Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. fórum

Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 18. 21:12

látom, "picit" behalt a fórum, de hátha jár még erre valaki, a segítségeteket kérném. nem nagy dolog, ide kellene írni 1-2 mondatot:


[link]


nagyon köszi előre is, a többiek nevében!

924. CsillagTM (válaszként erre: 923. - Basset)
2010. okt. 15. 11:44
jaja, 9 hónap:)
923. Basset
2010. okt. 15. 11:42
A legfontosabbak akkor megvannak. Szuper! A többire meg még van egy éved... Majdnem...
922. CsillagTM (válaszként erre: 921. - Basset)
2010. okt. 15. 11:18

a Treff zenekar lesz, 95% valószínűséggel


és a hely is kb ilyen valószínű, h megvan...


ha ezeket sikerülne egy héten belül lefoglalni, akkor már csak a fotóst, videóst (ha akarunk...de sztem akarunk, csak drága lesz, attól félek) meg a ceremóniamestert kell időre lefoglalni.


na meg dekorost, de az sztem mint égen a csillag...(a sminkesről, fodrászról nem is beszélve)

921. Basset
2010. okt. 15. 11:16

Igazad van....


Ott tartottuk, hogy zenekar... :)

Van már valami fejlemény ezügyben?

920. CsillagTM (válaszként erre: 919. - Basset)
2010. okt. 15. 10:58

jaja, tudom, h az, meg biztos sokan szeretik, csak engem ráz ki a hideg :D


na ne offoljuk tovább a témát:)

919. Basset (válaszként erre: 918. - CsillagTM)
2010. okt. 15. 10:45
Ez ilyen Bridget Jones utánzat akart lenni, szerintem, csak nem jött össze...
918. CsillagTM (válaszként erre: 917. - Basset)
2010. okt. 15. 10:43

igen, az tényleg jó film! (már a Kaméleon)

a Terézanyu nekem kicsit fura, h h lehet olyan béna a kiscsaj:)

917. Basset (válaszként erre: 916. - CsillagTM)
2010. okt. 15. 10:39

Jaj, tényleg, a Terézanyu... Na, azt is láttam, de ott Gabriella lenyomta az egészet. Azt hittem, szar színész, de csak a film volt a szar... Mert a Kaméleonban ő is nagyon szuper! Meg Kulka melegként... Telitalálat!!! :)

Sajna a többit nem láttam.


Jóvanna... :P :)

916. CsillagTM (válaszként erre: 915. - Basset)
2010. okt. 15. 10:32

még régen az Ámbár tanár úrban Dobó Kata pasija volt, meg a Szezon egyik főszereplője...most ezek ugrottak be. de várj, leguglizom :D


hah, tök sokban volt, figyi:


2009 - Szobafogság (Pinprick)

2008 - Kaméleon

2007 - Overnight

2006 - Régimódi történet

2006 - Mansfeld

2005 - Csodálatos vadállatok

2004 - Történetek az elveszett birodalomból

2004 - Állítsátok meg Terézanyut!

2004 - Szezon

2004 - Mélyen őrzött titkok

2003 - Somlói galuska

2001 - A Hídember

2000 - Nincsen nekem vágyam semmi

1998 - Ámbár tanár úr


menő:)


Bodó Viktor nem ugrik be...rákerestem, hát...rá csorgasd egyedül, nekem nem kő :D

915. Basset (válaszként erre: 914. - CsillagTM)
2010. okt. 15. 09:05

Tuti, kibeszélünk főleg, hogy csak ketten vagyunk itt, te meg én... :)



Hát, csorgathatnánk... Neked tetszett a Kaméleonban?

Játszott egyáltalán másban? Nekem nem rémlik, pedig biztos.

Van még egy nyálcsorgatós színész, most beugrott, Bodó Viktor. Ő játszott a Rosszfiúkban, egy ezeréves bénaságban, meg a Jadviga párnájában, amit sosem sikerült megnézni, mert a tévében mindig hajnalban játszották a puceráj miatt... :P


Hát, nagyjából ennyi... :)

914. CsillagTM (válaszként erre: 913. - Basset)
2010. okt. 14. 22:08

na persze...most már nem bízok meg bennetek, tuti kibeszéltek a hátam mögött...nincs is jobb dolgotok :PPPPP :D


hát nemtom mit csinál, de az arcán nem egy harmonikus élet nyomai látszanak...amúgy igen, nemrég született gyereke.

amúgy még csorgathatjuk a nyálunk Ervinre, ha gondolod :P ;)

913. Basset
2010. okt. 14. 17:58

Ja, megvan... Nem tudom, szerintem nem széles... Szerintem meg marha jól áll... És én a hátad mögött is ezt mondanám, ha kérdezné valaki... ;)


Komolyan, öli magát a srác...? Ne már... :(( Állítólag van gyereke, meg minden... Ritka jó pasi, amúgy... Kevesen vannak, akik ennyire természetesen jól néznek ki a magyar színészek között.

Na jóvan, befejeztem... :P :)

912. CsillagTM (válaszként erre: 911. - Basset)
2010. okt. 14. 17:48

30. és 32. hsz:) kicsit amúgy zavarodott a csaj:P


ja igen, 35...de nem is a korával van baj, hanem sztem az életmódjával. de igazából gőzöm sincs róla...meg hát az ő dolga.


lagzi lesz, igen...:)

911. Basset
2010. okt. 14. 17:44

ó, nem baj a'... :) nekem öregen is tetszik... :) mennyi idős most akkor? 35?


wazze, nem találom azt a bejegyzést, ahol leszólják a ruhát... nem akarok fröcsögni rajta, csak érdekel, mi nem tetszett. (vagy a függönyös főnökről beszélsz?)


sajnos, az utóbbit nem tudok, de pest... szóval... szerintem vannak... milyen buli lesz, lagzi 5 fogással, menyasszonytánccal, játékokkal vagy csak vacsi...? hát, ha ceremónika kell, akkor gondolom, lakadalom...

910. CsillagTM (válaszként erre: 909. - Basset)
2010. okt. 14. 17:37

hát, igazából 13 voltam, ő meg 23...necces lett volna az az esküvő;)

tényleg helyes, bár akkor még sokkal jobban nézett ki...sztem vmi nem stimmt az életében, nem szépen "öregszik", ha érted, mire gondolok. hja, a színészélet...


Zepter: ne is beszéljünk róla...nem tartott sokáig, de az ellenségemnek se kívánok ilyet.


na amúgy ceremóniamestert keresek...nem tudtok esetleg? (meg zenekart óccsóé:))

909. Basset (válaszként erre: 908. - CsillagTM)
2010. okt. 14. 17:32

Igen, én is úgy értettem, hogy RAJTA KÍVÜL is irigylek még pár dolgot... :) Wazze... én másnap úgy tudtam volna főzni, mint Laci bácsi... :) csak elvegyen... :) ;)

Fú, jó kis pacsker... :) És nagyon imádom a Kaméleont, szerintem a LEGSZUPEREBB magyar film. Régen az Argóra mondtam ezt, de abban már vannak részek, amiket áttekerek, viszont a Kaméleont meg tudom nézni végig még mindig, pedig láttam már vagy 70-szer...


Itt fikáztak? Megnézem...


Igen, ezt a Zepteres-t olvastam... Elég durva tapasztalataid voltak... :(

908. CsillagTM (válaszként erre: 907. - Basset)
2010. okt. 14. 16:16

:D pedig Ervin jó arc :D azt mondta, elvesz, ha megtanulok főzni :D (sejtett valamit :S :D)

2 éve találkoztunk, kissé leesett az álla...mondjuk nem meglepő, mikor utoljára látott, 13 éves voltam ;)


ja és itt fikázták:)


"Van köztetek olyan aki részt vett már Zepter tanfolyamon?"

907. Basset (válaszként erre: 906. - CsillagTM)
2010. okt. 14. 15:54

oké, hát irigyellek... nem csak Nagy Ervin miatt... :P :)


olvastam a fórumot, de nem találtam, hol fikázták a ruhát... lehet, hogy nem jó fórumot olvastam...

906. CsillagTM (válaszként erre: 904. - Basset)
2010. okt. 14. 13:36

igen, jobb, ha nem tudod...:D de ott írtam róla, ha érdekel, olvasd el nyugodtan.


ó, ezek csak kisebb melók voltak:)


újságíró: 3-4 évig az egyetemen, két lapnál (de kaptam fizut!:))


színész: még az özönvíz előtt, '98-ban játszottam a Legyetek jók, ha tudtok! c. olasz film ősbemutatójában, Miskolcon, és nem is statisztaként:). jó volt, pl. összehaverkodtam Nagy Ervinnel, aki akkor persze még nem volt ekkora sztár :D

utána még egy darabban szerepeltem a gimi alatt, meg hívtak egy szerepre a Miskolci Nemzetibe, de akkor kezdtem a gimit és nem volt rá időm.

végül az egyetem alatt játszottam egy három szereplős darabban, ami nagy siker lett:) de az egyik srác (mellesleg az exem, de ez lényegtelen:)) most épp a norvégoknál (? asszem) doktorál, úh abbamaradt a dolog.


hát csak ennyi:)

905. CsillagTM (válaszként erre: 902. - Basset)
2010. okt. 14. 13:31
ne tedd, inkább nevess, mint én :D
904. Basset (válaszként erre: 901. - CsillagTM)
2010. okt. 14. 13:20

Hú, ez nem semmi volt... :)

Elolvastam a fórumot... :P

(ja, várjál, ez nem az volt, a ruhát ne láttam... akkor majd még utána nézek...)


Mi a lótúró ez a Zepter? Dögöljek meg, ha tudom, miről van szó... :S (Talán, jobb is...)


Ami viszont meglepett: azt tudtam (olvastam már), hogy újságíró voltál... de SZÍNÉSZ is??? Mesélj már róla...!

903. Basset
2010. okt. 14. 13:10

Nem tudom, most nekem (és neked?) ilyen csökött az ízlésünk vagy ennyire kurvára irigyek az emberek...? :S


Katka, mit gondolsz? ;)

902. Basset (válaszként erre: 901. - CsillagTM)
2010. okt. 14. 13:08
ó, hol egy kanál... ? hasba akarom szúrni magam... :S
901. CsillagTM (válaszként erre: 899. - Basset)
2010. okt. 14. 11:06

igen, AZ a ruha:D köszi! (az előbb szólta le valaki egy Zepteres fórumban, mert nem tetszett neki, h próbálok/unk lebeszélni vkit a Zepteres "kárrierről" :D)


ja és a menyecske sztem nem az lesz, mert venni akarok, nem kölcsönözni. de még ráér...

900. Basset
2010. okt. 14. 10:56
A menyecskeruha is klassz. Gondolom, a bordó, ami rajtad van, az lesz és a piros csak egy másik változat?
899. Basset
2010. okt. 14. 10:54
Az adatlapodon az új képek AZ a ruha?? Hát, iszonyat jól néz ki a csipkés felső is!! Meg a fátyol... Szuper!!!! Nagyon nagyon szép!! (Nekem legalábbis tetszik.)
898. CsillagTM (válaszként erre: 897. - Basset)
2010. okt. 12. 01:00
tökre egyetértek! (na meg 160e lenne vételre :D)
897. Basset
2010. okt. 11. 23:19

hát, az reális, akkor... már az árakat tekintve...

de ugye nem akarod megvenni, csak kölcsönözni? na, ez is egy mici-féle nézet (énféle), hogy esküvő csak 1 van, menyasszonyi ruha csak akkor - és ha nem marad a tiéd, még jobb, mert ettől még extrémebb. mert gondolom, ha megveszem, akkor utána ott fog porosodni a szekrényben...? és az mire jó? a lányomnak úgyse tetszik majd, az ő korában már más lesz a divat - én se vettem volna fel anyuét. és akkor mi, évente egyszer ránézel, hogy hú, de jó volt... - azt a fotókról is látod. szóval én nem érzem értelmét varratni/megvenni...

de mondjatok mást, ha mást gondoltok.

896. CsillagTM (válaszként erre: 894. - Basset)
2010. okt. 11. 23:11
95, mindennel együtt (fátyol, kesztyű, boleró, kistáska, napernyő, gyűrűpárna). és ha vmi megtecc később, akkor lehet cserélni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook