Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bevallom, amióta nézem az Élet 250 kg felett című műsort.... fórum

Bevallom, amióta nézem az Élet 250 kg felett című műsort.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Xochipilly)
márc. 22. 08:36
Itthon nem tudna senki a segélyből 2-3 száz kg lenni. Netezni, aránylag normálisan berendezett lakásban élni. Műköröm, tetkó, meg a fene tudja még mik.
30. xochipilly (válaszként erre: 24. - Halacskaaaa)
márc. 15. 19:18
Mikor valamelyik 200-300 kilós nőnek sikerül dr.Now segítségével lefogyni, sokszor szakít is vele az addig roppant "gondoskodó" "barátja" .
29. birebora (válaszként erre: 14. - Levarosbukta)
márc. 14. 16:29
Nyilván az ilyen nő sem fut 100-on. Magyarul az sem normális.
28. tien (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
márc. 14. 15:21

Nyilván nem eszem egészségesen ,mert a szalonnás rántotta vajas (házi) kenyérrel nálam alap.😁


Csodálkoznak is ,hogy ennyi kaja hogy fér ebbe a csepp nőbe?


Most tojásos nokedlit eszem pörivel.

(gondolkoztam a kenyeren is ,de ez már szerintem is túlzás lenne)

27. michelle.r (válaszként erre: 17. - Tien)
márc. 14. 14:31

A fél ország utálni fog ezért a mondatért 😉😉😉

Én nem. Én örülök, hogy baromira figyelnem kell arra mit eszem. Egyébként valószínűleg sushin, feketeerdő tortán élnék :D A csülökpörkölthöz pedig krumplit ennék.

26. yeti70 (válaszként erre: 25. - Halacskaaaa)
márc. 14. 13:56
Persze, hadd röhögjön.
25. Halacskaaaa (válaszként erre: 23. - Yeti70)
márc. 14. 13:35
Itt mindenki pontosan tudja, hogy provokáció. De ha már egyszer ez az eszetlen provokálhat, mi is reagálhatunk rá, nem?
24. Halacskaaaa (válaszként erre: 22. - Hpetra22)
márc. 14. 13:34
Pont erre gondoltam. Ezek az etetők az élvezik, hogy valaki függ tőlük, hogy 100 %-osan kontrollálják valaki életét és még el is bújtathatják az egészet amögé, hogy ők "csak" gondoskodnak a másik vágyairól.
23. yeti70
márc. 14. 13:33

Ez csak egy provokáció,

vegyétek már észre.

egy unatkozó fickó szórakozik veletek...

márc. 14. 13:02
Az etető is pszichés beteg, totálus uralkodás a másikon, elvágni a külvilágtól, akár halálba is vinni.
márc. 14. 10:52

Most már terelsz. Ennek, amit most írsz, köze sincs az eredeti felvetésedhez.


Ezt a műsort nem ismerem, és nem is érdekel. Egy 200 kg-os nő minden, csak nem egészséges. Élete még lehet egy darabig, de ha tovább örömködik a "tökéletes" életének, tovább hízik, mondván neki így is van önbizalma, nem sok jót jósolok neki.

De mindenki maga tudja, mitől boldog, mitől elégedett.


Ezzel be is fejeztem, nem kívánok többet hozzászólni sem ehhez, sem az előző, etetős vágyakozásodhoz.

márc. 14. 10:36
Van egy másik műsor is, "Az így kerek az életem" ott is kb. 200 kg lehet a lány, de biza táncol, kirándul, van sok barátja, vannak álmai, van ÉLETE. Sokaknak normál súllyal sincs annyi önbizalma, mint neki.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Tien)
márc. 14. 10:32
Kakukkfióka lennél a fészkemben. :D Biztos szeretnélek, mert van humorod.🏆😏
márc. 14. 09:55

Válaszolok a kérdésedre. Nő vagyok, és kukoricát adtam.

A nők önbizalomhiányának ehhez a témához semmi köze. Szerintem ezt te is tudod, nem kell vicceskedned azzal, hogy végre jössz te, akinek tetszenek a kövér nők.

Amiről te "jópofizól", az nem a túlsúlyos, elhízott nők esete. Annál sokkal súlyosabb dolog.

Tudom, miről beszélek, mert láttam már én is olyan műsort, amelyben kórosan elhízott, súlyosan deformálódott, beteg emberekről (nőkről, férfiakról egyaránt) szólt. Szóval, ne hidd, hogy jössz itt a világmegváltó ötleteddel, a kövér, önbizalom hiányos nők majd itt fognak sorba állni a kegyeidért, hogy etesd őket.

Tudom, hogy vannak olyan emberek, akiknek a szexuális vágyai eltérnek az átlagostól, de ez már az én szememben aberrált vágy. Mindkét fél részéről. Akár etető, akár etetett.

17. tien
márc. 14. 09:45

Velem rosszul járnál😁

Rengeteget kell ennem ,hogy tartsam a kis 55kg súlyom.


Ha véletlenül nem eszem ,csak úgy olvadnak le a kilók.

Nagy kihívást jelentene engem etetni😉



Egyébként elég beteg egy dolog amit szeretnél.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
márc. 14. 08:45

'Kedves, tudnál alkalmazni valami rokonértelmű jelentést is, vagy csak ennyire vagy kalibrálva?

Azt hirdeted szereted az állatokat, akkor miért hasonlítod szerencsétleneket, egy általad elítélendő cselekedetű emberhez?

15. 55Judit (válaszként erre: 11. - Timycat)
márc. 14. 08:43
Két beteg egy pár.
14. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Birebora)
márc. 14. 08:34
Amelyik nő meg hagyja meg is érdemli!
13. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 07:49

Tetszenek a kövérek,,jó ezzel nincs is baj.

Bár hajlok arra ,hogy csak a hepaj kedvéért írtad.

A vége mégis az hogy kb. kinyírod az illetőt,,ha egyszerűen szó szerint vesszük.

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 07:44
Beteg vagy!
11. timycat (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 06:53

Én sem értem 🤷‍♀️


Nyilván ehhez kell egy nő is aki nyel. Nem tudom ez miért "fáj" bárkinek is.

10. birebora (válaszként erre: 5. - Globus)
márc. 14. 05:22
Azt élvezi ha eteti a nőt. Beteg elme. Volt erről egy riport film is. Én is el voltam képedve.
9. birebora (válaszként erre: 8. - Andi6020)
márc. 14. 05:19
Az.
8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 05:00
Beteg állat vagy...
7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Globus)
márc. 13. 22:12

Felhízlalni a szerencsétlen nőjét annyira, hogy az szerencsétlen eldeformálódjon, megbetegedjen.


[link]

márc. 13. 21:58
Normális ember nem leli abban örömét, hogy mozgásképtelen, beteg, kiszolgáltatott a párja mert annyira kövér, hogy a házat sem tudja elhagyni.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 13. 21:35
Nem értem, mit szeretnél?
márc. 13. 21:15
Not funny
márc. 13. 21:05
Milyen etető? Mondjuk madár?
márc. 13. 21:01
Nem tudom nők, vagy férfiak térdepeltetnek. Amennyiben nők, akkor főleg nem értem, mert annyian fogyóztok, önbizalom hiányosok sokan, végre jövök én, akinek tetszenek a kövérek, és az sem jó. Ki érti a nőket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook