Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éden Hotel fórum

Éden Hotel (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
254. sadirine (válaszként erre: 253. - Hunyorka)
2011. ápr. 5. 14:11

Kata választott utoljára (a védettség nélküliek közül) és mint Ádám rávilágított, nem maradhat senki pár nélkül a fiúk közül... vagyis ha lezsírozzák Szöszivel hogy ha mögé állnak ketten

Alíz ->feltételezhetően mivel nincs más lehetősége


Kata -> a túlélésért vagyis a játékban maradásért.


Akkor ő Katával szeretné folytatni máris versenyben maradhatott volna és így Szandra csakis Ádám mögé tudott volna állni és nem ért volna semmit a védettségével. :)

253. Hunyorka (válaszként erre: 252. - Sadirine)
2011. ápr. 5. 13:58

Kata valóban maradhatott volna,ha ő választ utoljára,de sajnos nem így volt.

Úgy gondolom,hogy ez a ...át szeretné venni Ádám helyét. Ezért próbál maga mellé állítani embereket.


Pöszike meg nevetséges volt. Ahogy előadta magát,hogy Alíz mennyire összetörne,ha ő kiesne. :D

Vicces. Egy kicsit el van szállva.

2011. ápr. 5. 13:47

Nekem tetszett Szandra választása, karakán egyénként meg merte bontani a "régi" szövetségeket és meg is nyerte azt a csatát a "keménymaggal" (Ádám, Kata, Niki, Kristóf) szemben.

Kata egyetlen esélye Szöszi lett volna, de ezt nem vették észre vagy nem használták ki, pedig Ádám még le is sakkozta az elvet, csak nem jó felállással. :)

251. Hunyorka (válaszként erre: 247. - Törpikék)
2011. ápr. 5. 13:42
Szerintem a Jenny+ Gábor párost maguk mellé tudnák állítani. Levivel tényleg nem járnának jól,mert "napraforgó szindrómás". :)
250. sadirine (válaszként erre: 241. - Klotildácska)
2011. ápr. 5. 13:41

A régieknek meg van/volt az az előnyük/lehetőségük, hogy szövetségi rendszert építsenek ki, aki nem így tett az magára vessen.

Pl.: Kriszta-Levi, ugyan Levi "megcsalta/elhagyta" Krisztát, de végül is az amin eddig keresztülmentek egymás segítségével valamennyi hűséget csak kicsiholt belőlük (együttesen).


Vagy példának okáért ott van Szöszi, aki ugyan taktikázni próbál, de ő is belátja, hogy a jelenlegi helyzetben a párja (Aliz) kevés neki a biztos bent maradáshoz, hiszen van aki "kijelentette", hogy ő (vagyis Aliz) a következő feláldozható személy.

249. Hunyorka (válaszként erre: 246. - Törpikék)
2011. ápr. 5. 13:39

Szia!

Most olvastam,hogy állítólag Danny fog kiesni. Remélem így lesz,mert,ha ezek összefognak azzal a ...nőnek nevezett hulladékkal,akkor erősek lehetnek együtt. Meg amúgy is inkább Kristóf maradjon.

2011. ápr. 5. 13:32

Hát én nemrég kezdtem el nézni csak ezt a műsort (15-16. adás volt az amit teljesen végig is néztem) így kicsit lemaradtam a játék lényegéről, összefoglalná ezt valaki?


Amúgy tetszik a játék, mert itt tényleg hétről hétre, napról napra szövetkezni és intrikázni kell a bent maradásért. :)

247. törpikék (válaszként erre: 243. - Hunyorka)
2011. ápr. 5. 13:27

Jaj és még v.mi, ha tényleg kiesik ma a Kristóf és a Niki-Ádám egy pár lesznek az oké, hogy ők ketten erősek lesznek, de kit állítanak még maguk mellé, hogy a Szandrát kiűzzék????


Talán Jenny-Gábor párost+Kriszta-Levi párost (bár Levi, mint az ingaóra olyan!!))

+nyítni kell az újak felé és reménykedni, hogy nem megint v.mi r....-ot küldenek, hanem értelmes csajt aki Ádámékkal szimpatizál és nem a Szandrával!!!

246. törpikék (válaszként erre: 243. - Hunyorka)
2011. ápr. 5. 13:18

Szia!!!


Én is ezt írtam!!! Totál ezt vettem ki, hogy ma a Kristóf megy!!!Bár ne lenne így!!

245. törpikék (válaszként erre: 241. - Klotildácska)
2011. ápr. 5. 13:17

Szai!

Sajna szerintem nem az újak közül fog v.ki kiesni!


Olvasd el a 234. hozzászólásom, ott kifejtettem mi lesz szerintem a mai dráma!!!

244. törpikék (válaszként erre: 238. - Édenfan)
2011. ápr. 5. 13:15

Szia!

Nekem is Ádám a kedvencem!

Szandra-Szöszi duóról egy véleményen vagyunk!

2011. ápr. 5. 13:15

Én is Ádámékkal szimpatizálok,de,ha jól vettem ki az előzetesből akkor ma Kristóf haza megy. Szerintem megint megjátszák azt amit Dani kiesésekor. Amúgy a régiek is kaphattak volna védettség az előző részekben,ha felajánlották volna az újnak a párjukat.


Ez az alien-fejű rib@nc eltűnhetne már,mert rettentően irritál!!!

2011. ápr. 5. 12:35
Levivel meg az a baj, hogy bármelyik csajjal összejönne, teljes mind1 neki, azért jön be neki még ez a gusztustalan Szandi is, csalódás ez a fiú számomra:(
2011. ápr. 5. 12:33
Ma biztos a 2 új közül esik ki valamelyik, vagyis nagyon remélem. Amúgy azt nem értem, hogy miért csak az újak szerezhetnek védettséget szerintem a régieknek is kellett volna ilyen lehetőséget adni.
2011. ápr. 5. 12:31
Szöszi undorító, múltkor még azt mondta, hogy neki Szandra jön be meg kiejti Alízt most meg, hogy bement 2 pasi egyből "nyal" Alíznak. Isten ments az ilyen férfiaktól:)
239. a360345bdd (válaszként erre: 238. - Édenfan)
2011. ápr. 5. 12:03

Nekem is Ádám a favoritom, de most hogy Szandra és Szöszi kavargat, én érdekesebbnek tartom a műsort. És Ádám megint villanthat, ha megoldja a helyzetet.

Ez kb olyan, mint egy Kaszparov Fisher sakk játszma ;)

2011. ápr. 5. 10:29
Végre egy érdekes műsor! Nagyon tetszik. Nagyon jól kiütköznek a jellembeli különbségek. Nekem személy szerint Ádám a kedvencem,igazán jó stratéga. A Szandra az a fajta ember, akit nem engedtem volna be a villába játszani, undorító alfaja az emberiségnek. A Szöszi a maga simulékonyságával pedig egyenes szánalmas. Remélem, hogy Szandra és Szöszi minél hamarabb kiesik a játékból.
237. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 231. - Horvathne82)
2011. ápr. 5. 09:24

Teljesen igazad van, az a célja a csajnak, hogy aztán ő irányíthasson.

Amúgy az nem tetszik neki, h Ádámék alakították eddig valamilyen szinten a hotel életét, de a r*bi ugyanezt teszi, csak ez nem tűnik fel a vaksi fiúknak és Alíznak.

Ha ma nem esik ki Ádám, vagy Kristóf, akkor sztem ezt a párválasztást megússzák, mert ott van Niki és Jenny.

236. a360345bdd (válaszként erre: 235. - Törpikék)
2011. ápr. 5. 09:10

Talán a jövőhéten kiejtik Szandrát, mert ezen a héten a fiúk vannak többségben...


Nekem egyébként nagyon bejött, hogy Szandra megkeverte a lapokat, mert én kicsit untam a kiszámíthatóságot :(


Szóval ez a lobbanékony kis roma csaj maradhatna még 3-4 hétig, legalább!


Nekem a Nikitől viszket a tenyerem, sokkal sunyibb és számítóbb, mint Szandra.


Várom az estét ;)

235. törpikék (válaszként erre: 229. - Horvathne82)
2011. ápr. 5. 08:46

Húúú teljesen igazad van!! Én is azértnéztem, mert normális emberek voltak bennt! Az miért elítélendő, hogy az Istvánt kirakták?? Hát könyörgöm milyen stílusa volt?? Mindenki megbotránkozott!!!


Sajna a Szandrát nem fogják tudni kirakni, mert ő most összefog az egyik új fiúval és maard! Csak egy olyan verzióban, ha v.melyik lány védettséget kap és a Szandrát kiejti!!!

Esélytelen!!

2011. ápr. 5. 08:43

Sajna ma v.mi nagyon rosszra kell készülni és érzésem szerint a Kristóf fog menni, MIVEL ilyen jelenetet vágtak be, hogy az Ádám fekszik az ágyon a Niki vigasztalja és az Ádám kérdezi, mit tervel már megint ki az a K...a!!


A Szandra pedig közli az új fiúkkal, hogy már csak 2 embert kell eltávolítania!! A hétfői adásban pedig végig azt mondta, hogy 3 embernek kell innen távozni!!


Nagyon remélem nem lesz igazam!!!!!!!

2011. ápr. 5. 08:40

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mekkora hülye vagyok, hogy nekiálltam nézni ezt a műsort!!!

Tegnap úgy fölidegesítettem magam, hogy csak na!!


Azt a "szakadár retket" ahogy Ádám nevezi Szandrát legszívesebben kiszedtem volna a tévéből és jól megtéptem volna!!

Egyszerűen mit képzel magáról ez a csaj?? Annyira fölényes és számító, hogy az már gusztustalan!!!!

2011. ápr. 5. 08:27

Ádámnak sajna kevés esélye van ha Alízra támaszkodik... Inkább a Nikivel kellene kooperálnia és hagyni, hogy Jenny Kristóffal legyen.

Szerintetek ki fog repülni ma este? Szerintem megint az egyik új fiú.

2011. ápr. 4. 22:27
Utána azt csinálunk amit szeretnénk=azt csináltok amit én szeretnék...
2011. ápr. 4. 22:16
jav: Való Világot néznék...
2011. ápr. 4. 22:15

Azért azt ne felejtsétek el, hogy kik ellen szövetkeztek Ádámék... István, Tünde...

Én eddig nagyon szerettem ezt a műsort, de Szandrát nem tudom elviselni. Pont az tetszett, hogy értelmes, jó fej emberek voltak benn. de egyre több az elviselhetelen ember, akik nagyon nem szerethetők. Ha üresfejű, bosszúszomjas kurvákat akarnék nézni, a Való Világ. Én nagyon szeretném ha Szandra menne. De erre várni kell...

228. Mikmiku
2011. ápr. 4. 21:29

Sziasztok!


Kezdődik!!!!!!!! Le ne maradjatok! :)

227. Re87 (válaszként erre: 226. - A360345bdd)
2011. ápr. 2. 11:28
Alíznak kicsit már elege van Ádámból,nem választaná!Főleg azok után,hogy azt mondta Ádám,hogy ő a következő ember,akinek mennie kellene.Na meg már az első körben sem bírta elviselni Alízt,pedig szerintem vele járt volna legjobban....
226. a360345bdd (válaszként erre: 224. - Re87)
2011. ápr. 2. 11:19
De mintha Ádám azt mondogatta volna, hogy beáll Alíz mögé, hogy Szöszit kiejtse... Akkor ugye Alíz lesz a párja és Niki marad tovább Kristóffal.
225. Re87 (válaszként erre: 222. - 7f1efd4c7b)
2011. ápr. 2. 11:09
Egyenlőre nekem is ő a legszimpibb,neki drukkolok,bár tényleg nem nagyon van önálló gondolata....
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook