Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás, mert most végig csinálom fórum

Életmódváltás, mert most végig csinálom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életmódváltás, mert most végig csinálom

1 2 3
19. vacsa
2012. aug. 18. 13:41
GabbiBabbának szólt az előző hsz, bocsi:)
18. vacsa
2012. aug. 18. 13:41

Nemsokára kiheveredek a kertbe egy színfelfrissítésre;)

Hasonló jókat kívánok neked is:)

2012. aug. 18. 13:41
igen fejben eldönteni én 3 éve kezdtem el mára már elértem a célomat még többet is 105 kg-ról kezdtem agyban kell eldönteni először és utána könnyebb kicsivel most 71-72 kg vagyok 32 kg mínusszal a hátam mögött sokat tornásztam és küzdöttem a napokkal de megérte én nem mondom hogy nem eszem csokit mert ez kell a szervezetnek az nem mindegy milyen csoki és mennyi azt mondta a dokim 80% csokiból két kockát lehet enni ennyi az egészséges nagyon ritkán eszem de betartom de néha fontos ez is
16. GabbiBabba (válaszként erre: 15. - Vacsa)
2012. aug. 18. 13:38
Ámen! Élvezzétek az utolsó előtti meleg hétvégét! :)
15. vacsa (válaszként erre: 13. - GabbiBabba)
2012. aug. 18. 13:36
Hát én így sem fogom olvasni, az biztos:)
14. vacsa (válaszként erre: 12. - Kiskornis)
2012. aug. 18. 13:36
Tökéletesen egyetértek.
13. GabbiBabba (válaszként erre: 11. - Vacsa)
2012. aug. 18. 13:34

Nem tudom.

Én mint mindig őszinte ember, szerény véleményem, ez a hiányos, összeszedetlen cikk, egyfajta figyelemfelkeltés az embereknek, hogy "héé nekem is van egy naplóm!"

Ennyi.

2012. aug. 18. 13:33

"Elkezdtem és sikeresen be is fogom fejezni!"

Szerintem ebben a mondatban lesz a kulcs.Hogy be fogom fejezni.Hogy kitűzünk egy célt,és ha azt elértük,akkor befejezzük.De akkor hol életmódváltás ez?

Az életmódváltás arról szól,hogy ezentúl másképp élek.És nem fejezem be.

Azt hiszem akarat.Legalábbis nálam erről szólt,hónapokig működött,de amikor elértem az áhított súlyt,akkor egyre gyakrabban megengedtem magamnak a régi gyengeségeket...Nehéz ezeket levetkőzni.És könnyű elfelejteni,hogy tulajdonképpen az az esti futás ugyanúgy segített azon a hiányon,amit este a tábla csokival akarok betömni.Gyakorolni kell.Felülírni a régi berögződéseket...Hogy az életmód váltás egyszer valóban az legyen.

11. vacsa (válaszként erre: 9. - GabbiBabba)
2012. aug. 18. 13:32

56 kg???? Hány centi hozzá? Ugye nem 180?

Bár nem igazán tudok olyan magasságot amihez gáz az 56 kg.

10. ujlany
2012. aug. 18. 13:30

A cikknek szerintem sincs semmi ertelme.


Ezzel kezded:

Életmódváltás. Igen, egy újabb cikk, de mégis más.


Szerintem erdemes lett volna az olvasokra bizni a konkluziot. Bar igaz, ez tenyleg egy "mas" cikk lett. :-)

teljesen lenyegtelen, hogy mas miert hagyja abba hetek utan, nem jarsz a cipojukben, nem tudhatod a valaszt.


Ha meg ket ev mulva is az eletmodvatasod szerint elsz (mit is valtoztatsz pontosan? ) akkor tolem azert szamithatsz egy nagy kalapemelesre.

9. GabbiBabba (válaszként erre: 7. - Vacsa)
2012. aug. 18. 13:30

56kg.

:D Én láttam!

8. f799cac10e (válaszként erre: 6. - GabbiBabba)
2012. aug. 18. 13:29
igen ezt értettem én is csak nem tudtam mivel összekapcsolni vagy hogy mondjam.
2012. aug. 18. 13:29

Ó, ígéretekkel tele a padlás:)) Bizonyíts:)


Picit belenéztem a naplódba, ami először szemet szúrt, hogy ez nem életmódváltás amit csinálsz. Egyébként pedig ha tényleg ennyit eszel amiket leírsz, akkor az kevés, pláne ha tornázol is. Belassul az anyagcseréd és leáll a fogyás. Nem is beszélve a hiánybetegségekről...


Sehol nem láttam hány centi és hány kiló vagy.

2012. aug. 18. 13:28

"A másik dolog, ami foglalkoztat: Bizonyos emberek miért adják fel?"


Ezt a kérdést elsősorban magának kellene feltennie...én csak ezt nem vágom, mikor ő is feladta többször, akkor miért másokat hoz szóba?!

2012. aug. 18. 13:27
Sok szerencsét..de én se nagyon értem, hogy mi értelme ennek a cikknek:D
4. f799cac10e (válaszként erre: 3. - GabbiBabba)
2012. aug. 18. 13:23
elolvastam de ezt én nem nagyon vágom
3. GabbiBabba (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2012. aug. 18. 13:19
:DDD
2012. aug. 18. 13:18
szia. ebből mit szerettél volna kihozni?
2012. aug. 18. 13:08
Életmódváltás. Igen, egy újabb cikk, de mégis más.
A két kulcsszó: diéta és mozgás. Ezek csak együtt hatásosak, külön-külön semmit se érnek.
Én legtöbbször azért kezdtem bele a fogyókúrába, hogy megmutassam a többieknek, hogy igen, én is képes vagyok. Ez persze mind szép és jó, csak épp semmit se ért. Miért? Mert nem magamért, hanem másért akartam végigcsinálni...

Ugrás a teljes írásra: Életmódváltás, mert most végig csinálom
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook