Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2010 fórum

Esküvő 2010 (beszélgetős fórum)


25. Myrthil (válaszként erre: 24. - 3523310088)
2009. febr. 17. 11:03

Szia!

Az én szüleim is ugyanezt csinálták! Nem jönnek el, mert nem úgy lesz, ahogy ők akarják.

Egyszerűen közöltem velük, hogy ez az én nagy napom, és meglátszik, mennyire szeretnek, ha még ennyire sem képesek értem....

Azóta nincs harag :)

2009. febr. 17. 10:02

Sziasztok!

Nekünk most nyáron lesz!

A helyszin, bp egyértelmű, mert mi itt lakunk, de a barátom családja vidéki, a nagyszülei már emlitették, esetleg el sem tudnak jönni. Ami rosszabb, anyukám is elkezdte, hogy nem jön el, mert elváltak a szüleim, és nem is beszélnek egymással... ugyhogy hiába lesz most nyáron, még semmit sem foglaltunk le, egyedül a templomot.

remélem minden rendben lesz!

Szép napot Nektek!

2009. febr. 16. 20:40

Ruhát illetően van már néhány elképzelésem. Nagyon tetszenek például a topos felsőrészesek egyszerű szabásvonallal. Találtam is egy jó kis szalont, onnan szertnék majd kölcsönözni.


Ezen az oldalon meg lehet nézegetni a kollekciójukat: [link]


Gyönyörű ruhákat találtam itt :)

2009. febr. 16. 19:51
???
2009. febr. 16. 19:50
Na és kinek milyen elképzelései vannak ruhát,dekorációt,meghívót,csokrot stb illetően
2009. febr. 15. 19:47

Köszi a segítséget :)

Mára már elhatároztuk, hogy a párom lakhelyén rendezzük a lagzit, ugyanazért az okokért, amit Myrthil is említett, itt lakunk, ezért könnyebb mindent megszerveznünk. Nálunk szerintem nem lesz ebből gond, nem vagyunk olyan vérmérsékletűek :)

Viszont amíg eddig csak 30-40 meghívottra számítottam, kis számolgatás után ebből 50 fő lett. Nem tudom örüljek-e ennek... :D

19. Myrthil (válaszként erre: 13. - Icerose88)
2009. febr. 15. 14:53
Ezt úgy próbáljuk meg "kivédeni", hogy olyan napot választottunk ki, amely előtt munkaszüneti nap van, így nem lehet majd kifogás, hogy dolgoztam, és fáradt vagyok. :D
18. Myrthil (válaszként erre: 11. - Icerose88)
2009. febr. 15. 14:52

Szia!


Nagyon nehéz volt válazstani, mert így is-úgy is voltak, és még lesznek is emiatt veszekedések. A párom szülei a párom városát akarták, az én szüleim az enyémet. Mivel nálunk is nagy a távolság, ezért az első fele itt, a másik fele ott taktika nem jönne be.

Mi azért döntöttünk a páromék városa mellett, mert oda költöztem én is, és úgy gondoltam, hogy ha abba a városba lesz, ahol lakom, akkor könnyebben "oda tudok figyelni" mindenre.

17. bernibebe (válaszként erre: 13. - Icerose88)
2009. febr. 15. 12:12
Mi úgy tervezzük,hogy szabadtéri lesz,egy szabadidő központ szerűségben, ott lesz a szertartás a lagzi,és itt vannak szobák,amiket le lehet foglalni a násznépnek,mi így próbáljuk megoldani
16. Fiatal nő (válaszként erre: 15. - Icerose88)
2009. febr. 15. 11:59
:-))
15. icerose88 (válaszként erre: 14. - Fiatal nő)
2009. febr. 15. 09:28

Még elgondolkozok ezen :)


Egyébként most jöttünk rá, hogy nem is kellene szállást foglalnunk, mivel a házunkban néhány vendéget el tudunk szállásolni, és ez elég is.

2009. febr. 15. 08:37
A leggazdaságosabb az, ha a pár 2 helyen monjda ki, hogy igen. Így csak 2 ember utazik oda-vissza. Na, milyen ötlet??! :-P
13. icerose88 (válaszként erre: 12. - Bernibebe)
2009. febr. 14. 21:07
Ez így logikus, csak tartunk tőle, hogy az idősebb meghívottaknak megterhelő lenne a hosszú utazás. Hotelben tartjátok, vagy külön foglaltok éttermet és szállást?
2009. febr. 14. 19:56
mi is a násznép egyik felét,pontosabban a páromék részéről lévőket szállásoltatjuk,ők laknak messzebb,s mivel az én részemről vannak többen,így logikusabbank tűnt így,és így mivel ők kevesebben vannak,olcsóbb,mintha az én részemről jövőket szállásolnánk,ezért is az én lakhelyemhez közelebb tartjuk
2009. febr. 14. 19:08

Sziasztok!

Mi is jövő nyáron szeretnénk tartani az eskövőnket. Nem akarunk nagy felhajtást csinálni,így csupán 30-40 meghívott lesz. Érdekelne, hogy kinek mennyiből sikerült kihoznia az esküvőt mindennel együtt, és néhány költségkímélő ötletnek is örülnék.


Kedves Myrthil!

Érdekelne hogyan oldjátok meg a násznép szállítását és szállásolását. És mi alapján döntöttétek el, hogy kinek a családja utazik. Már ha ezek nem titkosak :) Ugyanis a mi családjaink 200 km-re laknak egymástól, és így még gondolkozunk, hol is legyen a lagzi.

Előre is köszi a válaszokat.

2009. febr. 14. 11:01
mi is 2010-ben szeretnénk,igazából szinte már mindent megnézegettünk,kiválogattunk ruhát,meghívót,csokrot,zenét,helyszínt,egyedül a dekoráció ami gondot jelent,bár arra is van elképzelés,de még nem találtam meg,azt ami úgy igazán tetszene és jó lenne
2009. febr. 14. 09:13
minden vágyam, hogy nekem is meglegyen 2010ben
8. Fiatal nő (válaszként erre: 7. - 6f4d0d160f)
2009. febr. 14. 09:02

:-)

Nekem semmi bajom azokkal, akik "nagy banzájt" csapnak, akik szeretnek szerepelni, meg szervezkedni, azoknak biztos nagy öröm. Én viszont, ha tehetném, én is csak kétszemélyest tartanék + a két tanú és slussz. :-)

7. 6f4d0d160f (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2009. febr. 14. 09:00
utólag csinálnék inkább egy kétfős esküvőt... nem gondoltam hogy ennyi vesződséggel jár.. és költséggel. De biztosan nagyon szép lesz. így puccosan:), visszacsinálnám, ha vissze lehetne ettől függetlenül:)
6. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - 6f4d0d160f)
2009. febr. 14. 08:57
Szép, de nekem már ez is túl "puccos". :-D
2009. febr. 14. 08:53
Sziasztok! Nekem 2009 áprilisban lesz, de bejelöltelek kedvencnek, gondolom sok hasznos ötletet fogok addig is látni. Vagy esetleg tudok segíteni a készülőknek. Az adatlapomon fent van a ruha, gyűrű, koszorúslány ruha. Kukkantsátok meg ha van kedvetek. És kérdezzetek, ha valamiban tanács kell. :)
2009. febr. 14. 08:47

A párom már idén szeretné, én legkorábban jövőre. Én nem akarok nagy felhajtást. Legyen minél egyszerűbb. Nem problémázok ezeken a dolgokon, nekem a legegyszerűbb ruha is jó lesz. Nekem ezek inkább terhek, mint fontos és izgalmas dolgok. :-S

Miért nem lehet csak egyszerűen annyit, hogy: "-Akarod? -Igen! -És Te? -Én is!" -> és ennyi!

3. Myrthil (válaszként erre: 2. - Kristof2003)
2009. febr. 14. 08:11

Szia!

Azt nagyon megköszöném!

Egy kicsit korábban neki kellett állnunk a szervezésnek, mert a násznép egyik felét utaztatni, majd szállásolni kell :)

2009. febr. 14. 07:41

Szia!


Én ugyan már férjnél vagyok, de 2010 nyarára tervezzük/terveztük/szervezzük a megerősítést:)

Szinte ugyan úgy készülök majd mind az "elsőnél hivatalosan":)))


Ha van kérdésed szívesen segítek.


Szia

2009. febr. 13. 22:36

Sziasztok!


Talán sokak szerint még korai erre topikot nyitni, de ide várok minden mennyasszonyt, akik már most tudják, hogy az esküvőjük 2010-ben lesz, vagy akkora tervezik.

Beszélgessünk mindenről! Ki milyen ruhát szeretne, milyen dekorációt, vagy bármiről!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook