Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Élet 300 kg felett fórum

Élet 300 kg felett (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
89. Érdekes73 (válaszként erre: 86. - Lávli)
2019. jan. 17. 17:13
Régebbi dokukat láttam a témában ott voltak kirendelt ápolók aki kijártak mosdatni. Egy nő rémlik ( bőven 300 kiló felett volt rég )aki már olyan állapotban volt ha mosdatják meg rendesen ( széklet , vizelet )akkor a bőre elfertőződik és abba is belehalhat.
88. birebora (válaszként erre: 86. - Lávli)
2019. jan. 17. 17:12
Hátja:)
87. Guruljka (válaszként erre: 86. - Lávli)
2019. jan. 17. 17:08

Van, aki valami nyeles fogószerkezetbe fogja a papírt, és úgy törli WC után a hátsóját.

Különféle törlőruhákat használnak, és persze segítséget vesznek igénybe, mert van olyan nagy zsíros bőrfelület is, amit egy külső ember sem tud felemelni, hogy alatta áttörölje és fertőtlenítse esetleg.

86. Lávli
2019. jan. 17. 17:06

Volt már arról szó a sorozatban (netán képileg is), hogy ekkora testtömeggel, ilyen összefekvő bőrfelületekkel hogyan oldják meg a tisztálkodást?

Mert hogy nem tud kipakolni a bőröndből, az számomra huszadrangú.

De hogy hogyan mosakodnak, hogyan előzik meg a bepállást, az érdekelne, komolyan.

85. Guruljka (válaszként erre: 73. - Mézes-Krémes)
2019. jan. 17. 17:04
Életemben sosem voltam ennyi. És mivel pici vagyok, rémesen egybeguriga lettem. Ráadásul az izomzatom is részben eltűnt, a korábbi 48-52 kilós, sportoló lány valahol elveszett.
84. birebora (válaszként erre: 83. - Érdekes73)
2019. jan. 17. 17:01

Manapság a fiatal normál testsúlyúak is, hát még a kórosan elhízottak. Az öregkort nem élik meg.

Én olyat láttam, hogy a párja etette kövérré mert neki az okozott örömet ha enni látta az asszonyt. Hát úgy vágtam volna ki, hogy a lába nem éri a földet.

83. Érdekes73 (válaszként erre: 78. - Semleges)
2019. jan. 17. 16:57
Baromi erős szervezetük ( főleg szívük ) lehet azoknak akik 300-500 kiló felett egyáltalán még életben vannak. 100 kiló feletti emberek is tele vannak egészségügyi problémákkal.
82. unom (válaszként erre: 77. - Mézes-Krémes)
2019. jan. 17. 15:56

Bunkó volt, de belegondolva, hányszor hallja a kifogásokat...

Annyiszor lehet olvasni os, hogy aki megkapja a diagnózist bele is törődik, hogy kövér marad. Jó lenne pozitív pélďákat is olvasni.

81. semleges (válaszként erre: 77. - Mézes-Krémes)
2019. jan. 17. 15:44

Szerintem igaza volt a dokinak még ha morbid volt a példa és még ha tahó volt is.

Attól nem hízunk amit nem eszünk meg. Illetve lehet magunkat karcsúvá enni. A mit és a mennyit a kulcsszó.

80. Babyboo34 (válaszként erre: 79. - Mézes-Krémes)
2019. jan. 17. 15:42
Sejtem meik lehetett. Ha jól emlékszem terápiára is járnia kellett ez miatt. A nő sokáig hitt benne, de úgy rémlik a végén csak otthagyta.
79. Mézes-Krémes (válaszként erre: 76. - Babyboo34)
2019. jan. 17. 15:39
Á, én láttam ebből egy olyan részt is, ahol egy pár próbált közösen lefogyni. A pasas amint ledobott annyit, hogy képes legyen a lábára állni és mozogni, egyből ütni-verni kezdte szíve hölgyét...
2019. jan. 17. 15:39
Szerintem az nem élet. Miért kell megvárni míg valaki ennyire brutálisan kövér lesz? Nálam már a 100 is kövér kategória. Nem lehet 100-120-nál észbe kapni?
77. Mézes-Krémes (válaszként erre: 75. - Unom)
2019. jan. 17. 15:37

:DDDDDDD

Magam is folyton a plusz kilókkal vagy éppen azok ellen küzdök! Ne vegyétek úgy, hogy ez az én véleményem lenne, csak leírtam, hogy mit mondott a nődoki.


Szerintem amúgy igazi tahó volt, mert ilyesmivel példálozni nagyon-nagyon extra gáz...


Arra próbált célozni, hogy ezek mellett a betegségek mellett is lehet egészséges testalkatot tartani, ha az ember figyel magára, tesz magáért, és aki mindent erre húz, az kifogást keres. Ez igaz is lehet, no de azért igen paréj volt. :)

2019. jan. 17. 15:35

A mostani ész is igen elszomorító, a Rosanda és 2 testvére ahogy kinéz. Hogy lehetett ekkorára meghízni. Nem hiszem h valaki nem tud vagy fele ennyi súlynál észbe kapni h ez nekem így nem frankó.

Nagyon sok részt végig nézek (kislányom délután még alszik mellette vagyok), s mindegyik az evési kényszerét emeli ki legfőbb okként. El nem tudom képzelni hogy tud valaki annyit enni. Otthoni fizetésből tuti nem menne meki, legfőképp nem gyorséttermekben.

Masik az h mindnek mennyire messzire kell utaznia az orvoshoz, s mivel ott kell maradniuk, lakás kell bérelniük. Ez mind mind egy csomó pénz, s mindez munka nélkül hogy megvalósítható.


Ami számomra szimte már vicc volt, amikor az a srác volt benne, aki még a mentőket is képes volt kihívni h bevigyék fájdalomcsillapító függősége miatt. Mellette zaklatta zsarolta az apját a messziből is.

75. unom (válaszként erre: 74. - Mézes-Krémes)
2019. jan. 17. 15:32
Próbáld ezt beírni egy fogyis topicba, de ha maradni szeretnél az oldalon, akkor ne ezzel a névvel.😆
74. Mézes-Krémes (válaszként erre: 70. - Dd9dec5381)
2019. jan. 17. 15:30
Én elmentem mindenféle szűrést csináltatni. PCOS, pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, stb. Csak azért, hogy tudjam, hányadán állok a dolgokkal. S ekkor mondta nekem a nőgyógyász: Nézzek meg pár videót Auschwitzról. Senki nem volt elhízott, pedig tuti volt közöttük pár inzulinos, meg pajzsmirigyes, és neki a töke kivan a nőktől, hogy keresik, hogy legyen mire fogni... -_-
73. Mézes-Krémes (válaszként erre: 66. - Guruljka)
2019. jan. 17. 15:20

75 kilóval hogy lehet, hogy így érezted magadat? Azért az nem valami sok. Én 86-nál kaptam észbe... Most vagyok kb. 79, de iszonyat fitt vagyok. Igaz, nagyon sokat mozgok, sportolok, szépen kajálok!


Visszatekintve, nekem a 86-nál a lépcsőn felmenés volt fárasztó, illetve kellemetlen volt bekötni a cipőfűzőmet. Ez akkor nem is tűnt fel, hanem csak most, mikor már ledobtam, utólag érzem, hogy mennyire más így minden.... :) És még kéne fogyni!

72. Mézes-Krémes (válaszként erre: 65. - Michelle.r)
2019. jan. 17. 15:17
Haha, ez jó! :)
71. Érdekes73 (válaszként erre: 67. - Globus)
2019. jan. 17. 14:41
Szerintem burokban élnek az ilyenek. Ha vki tevékenykedik , önellátó akkor nem tud idáig eljutni.
70. dd9dec5381 (válaszként erre: 67. - Globus)
2019. jan. 17. 14:27
Mifelénk az a mondás járta, hogy a hideg víztől még senki nem hízott meg. :)
69. dd9dec5381 (válaszként erre: 68. - Guruljka)
2019. jan. 17. 14:26
Amúgy tényleg az, bármilyen mozgékony is.. :)) más kérdés hogy francért kell (bárkinek) is beugatni.
68. Guruljka (válaszként erre: 57. - Dd9dec5381)
2019. jan. 17. 14:24
Van a másik sorozat, a túlsúlyos táncos lány. Ő elég mozgékony, de gyakran előfordul, hogy az utcán utánakiabálnak: Vigyázat, kiszabadult a bálna és hasonlók. Hallatszik a filmben.
67. globus (válaszként erre: 60. - Érdekes73)
2019. jan. 17. 14:24

Borzalmas!

Hozzá képest az én 10 kg pluszom lepkefing.

Szerintem van az a lélektani határ, többlet, ahol az egyént már érdekli a téma. Minél távolabb kerül a céltól, annál inkább reményvesztetté válik. De ez nem mentség, akkor is kell kezdeni a harcot. Józan paraszti közmondás: étlen kövér nincs.

66. Guruljka (válaszként erre: 58. - Sasha.)
2019. jan. 17. 14:22

Nem csak szórakoztatás.

Nekem pár évvel ezelőtt döbbenetes felismerés volt, hogy ha elhízok, esetleg a fiamnak kell majd ellátnia ahelyett, hogy élné a saját fiatal életét. Komolyan, a sorozatot nézve döbbentem rá, hogy is nézne ez majd ki.

Nem voltam, csak 75 kg, de ha valami leesett, megvártam, míg a fiam hazajön, mert féltem, ha lehajolok, elszédülök, vagy ha leülök a padlóra, nem bírok felállni.

65. michelle.r (válaszként erre: 64. - Mézes-Krémes)
2019. jan. 17. 14:19
A Csernus ;P
64. Mézes-Krémes (válaszként erre: 63. - Michelle.r)
2019. jan. 17. 14:16
Imre?! :DDD Ezt most nem értem! :D
63. michelle.r (válaszként erre: 62. - Mézes-Krémes)
2019. jan. 17. 13:55
Imre, te vagy az? ;) Tök igazad van.
62. Mézes-Krémes (válaszként erre: 60. - Érdekes73)
2019. jan. 17. 11:47
Tudod mikor támogatnék én bárkit is azzal, hogy így növessze magát! Vinnék neki, zóna adag párolt zöldséget csirkével! Aztán ha megy a hiszti, akkor álljon lábra, és oldja meg a saját étkeztetését, mind anyagilag, mind mindenhogy! Ha még erre sem képes, hát így járt. Istenem...
2019. jan. 17. 11:45

Nem leszek népszerű, de én nem sajnálom ezeket az embereket. Nem hipp-hopp kerültek ebbe a helyzetbe, hanem hosszú éveken át, módszeresen mentek végig ezen az úton, tönkretéve a teljes családot. Mit sajnáljak rajta? Inkább a hozzátartozókat tudom sajnálni...

Egyébként szoktam nézni a műsort, és időnként elképedek, hogy milyen házban élnek, milyen autóval mennek, amikor pl. csak egy kereső van a családban, míg a másik csak hever és napi x ezer kalóriát betol a képén. Ami nyilván nem olcsó mulatság.

60. Érdekes73 (válaszként erre: 52. - 9b10f3d7ff)
2019. jan. 17. 11:09

Etetők nélkül nem is megy. 300 kilósan már nem tud kimászni az ágyból azt eszi amit visznek neki. Számomra az a rejtély hogy lesz ezután 595 kilós:

[link]

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook