Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel lehetne értelmét találni az életemnek? 30 feletti vagyok és se saját lakás, se jó munka, se rendes párkapcsolat, se család? fórum

Mivel lehetne értelmét találni az életemnek? 30 feletti vagyok és se saját lakás, se jó munka, se rendes párkapcsolat, se család? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Pteri)
2021. máj. 7. 08:02
Attól, hogy tanulok, nem biztos hogy megy is. Jogosítványt is egy vagyonba került nekem, mire sikerült.
40. pteri (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 17:20
Ne már! Ha van autód, jogosítványod, azt írod nyelveket tanulsz, nem vagy szellemileg fogyi. Csak valamiért nincs önbizalmad.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Pteri)
2021. ápr. 30. 13:23

Par hónappal később se mehettem vissza. Ha utcára kerültem volna, akkor se kaptam volna segítséget. Mindez 25 éves kor alatt.

Utólag, egyedül jöttem rá, hogy szellemileg vannak problémáim és testileg a meglévő rendellenesség miatt , nem vagyok képes olyan munkavégzésre, mint mások. Ezzel a tudattal küzdöttem mindenhol. Hiába sajnáltak, azzal nem sokra mentem. Betanított munkához lassú és ügyetlen vagyok , tanulni meg hülye. Ez az igazság.

38. pteri (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 05:40
Értem. Örülj neki, hogy kimozdított. Nem élhetünk örökké a szüleinkkel. Azért , mert a szüleid elváltak, nem maradtál magadra. Gondolom, mindkettőjükhöz hazajárhatsz. De a nyakukon lenni nem kell, már rég felnőtt vagy. Ahhoz meg fiatal, hogy alakíts az életeden. Én 30 éves voltam, amikor felvettem egy lakáshitelt. Egyedül. 32, amikor megismerkedtem a párommal. 40 évesen mondtam, hogy ok, meg van minden, amire vágytam. De ez nem hullott az ölembe csak úgy. Munkahelyem 19 éves korom óta ugyanaz, megszerettem. Neked is hajrá!
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Pteri)
2021. ápr. 28. 21:19
Volt barátomhoz költöztem. Neki nem mertem mondani, hogy nem akarok.
36. pteri (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 17:09
Ezt hogy érted? A szüleid elküldtek, hogy el tudjanak válni?
2021. ápr. 28. 16:44
Egyszer elköltöztem otthonról, mert nem mertem nemet mondani. Szülők akkor elváltak és magamra maradtam.
34. birebora (válaszként erre: 31. - NomNom)
2021. ápr. 27. 19:22
Akkor a család segít vagy eladja és haza költözik a szüleihez, vagy kisebbet vesz, az eladásból kifizeti a hitelt, stb. Inkább egy tervezhető hitel mint albérlet. Hónapról hónapra közelebb lesz ahhoz, hogy sajátja legyen és tulajdonos legyen. Szerintem. Az albérlet kidobott pénz. Más zsebét tömi vele.
33. globus (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 13:28
Családi összefogás miért nem jöhet szóba? Van testvéred? Neki segítenek? Harminc év körül nem szabadna ennyire pesszimistának lenni. Felsoroltak közül ha valamelyik teljesülne, melyiktől lennél igazán boldog? Bocs, hogy sokat kérdezek, az első hsz-ed alapján úgy tűnik, ilyen időszak korábban sem volt az életedben, pedig tizen-huszonévesen némelyikük korai lett volna.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - NomNom)
2021. ápr. 27. 12:12
Régen már kellett volna lennie ennek a lehetőségnek, nem most.. már késő számomra.
31. NomNom (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 06:59
Oké, de ha hitelre veszed az idő mire tehermentes lesz. És ha akkor rokkansz le miközben a hitelt kellene fizetni?
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Birebora)
2021. ápr. 27. 06:54
Én is vagyok a lakással kapcsolatban. Ha lerokkanok vagy bármi van , albérletet nehezebb kifizetni, mintha a sajátra csak a víz, áram stb. kellene csak költeni.
29. soyle74 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 26. 13:53

Sokaknak nem is kicsit segít, hanem szinte újjászületnek egy kezelés után.

Akkor ezek szerint nem fővárosi vagy? Mert akkor úgy valóban nehezebb minden.

2021. ápr. 26. 12:33

Miért van ilyen sok az életével elégedetlen ember? És főleg fiatalon. Sorra nyílnak ezek a fórumok.

Itt írta valaki, hogy a lakás nem fontos. Dehogynem. Nagyon fontos, hogy legyen egy biztos otthonunk, ahová hazaérünk.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Soyle74)
2021. ápr. 26. 12:11

Biztos enyhítene kicsit a problémán.

8-16ig dolgozok és a közelben nincs orvos. Így nehéz.

26. soyle74 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 25. 14:10
Nekem is fáj a derekam, gerincem, hátam, és nekem is mindig máshol. Már régóta készülök elmenni lágy csontkovácshoz kezelésre, de a Covid miatt egyelőre még halasztom. Lehet neked is használna egy ilyen kezelés, ki tudja.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Nemsüti)
2021. ápr. 24. 12:42

Fizikai munka ,nem nehéz. Hajolgatás miatt fáj a gerincem mellett ,mindig máshol.

Zavar az is, hogy nem szakmában dolgozom, amit szeretnék is.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Pteri)
2021. ápr. 24. 12:40
Tévé nem érdekel. Nincs is.
23. Guruljka (válaszként erre: 19. - Pteri)
2021. ápr. 24. 00:59

Éppen most láttam egy végtaghiányos birkózó fiatalembert. Azt mondta, az az álma, hogy egyszer ő lehessen a világ legbefolyásosabb embere.

Legyen! Én szívesen élnék olyan világban, ahol egy végtaghiányos is a lehető legjobban boldogul!

22. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 00:15
Kutyával élsz és boldogtalan vagy? Soha nem lesz jobb társad! 🙂
21. Skyfall (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 17:27
Lehet változtatnod kellene, ha nem szereted a fiút és nincs is róla jó véleményed, inkább tedd lapátra, hogy megtalálhasson egy olyan ember, akivel jól érzed magad és új értelmet nyer az életed.
20. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 16:59
Mindened megvan. Becsüld meg és élj vele.
19. pteri
2021. ápr. 23. 16:30
Tv-d van. Én most nézem esténként a Spektrumon az Emberi határokon túl című sorozatot. Pár részt megnéznél, tudnál örülni annak, amid van. Amid nincs, azért meg neked kell tenned.
18. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 16:24

Szerintem az elmúlt 10-15 évben hozott döntéseid vezettek a jelenlegi helyzetedhez.

Akit sodor az élet és soha nem vállal felelősséget a sajátjáért az így jár.

2021. ápr. 23. 16:07

Sajnálom, hogy így élsz, de tenned kell ellene! Először is szerintem a legfontosabb hogy legyen egy támogató baráti / haveri köröd. Mert ha épp minden szar, legalább velük le tudsz ülni 2 jó szóra. Vannak barátaid?

Másodszor pasiknak taka. Rövid időn belül. Lassan nyitnak a szórakozóhelyek, vessd bele magad kicsit és élj!

Lakás kérdés sztem tök nem fontos. Azzal ráérsz.

Munka..na igen, kepépességednek megfelelő ahol most dolgozol?

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 15:57

A célokért tenni is kell. A szüleidnek semmi köze a mostani életedhez. Elmúlt, most kell megélned az életet. Lehet sírni is, hogy szerencsétlen vagy, de attól még cseppet sem lesz jobb az életed, sőt...

' A boldogtalanság azon az ajtón jön be, amit te magad hagytál nyitva előtte.'

2021. ápr. 23. 15:42
Keress magadnak valamilyen hobbit. Ami eltereli a gondolataidat, és örömöd leled benne.
2021. ápr. 23. 15:41

Lehet hogy ilyenkor hasznos lenne a terápia, feldolgozni a múltbeli traumákat, sérelmeket egyebeket. Valahogy azt kellene számításba venned, hogy min és hogyan tudsz változtatni. Pl. ha szar a kapcsolatod, akkor attól csak egyre nyomorultabbul fogod magad érezni minél tovább tart.


Tudnál másik munkát keresni? Tovább/átképezni magad? Az egészségügyi problémáidra van kezelés, megoldás, bármi? Ez így egyszerre elég sok minden, de szerintem ha lassan nekiállsz és/vagy szakember segítségét veszed igénybe, ki tudsz jönni belőle. Azért 30 felett még baromi messze a vége, bőven van időd változtatni.

13. Lávli* (válaszként erre: 12. - Lávli*)
2021. ápr. 23. 15:32
UI: a többi csak rajtad múlik.
2021. ápr. 23. 15:31

Bocs FI a kis kitérőért.

Sajnálom a gondjaidat, és tudom, nem vigasz, de lehetne pokol is az életed.

Fel a fejjel, örülj, hogy nem az.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook