Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdi kismamák - beszélgessünk fórum

Érdi kismamák - beszélgessünk (beszélgetős fórum)


2011. nov. 22. 11:24

Szia Kimba!

Akkor nagyon ügyes vagy a kilók tekintetében, egyáltalán nem sok, amit híztál, meg a kislegényke is elég szép kis súlyú! :)

A fogyással meg ráérünk foglalkozni, majd, ha már végképp nem teszik, de szerintem az elején lefoglal majd a babucika minket!

Akkor már nincs is olyan sok időd vissza, reméljük gyors és könnyű szülésed lesz!

Igen itt csináltatom a vizsgálatokat az sztk-ban, így egyszerűbb, csak a nőgyógyászom magán,terhesgondozásra járok csak fehérvárra.

Hogy vagy a mozgással? Nem nagyon nehéz?

41. kimba1
2011. nov. 21. 11:34

Szia Hannuci!

Ha jól számolom kb.7-8 kilót híztam,e igazából úgy érzem hogy most kezdek el "terebélyesedni".

A leírások szerint a legénykénk már lassan 2 kiló felett van,plusz magzatvíz..ha ezeket leszámítom,akkor nem híztam sokat.És főleg hogy eszek mindent ami jól esik és alig mozgok,sajnos.

Sajnos túlsúllyal kezdtem a terhességet,de majd ha már meglesz a kis manó akkor ahogy lehet fogyózni fogok(ha már nem szoptatok) és sokkal többet fogok mozogni.Alig várom sétáljunk sokat.

Most csak arra gondolok,hogy legyen könnyű-elviselhető szülés és legyünk egészségesek..a kilók nem nagyon érdekelnek.

Még 7-8 hetem van..és kellene szüljek.

A vizsgálatokat-labort az sztk-ba csinálod?

2011. nov. 21. 08:40
Bocsi, most néztem, ezek szerint kisfiúcskátok lesz!Gratulálok hozzá!!!!!!!
39. 93fabcb060 (válaszként erre: 38. - Kimba1)
2011. nov. 21. 08:39

Szia Kimba!

Hasonló képpen, én is csak olvasgatok, nézelődöm.

Nem irigyellek a heti dokilátogatások miatt, nekünk még egy picit odébb van. Mi szerdán megyünk a cukorterheléses vizsgálatra, vagyis a 24. hétben vagyunk.:)

Köszönöm a körülményekhez képest jól bírom, igaz a dokinőm szénhidrát csökkentésre ítélne, mert 5kg-ot híztam eddig, de most vagyok túl egy jó kis mecireggelin! :D Te hol jársz kilókkal, mennyit híztál és tudjátok már kit hoz a gólya?

Legyen szép napod! :)

38. kimba1
2011. nov. 18. 08:24

Sziasztok,

Mostanság inkább csak olvasgattam..nem nagyon írtam..de itt vagyok:)

Még csak ketten vagyunk...de hátha még csatlakoznak.Biztos többen vagyunk:)

Mi jól vagyunk,32 hetet betöltöttük.

Kedden megyek dokihoz és lassan kezdődnek a heti látogatások.

Ti-te hogy vagytok?

2011. okt. 26. 09:49

Sziasztok érdi kismamák!

Nagyon eltűntetek! Mi van Veletek, hogy vagytok ebben a hidegre fordult időben?

36. kimba1 (válaszként erre: 35. - 93fabcb060)
2011. szept. 21. 09:26

Nagyon köszönöm.

Kedden arra megyek,amikor megyek a védőnőhöz.

Mi újság veled,jól vagytok?

2011. szept. 21. 09:12

Szia kimba1!

Tegnap láttam egy plakátot az Önkormányzatnál a bababörzék pontos idejéről és helyéről, minden hónapban tartanak ilyet.Gondoltam szólok, ha még érdekel a dolog ott tudsz informálódni, ha arra jársz! :)

2011. szept. 19. 10:11

Szia!

Sajnos, ha engem kérdezel még ilyen infókkal nem tudok szolgálni, mert mint már említettem csak 3,5 hónapja vagyok érdi lakos, de szerintem a védőnő biztosan tud erről információt adni. Bababörzéről egy plakáton olvastam egy pár hete, úgy hogy azt úgy gondolom, hogy szokott lenni.

33. kimba1
2011. szept. 16. 10:50

Szia,

nem tudod esetleg lesz valamikor az sztk-ban vagy máshol szülésfelkészítő vagy hasonló a kismamáknak?Szokott egyáltalán lenni Érden?

És baba börze?

2011. szept. 16. 09:20

Szia kimba1!

Bocs, hogy csak most válaszolok, de egy kicsit sűrű volt mostanában a programom.

Ha tudok persze természetesen szívesen segítek!Kérdésedre válaszolva minden egyéb vizsgálatra az érdi sztk-ba járok, egyedül nőgyógyászhoz a korábbi magándokimhoz, akinél a második gyermekemet szültem. Sajnos elég sok a negatív tapasztalatom a nődokikkal, na meg mindkét gyermekem koraszülött volt, így nyugodtabb vagyok, ha "biztos" kezekben vagyunk!

Gratulálok a kismamiságodhoz! :)

31. kimba1
2011. szept. 9. 11:50

Szia,üdv köztünk.

Tapasztalt anyukaként tudsz segíteni majd nekünk:)

Az érdi sztk-ba jársz dokihoz?vagy magánhoz?

Nekem is aranyos a védőnőm,hál Istennek.

A dokival sincs gond,de én a magánjába járok,így lehet tejesen másként viselkedik,mint az sztk-ba.

Én már 21 hetes kismama vagyok:)

2011. szept. 9. 11:11

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, remélem nem baj!?

Szintén érdi kismama vagyok, júniusban költöztünk ide! Harmadik babánkat várom, aki 13 hete lakója a pocimnak! :)Sajnos nekem sincs sok pozitív tapasztalatom az itteni nődokikkal, sem az UH-kat végzővel, mindegyik nagyon mogorva és szótlan.Ezért még fotóm sincs a kicsiről sajnos.Viszont a körzetünköz tartozó védőnő iszonyúan kedves, aranyos és segítőkész!

29. kimba1
2011. szept. 6. 15:51

Szia Enibogár:)

Végre még egy kismama.Már 3-an vagyunk:)

Nagyon édes a kislányod.

Sajnos én sem hallottam sok jót az érdi nődokikról:(

De bízom benne,hogy szerencsém lesz és nem kell váltanom a terhességem közepén.

2011. szept. 6. 15:46

Sziasztok!

Én is érdi kismama vagyok, csatlakoznék ha nem baj. Második babámmal 23 hetes terhes vagyok és mivel nemrég költöztünk Érdre, maradtam a régi pesti sztks dokimnál csak magánban. Az itteni dokik nem szeretik "átvenni" kismamákat mástól a védőnő szerint (bár más anyukáktól is hallottam ezt). A kislányom 13 hónapos vele vagyok itthon és úgy néz ki hugicája lesz :)

Hogyhogy ennyit kell várni a rendelőben? Sorbaülős rendszer van, nem lehet időpontot kérni?

Gratulálok a picikhez :)

27. kimba1 (válaszként erre: 26. - Cbbf4d791e)
2011. aug. 31. 13:19

3 óra várakozás?Az nem semmi.

Szegénykém.

Remélem jól látták tegnap a nemét...szinte biztosra mondta.

De később majd biztos Baksay is mondani fogja.

2011. aug. 31. 12:17
Igen voltam minden rendben van, nekünk meg kislány lesz. 3 órát töltöttem a rendelőben.
25. kimba1
2011. aug. 31. 12:13

Te voltál dokinál?

Minden ok?

24. kimba1
2011. aug. 31. 12:12

Igen,a tegnap este.

Minden rendben van és úgy néz ki kisfiúnk lesz.

23. cbbf4d791e (válaszként erre: 21. - Kimba1)
2011. aug. 31. 12:10
Szia! Voltatok 4 d ultrahangon?
22. kimba1
2011. aug. 31. 11:39
Tényleg nincsenek érdi kismamák?vagy senki nem fórumozik?:(((
21. kimba1
2011. aug. 29. 16:08

Nálunk is minden a legnagyobb rendben van.

Dolgozom és terveim szerint dec.20-ig szeretnék is dolgozni.

Napközbe gép közelbe vagyok,most mennem kell,végre lejárt a mai munka:)

Szép délutánt.

2011. aug. 29. 16:07
Most mennem kell, holnap jövök és megírom mi volt az orvosnál. Szép napot!
19. cbbf4d791e (válaszként erre: 18. - Kimba1)
2011. aug. 29. 16:03
Köszönöm jól vagyok, igen dolgozom. Semmi panaszom nem volt ezidáig. neked? Te dolgozol?
18. kimba1 (válaszként erre: 17. - Cbbf4d791e)
2011. aug. 29. 16:00

Ha minden igaz január 19.

Lehet az ünnepek miatt nem vállal.

Lehet engem sem fog vállalni..kíváncsi is vagyok.

Amúgy hogy érzed magad?Dolgozol?

2011. aug. 29. 15:58
A múltkor megkérdeztem, hogy elvállalná-e szülést és azt mondta, hogy már be van telve decemberre, de azt egy szóval se mondta, hogy menjek a magánrendelőjébe és akkor elvállal. dec.31-re vagyok kiírva. Te mikorra?
16. kimba1
2011. aug. 29. 15:56

A magánrendelőjébe járok..

Ha te oda mennél,akkor sem vállalna a szülésed?

Mikorra vagy kiírva?

15. cbbf4d791e (válaszként erre: 14. - Kimba1)
2011. aug. 29. 15:54
A magánrendelőjébe jársz hozzá? Több mint 10 éve járok hozzá, eddig még meg vagyok elégedve. Én holnap megyek hozzá Érdre
14. kimba1 (válaszként erre: 11. - Cbbf4d791e)
2011. aug. 29. 15:50

Nem tudom,hogy hogy legyen a szüléssel.

Legutóbb(kb.2 hete) amikor voltam nála,próbáltam megkérdezni,hogy működik..de azt mondta majd a következő alkalommal megbeszéljük.

De nagyon vacillálok hogy mit is csináljunk.Ha mond tarifát,akkor biztos nem nála fogok szülni:)

Te megvagy vele elégedve?

13. cbbf4d791e (válaszként erre: 12. - Kimba1)
2011. aug. 29. 15:50
sajnos én sem vagyok megelégedve meg is fogadtam, hogy ha még egy Babám lesz magánorvoshoz fogok járni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook