Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2010 esküvő kiállítás fórum

2010 esküvő kiállítás (beszélgetős fórum)


6. agave87 (válaszként erre: 5. - Pethoevi)
2010. jan. 29. 17:16

Köszönöm a választ. Végül is arra voltam kíváncsi, hogy lehet-e ruhát próbálni a kiállításon a nagy tömeg ellenére, vagy inkább azt mondják, kérj időpontot a szalonban.

Menyasszony vagyok és pont azért szeretnék menni,mert az esküvőnket szervezzük. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

2010. jan. 28. 21:15
Én voltam tavaly,és ott béreltem a rucimat-kedvezménnyel!nagyon kedvesek,egy helyen megtalálod a legjobb szalonokat,és kötetlenül próbálgathatsz,anélkül,h ki kéne menned az ajtón!Ötleteket meríthetsz!Mindenképpen azt tanácsolom,h menj!Főleg,ha menyasszony vagy,és szervezed az esküvődet!Rengeteg ötletet gyűjthetsz!Viszont ha jót akarsz,nem a pároddal mész,hanem barátnővel,aki szintén imád nézelődni!
2010. jan. 28. 20:57

én a másik oldalról vagyok

mi érdekel?

2010. jan. 28. 20:56

mi ezaz új divatőrület???

Most lesz/vagy volt Dunaújvárosban is.

Én nem vagyok érintett, de mire jó ez a rendezvény pontosan?

2010. jan. 28. 20:54
Most volt Békéscsabán a plázában....
2010. jan. 28. 20:52
Erre a fórumra azoknak a hozzászólását várom, akiknek tapasztalatuk van ez ügyben. Vagy voltak már, vagy tervezik, hogy mennek. Én a hét végén készülök menni a budapestire, és várakozásokkal vagyok tele. Írjatok bátran!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook