti. Ez legalább nem olyan drága.

Csak nem beújítottál Te is? Vagy tervezed, hogy veszel?

188. 22f56b42c8 (válaszként erre: 187. - 6eb34163c1)
2008. ápr. 5. 22:48

hát én már elég régóta csinálom a diétát hogy tudjam hogy sose hagyhatom abba...sajna.. milyen könnyü is volna..

és nem csak 1 évig kelll lefogyásom után diétásan ennem hanem mig élek... mert sajna visszahíznék ha nem ennék diétásan a legnagyobbrészben.

holnap anyu hoz nekem jóóó fincsi kis kínaikaját:))))))megérdemlem... ma csak 2 turmixon meg 1 pohár gombalevesen éltem.

2008. ápr. 5. 22:39
Nem úgy van az, hogy lefogysz, mondjuk hétfőn vagy 55 kiló, az nem azt jelenti hogy másnap már azt ehetsz amit akarsz, mert akkor hipp-hopp visszajönnek rád a kilók. Ellenben hogyha 1 évig még diétásan étkezel, akkor ha egy-egy napon jobban elengeded magad, és betolsz néhány sütit attól még nem fogsz visszahízni... Mint amikor megy le a súlyom. Hirtelen jött rám ez a 6 kiló, szerintem gyorsan is fogok megszabadulni tőle. Nehezebb lenne, ha már 8 éve ennyi lenne a súlyom...
2008. ápr. 5. 22:25

Ahh, megvolt a vaccsi is :). Kettő finn crisp, meg egy szeletelt alma.


Párom fúr hogy éhes. Én nem vagyok. Érdekes, mert így ő sem eszik :D. Legjobb fogyókúra. Úgy látszik enni párban izgi :D.

185. pimpi3 (válaszként erre: 184. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 5. 21:57
Szerintem ugy érti,hogy ha lefogytál annyi kilora amennyire akarsz,utána még egy évig tartsd a diétát!Hogy hozzászokjon a szervezeted!Vagy valami ilyesmi!Én igy ételmeztem!
184. 22f56b42c8 (válaszként erre: 180. - 28f16f555c)
2008. ápr. 5. 21:38

szia

hát köszi a gratulációt, de azért még nem fogytam le:(

az a baj hogy ezt amit irtál ezt én nem értem:(((

ez az 1 év a fogyás után arra vonatkozik hogy akkor még hajlamosabb vagyok visszahizni és utána 1 év után már kevésbé??? vagy ezt hogy érted az 1 év mire vonatkozik?? bocsi de tényleg szőke vagyok:) nem értem:(((

183. pimpi3 (válaszként erre: 182. - 28f16f555c)
2008. ápr. 5. 20:59

Oké!Akkor a végén megtudjuk!:))

Remélem azért nem baj,hogy megkérdeztem!

182. 28f16f555c (válaszként erre: 181. - Pimpi3)
2008. ápr. 5. 20:40

nem irtam, se azt, hogy hány kiló vagyok, se azt, hogy milyen magas-majd ha a végén kleszünk-korrekten megkapod az eredményt.

A fotómat nem rakom fel a netre-mert számtalan visszaélésre adhat okot.

Nem régóta vagyok itt-és még ismerkedem a rendszerrel.


Remélem kielégitettem a kiváncsiságodat-és minden kérdésedre megkaptad a választ.

181. pimpi3 (válaszként erre: 180. - 28f16f555c)
2008. ápr. 5. 20:12
Biztos írtad már,de nincs kedvem visszaolvasni!Te hány kilo vagy és milyen magas?És mennyi szeretnél lenni?Hiányolom,hogy nincsen se képed,se naplod?Miért?
180. 28f16f555c (válaszként erre: 177. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 5. 20:09

Szia


Olvastam mennyit fogytál és egy hatalmas gratula neked.

Egyre figyelj: amikor eléred a kivánt súlyt-egy teljes éven keresztűl emlékezik a szervezeted a régi kilókra-nos, ha azt is még végigcsinálod, utána már a szervezeted nemfog emlékezni a régi súlyodra.Ez a titka, hogy ne szedd vissza a leadott kilókat.

Továbbra is nagy kitartást kivánok neked.

179. binnyem (válaszként erre: 168. - Pofi)
2008. ápr. 5. 19:43
Pofi, te is a dm-es tejsavoport iszod?
178. pimpi3 (válaszként erre: 177. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 5. 19:17
Én tudom milyen neked!A lányom hasonlo mint te!Csak neki inkább a combja!Szenvedünk is,pedig még nagyon fiatal!
2008. ápr. 5. 19:16
nekem tényleg nagy a mellem:D:( de azal együtt a seggem is nagy..:P ez már nem olyan vicces..
176. pimpi3
2008. ápr. 5. 18:37
Én is leírom mit ettem ma!Tegnap óta rosszul voltam,hogy ettem este!Igy reggel megittam a citromlevet és utána a fehérjét!Utána ugye mentem pár órát!És nem voltam éhes és sajna szomjas se!Aztán nemrég ettem két kanál vegyes salit,meg egy tányér levest zöldséggel és két lábbal!Imádom!De tészta nem volt benne!Majd szét durranok!Este meg megint fehérje!:)
175. pimpi3
2008. ápr. 5. 18:34
Amugy azt mondják,hogy a kövéreknek milyen nagy a mellük!De nekem elfelejtett megnöni!Ezért is vagyok gondba a fürdörucival is!
174. pimpi3 (válaszként erre: 162. - Pofi)
2008. ápr. 5. 18:33

Sziasztok!

És megcsináltad a sütit?

Sajna még mindig nem sikerült venni fürdörucit!A héten bemegyünk az árkádba,mert már ketten is ajánlották,hogy ott lehet venni jokat 5-8ezerért!Ti nem ismeritek az a boltot?

173. 22f56b42c8 (válaszként erre: 168. - Pofi)
2008. ápr. 5. 18:20

irodai vagy eladói munkát szeretnék.

a kutyusaim ,nos igen 3man vannak:D

Füge az airedale terrier márciusban lett 2 éves:)

Mila a moszkvai őrkutya, ő holnap lesz 2 éves:)

Bonnie(Boni) közép-ázsiai juhászkutya, ő majd szeptemberben lesz 2 éves:)egyedül neki nincs törzskönyve

mindhárom kislányt imádom:))))

Füge kutyust majd május környékén visszük nyiratni, mert szegénykének nyáron nagyon melege van...:)

172. herengtimea (válaszként erre: 169. - Pofi)
2008. ápr. 5. 18:18

Hát ez az én bajom is

Ha hízok akkor leghamarabb a hasamra,aztán a combomra és a csípomre és legutoljára a cicire

de bezzeg ha fogyok rogton a cicik tunnek el

ez nem igazságos mért nem áldott meg az isten nagyobb cicikkel?

de ha meg nagyok lennének azért jajgatnák

egy a biztos a plasztikai mutét,amire sosem mennék el,úgyhogy jol van ez így!

171. herengtimea (válaszként erre: 167. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 5. 18:13

Tisztázzuk milyen kutyáid vannak?

A Fuge terrier

és

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook