Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 3. 18:03
Azt hallottam, a ginseng tea segít, ha a fogyókúra alatt fáradtnak érezzük magunkat! Nem is hizlal, s folyadék! Apropo, folyadék....ha valaki nem iszik sok-sok folyadékot a kúra alatt, akkor nem is fogy megfelelően?? Nem vagyok egy ivós, s nem ittam eleget sem az elmúlt időszakban:(
2008. ápr. 3. 17:22

Akkor eszem este egy keveset.Ez a harmadik nap,ma ettem 2 szelet barna kenyeret,narancsot,2 drb chipset a lányom megkínált és csak az íze végett tudjatok,bocsi.

répát

ja és a sogornom hozott egy kevés habtortát abbol is elcsíptem egy pici darabot

ugy érzem gyenge vagyok kellene vlmi kaloria

2008. ápr. 3. 16:05
Nem igazán (ha nem tocsog olajban), amúgy meg sok benne a vas. Pl. huslevesbe sok májat főzni kifejezetten érdemes (és finom is :))
2008. ápr. 3. 15:58
Csajok a máj az hizlal?
2008. ápr. 3. 14:37

Sziasztok!


Hát én még kb 7 kg-ot szeretnék leadni, de elég nehezen megy. 16 hónapja 90 kg voltam szülés után valamivel, aztán szépen mentek le a kilók különösebb diéta nélkül szoptatás mellett, egészen eljutottam a 75 kg-ig. Aztán tavasz gyanánt március közepén elkezdtem egy kis diétát mozgással egybekötve (Bíró Ica), most 72 kg vagyok. Itt megállt a mérleg:( A cél 65 kg lenne:)

Este 6 után megpróbálok semmit nem enni, max. 1 almát, napközben is igyekszem kalóriamentesen táplálkozni. Gondoltam almaecet kapszulára is, de megoszlanak a vélemények róla. Nem tudom, hogy mi lenne még tényleg hatásos, de hogy kitartóan tornázom naponta, ez már nekem félsiker!:)

2008. ápr. 3. 13:49

Sziasztok, csatlakozni szeretnék. Cél, kb. 15 kiló minusz. Hátha jót tenne ha néhány sorstárs tartáaná bennem a lelket.


Ma reggel puszta rossz előérzetből ráálltam a mérlegre, és kishíján felsikoltottam meglepettségemben. Még soha ilyen, ekkora, ennyi nem voltam... :((( most épp el vagyok kámpicsorodva.


Help me! Életmódváltoztatás köteles lettem.

104. binnyem (válaszként erre: 94. - Scarlett ohara)
2008. ápr. 3. 11:56
Scarlett! Mennyi ido alatt ment le ez az 5 kilo? :) Ha irtad mar, akkor bocsi..
103. binnyem (válaszként erre: 90. - Pofi)
2008. ápr. 3. 11:55
Pofi! En egyszer elkezdtem a 90 napos fogyit, 3 het alatt 3 kilot fogytam, ugyhogy sztem kis feleslegnel is mukodik.
102. 01c8755c79 (válaszként erre: 101. - Pimpi3)
2008. ápr. 3. 07:52

Szeretem az ilyen extrudált kenyereket, de megveszem, és bumm, egy ültömben megeszem... aztán várhatom a következő adagot. :o)

Kicsi izomlázam volt, de jól esett... fontos az alapos és sok nyújtás. Nagyon-nagyon jó, javaslom mindenkinek. Egyszerűen megváltoztatja az embert, alakilag is és nőiségében is... és nyomja az emberbe a sok-sok boldogsághormont. :o))

101. pimpi3 (válaszként erre: 100. - 01c8755c79)
2008. ápr. 3. 07:41

A hastáncot mindenki nagyon dicséri!És mikor elkezdted nem volt izomlázad?

Miért nem veszel abonettet vagy ezt a wasa kenyeret?Ez még fini is és nem lenne akkora bün mint a rendes kenyér!Bár ete én ezt se szoktam!De egyszer még nem nagy gond!Csak nállam az a baj,hogy ha egyszer engedek a csábitásnak,utána nem birok leállni!Igy inkább nem engedek!Remélem birni fogom!:))

2008. ápr. 3. 07:35

Szép jó reggelt!

Nos... ki bűnözött tegnap? ;) Bekaptam a kisfiam tányérjáról a maradék sült sonkát egy fél szelet kenyérrel... kb. este 8-kor. :(

Deeeeeee 5 órakor tornásztam egy negyedórát (ok-ok tudom, hogy nem sok, de a hastánc előtt kis bemelegítésnek jó.) 6-7-ig pedig hastánc. Huh... totál jó nézni ott az óriási tükörben, hogy változik a formám. Januárban kezdtem és hihetetlen változáson ment át a pocim, ha így megy tovább, akkor nyáron haspolóban fogok rohangálni 42 évesen. ;)) (...ami nem igaz, de jól hangzik!) :o))

99. pimpi3 (válaszként erre: 98. - Herengtimea)
2008. ápr. 3. 07:34
Speciel a rendes lovon valot nem probáltam még!Szegény lovak,sajnálnám öke!:))
98. herengtimea (válaszként erre: 97. - Pimpi3)
2008. ápr. 3. 07:32
A vizitorna,az uszás és minden ami vízben torténik nagyon egészséges és ez mozgat meg a legtobb izmot.A lovaglás is nagyon jo!De melyik?
97. pimpi3 (válaszként erre: 91. - Herengtimea)
2008. ápr. 3. 07:25

Sziasztok Lányok!

Persze,hogy van a fogyásba sikerélményem!5 és fél kilot fogytam és még nem csinálom 1 honapja!:)Az-az igazság,hogy évek óta nem voltam ennyi kilo!Ez is nagyon sok,de legalább megyeget lefelé!Ma megint vizitorna!De uszni nem fogok csak 1000m-ert mert lehet sok volt eggyütt és azért görcsölt a lábam!Nemtudom,majd ma kiderül!

Megyek a picikémmel fürdöruhát nézni!Nem bánnám ha kapnék valami kényelmeset!És persze megfizethetöt!:)

Legyen szép a napotok!

96. herengtimea (válaszként erre: 93. - Scarlett ohara)
2008. ápr. 3. 07:08

Sziasztok csajok,jol tetted,hogy így fogyoztál ez tartos lesz.Pár évvel ezelott énis vlmi ilyesmit csináltam.5 kg plusz volt rajtam,egész nap ettem mindent délután 5-ig,aztán Norbira torna.3 honap alatt ment le,de most nyakunkon a nyár és én gyors eredményt akarok,turelmetlen vagyok.

Reggeli:REPA,fél liter tea

95. timi,, (válaszként erre: 93. - Scarlett ohara)
2008. ápr. 3. 04:57
Nagyon ügyes vagy,hogy sikerült 1 hónap alatt az 5 kilót leadnod!!Én is megpróbálkozok vele.Remélem sikerül..
2008. ápr. 3. 00:39
Ja és a legfontosabb! Este nincs kaja!! Lefekvés előtt 4órával az utolsó falat! Utána csak víz, víz, vagy egy kis zöldtea(bár attól nehézkes elaludni)
2008. ápr. 3. 00:37

Csajok, rajtam nem volt sok súlyfelesleg, kb 5 kilót kellett leadnom, sikerült 1hónap alatt mindenféle sanyargatás nélkül:)

Tudom hogy hihetetlennek hangzik, de: 2naponta vmi kis kardió vagy futás, úszás kb egy óra, semmi csoki, csipsz és társaik. Kevés cukor(a majonézben meg a bonduelle kukiban is van de annyira nem vettem komolyan:)) meg én krumplit nem eszek egy ideje, kenyérből meg fogyisat. Higyjétek el, hosszú távon ennyi is sokat ér, sőt nem is kúsznak vissza a kilók, és én ezerszer jobban érzem magam! Plusz depis sem vagyok a nagy fogyi meg koplalás miatt.

Ja és, még egy dolog: ha valaki cickóból nem akar fogyni (sokat) akkor kardiózzon, vagy vmi torna DVD Mo-nagy fogyimestereivel:)

Személy szerint én a csoportos mozgást ajánlom, nem sumákolod el és sokkal élvezhetőbb:)

2008. ápr. 2. 23:59

En most kb. 64 kilo vagyok. De a 153 cm-es magassagomhoz merve ez oriasi. :)

Reggeli: kave

Ebed: shake

Uzsi: salata

Vacsi: zoldseg

Vagy vmi ilyesmit tervezek. Reggeltol el is kezdem. Egyebkent kb. 1 hettel ezelott mar nekikezdtem es akkor 4 nap alatt 2 kilo ment le. :)

91. herengtimea (válaszként erre: 88. - Pimpi3)
2008. ápr. 2. 23:55
A sikerélményt a fogyásnál gondoltam.Hát nem mondom,hogy sajnállak,hogy ennyi bajod van,mert avval az ember nem sokra megy,de eggyuttérzek veled.A lányom táncolt 2 honapig,de megunta olyan mint az anyja.Mi nagyon szeretjuk a kutyákat,nektek milyen van?Majd tegyél fel képet.Megyek énis.Jo éjt.Majd holnap ujra dumcsizunk.
90. Pofi
2008. ápr. 2. 23:40

Lányok segítség!!!!

Egyetlen diéta van amit nem próbáltam még ki, és az a 90 napos. Igazából azért mert azt hallottam, ( talán egy doki nyilatkozott a tv-ben? már én sem tudom) hogy igazából nem maga a szétválasztás működik, hanem, hogy fogyókúra alatt úgyis kevesebbet eszik az ember lánya/fia. Szóval ez kis súlyfeleslegnél nem látványos.

Mi a véleményetek??

Igazából az egészséges életmód lenne a fontos, és valami hasonlóképp szeretném, mint Binnyem, hogy délig gyümi és minnél korábban vacsizni lehetőleg valami lightos fehérjét. Persze ezt tudnám magamtól is, csak megfordult a fejemben, hogy talán jobban kordában tudom magam tartani, ha mégis követek valamilyen módszert. Na ezt jól megfogalmaztam, remélem értitek min nyűglődöm.

Jó éjt mindenkinek

89. Pofi (válaszként erre: 54. - Pimpi3)
2008. ápr. 2. 23:16

Te jó ég Pimpi! Ez valami űber brutál lehetett. Egyáltalán nem csodálom, hogy félsz. Én egyébként pont fordítva jártam. Most a körzeti fogdoki kezelgeti azt, amit a magán sok pénzért elbaltázott. Én még megyek pénteken,és reménykedem, hogy jövő héten már nem kell.

És ha holnap már nem lesz ez a gyógyszeres izé íze a számban, akkor kipróbálom a zabkorpás mazsolás csemegédet. Köszi

88. pimpi3 (válaszként erre: 86. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 22:49

Most néztem a lapodat!Neked is szépek a gyerköceid!A lányod táncol?

És a kutyitok is nagyon fain!Mindig igérem,hogy rakok fel képeket a mieinkröl is,de valahogy mindig el is felejtem!

Most megyek aludni,mert kihül a pizsim!Joéjt!:))

87. pimpi3 (válaszként erre: 86. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 22:41

Köszi,de nagyon rosszak is!:))

Gyerekkoromba ugy 6 évesen kezdtem el hizni!És utána egyre többet!Amugy akkor lettem cukros és ezmiatt bekellett tartani a diétát!Mikor megszültem a kissebbik lányomat elmult a cukorbajom is!De jött ezer más és jol meg is hiztam!Ugy 20 kilot még tuti!

Sikerélményem van,persze!Én nem vagyok egy ithon ülö tipus!És nem hagyom el magam még akkor se amikor nem tudok járni!Akko ott a manko!:))Szoval tornázgatok de csak 2-3 szor fél óra órát!És nemrég elkezdtem vizitornára járni és uszok!Azt sokat!Kétszer van a v t egy héten,holnap is megyek!

2008. ápr. 2. 22:33
Es van,vagy volt sikerélményed?Tornázol?Es gyerekkorodban milyen alkat voltál?Sokat kérdezek mi?Csak ugy érdekel.pimpi3 nagyon helyesek a lányaid
85. pimpi3 (válaszként erre: 84. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 22:26

Komolyan 11.-e óta!

Amugy meg február 28.

84. herengtimea (válaszként erre: 83. - Pimpi3)
2008. ápr. 2. 22:24
Te miota fogyizol?
83. pimpi3 (válaszként erre: 82. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 22:07

Sziasztok!Én holnap készülök a tescoba!Mi is mindig pizzáztunk,de mostmár kibirom,hogy csak a lányok eszik!Én meg elrákcsálok egy fogyis szeletet,mondjuk bulátát mert az nagyon fini!:))

Fürdöruhát akarok nézni a C&A -ba de nemhiszem ,hogy kapok magamra!Mostmár jok rám amik tavaly még nem,de szörnyen állnak és kibuggyan mindenhol a hájam!

82. herengtimea (válaszként erre: 81. - Binnyem)
2008. ápr. 2. 21:50

Ez nagy bun,de megbocsájthato,azért tobbet ne forduljon elo!!!Sajna énis ettol félek,pénteken készulunk tescoba és már hagyomány,hogy pizzázunk,félek nem tudok majd ellenálni,vagy nem is akarok?!Hess gondolat...Jol tetted,hogy vettél,készítettél már neki helyet ahová betolhatod,ha nem lesz rá szukség,olyan hosszu távu helyet keress neki...

probáld majd ki egy széket magad elé raksz,lehajolsz rá,megtámaszkodsz benne,ekkor a farizmaid fognak izmosodni/is/.

81. binnyem (válaszként erre: 79. - Herengtimea)
2008. ápr. 2. 21:14
Na szia! Voltam Tescoban es megvettem a ministeppert :) Meg csak probalgatom, majd holnaptol megprobalok 20-30 percet taposni rajta... 1 sajtos abonett a gyonnivalom osszesen... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook