Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Éden Hotel fórum

Éden Hotel (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
284. Nóruska (válaszként erre: 283. - Édenfan)
2011. ápr. 6. 22:51
Én is:-)
283. Édenfan (válaszként erre: 281. - Horvathne82)
2011. ápr. 6. 22:30
Nagyon remélem,hogy nem.
2011. ápr. 6. 22:30

Na áll a bál. Kíváncsi leszek mi lesz ebből, de szerintem Gábor most sokat ronthat a helyzeten..

Kíváncsi leszek a párválasztó ceremóniára.

2011. ápr. 6. 22:29
Szerintetek is ádám megy haza?
280. Hunyorka (válaszként erre: 277. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. ápr. 6. 15:00

Krisztiánnal fetrengett az az olcsó nő. Most olvastam a cikket,hogy megbánta ami közte és az új fiú között történt. Azóta,hogy vége a felvételeknek nem beszél senkivel a játékostársai közül.

Szerintem nem is kíváncsi rá senki!


Remélem Ádáméknak sikerül kiejteni minél hamarabb!

279. törpikék (válaszként erre: 268. - A360345bdd)
2011. ápr. 6. 13:51

Okés, azt tudjuk, hogy dec.ben vége lett a játéknak, de mindenhol a titoktartásról beszélnek!!


Amúgy Szandra nem sokáig fogja húzni, mert v.hol nyílatkozta megbánta a szexet Krisztiánnal, a Krisztián meg azt, hogy ott csak kihasználta az alkalmat, pasiból van, de egyáltalán nem tetszik neki a Szandra, sőt idegesíti a stílusa!!


Szerintem jövő héten a Krisztiánt beveszik a buliba, hogy kiessen a Sazndra!

Már csak az Alíz fejét kéne kitisztítani!!!

2011. ápr. 6. 13:15

remélem Niki nem fogja kikotyogni Alíznak, hogy Ádám gyanakszik.

most kellene valamit beadi Alíznak, hogy ki kihez fog majd állni, ami persze nem lenne igaz, de azt az infót vinné tovább Szandrának.

277. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 268. - A360345bdd)
2011. ápr. 6. 13:12

Szerintem Alíz és Krisztián hempergett az előzetesben :)


Remélem tényleg szöszi esik ki.

Az én tippem a párokra:

Alíz - Krisztián, Szöszi, szöszike utazik haza

Kriszta - Gábor

Jenni - Ádán

Niki - Kristóf

Szandra - Levi


Persze megint sok múlik azon, hogy milyen sorrendebn választanak. De szöszi bárhova áll, kiesik, mert senki nem fogja választani.

2011. ápr. 6. 13:02
Ez a Szandra nevezetű egyén elég undorító. Azt mondja neki Levi csak egy haver, gondolom azért engedélyezte neki "csak" az ujjazást, a másik hapsi már tetszik neki az meg is dughatja. Féreg egy nő
275. Re87 (válaszként erre: 270. - A360345bdd)
2011. ápr. 6. 10:20
Fogalmam sincs valójában mi lesz,ezt csak kitaláltam magamnak,hogy így jó lenne:D...
274. Re87 (válaszként erre: 273. - Édenfan)
2011. ápr. 6. 10:19
Ádám nem hinném,hogy megy.Szerintem még Kriszta is inkább őt választaná Levi helyett.Én is ezt mondom a legeleje óta,hogy Levi a fütyköse után megy,veszélyesebb,mint Norbi volt.Őt nagyon félreismerték szerintem...Az esti után remélem okosabbak leszünk.Levente kapni fogja az ívet rendesen...
273. Édenfan (válaszként erre: 272. - A360345bdd)
2011. ápr. 6. 09:35
Ha Levi vagy Ádám közül lesz a kieső, akkor Levi menjen, mert a himbilimbijével gondolkodik.. És amúgy is! Ádámot nem adom! :)
272. a360345bdd (válaszként erre: 271. - Édenfan)
2011. ápr. 6. 09:27

ugye én is kis papírlapokkal sakkozok, mint múlt héten Ádi a kövekkel, de nem akar passzolni a dolog!

Szöszi marad, és Levi vagy Ádi lép, legalábbis nálam, de még játszom kicsit :D

2011. ápr. 6. 09:25
Látom hozzám hasonlóan sokaknak viszket a tenyere ettől az ótvar nőtől. Szerintem Ádám és Kriszta alkot végül párost, Kristóf és Niki együtt maradnak, Gábor és Jenny is. Legalábbis most még. Nagy meglepi lenne, ha a Krisztián beállna Alíz mögé és nem Szandra mögé. Így Szöszike mehetne a pics*-ba. Így valószínűleg Levi mögé állna Szandra.. Franc, sehogy sem jó, ki kellene már esnie ennek a rusnya nőnek.
270. a360345bdd (válaszként erre: 269. - Re87)
2011. ápr. 6. 09:23

Szöszi a kieső! Mert ugye Ádám megint jó lapokat néz, hisz Alíz elárulta magát.


De kit teszel Szandra mellé és kit teszel Alíz mellé?

Maradt ugye a Krisztián és Levi.


Levi Krisztához fog állni! Mert ugye bátran nyalakodhat más csuporból, de a ceremónián már hűségesnek kell lenni! Ráadásul Gábor múlt héten azt mondta Krisztának, hogy nem választaná őt, mert tartozik ennyivel a Jennynek. Vagy gondolod, hogy Ádám szépen leülteti a "híveit" és kiosztja a szerepeket? Akkor viszont a Levi nagyot bukhat! És Szandikának is csak Szöszi marad....


Húúú, ez most megint nagyon kiszámíthatatlan, jó lesz a Pandora is :D

269. Re87 (válaszként erre: 268. - A360345bdd)
2011. ápr. 6. 09:17

Krisztián.Így akarja megfogni,hogy szétteszi a lábát rögtön!Undorító ez a csaj!A női nem megcsúfolása!Az nem baj,ha izgalmas a játék,csak ne egy ilyen retek nőszemély tegye azzá!

Szerintem a következő felállás lesz holnap:

Kristóf-Jenny

Ádám-Niki

Gábor-Kriszta


A többit nem tudom,de Szöszi mehetne a levesbe,mert egy sunyi kis genyókapitány:)!Férfinak nem nevezném....

268. a360345bdd (válaszként erre: 267. - Törpikék)
2011. ápr. 6. 08:52

Persze, hogy megírják, mi már csak a felvételeket látjuk. A játéknak hetek óta vége :)


Igen, nagyon jó, hogy Ádámnak leesett a tantusz és ez csak azért van, mert Alíz nagyot hibázott!


Szerintem jó döntés volt Krisztián, mert valóban gyorsan átlátta a helyzetet és úgy játszik Szandrával, hogy a q azt hiszi ő irányít.

Én eddig azt mondtam maradjon Szandra, mert izgalmas a játék, de sajna átment gusztustalanba....


A végén ki hentergett Szandival Szöszi vagy Krisztián?

267. törpikék (válaszként erre: 264. - Kedveske24)
2011. ápr. 6. 08:39

Szia!!


Megírod burkoltan melyik hírportálon olvastad?? Ez elég jó, hogy előre megírják!!

266. törpikék (válaszként erre: 265. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. ápr. 6. 08:38

Sziasztok!


Hála égenke nem a Kristóf ment!!

Igaza volt itt v.kinek, hogy becsapósak a bejátszások!!


Én is ezt mondom, hogy hála égnek az Ádámnak leesett a tantusz, hogy az Alízban ne bízzon!

Most már csak az a kérdés ki lesz a párja????

2011. ápr. 6. 08:28

most már maga alatt vágja a fát Szandra.

Ádámnak végre lejött hogy alízban sem bízhat, ez jót jelent és aha minden igaz, akkor Krisztián sem fog annyira Szandra mellett állni

2011. ápr. 5. 22:34
amúgy már korábban is lehetett tudni ki esik ki. az egyik nagy hirportálon az adás előtt mindig feltűnik a napi celebek között a kieső személy és még oda is írják, hogy hány napot töltött az Édenbe... vicces!
2011. ápr. 5. 20:48

Én ugyan szolnoki vagyok és veszettül figyelek, hátha meglátom a Norbit, de nem jártam még sikerrel...


Ádámot ismeri valaki személyesen?

262. klotildácska (válaszként erre: 257. - Sadirine)
2011. ápr. 5. 20:48
Igen kihagynám, ha egy csak egy ilyen ocsmány emberrel tudnék kavarni akkor inkább egyedül lennék. Olyan visszataszító ez a nő.
261. klotildácska (válaszként erre: 260. - BUBU060227)
2011. ápr. 5. 20:46
Mik derülnek ki? Tényleg undorító egy nőszemély!
2011. ápr. 5. 20:30

Sziasztok!


Örülök hogy mindenkinek ez a véleménye erről az undorító beképzelt majomképű Szandráról.

Mondjuk nálam jobban senki sem utálhatja, nekem egy 5 éves kapcsolatomat tette majdnem tönkre ( ráadásul gyerek is van), szóval nem csodálkozom a viselkedésén.

Mindig olyan pasi kell neki aki nős és pénze van, szóval mindenre képes.

JA és ő nem modell ahogy beállítja magát hanem kint kurválkodott külföldön,mondjuk 8 általánossal mit kezdjen az ember...

Nekem a Való Világ egyébként jobban bejön..

259. a360345bdd (válaszként erre: 258. - Re87)
2011. ápr. 5. 17:18

de az előzetes gyakran megtévesztő :)

ne csüggedjetek, valaki azt a pletyit hallotta, hogy az egyik új megy! Még van remény;)

258. Re87 (válaszként erre: 234. - Törpikék)
2011. ápr. 5. 16:44
Igen,az előzetes alapján Kristóf megy!Többet nem is nézem:((((!!!
257. sadirine (válaszként erre: 256. - Klotildácska)
2011. ápr. 5. 14:47

"Végső fegyverként" akár ezt is bevetheti, de ennek bizony következménye lenne...

hogyha nem nyújt elegendő vagy/és rendszeres teljesítményt, akkor gyorsan lecserélheti az illető és akkor a bent maradásért mást kell fűznie, viszont ha az előzőnek teljes körű kiszolgálást nyújtott, akkor a következő sem érheti be ennél kevesebbel és így "közkincsé" válhat.


Ha már hetek vagy csak napok óta össze vagy "zárva" csajokkal, de az egy ágyban alvásnál nem jutsz tovább egyiknél sem és hirtelen előkerül valaki, aki a továbbjutásért (vagy egy biztos pontért) még akár szexuális együttlétre is hajlandó, akkor te kihagynád ezt? :)


Az meg hogy csúnya és gebe... nos "sötétben minden tehén fekete". XD

2011. ápr. 5. 14:33
Szandra meg lehet, hogy határozott, de annyira látszik rajta, hogy bárkivel ágyba bújna és annyira el van szállva magától, pedig gebe és csúnya.
255. klotildácska (válaszként erre: 250. - Sadirine)
2011. ápr. 5. 14:31
Ez nem előny szerintem, mert a védettséget sehogy sem lehet kivédeni. Alíz meg ugyanúgy átvágta az Istvánt a tovább jutásért akkor miért rinyál, nem értem.
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook