Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogászati kérdés?Válaszolok! fórum

Fogászati kérdés?Válaszolok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
50. gabcsi8080 (válaszként erre: 49. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 19:23
Azt hittem van rá konkrétabb megoldás is, szájvízre ha van jó és bevált márkád, küldd el kérlek privibe.
49. fogmanó (válaszként erre: 47. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 19:15

vannak tippek...fogmosási technikák,szájviz,fogselyem...de aki hajlamos rá annak könnyen kialakul...(nekem is)

Félévente érdemes leszedni mert csúnya iny+csontsorvadást tud csinálni...és minél kevesebb annál könnyebben lejön és rövidebb ideig tart:))

48. fogmanó (válaszként erre: 45. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 19:11
:)))))))) köszönöm:))) pirulok
47. gabcsi8080 (válaszként erre: 45. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 19:06
Van még egy kérdésem: fogkőre van ötleted????
46. 9778ca1817 (válaszként erre: 44. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 19:03
:) :)
45. gabcsi8080 (válaszként erre: 44. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 19:01

Olvastam de no comment nekem bőven elég, hogy elláttál ezekkel a tanácsokkal és örülök, hogy van fogorvos is ezen az oldalon.

Én igazából kíváncsi lennék az arcodra, mert így nem olyan jó dumcsizni de tisztellek és becsüllek, hogy más néven adsz tanácsot mint orvos és civilbe más néven regisztráltál.

Akinek jó fogorvosa van az nem cseréli le akinek meg nem az szerintem könyörögne ilyen orvosért mint te.

Nem hízelgek ne érts félre csak jó kijönni mosolyogva ahova más ember betojva megy.

44. fogmanó (válaszként erre: 42. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 18:39

A betegek szerint igen:)))

nem merem nyiltan kijelenteni mert megint nekemugrik valaki hogy reklámozom magam...de ilyen vagyok én is...

43. fogmanó (válaszként erre: 41. - Mint)
2008. máj. 3. 18:38
Akkor tényleg ne halogasd mert ha esetleg jobban begyullad nem lenne túl jó antibiotikumot szedni...nem ártana de nem is használna..pláne ha meglehet előzni
2008. máj. 3. 18:30

Szerintem a fogorvoson is sok múlik, mert ha ő nem partner a beteg sem az.

Amikor először húzta a fogam, mert az is volt egyszer.Mikor 20 perc után sikerült (mert kampós volt a vége és az állkapcsomon csüngött) őt is verte a víz.

Nem engedett i látta rosszul vagyok.Kigombolta a kabátom nehogy megfázzak ha kimegyek!!!!!!!!

Törölgette a homlokom kicsit észhez térített!!!!

Hát kicsit majdnem anyámnak éreztem, le a kalappal előtte.

Te is ilyen típus vagy?????

41. mint (válaszként erre: 38. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 18:27
Nagyon koszonom akkor mindenfelekepp felkeresem az orvosom.Azert is halogattam mert 19 hetes kismama vagyok de lehet,hogy a gyulladassal tobbet artok.Megegyszer koszonom a valaszt.
40. fogmanó (válaszként erre: 39. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 18:23

:))))))

Én is tágra nyitom a szemem az ilyen betegeknél....sajnos magamból indulok ki és mindenkinek adnék..

Jó magasan lehet a fájdalomküszöböd:)Irigyellek:)

39. gabcsi8080 (válaszként erre: 36. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 18:14

De tényleg, először furin nézett rám sőt megkérdezte biztos????Miért nem kérek?????

A válasz egyszerű:-a tű allergiás rám én meg a tűre :DDD

Könnyesre röhögte magát...

38. fogmanó (válaszként erre: 34. - Mint)
2008. máj. 3. 18:13

Jobban járnál minél hamarabb elmenni..mert valószinűleg gyulladás van a fogadon ill. a gyökerén és amig a szervezeted le tudja tokolni itt jön ki a gyulladás.

De egy kis immunrendszer csökkenés vagy jó kis melegfront könnyen feldagadhat.

Amelyik fog már igy sipolyozik az elhalt belül tehát már nem él benne az ideg és nem éreznél semmit még szuri nélkül se.

37. fogmanó (válaszként erre: 35. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 18:10
Tényleg hős vagy...nekem szuri nélkül semmi..rám se nézhetnek:)))
36. fogmanó (válaszként erre: 32. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 18:10

Örömmel hallom az ilyen történeteket:)))

Vannak egyébként magasan képzett betegek akik igy is tudnak beszélni:DD

2008. máj. 3. 18:09

Az összeset rendbe akartam tetetni baba előtt de azt mondtam az amalgámos az utolsó mert ha rossz élmény lesz nem mostanába nyitom rá az ajtót.

Még van ezen kívül egymás mellett kettő ami picit szuvas de azt mondta, hogy egyszerre megcsinálja és az nem is nagy meló mert kicsi is meg hős is vagyok mert nem kell injekció......de akkor hétfőn hívom.

34. mint
2008. máj. 3. 18:06

Kedves fogmano :)

Amikor legutobb a fogorvosnal jartam elmondtam neki hogy milyen tuneteim vannak azt mondta nagy valoszinuseg szerint sipolyom van(remelem jol irtam).A kerdesem a kovetkezo meddig huzhato el ez az allapot kezeles nelkul.Tulajdonkeppen nem faj.Az inyemen van egy pici holyag ami bizonyos idokozonkent megtelik aztan leapad.Jobban tennem ha hamarabb kezeltetnem vagy varhatok vele?Koszonom a valaszt.

33. gabcsi8080 (válaszként erre: 31. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 18:06
na most konkrétan elkeserítettél rendesen.időpont nála max júliusban.........brühühü
2008. máj. 3. 18:04

nekem egy tündéri 3 gyerekes anyuka a fogorvosom, sztori a következő:fölső fogat fúr.Közli tampont tesz fölülre mert sok a nyál meg lásson, mondom aha (mert mást nem tudtam) közben megszólal:Úristen mennyi nyálad van bedug még 2 tampont, megszólal: áááá..inkább kapsz egy zöld pipát tetszik??válasz:aha (szép zöld volt).Nekiállt néha jeleztem érzékenyen érint amit csinál de sebaj....kérek- e szurit??ÁÁÁÁÁÁ mondom isten mentsen tőle mindezt szemmel mondom, mert ügye 4-5 tampon, egy nyálelszívó, egy fúró és egy fél ököl a kezemben.Hozzáteszem ennyi minden még nem volt a számban és ami a lényeg!!!Kérdezget!!!!

na kész vagyok a nőtől mármint óriási humora van de így röhögni......hát nem egyszerű......de imádom és mindíg mosolyogva jövök ki!!!!!!

Mindenkinek ilyen fogorvost kívánok!!!!

31. fogmanó (válaszként erre: 29. - Gabcsi8080)
2008. máj. 3. 18:00

Bizony..jól mondod...

Tankönyv szerint semmi gond nem lenne...de én amit magamnak nem tenném nem teszem másnak sem.

Rtg-t amúgy sem nagyon ajánlott terhesség alatt....

Az amalgám meg sokszor nem egyben jön ki és a felszabaduló fémtörmelék és porladék nem túl egészséges...én nem szivesen teszem a terhesség elején..

Szóval futás a doki..utána meg jöhet a baby...:))

Nyugi ha véletlen már terhes lennél...az első két hétben nincs kémiai kapcsolat a baba és a mama között

30. fogmanó (válaszként erre: 27. - 96d1867028)
2008. máj. 3. 17:57

Minden viccet félretéve én is kicsit ideges leszek ha be kell ülni....nekem is voltak rossz gyerekkori tapasztalataim(hasonló mint a tied...igy talán jobban együttérzek a betegekkel)..és hiába állok többször a másik oldalon mégis egyre nő a gyomoridegem ha be kell ülni:))

Kint meg aztán tudják is a betegek egymást hergelni..valaki szerintem külön élvezi:((

2008. máj. 3. 17:56
mert nekem van egy amalgám tömésem és eltörött szóval egyik fele lötyög de nem fáj semmit.a fogidokim azt mondta mikor megnézte a röggent, hogy valószínű gyök.kezelés.De most babát szeretnénk, vagyis azt mondod, hogy előbb töméscsere aztán baba????
2008. máj. 3. 17:54
óóóóóóó ez engem is érdekel, hogy miért nem ajánlatos terhesség elején kicseréltetni a tömést??
27. 96d1867028 (válaszként erre: 26. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 17:53

Köszi szépen, csak mindig halogatom, eléggé félek a fogorvosi kezelésektől, gyerekkori rossz tapasztalat miatt. Persze azóta váltootam fogorvost, aki tényleg jó, de akkor is bennem maradt a félsz, főleg mikor meglátom a fúrót és társait. Nekem gyerekkoromban úgy tömte a fogamat, hogy nem adott érzéstelenítőt, belefúrt az ínybe, tiszta vér volt a szám. Akihez szoktam járni, ő tényleg elég jó, csak állandóan 2-3 órát késik, és én meg egyre idegesebb leszek a váróban a többiekkel együtt.

Szóval, arra gondolta, hogy keresek egy magánfogorvost, ott legalább adnak időpontot.

26. fogmanó (válaszként erre: 24. - 96d1867028)
2008. máj. 3. 17:47

Nem,nem árthat...az amalgámtömés készitése speciális üregalakitást igényel..mig a fehér tömésé nem.

A fehér töméshez nem kell csak a szuvasságot elvenni..kiméletesebb a maradék foganyaggal.

Nyugodtan cseréltesd ki ha szeretnéd...csak annyi hogy terhesség elején nem ajánlom.(nem tudom,hogy állsz vele csak azért irtam,hogy tudd)

25. 9778ca1817 (válaszként erre: 23. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 17:44
Úgy tűnik:)
2008. máj. 3. 17:38

Szai Fogmanó,

az lenne a kérdésem, hogy szeretném kicseréltetni az amalgámtöméseimet fehérre, hogy ez nem árt-e a fognak??

23. fogmanó (válaszként erre: 22. - 9778ca1817)
2008. máj. 3. 17:36
Akkor valószinűleg nem neked nyitottam ezt a fórumot.......
22. 9778ca1817 (válaszként erre: 21. - Fogmanó)
2008. máj. 3. 17:33

Nekem nem kell magyarázkodnod:P

Egyébként a Föld nevű bolygóról jöttem.

Igazad van, ha más néven regisztrálsz, akkor még véletlenül se tűnik reklámnak.

Most azon gondolkodom, hogy vajon mi lehetett az, amit nem mertem a fogorvosomtól megkérdezni?!

Nem ugrik be semmi. Még ha a "szexológusomról" lenne szó, akkor el is hinném.

21. fogmanó (válaszként erre: 20. - 9778ca1817)
2008. máj. 3. 17:25

Furcsa dolog lenne név nélkül reklámozni magam nem???

Bár ha már itt tartunk,te honnan jössz,hogy az én szándékomat becsméreld?

Sok embernek (sok éves tapasztalatból tudom) otthon jut eszébe egy csomó dolog,amit nem tud vagy nem mer megkérdezni..gondoltam itt tudunk..személyeskedés nélkül beszélni fogászati dolgokról.

Más néven már elég régóta itt vagyok és pont ezért regisztráltam új néven hogy még véletlenül se tűnjön reklámnak,amire mellékesen nem vagyok egyátalán rászorulva..de nem hiszem ,hogy egy vadidegennek kellene magyarázkodnom...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook