Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogászati kérdés?Válaszolok! fórum

Fogászati kérdés?Válaszolok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
260. Kitty29 (válaszként erre: 259. - Vascuta)
2016. nov. 11. 08:26
Szia. Én most voltam 2 napja műtéten. Ha még aktuális írj rám. PriviBen leírom a részleteket.
259. vascuta
2016. aug. 24. 08:15
SOK FOGAMAT KÉNE MŰTENI,DE OLYAN NAGY A FÁJDALOM KÜSZÖBÖM,HOGY MÉG EGY INJEKCIÓT SEM TUDNAK BEADNI. A FÉLELMEM MÉG NAGYOBB. ALTATÁSBAN AKAROM,EZ ÜGYBEN KÉRNÉK TANÁCSOKAT. HOL, MENNYIÉRT LEHET. KÖSZÖNÖM. ÉS PÁR NAPJA MEGBOLONDULOK,MERT A KORONA ALATTI FOGAM FÁJ ELŐL.4 VAN,DE EGYBEN RAKTÁK FÖL,TEHÁT GONDOLOM AZ EGÉSZET LEKÉNE VENNI.
2014. okt. 7. 11:06

Lehet fog vagy ínybetegség miatt szédülés,nyakcsigolya fájás?

A szájban lévő gócok miatt más betegségek is kialakulhatnak?

257. szerelmesfiu1818 (válaszként erre: 254. - Rozi92)
2014. aug. 23. 16:29
szia :) megtudnád nekem mondani menyibe kerül a legolcsobb ideglenes fog korona?
2014. ápr. 12. 15:26
sziasztok :) érdeklődnék nem e tudja vki hogy pécsen menyibe kerül 1ideglenes fogpotlás? a legolcsobb? előlt tőrt ki a fogam a másik meg teljesen :( az önbizalmam teljesen 0án van :( kérem segitsetek :( 2db potlást szeretnék csináltatni! van köz gyogy igazolványom is! de ha nem tudom használni a kőzgyogyot az sem baj! minden infot várok kőszi :)
2014. febr. 17. 10:38

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni abban,hogy egy olyan fogászatot keresnék, ahol nagyon alaposan és jól végzik az orvosok a munkájukat és mind emelet kedvesek és figyelmesek a pácienssel aki nem valami bátor és gond az van nála dögivel.

254. Rozi92
2013. júl. 11. 14:13
A jobb felső második fogam egy almába harapáskor úgy döntött megválik tőlem. Teljesen kétségbe estem mi lesz most így velem. Több fogászatot is felkerestem, de a hosszú várakozási időt nem tudtam kivárni az Arsmed fogászaton Székesfehérváron, már másnap tudtak fogadni. Így megmentették a maradék fogam egy zirkon koronával. A legjobb az egészben az volt, hogy amíg a fog készült nem a letört foggal kellett járkálnom, kaptam rá ideiglenes koronát. Az új fogam gyönyörű lett. Ajánlom Őket mindenkinek, gyorsak, precízek, és itt először nem féltem beülni a fogorvosi székbe.
2013. máj. 8. 10:59

Szisztok,

segitenki nem tud segiteni?


Fontos lenne!!!!

2013. máj. 5. 17:41

Sziasztok,


A segitségeteket kérném abban, hogy fogpótlást hol tudok tb-re intézni.

Nagyon fontos lenne, mert az önbizalmam már teljesen elveszett.

Sztk-ban voltam ott.is 300e.ft mondtak. nem tudom kifizetni. azt monták,hogy tb-re 65-év felett lehet.Hát kérdem én nem fiatalabb korban lenne szükség rá hogy segítsenek.

Nagon elkeseredtem.....

251. dentolaw (válaszként erre: 245. - Hege-Zs)
2012. nov. 12. 20:50
Hege-Zs: A Tb- finanszírozott fogászati rendelőkről az Önkormányzatnál kell információt kérned.
250. dentolaw (válaszként erre: 247. - Fontoska)
2012. nov. 12. 20:48
Szia! Gondolom már megoldódott a problémád. A mély tömés esetén a fogbél közelsége miatt a tömés hővezető képessége vagy a nyomásközvetítő képessége miatt a fogbél "ingerültebbé" válhat. A megoldást az idő adja, ami megmutatja azt is, hogy mi a helyes kezelési mód. Az otthoni praktika a rágás másik oldalra átvitele, a fog kímélése a hő/ nyomási ingerektől. Közben kiegészítő terápiát kaphattál volna a fogászati rendelőben, soft leaser "lámpás" kezelést. Ha a fájdalom nem múlik és a rtg nem mutat gyulladást, csak fogbél közelséget, akkor a tömést ki kell venni és a fogdoki gyógyszert helyez a fogba. Ezzel és a lámpás kezeléssel 1 hét a türelmi idő, amikor a fog "dönt". Ha a fájdalom nem szűnik, akkor el kell halasztani a fogbelet (gyökérkezelés). Kb. ennyi. Minden fog egy élet!
249. fontoska (válaszként erre: 248. - Sylvee12)
2012. okt. 9. 21:58
Pedig nekem is fontos és sűrgős, sehol senki :(
2012. okt. 9. 21:56
Én is szerettem volna kérdezni, de mivel nincs kitől, inkább hanyagolom. Kár :(
2012. okt. 9. 21:40
Sziasztok! Egy sűrgős kérdésem lenne, akinek van valami tanácsa kérem írjon! Kb. 3 hete tömte egy magándoki az egyik felső 6-os rágófogamat, ami már régóta rossz lehetett! Azóta többszőr is volt olyan, hogy éreztem a fogamat, nem iszonyatos fájdalomra gondolok! Voltam azóta a fogdokinál és jeleztem felé is, Ő azt mondta, a fogínyem vissza van húzódva, valószínűleg a helytelen fogmosási technika miatt és amiatt is lehet érzékeny még, használjam a Sensodyne fogkrémet,szájvízet és ha így sem múlik, menjek 2 hét múlva vissza! Viszont a mai nap amikor ettem az uzsonnámat, éreztem a ráharapási érzékenységet, előtte nem, fogselymeztem is és akét fogam között benyilalt! Őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy jól tömte be a fogam és arra is gondoltam, hogy lehet maradt benne szuvas rész, mert az egyik felén kicsit szürkés, de azt mondta szerinte az csak elszíneződés! Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek várhatok 1 hónapot a rendes körzeti orvosomra, aki nagyon jól dolgozik (sajnos ekkora van szabad időpont) vagy menjek el mihamarabb megnézetni a magándokihoz? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 24. 11:11
SZiasztok! Nem tudja valaki,hogy az állami fogászaton kell fizetni a korona eltávolításért és a foghúzásért?
245. Hege-Zs
2011. márc. 8. 19:13

Sziasztok.


Nem tudja valaki véletlenül,hogy Budapesten a 3. kerületben hol van ingyenes (SZTK alapú) fogászat?Vagy lehet,hogy nincs is?Akkor hol van a közelben?Előre is köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 29. 13:53
amalgámtöméses fogaim vannak. Szeretném kicseréltetni, de tartok az SZTK-tól. A magánorvos drága. Sokat számít ha a fogorvos szájsebész is? Gondolom akkor nem kell elküldjön máshoz ha gond van.Nem? És meliyk fogfehérítési módszer a legeredményesebb hosszú távon, mennyibe kerül?
243. island
2010. jan. 29. 17:42
Tejfognál is szoktak fogszabályzót használni?
2010. jan. 27. 21:05

másfél éve nem lépett be fogmanó

várhatjuk a választ :DDD

2010. jan. 27. 21:04
A legutolsó rágófogam kellene gyökér kezelni. Összesen hány kezelésből áll?
240. Adryca
2010. jan. 6. 14:19

Szia!

4 fogam le van törve (teljesen az ínyemig). Mit csinálhatnak vele, és vajon hogyan pótolják?


És még lenne egy kérdésem: Valami infó esetleg a Bp-i Szentkirályi utcai klinikáról? Rendesek ott az dokik vajon? - mer az ismerősöm nagyon ajánlotta, viszont neten elég rosszakat olvastam róluk.

Kösz! :-)

239. 4ab67f870d (válaszként erre: 236. - Karatetücsök)
2009. nov. 8. 09:47
Normális. Nekem is fájt vagy négy napig. Ha egy hét alatt nem múlik el, menj vissza!
2009. nov. 8. 09:46

Szia!


Egy hónapja húzták ki az egyik hátsó fogamat. A baj az, hogy pár éve alul is kihúztak egyet, így azon az oldalon nem tudok rágni. Beültetést nem szeretnék, milyen más megoldás van még és kb. mennyibe kerül?


Köszi!

2009. szept. 29. 11:19
Fogmanó már egy éve nem lépett be sajna...
2009. szept. 22. 10:19
Szia! Én azt szeretném kérdezni hogy tegnap húzták ki a fogam, és amikor elmúlt az érzéstelenítő iszonyatosan fájt, még ma is fáj valamennyire. Ez normális? Lehet hogy a gyökerét benne hagyta? ha Normális meddig fog még fájni?
235. Mazsi81 (válaszként erre: 213. - Fogmanó)
2009. máj. 14. 17:25

Szia,


szeretnék érdeklődni a fogfehérítéssel kapcsolatba. hogy működik és mennyibe kerül.

előre is köszönöm.

2009. máj. 14. 14:28
Ha valaki fémérzékeny, tolerálja a szervezete a titán fogimplantátumot?
2009. ápr. 21. 20:21
Fogorvos vagy, fogmanó?
232. mothertiger (válaszként erre: 229. - DNBasser)
2009. ápr. 17. 21:54
Nekem is volt, gócos gyulladásom volt az egyik fogamról, amiatt. Miután kihúzattam az érintett fogat, talán másfél hónap múlva el is tűnt.
231. Binky
2009. ápr. 17. 21:51

Drága fogmanó!

A bátyám üzni, hogy még mindig hisz benned!

Másrészről viszont kérdeznék:

nemrég ért véget a fogszabályzásom(2 év jujj), és ezt veszélyezteti a négy bölcsességfogam, amiket ki kell operálni, mert kezdenek kibújni... kérdés, hogy meddig tarthat a műtét, kell-e altatás, lesznek-e utána zavarok? (pl. beszéddel, evéssel gondok)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook