Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! fórum

Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 26. 13:55

Sziasztok.


Ha valaki eredménytelen fogyókúrával küzd, esetleg évek óta nem tud megszabadulni a felesleges kilóitól, privátban szívesen ellátom pár jó tanáccsal.


Személyi fogyókúrás tréner vagyok, de itt csak tanácsokat osztogatok, ha valakinek szüksége van rá. :)

2011. aug. 26. 13:17

Sziasztok!

Nekem otthon nem ment...anyám mellett a dolog. Most lassan 1 hete már kint vagyok Németországban...és most sikerül. Kg-ban nem tudom megmondani pláne így a piros betűs ünnepek előtt...de már látom és érzem magamon,h kisebb és laposabb a hasam. :)

480. magicmag25 (válaszként erre: 479. - Pinklakk)
2011. jún. 7. 22:11

Szia,nagyon orulok,h ennyit fogytal mar!En is probalkozom, nem nagy sikerrel,de majd csak beindul.Nagyon nehezen tudom beallitani a dietam,cukorbeteg lettem, magas vernyomas, szoval kinlodok, de majd csak kialakul!

gratula neked!

Egyebkent olyan,mintha eltunt volna par oldalnyi hozzaszolas!!!!!

2011. jún. 7. 12:54
Sziasztok lányok! Úgy látom ez a fórum is haldoklik :( ... kár érte... csak meg szerettem volna veletek osztani az örömöm, hogy már -57kgnál tartok. Veletek miujság??? Hogy álltok az életmódváltással? Írjaok lányooooooooook! :)
478. magicmag25 (válaszként erre: 476. - Db82bed8d4)
2011. máj. 9. 12:08
Ja, és köszi!:)
2011. máj. 9. 12:08
Nagyon szivesen!Na pápá!
476. db82bed8d4 (válaszként erre: 475. - Magicmag25)
2011. máj. 9. 12:06

Köszi az infót...elgondolkodtató...

Neked is szép napot és jó étvágyat :D

475. magicmag25 (válaszként erre: 474. - Db82bed8d4)
2011. máj. 9. 12:04

Szia,nem tudom hany kilo vagy most, de az tudod ugye,hogy ha izmod van,akkor tobb zsirt egetsz el, ezert tanacsos sulyzozni,vagy akar sajat sulyoddal, pl hanyattfekvesben labemelgetes, vagy tipikus farizom gyakorlatok.Mert az izom zsirt eget, viszont ha fogyozunk, akkor izomszovetet vesztesz a leghamarabb a viz utan, es a zsirbontas indul meg majdhogynem utoljara!

Szoval esetleg otthon nyomhatnal nehany fekvotamaszt(en pl a konyhapultnak tamaszkodom es ott nyomok 20at),vagy tenyleg labemelgetes, es azt tartsd szem elott,hogy sok kicsi sokra megy, ha csak 10zel csinaltal tobbet aznap, az maris szamit!

S ugyanez a kajalasnal is, ha tobbet eszel, hizol!

Szoval kitartas!

Most megyek csinalok salatat es sutok halat, alufoliaban(felteve ha talalok meg a fagyoban...)

Tovabbi kellemes napot!

474. db82bed8d4 (válaszként erre: 473. - Magicmag25)
2011. máj. 9. 11:15

szurkolok,hogy jó legyen az eredményed a dokinál és,hogy hasznos tanácsokkal lásson el :D

Én még keresem azt a sportot, ami le tud kötni :)

Rám is rám férne némi mozgás :D de előbb fogyni szeretnék, utána izmosodni :D

Köszönöm a bíztatást, nagyon jól esik :D

473. magicmag25 (válaszként erre: 472. - Db82bed8d4)
2011. máj. 9. 10:07

Szia!Igen,tornazom, heti 3-4 alkalommal egy oras seta(a sulyom miatt meg nem iazan tudok kocogni, szoktam ugyan,de csak rovid tavokat beiktatva), meg itthon a tesitanarnom altal megirt edzestervet kovetem.Ami hasizombol,popsi,oldalso-hasizombol es hatizombol all.Meg persze nyujtas, az mindig!Heti egyszer sulyzozok is.Mert a lottyedt karizmom...aaaaa, ne is emlegessuk!

Nem nagyon tarthatok lebojt napot,muszaj vmi szenhidratot benyomnom,mert ha nem eszek eleget,leesik a vercukrom es rosszul leszek!De majd ugyis megyek a dokihoz,es majd kifaggatom,mi a velemenye,hogy csinaljam.Meg szerencse,hogy talaltam itt kinn ezt a magyar dokit,belgyogyasz-nogyogyasz, szoval marha nagy szerencsem van vele.Megint vervetel, cukrot ellenorizni,vernyomast.Remelem most nem lesz 150/90 mint multkor.

Ma probalok nem nasizni, es tobbet mozogni!

Jo legy es tarts ki, neked is elindul majd szepen,fokozatosan, eszre sem veszed!Csak persze kitartas, az a legfontosabb!

472. db82bed8d4 (válaszként erre: 471. - Magicmag25)
2011. máj. 9. 07:17

Gratulálok :D bár én is ott tartanék már :D

Igen, sajnos a fogyás meg szokott állni, egy bizonyos idő után, ilyenkor ajánlatos léböjt vagy torna... ami kimozdítja a helyéről a kilókat.

Tornázol?

471. magicmag25 (válaszként erre: 470. - Db82bed8d4)
2011. máj. 8. 22:33

Vegul is total egyszeru, csak tenyleg meg kell nezni,hogy miben mennyi kaloria van.Viszont en igazabol a szenhidratot szamolom a legjobban,mert a vercukrom miatt fontos,hogy ne zabaljak szenhidratot egesz nap.Igy kezdtem el szamolni a kaloriat is egy ido utan...

Vegul is tavaly kezdtem es 12 kg korul ment le,de meg legalabb enyinek le kellene mennie sajnos.Csak nehezebb most mar, eleinte sokkal konnyebben mentek lefele a kilok.Most megtorpant vmiert.

De nem adom fel!

Neked is kitartast!Sajnalom,h Hugi elment, remelem, hogy visszajon meg!

jo ejt neked es gyujts erot holnapra!

470. db82bed8d4 (válaszként erre: 469. - Magicmag25)
2011. máj. 8. 18:03

ügyes vagy :D

Nekem ez a kalória számolgatás nem világos teljesen...

Mióta csinálod? mennyit fogytál vele?

469. magicmag25 (válaszként erre: 468. - Db82bed8d4)
2011. máj. 8. 16:54

Szia,en sem tudom,mi tortent,de jo lenne, ha visszajonne!

Ugyes vagy, tarts ki, en ma szamolgattam rendesen a kaloriamat,szoval meg egy kis vacsi belefer kesobb, de mar tobb nem!

Elmegyek este setalni,viszont ennem kell utana kis db sajtot,nehogy leessen a vercukrom.

Szoval odafigyelek nagyon!

2011. máj. 8. 16:35

Tegnap gyümiztem, ma folyadék nap, a tegnapi sikerült hajnali fél 2 ig dolgoztam ugyan,de kitartottam, ma 7-3ig és még mindig talpon vagyok, ki lehet ezt bírni :D


Hugi gondold meg magad kérlek :)

467. db82bed8d4 (válaszként erre: 466. - Magicmag25)
2011. máj. 8. 16:33

Szia :(

Én sem tudom mi lett Hugival,de nagyon elszomorított amit írt...

Én sem szeretném,hogy kihaljon a fórum, tartsuk életben,amíg lehet...

466. magicmag25 (válaszként erre: 473. - Hugica56)
2011. máj. 8. 16:17

#Szia!De megis mi tortent?Valaki megbantott?Sajnalom,jo volt beszelgetni veled, es szivesen vettem volna az olvasnivalot is.Nekem is van par a laptopomon, cserelgethettunk volna.Na,mindegy!Azert kivanok neked erot es kitartast a tovabbiakban!Remelem egyszer majd meg felnezel.#

Abban is remenykedem,hogy nem hal ki ez a forum is...

465. 9896a91eb9 (válaszként erre: 460. - Magicmag25)
2011. máj. 7. 13:07
Vigyázz magadra és ha így áll a dolog, tényleg fogyi!Neked megy ez! Ha sikerült -12kg, menni fog több is!!! Ma keményítő napom van (székelykáposzta, nekem husi és tejföl nélkül):D
464. 9896a91eb9 (válaszként erre: 461. - Db82bed8d4)
2011. máj. 7. 13:02
Hát el tudom képzelni, hogy nagyon szigorú lehettél magadhoz, ha 20 lement:) Én nagyon fogok örülni, ha elérem a -10 kilót:D A víznaptól én mindig pánikolok:) Néha a gyümölcsnapot sem tudom végigcsinálni, de volt már, hogy nagyon szépen sikerült. Lehet, hogy tartok néhány pihenő napot és úgy folytatom majd. De augusztusig kb. 16-18 kilónak le kell mennie:)
463. db82bed8d4 (válaszként erre: 457. - 9896a91eb9)
2011. máj. 7. 10:48
Jah és újra szeretnék ettől a 20 kg-tól megszabadulni :D a naplómba képeket is látsz :D
462. db82bed8d4 (válaszként erre: 460. - Magicmag25)
2011. máj. 7. 10:46

Remélem rendbe fogsz jönni...

Barátnőm cukor beteg, ő inzulinozza magát, meg nagyon oda kéne,hogy figyeljen,de sajnos játszik vele...nem mindig veszi komolyan, pedig sok múlik rajta.

Szurkolok Neked :)

461. db82bed8d4 (válaszként erre: 454. - 9896a91eb9)
2011. máj. 7. 10:44

Én 85 kg-ról indultam, nem tudom mennyi,de ment le egy kevéske érzem a ruháimon :D hogy nem feszülnek annyira, mint eddig tizen pár napja csinálom még csak, szóval nem rég óta, két éve csináltam meg legelőször a 90 napost, akkor majdnem 20 kg-ot adtam le vele,de akkor nagyon brutálisan csináltam... Minden 9. napom víz volt,de orvos is lett a vége, szóval mégegyszer úgy nem fogom csinálni :( Nem szabad ennyire drasztikusan :D

Szerintem a két 90 napos között tarts szünetet, okosan étkezve, mert ha egybe csinálod, annyira megszokja a szervezeted,hogy nem fogsz fogyni... Legalábbis nagyon minimálisat és lehet,hogy elveszi a kedved... Ez csak tanács...

460. magicmag25 (válaszként erre: 459. - 9896a91eb9)
2011. máj. 6. 22:55

Ja,lehet nem voltam eleg vilagos.Honapok ota ingadozik a vercukrom!Fel evvel ezelott azt mondta,hogy ad hat honapot,hogy legalabb 10 kilot fogyjak,mert a fogyassal eleinte jol lehet kezelni a cukorbetegseget, nos 12 kg fogyas utan sem jo meg a vercukrom, de mar sokkal jobb es nem ingadozik annyira szerencsere!

Szoval a mostani vercukrom jo lett, es igy a dokker mondta,hogy meg legalabb ugyanennyit fogynom kellene, talan normalizalodna a magas vernyomasom is...

Jajaj,lanyok, nagy a gaz, alig 30evesen mar ennyi minden bajom van, szornyu!Szoval ezt ertettem a bogyo alatt!Hogy esetleg vernyomas csokkentot kell szednem,vagy mas gyogyszereket a cukorbetegseg miatt...:( Sajnos orokoltem a cukorbetegsegre valo hajlamot, szoval nincs mese, vagy fogyas, vagy ha elhagyom magam,legrosszabb esetben eletem vegeig inzulinozhatom magam majd.

S meg gyereket se szultem...az lesz meg szep menet...:S Na,ebbe nem is akarok most belefogni...

A datolya nagyon fincsi!De sok benne nagyon a cukor!!!!Szoval csak ovatosan!Na,ha ramjon az 5perc, en paprikacsikokat szoktam natur v delikatos joghurtba martogatni...maga az eves lenyugtat, es elmulik a vagyam edesseg es egyeb nass utan...csak lassan kell enni,h bejusson az uzenet a kis agyamba,hogy wazze mar eszel....!!!!:)

Nah,ezzel el is bucsuzom,megyek csicsikalni,hosszu napom volt!jo ejt!

459. 9896a91eb9 (válaszként erre: 458. - Magicmag25)
2011. máj. 6. 22:41

Szia!Azt értettem, hogy az eredmény még nincs meg. De ott filmszakadás, hogy a doki bogyora fog rakni. Gyógyszert ír? Vagy fogyókúrára fog? Ma úgy próbáltam a csokikat kerülni, hogy először is ami megmaradt húsvétról, mindent elzártam, eldugtam, hogy ne legyen szem előtt:) aztán vettem datolyát és amikor a csokira gondoltam, bekaptam 2-3 szemet:D

Egészen jól ment:D + 3l citromos víz + biciklizés:D

Holnap én is jövök, mindenkinek jó éjt!

458. magicmag25 (válaszként erre: 438. - 9896a91eb9)
2011. máj. 6. 22:32

Szia!Te,en meg mindig nem tudom az eredmenyt!:D Gondolom igen!Igazabol azt sem tudom,hogy mikor tudjuk meg az eredmenyt!Majd erdeklodok a csoporttarsaimnal,h megis mikor tudunk vmi eredmenyt!

Azt tudom,hogy junius 2an lesz a diplomaosztonk.

Jovohet szerdan meg interjum lesz egy felallasra,de az is jobb,mint a semmi!Marc.9e ota tobb,mint 20 helyre adtam be a jelentkezesem es ez az elso,amire behivtak,interjura.Szoval ossze teszem a ket kezem...es ha kellek nekik,elvallalom!

Ugyes vagy, mar csomot leadtal, es ne add fel semmikepp,majd csak elmulik az edesseg utana vagyad is!Tarts ki!

En is probalom,mert rajottem,hogy nagyon nagy a hasam,de ugy kepzeljetek el,hogy kifejezetten "alma"tipusu elhizott vagyok, minden haj a hasamon...:( nagyon kiabrandito,alig kapok nadragot magamra,mert tul nagy a korfogatom...:( Meg mindig, 12 kg fogyas utan is.

De nem keseredek el,fogyalom tovabb!Neha kis megzuhanas(zabalas),de akkor is kepes leszek meg lefogyni ugyanennyit,mert ha nem a doki bogyora fog rakni es azt meg nem akarom!

Na,jo sokat irtam,majd holnap felnezek, jok legyetek, ma mar a hutot keruljetek el nagy ivben...!:D

Szep almokat!

457. 9896a91eb9 (válaszként erre: 453. - Db82bed8d4)
2011. máj. 6. 19:06
És te mennyit szeretnél leadni?
456. 9896a91eb9 (válaszként erre: 455. - 9896a91eb9)
2011. máj. 6. 19:03
Szóval a végső célom a 70kg :D
2011. máj. 6. 19:01
92,4:DDD
454. 9896a91eb9 (válaszként erre: 453. - Db82bed8d4)
2011. máj. 6. 19:00

9,4-ről indultam. Húsvétig lement 8kg, de visszajött a rendszertelen étkezésem miatt 1,5kg Mérges is vagyok magamra, mert olyan szépen elindult a fogyásom. Pedig el is terveztem, hogy húsvétkor is végig diétázni fogok, aztán tessék!

A 90 naposat csinálom és tulajdonképpen kezdettől fogva nem is okozott gondot a beállás erre az életmódra. Én általában nem eszem sokat, nekem az édesség a gyengém:) De arra is rá tudtam váltani, hogy csak a szénhidrát napon ettem csokit. Viszont ez a húsvét nagyon bekavart! Sütöttem, főztem, kóstoltam, ettem. Nagyjából ebben a sorrendben. Azóta meg esténként majd megőrülök megint az édességért. De ma úgy néz ki, hogy eddig szépen, tisztán ment a fehérje napom:)

Február közepe óta már ez a 78. napom:) De nem akarom abbahagyni, úgyhogy én 2x90 napot akarok végigcsinálni egyszerre. Ahogy számoltam aug. közepére elég sok le fog menni:) Nem is lesz ilyen nagy ünnep már mostanában, mint a húsvét, lehet szépen tervezni. Meg aztán jön a gyümölcsszezon úgy gondolom talán könnyebb lesz:D

2011. máj. 6. 18:06
Pontosan mennyit szeretnél leadni? Mióta? és mennyi időt adtál magadnak?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook