Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdi kismamák - beszélgessünk fórum

Érdi kismamák - beszélgessünk (beszélgetős fórum)


102. nicho
2012. jan. 12. 20:19

Sziasztok!


Jár még itt valaki???

Ha van kivel én beszélgetnék!

2011. dec. 7. 12:31

Szia Picurlady!

Én november 10.-én, 22 hetesen voltam az AG Medical 4D-s ultrahangján és szintén Győrffy Miklós vizsgált Minket. Én nagyon meg voltam elégedve vele, mindent elmondott a babáról, főleg ami miatt konkrétan javasolt volt a vizsgálat számunkra, egy lehetséges születési rendellenesség kiszűrése miatt.Egy képet is kaptunk a Babyről, ami az árban benne volt, de további képet is lehet választani, aminek darabja 500Ft. A sógornőmék Pesten voltak 4D-en, Ők 13000 Ft-ot fizettek érte és nem volt ilyen részletes a vizsgálat! Nekem plusszban megvizsgálta a méhszájamat és a vesémet is, pedig ezt nem tartalmazza az ár. Szerintem nagyon korszerű és jó gépük van és a diagnosztika is számomra nagyon pozitív! :) Remélem meg tudjátok, hogy minden rendben van-e a babóval és a nemét is!? Szép napot! :)

2011. dec. 6. 22:38

Köszi mindenkinek a választ,aranyosak vagytok akkor ezek után bátran megyek és remélem h a picim is benne lesz h megtudjuk fiú vagy lány-e!:)

Az árra visszatérve csak annyit h szinte mindenhol ennyi sőt pesten van ahol még drágább is pár ezerrel!

Mi ezzel a kuponnal 9900 ft-ot fizetünk a 2.csomagért,a honlapon fent van h az mit tartalmaz!

Mindenkinek további szép mikulás napot!:)

99. sz.rozika (válaszként erre: 96. - Picurlady)
2011. dec. 5. 11:30
Szia, nekem a szomszédom járt náluk, ő is meg volt elégedve.
98. Keraszi (válaszként erre: 96. - Picurlady)
2011. dec. 5. 11:19
Én voltam kb. 2 hónapja. Győrffy Miklós volt a vizsgáló. Régi Szent Imrés doki. Semmi gondom nem volt. Amikor mondtam, hogy csak a vizsgálat érdekel, az nem, hogy legyen egy jó 4D-s kép is, már abba is hagyta a babám "szekálásàt".
97. kimba1 (válaszként erre: 96. - Picurlady)
2011. dec. 5. 11:07

Szia,

én nem voltam,de aki volt az megvolt elégedve.Nem olcsó,a szakemberek is jók,az ismerősöm szerint.

2011. dec. 5. 08:48

Sziasztok!

Bocs h csak belekérdezek de arra lennék kiváncsi h ott Érden volt-e valamelyikőtök az AG Medical 4D ultrahangon.

Oda kaptam egy kupont és érdekelne h jól diagnosztizálnak-e és h jó e a gépük.

Nagyon várom a választ,mert dec.22-re már kellett időpontot foglalnom.

Akkor leszek 16-17 hetes terhes és szeretnénk karácsonyra megtudni a pocaklakónk nemét! :)

Köszi és további jó babavárást mindenkinek!

Ja és Fehérvárról mennénk csak ezért,mert az itteniek nem jók!:(

Ha esetleg mást tudtok azt is megköszönöm!

95. kimba1
2011. dec. 1. 15:52

Nekünk is első.

Nagyon sok mindent kaptunk tesóktól,így szinte mindenünk megvan már.Ruhácskák is készen állnak már,a babaszoba is.Néhány apróság még hiányzik,de időben vagyunk még.

Férfineves utcába lakunk,3 éve költöztünk Érdre.

2011. dec. 1. 12:43

Igen, első baba, talán ezért sem félek annyira a szüléstől. A másodiknál biztos másként gondolom majd hehe. Nálatok is első?


Én most épp babakocsit nézek a neten, kicsit későre hagytuk de hát ez van.

Te már minden babaholmit beszereztél? Mi hiányzik még? Merre laksz Érden?

93. kimba1
2011. dec. 1. 11:31

Nálunk is fiú.Január 10-20 körül várjuk.

Én Baksayval fogok szülni az Uzsokiba.

De nagyon várom már,hogy velünk legyen a kis lurkó.

Első baba?

92. Tündi_ (válaszként erre: 91. - Kimba1)
2011. dec. 1. 11:23

Szia kimba1! Faludi Pál a nőgyógyászom és a Szent Imrében fogok szülni. Igen, nemsokára kibújik a picúr, karácsonyi vagy újévi baba lesz, már nagyon várjuk :) Kisfiú, Áron lesz a neve.

Közel vagy már te is, kitartás! Kisfiú? Kislány?

91. kimba1 (válaszként erre: 90. - Tündi_)
2011. dec. 1. 10:51

Szia Tündi,

Ki a nőgyógyászod?Hol fogsz szülni?

Én 32-33 hetes vagyok.

De jó neked,lassan itt a vége.

2011. nov. 30. 21:19

Sziasztok kismamák! Először vagyok itt és nagyon örülök hogy rátok találtam. 36 hetes kismama vagyok és Érd felső parkvárosban lakom. Szeretnék érdi kismamákkal ismerkedni, babás témákról beszélgetni.


Elsőként fel is teszem a kérdést: ti meg voltatok/vagytok elégedve a nőgyógyászotokkal? Én az enyémtől kis híján falra mászom, de sajnos 36 hetesen már késő váltani...

89. sz.rozika (válaszként erre: 88. - Kimba1)
2011. nov. 30. 07:38

szia!


hát nekem nagyon húzós időszakom van a melóban, nem igen tudok jönni, időnként felszaladok olvasni 5 percre de másra nincs időm sajna...

félek, hogy az egész dec ilyen lesz :( ...


olvastam, hogy nálatok minden okés, mozog a kisember rendesen, örülök :)


puszi nektek!!!

88. kimba1
2011. nov. 28. 11:53

Sziasztok kismamák!

Hogy vagytok ma?

87. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 86. - Kimba1)
2011. nov. 27. 06:17
Sajnos nekem is volt szerencsém a János kórházhoz elég sokáig,de nem miattam,a gyerek miatt:-(tényleg siralmas hely,katasztrófa ami ott van,és bent voltunk egy hétig.
86. kimba1
2011. nov. 26. 16:48

Sziasztok,

mi jól vagyunk,a szokásos szombati program.

Takarítás,főzés.Délelőtt a párom elment segíteni egyik barátunknak,kiment a bokája:(

Az ügyeleten elküldtek a János kórházba.Hát rettenetes az a hely,mint ha háború érte volna,a hozzáállás katasztrofális,nem beszélve arról,hogy sánta lábbal legalább fél órát kerestünk azt az épületet,ahova kellett menni.Senki nem segített,hogy merre kell menni,egy doki is megkérdeztünk,erre az volt a válasza,hogy a legutolsó épület.Inkább nem is részletezem,mert nagyon idegesek vagyunk.

Amikor végre megtaláltuk,bementünk de az ami ott volt...az iszonyat.Vártunk 20 percet és inkább hazajöttünk.Majd hétfőn lemegy az sztk-ba ha nem javul.

2011. nov. 26. 14:37
Mi a helyzet kismamák?
84. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 83. - Kimba1)
2011. nov. 25. 13:48
Márcsak azért írtam,mert szülés előtt én is lementem a doktornőhöz a receptekért,hogy ne utána kelljen,csak hát amíg nincs baba,nincs taj száma sem,így nem tud kiírni.
83. kimba1
2011. nov. 25. 08:25

Sajnos ahány hely annyi féle képen van sajnos.Van ahol kiadják a receptet.

Ezért rákérdezek,hátha.

Ha nem,akkor majd amikor majd szülök.

82. sz.rozika (válaszként erre: 79. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 25. 07:35
Örülök, hogy ezt írtad róla, úgy tudom az én védőnőm is őt ajánlja mindenkinek, de sajna volt akitől nem csak jót hallottam, most azért megnyugtattál.
81. sz.rozika (válaszként erre: 80. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 25. 07:33
Hát elég sok mindent nem tudok, úgy látom, köszi az infót :)
80. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 78. - Sz.rozika)
2011. nov. 25. 06:10
A receptet nem adják ki előre,csak ha megszül,úgyis szülés után ha kijönnek a kórházból kijön a védőnő és a doktornő is,és akkor felír mindent.
79. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 77. - Kimba1)
2011. nov. 25. 06:07
Szia.Bátran ajánlom Makay Erikát.Nagyon kedves doktornő.Annak idején az én gyerekorvosom volt,és most a gyerekeim orvosa:-)Akármikor megkértem kijött házhoz is és sosem fogadott el egy forintot sem.Tényleg tüneményes doktornő.
78. sz.rozika (válaszként erre: 77. - Kimba1)
2011. nov. 24. 15:50

aham, hallottam róla...

igen, ez logikusan hangzik abszolút, sokkal egyszerűbb, ha minden egy helyen van

jah értem, akkor tényleg jobb ha időben elkéred és kiváltod, hogy ezzel már ne kelljen majd foglalkozni már

hamar itt lesz a január közepe :)

77. kimba1
2011. nov. 24. 15:30

Azt hiszem Dr. Makay Erika,a védőnőm vele dolgozik,és ő ajánlotta.Az sztk-ba rendel.

Azért lenne jó,ha ott lenne,mert ha gond van,akkor egyszerre mindent tudunk intézni (vérvétel stb.),ne kelljen több helyen időt tölteni.

Szülés után receptre adnak minden félét a kis manónak.Krémek,fürdetők,gyógyszerek,stb.

Hogy pontosan mit tartalmaz nem tudom,de azzal kell majd a babát fürdetni.

76. sz.rozika (válaszként erre: 75. - Kimba1)
2011. nov. 24. 15:22

majd írd meg kit választottál kíváncsi vagyok nagyon.

Milyen recept?

75. kimba1
2011. nov. 24. 14:07

Én sajnos nem ismerem.

Kedden megyek a védőnőhöz,kell gyerekorvost is válasszunk.Meg a receptet is el kellene kérjem,hogy a párom ne rohangáljon azért is.

Remélem kedden elintézek mindent.

2011. nov. 24. 13:12

úgy látom én lógok ki a sorból csak a battai dokimmal :)


Ismeri valaki Dr Horváth Jánosné Éva védőnőt? Én hozzá kerültem, elsőre nagyon szimpi volt...

73. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 72. - Kimba1)
2011. nov. 24. 11:48
Tuti,mert a dagadó pénztárcájára gondol...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook